"УТК" перемагає "Безис" на турнірі в Білій Церкві

Автор: Sobolenko від 1-03-2021, 18:36, подивилося: 661

0 "УТК" перемагає "Безис" на турнірі в Білій Церкві

УТК - Базис 3:2 (0:0)
27 лютого. Біла Церква. Стадіон "Зміна"

УТК: Сорокін (66, Щербина), Коломієць (66, Дудник), Твердоух, Тарасенко (68, Бровченко), Троян (77, Рябченко), Любченко (72, Ткач), Лісовий, Потапов (66, Рудь), Поплавка, Раковський (55, Лебедєв), Король (58, Єжаченко)

Голи: Король (52), Твердоух (71), Поплавка (81) - Ткаченко (70), Каплюченко (83).

Перший тайм пройшов в рівній грі і без забитих м'ячів. Вже в самому дебюті матчу чистий вихід сам на сам мав Поплавка, але не реалізував його. В "Базиса" самий гострий момент був на 16 хвилині, коли після кутового метрів з 5 бив Ткаченко, але і тут воротар врятував свою команду.

Другий тайм навпаки був насичений і голами, і змарнованими моментами. Відкрив, так би мовити гру, гол Артема Короля, що замкнув простріл Ярослава Поплавки. Буквально тут же Сорокін врятував УТК, здійснивши видовищного сейва після удару Ткаченка під поперечину з 16 метрів. Потім міг робити перевагу тепличників комфортною Роман Потапов, але на 60 та 62 змарнував два моменти. В першому епізоді він мав чистий вихід один на один, але удар в ближній кут парирував Кузьменко. А потім Роман трохи не поцілив у дальній кут. Натомість Ткаченко таки забив - головою після подачі кутового. Не встигли всі переварити цей гол, як дзеркально забили тепличники - Сергій Твердоух також це зробив після кутового - і статус кво поновився. Команди робили ряд запланованих замін (щоб ви зрозуміли - в УТК 8 гравців було замінено). А гра темп не збавляла. Андрій Ткач прострілив справа і Ярослав Поплавка розібрався - 3:1. Але за дві хвилини Каплюченко на добиванні знову скоротив відставання до мінімуму. Звісно "Базис" мав бажання відігратися, тепличники шукали варіанти збільшити рахунок. Але голів більше не було. Перемога "УТК".

Ті, хто підписався на телеграм-канал, мали змогу отримувати всю інформацію про цей матч в онлайн-режимі. Також там багато ексклюзивного матеріалу. в тому числі із-за куліс життя ФК "УТК" - "ФК УТК будні)))" до вашої уваги!!!

Соболенко і футбол Уманщини

Керівник ФК "ЛНЗ-Лебедин" А.Полтавець не обділив увагою того дня не лише матч УПЛ.