» Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Автор: Sobolenko від 27-05-2018, 08:23, подивилося: 1465

0 Ідея створити книжку «Аматорський футбол Черкащини» виникла спонтанно. Точніше вона переросла із спроб проаналізувати все побачене за останні роки в нашому чемпіонаті області. А за тим все спонтанно пішло-поїхало. Роботи було багато. Дуже багато. Але на виході ми з друзями отримали видання, яке, без зайвої скромності, не соромно було показувати і розсилати людям. І мені, як автору, друзям з «Візаві», що видавали книжку, дуже важлива була оцінка нашої роботи. Оцінки, побажання, зауваження. І ми отримали змістовні рецензії. Яким і поділюся з вами.

Відразу відповім на основні питання.

1. Тираж в більшості розійшовся і знайшов свого читача. Залишилася невеличка частина. Такщо, кому цікаво буде, ще може встигнути придбати. А може і не встигнути. Як поталанить. Додруковуватися не буде.

2. Чи буде продовження? Проаналізую з друзями цей досвід і тоді прийматиму рішення. Якщо і буде продовження, то воно не буде передруком першого випуску лише з доповненнями і корективами. Воно буде іншим. Зовсім іншим і з іншим наповненням (тому чекати, що матеріал з першого видання ви все одно отримаєте в другому – помилка) Творчі думки є. Різні. Цікаві))))

3. Матеріал у виданні не публікувався у мене на сайті чи ще де в інтернеті.

4. Цікаво, що по області і Україні розлетілося більше 650 екземплярів а на Уманщині менше двох десятків... Відповідно у імовірному продовженні акцент відповідний у змісті буде врахований...Полтавець Андрій (президент ФК «ЛНЗ-Лебедин»):

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Із задоволенням прочитав Ваше видання. Якщо в декількох словах - гарно, об‘єктивно, професійно, круто. Маю надію, що для справжніх вболівальників та адекватних футбольних функціонерів видання сподобається. Жаль, що бізнесу з цього не вийде, принаймні на цьому виданні ( маю на увазі, що Ваша та Ваших співавторів робота при всьому Вашому фанатизмі до футболу має приносити хоча б якісь фінансові доходи). Хоча якісний цьогорічний продукт може стати початком створення на нього попиту в наступних сезонах. Впевнений, що в новому сезоні знайдеться чимало бажаючих придбати нове видання, потім їх колекціонувати і чекати нових. Звісно дещо видозмінених ( щоб інформація про клуби не дублювалась щорічно). Натомість можна додавати підсумкові інтерв`ю представників команд ( президентів, тренерів, кращих гравців, арбітрів). Впевнений що близько 1 тисячі штук можна продати, при цьому не соромлячись 5-10 грн накрутити на ціні в якості Вашого прибутку ( правильніше сказати компенсації часу і старань ).
Наприкінці читання спіймав себе на спогадах про схожі видання, що випускались ще в Радянському Союзі і що часто полюбляв час від часу перечитувати ці довідники чемпіонатів СРСР через декілька років ( навіть ті, що випускались ще до того як я навчився читати - їх колекціонував мій батько). Приємно буде через декілька років чи десятків років ще раз згадати сьогоднішні дні та миттєвості перелистуючи журнал з сигарою та стаканчиком віскі покачуючись в кріслі ))).

Володимир Миленко (відомий український футбольний (і не тільки) журналіст)

Корея, Португалія і Умань. Читайте про футбол українською!

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

https://vmylenko.com/2018/05/02/football-books-ukr/

А тепер я розкажу вам про два цікаві футбольні видання.
(Відразу попереджую – ні, це не реклама. Мені за цей текст не плачено, одне із видань я купив за власні гроші, інше прислали так, але ніхто не просив писати хвалебні тексти.)

А це видання зробив мій давній фейсбучний знайомий Ігор Соболенко.

