» » » РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року

Автор: Sobolenko від 6-04-2019, 08:56, подивилося: 1019

0
РЕГЛАМЕНТ
Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
сезону 2019 року


РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року


I. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
• Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
• Популяризація футболу та здорового способу життя.
• Виконання обласної «Цільової програми розвитку футболу в Черкаській області»
• Створення умов для підвищення рівня майстерності футболістів
• Виявлення кращої чоловічої футбольної команди Уманського району та прилеглих територій сусідніх регіонів.

II. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.
1. Змагання проходитимуть згідно Календаря «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», який буде опубліковано як окремий документ.
2. Матчі будуть проходити на футбольних полях, придатність яких, затвердить Виконком «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG».

III. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
1. «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», входить як автономна складова в структуру Федерації футболу Уманського району.
2. Загальне керівництво Лігою здійснює Виконком «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» турніру у складі:
• Олександр Клімов – голова;
• Ігор Соболенко;
• Артем Баланюк;
• Олег Андрощук.
3. Функції КДК (контрольно-дисциплінарного комітету) «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», буде виконувати Виконком.
4. Апеляційний комітет буде обраний представниками команд перед стартом турніру.
5. Питання, не передбачені дійсним Регламентом, регулюються Виконкомом.
6. Інтернет-ресурс «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка» (http://umanfootball.com.ua/) є офіційним інформаційним партнером «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.

IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
1. В змаганнях беруть участь аматорські команди футбольних і спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, організацій і навчальних закладів, які визнають і виконують Статутні і регламентні вимоги Федерації футболу Уманського району та «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG», дотримуються принципів чесної гри і загальновизнаних правил поведінки.
2. Допускаються гравці не молодші 15 років. Гравцям віком від 15 до 17 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікаря та письмового дозволу батьків чи опікунів.
3. Поняття «легіонер» не має місця (громадянство, приписка не мають значення).
4. В турнірі зможуть грати лише футболісти, які не заявлені в Чемпіонаті чи Першості будь-якої області України, аматорській першості України чи професійних лігах. Таке обмеження не стосується футболістів, що заявлені лише в ДЮФЛ чи ветеранських турнірах області, України і вище.

V. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
1. Змагання проходитимуть згідно Календаря «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» за коловою (у три кола) системою за принципом «кожен з кожним».
2. Команда зіграє з кожним суперником по три гри: раз «дома», ще раз «в гостях» і третій раз поле обиратиме Виконком жеребом та принципом попередньої кількості ігор «дома-виїзд» з урахуванням рівності умов для усіх команд.
3. Матчі проводяться на полях команд, вказаних у Календарі першими.
4. Офіційна заявка клубу (команди) на перенесення матчу подається до Оргкомітету не пізніше ніж за 3 дні до початку зустрічі.
5. Перенесений матч проводиться протягом наступних 7 днів (або при домовленості сторін – в будь-який час до дати передбаченої календарем). Питання переносу матчу попередньо узгоджується між командами і після цього в письмовій формі подається до Виконкому. У випадку відсутності домовленості між командами остаточне рішення приймає Виконком. Для перенесення матчу має бути поважна причина чи форсмажорні обставини. Якщо заявка визнається необґрунтованою – матч не переноситься. Рішення Виконкому оскарженню не підлягає.
6. Право переносу матчу у випадках, не передбачених Регламентом належить Виконкому. Це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
7. Усі не перенесені матчі, команди мають зіграти до початку передостаннього туру згідно Календаря.

VI. ЗАЯВКИ
Заявка на участь є офіційним підтвердженням участі команди в змаганнях
• Кількість гравців, що вносяться до заявки не обмежена.
• Заявочні листи у трьох примірниках (для Ліги, для Федерації та собі) подаються в Виконком та завірюються кожна.
• Гравцям віком від 15 до 17 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікаря та письмового дозволу батьків чи опікунів.
• На всіх іграх представники команд зобов’язані мати при собі копію заявочного листа та документ з фото, що засвідчує особу, на кожного учасника матчу (паспорт, посвідчення водія, студентський квиток чи Картку гравця-учасника «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG»).
• Дозаявка для участі в іграх Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG»з футболу можлива протягом усього Чемпіонату, але не пізніше початку передостаннього туру третього кола.
• В перерві між 1, 2 та 3 колами, дозволяється перехід до іншої команди при дотриманні інших вимог Регламенту.

