"УТК-2" - урок реалізації моментів і трактування моментів

Автор: Sobolenko від 5-06-2017, 11:21, подивилося: 723

0 "УТК-2" - урок реалізації моментів і трактування моментів

«УТК-2» (Паланка) – «Шевченків край» (Звенигородка) 2:3 (1:1)

4 червня. Паланка. 17-00. 200 глядачів.
Арбітри: Лихотворик, Азаров, Філіпчак

«УТК-2»: Прудиус, Діденко, Мельник Р. (57, Коломієць М.), Чернишенко, Лут , Думенко (65, Карандевич), Плюта (63, Абрамочкін), Мельник О. (78, Авраменко), Ярошук (46, Фещенко, 82, Турчак), О.Казанюк, Корнієнко.

«Шевченків край»: Данілевський, Бойко, Рокицький Ю., Холупа, Снісар, Павленко, Дашковський, Рокицький О., Гриб, Васильєв, Гаврильченко. На заміні: Шишкін, Снісар Д., Пилипенко, Мруня.
Голи: 1:0 – Плюта (29), 1:1 – Рокицький О. (44), 1:2 – Рокицький О. (50, пен), 2:2 – Думенко (51), 2:3 – Рокицький О. ( 68 пен)

Попередження: Лут (50),Гриб (54)
Вилучення: Лут (84, повторне попередження)

Антон Діденко

Черговий свій матч «УТК-2» проводила проти одного з лідерів підгрупи, команди, яка мала імовірність і вищій лізі появитися вже в цьому сезоні (і нібито має такі наміри на сезон наступний). Фарм-клуб тепличників знову мав у своєму складі гравців, що недоотримали ігрової практики у першій команді. Тепер до Дмитра Думенка та Євгена Лута замість Трояна та Малютіна додалися Микола Чернишенко та Олександр Казанюк. Всі четверо в Золотоноші зіграли не більше тайму. Що стосується Олександра Казанюка, то, зрозуміло, питання було не про отримання недостаючого навантаження. Тренерський штаб клубу радше мав педагогічні мотиви – поряд з граючим тренером «УТК» набували цікавого і неоціненного досвіду гравці, що наразі є у фарм-клубі. Саме Олександр Казанюк був в епіцентрі уваги в дебюті матчу, завдавши два самих небезпечних удари. Спочатку на 9 хвилині він смачно приклався метрів з 20, але поцілив прямо в руки воротареві. А на 15 хвилині дистанція була вдвічі менша, але і тут голкіпер був на місці. На 23 хвилині був близький до успіху Микола Чернишенко, але після удару головою мяч пройшов поряд з штангою. І таки господарі рахунок змогли відкрити. Зробив це Артем Плюта, який сміливо взяв гру на себе, наблизився до штрафної і несподівано пробив. Воротар не зміг парирувати цей удар. 1:0. Буквально тут же господарі мали всі шанси і подвоїти перевагу – в контратаці вискочили два в один. Корнієнко відпасував справа на Казанюка, але Олександр зблизився з воротарем і втратив шанс. А на 35 хвилині Дмитро Думенко вистрілив з 22 метрів. Був би супер-гол, але м’яч поцілив в поперечину і від землі вилетів у поле! І тут спрацювало старе як світ «не забиваєш ти – заб’ють тобі»! Гості перед самою перервою відігралися. Євген Гаврильченко самотужки пройшов по центру і відпасував вліво на Олександра Рокицькому, якому залишалося впритул розстріляти ворота. 1:1. За відносно рівної гри такий рахунок був прикрий для тепличників. Але вони могли скаржитися лише на свою реалізацію створених моментів.

Романа Гончаренко часто можна побачити на матчах рідної команди

Олександр Корнієнко

Точно теж саме можна сказати і про початок другого тайму. Буквально на першій хвилині «УТК-2» мали два супер-шанси забити! Спочатку не поцілив з 16 метрів Олександр Казанюк, у якого відверто не йшов м’яч у ворота ще з учорашнього матчу в Золотоноші. А затим Михайло Фещенко промахнувся буквально з 1-2 метрів, замикаючи дальню стійку!! І тут же були покарані! Арбітр зафіксував порушення на куті карного майданчика господарів. І Олександр Рокицький холодно переграв Євгена Прудиуса. Буквально за хвилину «УТК-2» відігралися! Спрацювала награна комбінація з першої команди. На навіс зі штрафного зліва відгукнувся Дмитро Думенко і в падінні головою забив! 2:2. Ще за хвилину той таки Дмитро Думенко ледь знову не вивів свою команду вперед. Явно було видно, що удар метрів з 22-23 став несподіваним для воротаря і він лише поглядом проводжав м’яча, але той пройшов поряд зі штангою! На це гості реально відповіли лише на 63-й хвилині, коли непогано зі штрафного пробив Валерій Бойко. Але Євген Прудиус був на місці. Ну а на 68 хвилині арбітр вгледів ще одне пенальті в ворота «УТК-2» . Відчуйте різницю між написаним про епізод на 50 хвилині і тут. Там я написав «арбітр зафіксував» а тут – «арбітр вгледів». Різницю в написаному відчули? Так ото ж така сама різниця і в епізодах. Якщо в першому моменті сперечатися ніхто особливо і не збирався, навіть гравці на полі, то другий епізод можна писати відкрито – пенальті висмоктаний з пальця (чи свистка, чи з чого ще таке можна висмоктати)! Ще можна було щось парирувати, але був епізод в першому таймі, який не залишає варіантів для інших тлумачень подій цього вечора у Паланці. Тоді Олександр Казанюк увірвався в штрафну справа. Але оборонець затримав суперника. Скажем так - ну не зовсім за правилами. Олександр зупинився. Але не дочекавшись свистка арбітра, мовчки продовжив гру. Я тоді ще висловився бажаючим побачити 11-метровий у ворота гостей – арбітр радше правий, за таке пенальті не призначають. Але в протилежні ворота Сергій Лихотворик пенальті призначив. Тобто маємо красномовне – коли по різному трактуються аналогічні епізоди в бік різних команд. Жодним словом не муркнув би про другий пенальті в ворота «УТК-2», якби в першому таймі арбітр аналогічно призначив 11-метровий в ворота команди із Звенигородки. Якщо ж він цього не зробив тоді, то він не мав цього робити і на 68 хвилині. Інше – то виглядає дуже негарно. М’яко кажучи…

Руслан Мельник

Суть та діло, Олександр Рокицький точно так само розвів по кутам воротаря і м’яч і оформив хет-трик. А головне – знову вивів свою команду вперед. 2:3. Господарі мали ще час відігратися. І дуже того хотіли. І мали шанси на це. Але гра розірвалася на епізоди. Пішли гойдалки. На атаки тепличників слідували не менш гострі контратаки гостей . Благо господарі змушені були розкриватися і вільні зони появлялися. Але голів більше глядачі так і не побачили. І перемога залишилася за гостями. «Шевченків край» постав непоганою, досить організованою командою. В ній є і ветерани і молодь. Є і гравці, що не бояться брати гру на себе. Але по совісті – то у поразці сьогодні більше винні самі господарі, які змарнували цілий ряд гарних нагод забити гол. Ну а про «однакове» трактування моментів в різних штрафних арбітром я вже недвозначно написав вище. Прикро… І не скільки від самого факту поразки…