Це такий собі черкаський обласний аналог щорічників Marca. Ви вдумайтеся – черкаських обласних! У нас і в Україні-то подібні речі – днем з вогнем. Пам’ятаю, як я ходив по редакції “Футболу” із тією ж “Маркою” в руках, пропонуючи склепати щось подібне і нам. (І склепали, але вже після того, як я залишив “Футбол”.) А тут – на рівні області.

Ну, Ігор – фанат своєї справи, так що тут нічого дивного немає. Дивне там є, наприклад, те, що у деяких клубів Черкаської області є свої сайти. У багатьох на стадіонах – електронне табло. Звісно, це з мого боку виглядає певним снобізмом – боже, в якомусь Тальному (назва підібрана умовно) і електронне табло! Але, чесно кажучи, за межами УПЛ воно десь так і є, хіба ні?

Тут купа інформації, починаючи з фоток і статистики – і аж до розповіді про те, як кожна з команд працює з уболівальниками, чи випускає вона якусь поліграфію і чи записує/викладає відео матчів у мережу. Якби я жив у Черкаській області чи мав інтерес до футболу цього регіону – я б обов’язково купив це видання. А, ну да …

Так що, як бачимо, щось в Україні футбольного та й видається. А на осінь, до речі, чекайте друге, доповнене видання “Повної історії Ель Класіко”!


Остап Сип (один з авторів і видавців видання “Копанкомандри”, в якому публікуються розповіді про подорожі по стадіонам різних країн (грундхопери))

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

1. Класно, що є друковане видання, з якого можна почерпнути інформацію про футбольні події всієї області та скласти комплексну картину. Респект! Маю надію, що то буде щорічна праця.
2. Структура опису по кожному з клубів - те що треба! В повній мірі можна уявити життя-буття команд.
3. Стиль, подача матеріалу - добра. Не занадто академічна, тому читати легко. Щоправда декілька помилок граматичних (чи то описок) зустрів. Помилок мало. Вони не ріжуть око.
4. Мені, як любителю стадіонів, хотілось би більш точнішу інформацію про місцезнаходження стадіону. Іноді не дуже уловлював чи то в самому місті/селі стадіон чи де в передмісті. Було б достатньо фрази типу "команда грає в своєму рідному місті", або "команда грає в сусідньому селі".
5. В табличці успіхів виступів клубів у вищій лізі відображені лише декілька років. Для новоутворених команд норм, а для старих колективів не зовсім зрозуміло, де вони бовтались в більш ранніх сезонах.
6. Якість друку чудова, тираж в 700 штук це потужно! Читав, що частину забирають клуби і реалізовується в магазині.
Хочу спитати чи розійшовся примірник, чи ще багато на складі?
Ну от так, коротенько)))

Ізвозчик Руслан (тренер ФК «Спартак»):

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Дуже цікавий і потрібний матеріал !!!
Не можу аналізувати інші команди, але про нашу написано так як відповідає дійсності. Головне, що Ви висвітлити ті моменти, які планували довести до читача.
Так, все сумно поки що у нас, але ми не відходимо від своєї філософії виховувати своїх гравців. У нас є три команди у різних вікових категоріях по дитячій лізі , у нас є дві команди на область (Чемпіонат і Першість), у нас є ветерани не на останніх позиціях, у нас є вихованці що грали в першій лізі (Бреуса, Зоря), а це не маловажна робота... Ігор, я Вам пишу це не для якихось отмазок, а лише для Вашої приватної інформації.
Книга дуже правдива і потрібна. Думаю не всім правдушка сподобається)) але це їхні проблеми)) Сподіваюсь, колись вийде подібний матеріал з новою інформацією, або з аналізом і наслідками роботи клубів через декілька років.

Роман Соська (Президент «Колоса» (Чорнобай)):
Книжка хороша. Ще така думка, що можна зробити книги про кожну команду. Було б теж чудово.

