» » » Детальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболу

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Детальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболу

Автор: Sobolenko від 8-10-2011, 13:06, подивилося: 2878

3 5 жовтня 2011 року в м. Черкаси в приміщенні обласного Будинку вчителя відбулася VIII чергова звітно-виборна Конференція Федерації футболу Черкаської області. Порядок денний включав 9 питань, які успішно були опрацьовані.

1.Про колективне членство в Федерації футболу Черкаської області. Одноголосно до числа колективних членів ФФЧО було прийнято громадську організацію «Асоціація футбольних арбітрів Черкаської області» та ОГО «ФК Славутич».

2.Звіт Федерації футболу Черкаської області про роботу за період з 19 вересня 2007 року по 5 жовтня 2011 року. Виступ Фощія В.Г. тривав відведені регламентом 30 хвилин. До того ж учасникам конференції було роздано друковані матеріали, які відображали футбольне життя області. Можливо дещо пізніше цей звіт мені вдасться опублікувати. Відмічу лише про момент, що стосувався Уманщини. Володимир Григорович згадав і про розвиток жіночого футболу: «В Черкаській області проводився чемпіонат серед жіночих команд і в 2-х вікових групах серед дівчаток (І.С. : від себе додам – до 10 команд доходило і навряд чи це мало аналоги в Україні). Але через проблеми в фінансуванні дівочого футболу останніх два роки ці турніри не було проведено, що зокрема негативно впливає на комплектацію нашої гордості жіночої команди ФК «Ятрань-Уманьферммаш».» Також згадувалося про наших збірниць та вагомий успіх в молодіжних іграх України минулого року!
Детальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболуДетальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболу

3.Звіт ревізійної комісії Федерації футболу Черкаської області про фінансово-господарську діяльність Федерації за період з 19 вересня 2007 року по 5 жовтня 2011 року.
В детальному звіті було оприлюднено всі суми коштів, які отримувала (три джерела – внески команд, фінансування ФФУ та спонсорська допомога) і витрачала обласна федерація. В тому числі і на аренду приміщення та утримання автомобіля, презентованого ФФУ для потреб обласної федерації.

Після цього почалося обговорення звітів. Першим виступив Гарнага В.В. Він відмітив якісну роботу федерації. При цьому висловив побажання про не лише кількісне підсилення корпусу арбітрів а якісне (І.С. – в доповіді Фощія В.Г. відверто вказувалося, що , нажаль, маємо лише 40 арбітрів при мінімальній потребі в 60 осіб, щоб покрити всі матчі обласних змагань. Згодом Фощій В.Г. відповів на зауваження, що наразі, зокрема значні зміни відбулися в комітеті арбітрів)
Потім виступала Саприкіна А.В. Керманич обласного управління відмітила, що серед усіх займаючихся в спорт школах 40% займаються саме футболом. Вона ж звернула увагу, що 20% з них – дівчата! Правда, дивно було, що шанована пані при цьому згадала лише шполянський «Жайвір» та черкаську міні-футбольну жіночу команду. Прикро, що поважна особа не обізнана про успіхи футболісток Уманщини.
Цікавим і змістовним був виступ Ходака В.А. Ця людина несла на своїх плечах ФК «Ходак», що повигравав в області все можливе, а наразі є віце-президентом ФК «Славутич», що виступає в 2 лізі. З його слів : «Всім треба лобіювати інтереси футболу на місцях, у керівників всіх рівнів!» І з цим не можна не погодитися!
Закінчувалося обговорення виступами Юнга В.А. та Говденка О.В.
Від ФФУ виступив Яковенко В.С. Він продемонстрував доволі добру обізнаність в наших реаліях. Оцінив же він роботу ФФЧО на «солідно!» і відмітив, що ФФЧО входить до числа обласних федерацій (а таких менше половини), що витрачають надходження від ФФУ за призначенням!
Всі виступаючі оцінили роботу федерації «задовільно». І такої ж думки були всі голосуючі.
Детальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболуДетальний звіт про 8-му звітно-виборчу конференцію обласної Федерації футболу
4.Обрання голови Федерації футболу Черкаської області.
Кандидатура на посаду була висунута одна. З 33 первинних організацій 31 висунули кандидатуру Фощія В.Г. (2 утрималися)
Одноголосно було обрано саме Фощія В.Г. ще на один термін головою ФФЧО. Приєднаюся з побажаннями успіхів на цій важкій ниві.

5.Обрання першого заступника голови та заступників голови Федерації футболу Черкаської області.
Першим заступником обрано Григор"єва Олександра Івановича , заступниками - Лизогуба Володимира Сергійовича та Ходака Володимира Анатолійовича.Григорєва Олександра Івановича. Заступниками - Лизогуба В.С. та Ходака В.А. До складу виконкому Федерації футболу Черкаської області також обрано:Гарнагу В.В., Говденка О.В., Кривопишина С.А., Ковальова В.М., Смаглія В.А., Саприкіну А.В., Страшевича В.Б.

6.Вибори Ради членів Федерації футболу Черкаської області.
Тут вкажу, що від Уманського району обрано Соболенка І.М. а від Умані Віблого В.М.

7.Вибори Ревізійної комісії Федерації футболу Черкаської області.

8.Вибори членів Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу Черкаської області.

9.Вибори членів Апеляційного комітету Федерації футболу Черкаської області.

Після цього відбулося нагородження людей за вагомий внесок в розвиток футболу в Черкаській області. Зокрема хотілось би подякувати Федерації футболу України за відзнаку, якої удостоїлися представники Уманського району та ФК "Ятрань-Уманьферммаш" - ваш покірний слуга Соболенко І.М. та Пею В.М.
Із 65 делегатів, обраних від 33 колективних членів ФФЧО, в роботі Конференції взяло участь 56 делегатів.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Календарі / Інші

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 194
 • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 17:16

vatref

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 29.01.2011
 
Ігор, ВІТАЮ!

<
 • Публикацій: 3122
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
8 жовтня 2011 19:29

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Віталій! Щиро дякую! wink

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 5
 • ICQ: {icq}
21 вересня 2017 20:39

ClaytonhoaTo

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 21.09.2017
 
Ограниченно&#
1077; предложение только для участников этого ресурса Телевидение в суперкачеси&#
1090;ве без монтажа оборудовани&#
1103; http://www.rusiptv.cf Вам не понадобятся ни антенна, ни ресивер и т.д. Нужен только интернет и 120 каналов открыты для Вас сразу. Оплата всего лишь 4,5$, за эту цену Вы получаете кучу цифровых каналов в HD качестве. Можно смотреть как с компьютера, планшета, смартфона, так и через приложение на телевизорах Smart TV. Бесплатный тест имеется. Подключайте&#
1089;ь пока не набрали критическую массу народа, после чего дальнейшая регистрация будет невозможна. Сервер не резиновый. регистрация на нашем сайте http://rusiptv.cf

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.