Автор: Sobolenko від 21-05-2018, 20:53, подивилося: 905

20 травня. Паланка. 70 глядачів
Арбітри: Залозний В. (Городище), Крикун З., Пожований Д.
«УТК-2»: Московський, Рябченко (52, Думенко), Мельник Р., Авраменко (80, Притула), Лут, Темчишин (77, Кирпатий), Корнієнко (57, Абрамочкін), Мельник Олег (63, Коваленко), Єжаченко, Павленко (76, Кулик), Баланюк (69, Вовкотруб)
«Базис-2»: Сорокін, Дудник (76, Комишний), Раков, Дзиґа О., Шукайло, Бещук, Плюта, Товт (69, Годований), Коваленко (66, Сухінін), Тарасюк, Ганага (66, Головко)
Голи: 1:0 – Павленко (9), 2:0 – Корнієнко (13), 3:0 – Павленко (45+1), 4:0 – Темчишин (54), 5:0 – Єжаченко, 5:1 – Комишний (77), 5:2 – Сухінін (86)
Попередження: Єжаченко (83)

Після класного дербі між «УТК» та «Базисом» в півфіналі кубка Черкаської області між собою зустрілися і фарм-клуби. Минулого сезону обидві зустрічі і між «двійками" вийшли яскравими і видовищними. І тепер вийшло результативно. Правда, боротьби по суті не получилося.

1:0

Вже в дебюті матчу господарі повели в рахунку 2:0. Спочатку гості ну дуже багато часу і простору надали Павленкові і Михайло продемонстрував свою майстерність – точно «поклав» м’яча в ворота метрів з 18-ти. А за тим ще одна помилка і Корнієнко свій шанс в матчі не змарнував і вихід сам на сам реалізував холоднокровно. За тим господарі мали ще два моменти. І лише після цього, аж на 30-й хвилині створив собі перший реальний шанс забити «Базис-2», але Коваленко не поцілив по м’ячу в гарній позиції. Ну а перед перервою знову свою майстерність продемонстрував Павленко. Його вивели чисто один на один з Сорокіним, але він прийняв на перший погляд нелогічне рішення – пробив сходу метрів з 16-17. Не забив би – наслухався б! Але ж забив видовищно і класно! 3:0 і на відпочинок.

2:0

В другому таймі моментів виникало ще більше. Набагато більше помилялися гості. І відповідно рахунок дійшов до 5:0. На 54-й хвилині гарного м’яча забив Олег Темчишин – з кута штрафної в дальній нижній кут. На 66-й хвилині вихід сам на сам з Сорокіним чітко реалізував Єжаченко. Між цим ще Євген Лут зі штрафного поцілив у саму хрестовину воріт! І лише в ендшпілі гри два м’ячі престижу забили футболісти «Базису-2». Спочатку Головко продерся через центр оборони тепличників а Комишний впритул забив. А за тим забив іще один гравець, що вийшов на заміну – Сухінін. В час, що залишився, дві чудових нагоди забити змарнували господарі. Але і так для них все сьогодні чудово зійшлося. Закономірна перемога по сьогоднішнім подіям на полі. Господарі виглядали значно зібранішими і налаштованими на матч. Тому і святкували другу перемогу поспіль в першості.