» Листом від керівництва ФФЧО заборонено участь футболістів, що заявлені в чемпіонаті області, в міських і районних змаганнях.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Листом від керівництва ФФЧО заборонено участь футболістів, що заявлені в чемпіонаті області, в міських і районних змаганнях.

Автор: Sobolenko від 5-07-2013, 18:06, подивилося: 1828

8 Головам райміських федерацій футболу
Керівникам футбольних клубів (команд)Стосовно: вимог Регламенту ФФУ зі статусу і трансферу футболістів (ст. 15 і 17).


Відповідно до вимог ФІФА та УЄФА, щодо спортивної цілісності змагань в організованому футболі, Федерація футболу України своєю директивою від 05.03.2013 р., починаючи із спортивного сезону 2013/2014 р.р. (з липня поточного року) і в подальшому проводитиме заявку і допуск футболістів для участі в обласних змаганнях виключно за допомогою Єдиної Бази Даних ФФУ. Реєстрація і допуск футболістів будь-якими іншими засобами до змагань буде суперечити
ст. 15 і 17 Регламенту ФФУ зі статусу і трансферу футболістів.
Протягом спортивного сезону (періоду) зареєстрований футболіст має право виступати в офіційних змаганнях тільки за два клуби (команди), незалежно від їх приналежності (професіональний, аматорський, дитячо-юнацький) за винятком змагань з футзалу і пляжного футболу.
При цьому, просимо взяти до уваги та термінового виконання, що зареєстрованим футболістам-учасникам офіційних змагань під егідою обласної Федерації футболу забороняється паралельно брати участь за інші клуби (команди) у відповідних районних і міських змаганнях.
Дякуємо за прийняття до уваги зазначеної інформації та за подальшу співпрацю у цьому важливому питанні.

З повагою,
Голова Федерації футболу
Черкаської області
В. Г. Фощій


Доволі несподіваний лист. Але як законослухняні громодяни для унеможливлення непорозумінь ми маємо виконати закони, вимоги і т.д. навіть у випадку нашої незгоди з ними чи нерозуміння вимог. Отож на данний момент в чемпіонаті, кубку Уманського району призупиняється участь футболістів "УТК-Ятрань". Нагадаю, що за Регламентом ЧУР-2013 команди-учасниці мали право заявити до 2 гравців, що присутні в заявці "УТК-Ятрань" в обласному чемпіонаті.

При цьому данний лист ФФЧО викликає чимало запитань. Тут хочу відмітити, що на організацію і перебіг власне чемпіонату та кубку Уманського району данна деректива не матиме ЖОДНОГО впливу. Адже у нас третій сезон за Регламентом заборонена участь в турнірах під егідою Федерації футболу Уманського району футболістів, що приймають в чемпіонатах (чи першостях) областей (мова не лише про Черкаську область). А введена в 2013 році норма про участь гравців "УТК-Ятрань" використовувалася лічені рази (адже дозволялося приймати участь в матчах районного чемпіонату лише при умові, коли гравець не виходив на поле в складі "УТК-Ятрань" навіть на 1 хвилину).

Отож цікаво.
1. Як тепер розгортатимуться події в більшості чемпіонатів району, де дозволялася участь футболістів, що заявлені в чемпіонатах області. Цілком очевидно, що таке нововедення ПОСЕРЕД сезону може мати непрогнозовані наслідки для чималої кількості команд. В деяких районах навіть при укладанні календаря враховувалося, що чимало гравців в певні дні задіяні в обласному чемпіонаті.

2. Яким чином буде контролюватися виконання данної дерективи? В ФФЧО є база данних заявок по ВСІХ чемпіонатах районів Черкаської області? І в скількох районах взагалі наведено лад в чемпіонатах району і там можна відслідкувати заявки команд і протоколи матчів? А що будемо робити з чемпіонатами районів у сусідніх областях (Киїївська, Вінницька, Кіровоградська, Полтавська і т.д.) ? На данний момент 100-відсотково не відслідковується участь гравців в чемпіонатах області (на початку цього сезону, наприклад, наявними були випадки присутності одних і тих же футболістів в заявках команд в чемпіонатах Київської та Черкаської областей) а при проведенні Кубку області було взагалі без проблем вийти під чужим прізвищем. Що з цим будуть робити? Тільки прохання - не потібно надіятися на міфічні благородство і т.д. Якщо закон (чи деректива) не мають прозорих і досконалих механізмів забезпечення виконання цього закону, то він (закон) перетворюється у засіб вибіркового покарання. Про це чітко говорить історія юрисприденції. Футбол тут не є виключенням.

