» Виконком ФФУР обрав делегатів на конференцію обласної федерації

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Виконком ФФУР обрав делегатів на конференцію обласної федерації

Автор: Sobolenko від 14-11-2017, 18:04, подивилося: 1372

0 Публікується витяг з протоколу Виконкому ФФУР, на якому було обрано делегатів на конференцію у Черкасах, що відбудеться 12 грудня. На тому ж таки Виконкомі було сформульовано відкритий лист до всіх претендентів на посаду Голови ФФЧО. Цей лист також буде опубліковано для вільного доступу найближчим часом.

Єдине, що додам - остаточно рішення Виконкому ФФУР опубліковано (і надіслано зокрема до ФФЧО) із затримкою з наступної причини. На самому засіданні 2 листопада після обрання делегатів С.Л.Янчук звернувся із проханням надати йому час (тиждень) для того, щоб він зміг уточнити можливість своєї поїздки до Черкас 12 грудня. Виконком пішов на зустріч. Щоб не втрачати один свій голос, якби С.Л.Янчук за сімейними обставинами не зміг особисто бути на Конференції. У випадку, якби не зміг їхати С.Л.Янчук, то делегатом від ФФУР був би О.Ф.Казанюк (за це одноголосно проголосували всі 8 присутніх членів Виконкому). Але у вказаний термін С.Л.Янчук підтвердив свою можливість особисто бути присутнім на Конференції ФФЧО. Отож і публікується документ в остаточному вигляді.

Виконком ФФУР обрав делегатів на конференцію обласної федерації

Витяг з протоколу
засідання виконкому Федерації футболу Уманського району від 2 листопада 2017 року


Присутні члени виконкому:
Олег Андрощук, Ігор Соболенко, Янчук Сергій, Олександр Казанюк, Віктор Сирота, Ігор Горбатюк, Валентин Гончар, Артем Баланюк.
Відсутні члени виконкому:
Володимир Сушкета.

Засідання веде: перший замісник голови федерації футболу Уманського району Олег Андрощук.

Порядок денний
Обрання делегатів від федерації футболу Уманського району на XІІ позачергову конференцію Федерації футболу Черкаської області, яка відбудеться 12 грудня 2017 року.

Слухали:

Першого замісника голови федерації футболу Уманського району Олега Андрощука про лист ФФЧО № 258 від 11 жовтня 2017 року, щодо проведення XІІ позачергової конференції Федерації футболу Черкаської області, яка відбудеться 12 грудня 2017 року в місті Черкаси.

Виступили: Ігор Соболенко, Сергій Янчук, Олександр Казанюк, які запропонували висунути делегатами на XІІ позачергову конференцію ФФЧО від федерації футболу Уманського району:
1. Єжаченка Олександра Михайловича (головний тренер ФК «УТК-2»).
2. Янчука Сергія Володимировича (головний тренер СК «Базис» (Кочубієвка), та голова КДК ФФУР).
Вирішили:

1. Обрати делегатами на XІІ позачергову конференцію Федерації футболу Черкаської області, яка відбудеться 12 грудня 2017 року від Федерації футболу Уманського району:

• Єжаченка Олександра Михайловича (головний тренер «УТК-2»).
За – 8; проти – 0; утрималось – 0 ; не голосувало – 0.

• Янчука Сергія Володимировича (головний тренер СК «Базис» (Кочубієвка), та голова КДК ФФУР).
За – 8; проти – 0; утрималось – 0; не голосувало – 0.

2. Надати делегатам повноваження з прийняття рішень щодо питань порядку денного XІІ позачергової конференції ФФЧО з правом вирішального голосу.

Перший заступник голови федерації
Футболу Уманського району Олег Андрощук.

Секретар засідання Ігор Соболенко.

Категорія: ---

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.