"УТК" достроково забронювали за собою перш місце на турнірі у Білій Церкві

Автор: Sobolenko від 23-02-2022, 21:27, подивилося: 559

"Зміна" Біла Церква - "УТК" 2:2 (1:1)
Початок 12-00
"УТК": Щербина (46, Юрченко), Коломієць, Подколзін, Зозуля, Рябченко, Здирко (63, Дудник), Степанюк (46, Твердоух), Лісовий (46, Любченко), Король, Лебедєв, Юшков (70, Казанюк)

Голи: 0:1 - Лебедєв (5), 1:1 - 44, 2:1 - 67, 2:2 - Лебедєв (88)

Перед матчем четвертого туру тепличники не мали втрат турнірних і могли за тур до закінчення забронювати за собою перше місце. Але були втрати у складі (і хвороби в т.ч., нажаль) і не варто було забувати про потребу давати ігрову практику всім гравцям.

Гості впевнено розпочали і швидко повели в рахунку - Лебедєв вправно замкнув на випередження передачу зліва від Здирко. Але господарі змогли вирівняти гру з середини тайму і перед самою перервою відігралися.

В середині другого тайму "Зміна" і вперед вийшла. Поразка в цьому матчі залишала питання переможця у турнірі відкритим. Все б вирішувалося, які торік в заключному турі і тепличникам довелось би чекати результати всіх матчів. "УТК" вімкнулися на більших обертах. Моменти стали виникати біля воріт "Зміни" із стабільною регулярністю. Але голу не було. було два влучання в каркас воріт, ще багато чого. Але не гол. І все ж "УТК" відігралися. а з тим і перемога у турнірі.

ПРО ЦЕЙ МАТЧ (ЯК І ІНШІ НОВИНИ) САМЕ ОПЕРАТИВНО БУЛО НА ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ!