» "Ятрань" стартувала з перемоги в чемпіонаті області серед ветеранів.

"Ятрань" стартувала з перемоги в чемпіонаті області серед ветеранів.

Автор: Sobolenko від 24-08-2016, 09:31, подивилося: 697

0 В неділю 21 серпня стартував черговий чемпіонат Черкаської області серед ветеранів 40+. Цього року на старт вийшли 14 команд, які розбиті на дві підгрупи. Серед цих команд є представник Уманського райну - "Ятрань". Наша команда стартовий поєдинок провела в Корсунь-Шевченківському проти місцевої "Росі". Перший тайм пішов на встановлення ігрових звязків, налогодження. Тому перевагу важко було комусь віддати. господарі ближче до перерви змогли відкрити рахунок. Але швидко паритет вдалося встановити - Віктор Устенко асистував Олександру Єжаченку і той пробив точно.

В другому тайма перевага "Ятрані" була очевидною. Було створено чимало реальних гольових моментів (тричі був близький до взяття воріт Володимир Шпак, двічі ще мяч поцілив у поперечину). І врешті-решт вдалося забити. Після розіграшу кутового це зробив Василь Єжаченко. Важка, але справедлива перемога "Ятрані" 2:1.

Наступний поєдинок "Ятрань" проведе у Шполі проти місцевої команди, яка переконливо перемогла 4:1 Маньківку. Ще в одному матчі 1:0 Городище перемогло Жашків.