» Гра яка не відпускає!!! Епічне завершення турніру, що тримав у напрузі більше трьох місяців!

Автор: Sobolenko від 26-02-2019, 16:36, подивилося: 883

0 Про турнірні «розклади» перед заключним ігровим днем у «Червоній» (вищій) лізі я вам розповідав а тому відразу до справи – про два ключових матчі турніру.

«Ятрань-80» (1) – «УТК-1» 3:4 (2:0)
Червона Ліга
Арбітри: Олег Андрощук, В'ячеслав Потайчук
Секретар-хронометрист: Володимир Комар
Голи: Казанюк О. (6, 37, незабитий 10-м на 40 хв.), Лут Р. (15) – Лут Є. (22), Коломієць (31), Потапов (40), Лебедєв (40)
Попередження: Баланюк – «УТК-1»

Першими на майданчик вийшли комаанди земляків. Обставини склалися так, що «восьмидесяті» були із значними втратами у складі (той таки Сергій Янчук відсутній, Віктор Устенко і т.д.) а ось «тепличники» якраз навпаки – практично максимально зібралися. Але в дебюті матчу це не відчувалося аж ніяк. Вже на 6-й хвилині Олександр Казанюк забив чудового гола у ворота … своїх підопічних! Гарматним пострілом з правого кута в дальню «дев’ятку». «УТК» оговталося і стало перехоплювати територіальну ініціативу. Обмін гострими випадами йшов на паритетних засадах, але чудово діяли голкіпери – Євген Прудиус та Володимир Щербина. І гол до перерви чисельні глядачі побачили ще лише один. Але Який! Витончена комбінація – Репін «черпачком» зі штрафного закинув в кут майданчика Олександру Казанюку а той виклав «на блюдечку з блакитною каймою» Руслану Луту. Ще вчора «весільний тато» (одружувався син) пробив бездоганно. 2:0.

По перерві вже сам вчорашній жених відповів … батькові! Справа в тому, що Євген і Руслан Лути грали за різні команди і вчорашнє весілля ну аж ніяк не давалося взнаки на грі обох! Євген скоротив відставання. А в середині тайму Сергій Коломієць зрівнює рахунок. Наближається закінчення матчу! 2:2. «Восьмедисятим» важко – до дуже короткої «лави запасних» додається ще травма Сергія Баланюка, який відігравав важливу роль на полі! Але «Ятрань-80» таки знову виходить вперед!3:2. Починаються заключні 2 хвилини, які за Регламентом турніру йдуть з відліком «чистого часу». На останній хвилині Потапов зрівнює рахунок і виводить «УТК» вперед!!! За чотири секунди до серени 6-й фол тепличників. Пристрасті на максимумі. 10-метровий виконує Олександр Казанюк. Але рахунок залишається без змін… І «УТК» зрівнюється по очкам з «Орлівкою» …

"УТК" - "Ятрань-80" - перший "фінал" того дня!

«УТК-1» – «Орлівка» 1:1 (0:1), після додатк. 2:2, пенальті 3:2
Арбітри: Олег Трифонов, В'ячеслав Потайчук
Голи: Потапов (29, забитий 10-м. на 45 хв.), Горобець
(незабитий 10-м. на 40) – Поліщук (1), Наутяк (44)
Серія післяматчевих пенальті (по три удари): Лебедєв (+), Горобець (+), Потапов (+) – Гаврильченеко (+), Наутяк (+), Драчук (–)
Попередження: Драчук, Медвідь, Гаврильченко – усі «Орлівка»

Вирішальна гра. Всі розуміють ціну помилки. І тому, попри високий темп, моментів не як з рогу достатку. І «Орлівки» буквально в дебюті матчу довго залишається єдиним. Лише в середині другого тайму Потапов зрівнює рахунок, коли «УТК» максимально підвищило темп гри. На останній хвилині гри тепличники могли і перемогу вирвати, але не вдалося реалізувати 10-метровий.

Нічия. Це призводить до того, що в турнірній таблиці порівну очок. А Регламент в такому випадку передбачав додатковий матч – так званий «золотий матч». Але екстрена нарада Оргкомітету та представників команд приймає пропозиції останніх і враховує всі нюанси (залежність від зайнятості спортзалу на майбутнє, потребу командам грати ще через тиждень і т.д.) – приймається рішення грати додаткові два тайми по 5 хвилин. Обидві команди в рівних умовах. Навіть кількість фолів була однакова – вже вичерпали ліміт у дозволені 5.

Напруга шалена. Наприкінці першої 5-хвилинки гості виходять вперед. Але Потапов з 10-метрового (відвертий фол на Горобцю) знову зрівнює рахунок. Все доходить до серії пенальті. Таке враження, що ГРА не хоче відпускати переповнений зал! По два перших удари обидві команди забивають. «До промаха»! І тут вперше гравець «Орлівки» не влучає у ворота! А Потапов знову точний!!! Перемога в матчі і в турнірі «УТК»!!! Фантастична розв’язка чудового турніру, що тримав всіх у напрузі більше трьох місяців!!!