Давиденко Олексій, СК «Базис»:

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Ознайомився. Особисто мені було цікаво. Думаю в майбутньому буду користоватись інформацією по командах. Хотілося б по деяких питаннях більш розгорнуті відповіді. Є кілька незначних ньюансів, але в цілому дуже пристойно. По крайній мірі я такого раніше не зустрічав) Ви молодець, що зробили таку справу, яка залишиться в історії Черкаського футболу.

І.С.: Буду вдячний, якби конкретизували по яких питаннях потрібні більш розгорнуті відповіді і про які незначні нюанси мова.

Ну, наприклад, вектор комплектації. Було б цікаво, якби дописали якісь трансфери цікаві. Наприклад, умовний Поліщук з «Базису» грає в Німецькій 6-й і 7-й лізі, де в минулому році став кращим бомбардиром, чи той же Раковський і т.д. Також було б цікаво почитати про футболістів з професійним минулим, які грають зараз в нашій області - Олефір, Ординський, Грицай. Ну це особисто моя думка.
Ще раз напишу що в цілому дуже класно. Можливо щось було б ще цікавіше.

Оксана Корякова, уболівальник

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Прочитала половину книги, так як з приходом весни не вистачає часу на все. Але з того, що я прочитала уже можу зробити висновки. На мою думку тут усього вдосталь, я не знаю, що тут можна було б ще добавити. Все наскільки докладно описано, роз'яснено і розжовано, що навіть таким як я, що я захоплююсь футболом. Але не завжди є можливість бути на іграх і все бачити на власні очі, а прочитавши книгу, все зрозуміло на всі 100%. Я повністю задоволена книгою, тому вам, Ігор, хочу сказати велике дякую, і надіюсь, що продовження все ж таки буде😉😉😉. Книга варта того, щоб її читати. Ще раз дякую.

Вадим Гладкий (Корсунь-Шевченківський, футбольний статистик)

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Мені сподобалась побудова книжки. Є аналітичний матеріал і окремо статистичний блок. Нагадує World Soccer. Книжка може допомогти деяким керівникам команд звернути увагу на недопрацювання, що присутні. Можливо посприяє розвитку футболу в районах)) Тобто, чітко видно ціль і мету наведеного матеріалу... Сподобався дизайн. (В моєму матеріалу щоправда, потрібно було б додати декілька фото, бо залишились пустоти. Я особливо дизайном не переймався)... В майбутніх виданнях подібний матеріал по командах має бути. Думаю трохи в компактнішому вигляді... По зауваженнях. Вихід такого видання має відбуватись, мабуть, по завершенню року, а не перед стартом нового сезону. Так, думаю, більш актуально... Відсутність інформації по деяких пунктах оцінювання команд... далі будемо дискутувати))

Сергій Чурса (м.Камянське, футбольний статистик)
Проглянув. Чудова презентаційна книжка. Статистики, на жаль, замало.

Олексій Афлатарли («Нива», Монастирище, гравець, тренер)

Корея, Португалія і Умань. Щорічники Marca та World Soccer на Черкащині.

Прочитав журнал. Чудова та дуже цікава викладка. Є побажання, якщо це можливо, зробити його щорічним. А ще більше інформації не тільки про клуби та їх інфраструктуру, але й про гравців. Дякую!!!!! Ще одне побажання - більше інформації про першу лігу, якщо це можливо. Дякую за чудові матеріали про аматорський футбол в Черкаській області.

Дмитро Орлов ( м.Ватутіно. , уболівальник)
Ігоре! Висловлюю слова вдячності за чудове видання, якісну поліграфію та оперативну доставку! Приємним бонусом для мене стала інформація про призерів чемпіонатів області за всі роки. Прикро, що наш ФК "Ретро" зник з футбольної карти - він складав достойну конкуренцію в боротьбі за медалі чемпіонату та двічі вигравав кубок області.

Категорія: ---

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.