3. А чому дозволяється участь футболістів із заявок обласного чемпіонату в районних турнірах, якщо клуб паралельно заявляться і в районний чемпіонат і в обласний? Адже саме це випливає з фрази "забороняється паралельно брати участь за інші клуби (команди) у відповідних районних і міських змаганнях"? Наприклад, в Уманському районі намагаємося вибудувати певну піраміду. Тобто є база - масовість. І вершина - команда, що представляє район. І цілком логічно було цього року прийнято норму, яка залишала всіх у рівному положенні (не більше 2-х футболістів "УТК-Ятрань" можна було заявити в районний чемпіонат за одну команду) і при цьому враховувала інтереси головної команди району (травмовані футболісти або молодь, шо не мають ігрової практики в основній команді наступного дня могли отримати практику в чемпіонаті району). Для чого заявляти "УТК-Ятрань" ще і в чемпіонат району? Тут залишається всього два варіанти. 1. Змустити більшість футболістів основного складу грати по два діні поспіль (ага - три роки боролися за масовість і вирівнювання можливостей і все коту під хвіст!). 2. Обібрати всі команди району і набрати в команду 35-40 гравців. І навіщо це робити?

Цікаво як будуть розгортатися події надалі. Нічого доброго не передбачається. Почнеться полювання за відьмами. Хто кого впіймає. Писатимуть до тієї ж ФФЧО. Цікаво подивитися, які рішення прийматимуться....

Категорія: ---

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 45
 • ICQ: {icq}
6 липня 2013 14:07

Alexandrrrrrrrrr

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 22.02.2013
 
Я вибачаюся заздалегідь але відчуття що в ФФЧО працюють люди з дуже критичними розумовими відхиленнями,замість того щоби навпаки спонукати участь гравців у всіх можливих турнірах надаючи їм максимальну ігрову практику і переносячи рівень професіоналізму із обласного чемпіонату в районні,все кардинально навпаки.Питання до .......:шановні а як ви взагалі бачите шлях розвитку районних чемпіонатів і взагалі футболу,ви взвгвлі знаєте що це таке футбол,ви любите цей вид спорту????
Протягом спортивного сезону (періоду) зареєстрований футболіст має право виступати в офіційних змаганнях тільки за два клуби (команди), незалежно від їх приналежності (професіональний, аматорський, дитячо-юнацький) за винятком змагань з футзалу і пляжного футболу.
Не розумію логіки ФФУ дозволяє за два клуби грати,ФФЧО забоороняє чи як?

Приклад: у нас грають за деякі районні команди час від часу гравці які виступають в першій лізі і в нас навіть в голову не приходить ВЕЛИКИМ в лапках знатокам впроваджувати такі вибачаюся дибільні правила

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 189
 • ICQ: {icq}
6 липня 2013 15:30

vatref

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, я розумію так: Гравець може грати на протязі сезону(періоду) за дві команди. Наприклад: Соболенко починав грати у сезоні 2013 року за команду "Пахтакор", а потім перейшов у "Світ меблів". Там йому не сподобалось, чи мало платять і він вирішив перейти у "Комунальник", або назад у "Пахтакор". А йому кажуть "фігушки", так не можна, це вже буде третя команда на протязі року( сезону чи періоду). Так, як було з Листопадом у "Зорі". Але там все перекрутили. А от те, що забороняють грати в першості міста, чи району - це неправильно.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 9
 • ICQ: {icq}
6 липня 2013 20:58

Полтавець андрій

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 9.05.2013
 
Вихід є. Створити незалежний від федерації ( обласної, районної) окремий турнір. Назвати його наприклад "турнір імені уманського футболу" ( це в Умані), чи "кубок лебединського насінневого заводу" ( це на шполянщині) з своїм регламентом. Не під егідою федерацій. І спокійно грати в свій футбол. А Ффчо нехай думає як їй відчитатись перед владою що ніде в районах не проводяться чемпіонати районів.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 189
 • ICQ: {icq}
6 липня 2013 21:26

vatref

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 29.01.2011
 
Любий кубок повинна проводити чи міська федерація, чи районна. Будете проводити "кубок Полтавця" в Лебедині і то це все підпадає під ці статті. Гравець може грати, але тоді, коли він буде грати на змаганнях під егідою ФФЧО, то до нього будуть застосовані санкції, якщо узнають, що він грав на інших змаганнях( а в нас доброзичливців достатньо - здадуть з потрохами).

<
 • Публикацій: 2440
 • Коментарів: 1326
 • ICQ: {icq}
6 липня 2013 21:42

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Буквально думки читають)))) Організовується турнір (можна подумати - назва "федерація футболу району" на щось впливає, крім отримати листа-запрошення на участь в щорічному "огляді-конкурсі" для Василя Борисовича (за його ж правилами)....). Класична назва "Бізнес-ліга". Можна ще й під себе модифікувати правила (у нас на початку 2000-х проводився непоганий турнір на призи "ВАТ-Вітаміни" - так гралося на меншому полі 10 на 10 і без офсайду). І ццікаво як буде це контролювати федерація? І як взагалі збираються втілювати в життя цей закон??? 90% гравців грає по різних районах. І можу побитися під заклад - більшість з них і надалі гратиме! Не у всіх районах заявки чи протоколи на гру існують в природі ! Про картки гравців просто змовчу! . Ось і все.

Панове! В тому ж "Урагані" (подалі від себе приклад привів, щоб не нажити зайвих ворогів))))) є граці, що грають за суботу-неділю по три матчі! Правда, не лише в Черкаській області. І що далі?
Мені просто принципово цікаво! Адже, повторюся, Уманського району (як футбольної одиниці) це практично не торкнулося - в нас три роки діє певна норма Регламенту.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 189
 • ICQ: {icq}
7 липня 2013 19:52

vatref

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, я ж написав вже раніше, що гравці будуть грати і надалі, але можливі варіанти: а) ніхто не "здасть" гравця ФФЧО, що він грав у других змаганнях; б) якщо цього гравця вичислить ФФЧО, то до нього можуть застосувати санкціїї в першості та кубку області в) самі гравці команд суперників будуть шукати і здавати таких гравців, для того, щоб їхній команді зарахували перемогу

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 6
 • ICQ: {icq}
8 липня 2013 10:05

Чупа

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 1.07.2013
 
Лист-Вимога є, тому нам, як уже писав Ігор Михайлович її виконувати.
Ми можемо скільки завгодно скаржитись, переливати з пустого в порожнє, але це нічого не змінить.
Якщо надійде інформація в ФФЧО про участь в районному чемпіонаті когось із гравців, які задіяні в БУДЬ- ЯКИХ інших турнірах під егідою тогож ФФЧО то буде певна проблема.
Наскільки я зрозумів дана вимога стосується також дитячо-юнацьких команд. Треба задуматись Бабанці, Кочубіївці, Дмиртушкам та іншим командам де грають гравці заявлені за інші клуби.
Ігоре Михайловичу які санкції будуть застосовані до клубу в разі виявлення даної ситуації?
Також цікавить питання виконання р. III п.12 Регламенту, чи надавались (надаються) персональні довідки від лікаря гравцями 15-18 річного віку, які як відомо приймають участь в ЧУР.

<
 • Публикацій: 2440
 • Коментарів: 1326
 • ICQ: {icq}
8 липня 2013 14:21

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
пан Чупа! Обговорюється лист не в розрізі проблем для чемпіонату саме Уманського району (я ж наголосив, що ми три роки як ввели таку норму, виходячи з власного бачення і інтересів саме нашого районного футболу). Тут якраз проблем немає жодних. Просто данне рішення. як по мені, очевидно не продумане. А відтак важко спрогнозувати розвиток подальших подій. Почнеться пошук "компромату", писанина і скарги (а як же - норми ж введено такі, то і ловитимуть один одного). Потім почнеться тяганина - "а ви доведіть що Х грав за команду У в районі Z". Такщо це не переливання з пустого в порожнє - це якраз намагання вивести на лад.
Доречі, про юнацькі команди там не вказано (або принаймі не розяснено!). У нас не заборонена участь в чемпіонаті району юнаків. що грають в обласній дитячо-юнацікй лізі. І таких юнаків не один десяток (повірте - знаю про що говорю - і при заявці намагалися дотриматися прописаних норм). Якщо цей лист має на увазі, що і гравці дитячих команд не мають права паралельно грати в чемпіонатах району - то це точно (не боюся цього слова) АБСУРД. Цілком відома проблема втрати обдарованих гравців на пресловутому переході з "дитячого в дорослий " футбол. І вийде те, що було раніше - в дитячій (юнацькій) команді не може грати за віком а в дорослій команді (в тому ж чемпіонаті області) грітиме в кращому випадку лавку, томущо ще не готовий насперед психологічно...

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.