VII. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
1. В «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» протягом кола футболіст може виступати лише за одну команду.
2. В Рапорт арбітра вноситься не більше 11 основних і 9 запасних гравців.
3. Офіційний представник клубу (команди) зобов’язаний не пізніше 30 хв. до початку зустрічі занести до Рапорту арбітра прізвища і імена гравців, відповідно їх номеру на футболці, заявлених на даний час, і представити арбітру матчу заявку і картки учасників. Ці документи повертаються представнику команди по закінченню матчу після оформлення Рапорту.
4. Футболіст, прізвище якого не внесено до рапорту арбітра до початку матчу, не має права брати участь у грі.
5. Представники команд підписують Рапорт арбітра до початку гри.
6. Футболіст, внесений до Рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну. Це враховується при розгляді спірних питань.
7. В кожному матчі дозволяється заміна 7 (семи) гравців.
8. Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття. Рекомендована наявність футболок і шорт одного зразка з номерами на футболках, що відповідають запису в протоколі.
9. На випадок збігу кольору форми – змінює її команда-господар поля (дозволяється використання манішок).
10.Тривалість гри 90 хв. (2 тайми по 45 хв. з 15-хвилинною перервою – менше дозволяється лише при згоді абсолютно всіх гравців).
11. До фактичного початку матчу, під час проведення замін та по завершенню матчу (поки команди не залишили поле) представники команд мають право звірити білет учасника з особистістю гравця. Звернення про перевірку документів більше, ніж через 10 хвилин по закінченню матчу, не приймаються до уваги. Але до закінчення вказаного терміну (10 хвилин по закінченню матчу) представники команд, в разі відповідної вимоги арбітра зобов’язані представити гравця для звірки документів (картки гравця).
12. Затримка матчу з вини команди-господаря поля дозволяється не більше ніж на 30 хвилин, з вини команди гостей не більше ніж на 60 хвилин.
13. Не представлення транспорту команді для відрядження на календарну гру не є поважною причиною для переносу матчу.
14. Якщо команда, знята зі змагань і провела половину і більше ігор, то даній команді зараховується технічна поразка (–:+), а команді-суперниці зараховується технічна перемога (+:–), в разі менше половини ігор – її результати анулюються.
15. У разі припинення матчу арбітром з вини однієї з команд – їй зараховується технічна поразка (0:3). Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом, рахунок залишається незмінним.
16. Офіційні представники клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів, делегатів-інспекторів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців та офіційних осіб свого клубу (команди).
17. Керівники клубів (команд) і футболісти повинні виконувати усі вимоги Регламенту та Правил гри, виявляючи високу дисципліну, організованість і повагу до суперників, глядачів та всіх суб'єктів ФФУР та Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.
18. Матчі відбуваються по суботах і неділях в період з 12-00 до 18-00 (але з урахування освітленості на день проведення матчу). Час затверджується Оргкомітетом «Ліги» і повідомляється представникам команд. В разі неможливості домовитися щодо часу початку матчу – матч має відбутися в неділю о 16-00 (в червні-серпні – 17-00). При проведенні кількох матчів в один день на одному стадіоні час початку матчів остаточно визначається Виконкомом.
19. Зміна часу початку матчу можлива за спільної згоди команд і завчасного попередження Виконкому (за 2 доби).

VIII. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
1. Місця, що посіли команди, визначатимуться за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу команді нараховується – 3, за нічию – 1, за поразку – 0 очок.
2. У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, місця визначаються за результатами особистих зустрічей між конкурентами у такій послідовності:
- кількість набраних очок в особистих зустрічах;
- різниця забитих-пропущених м’ячів в матчах між собою;
- більша кількість забитих м’ячів в матчах між собою.
При рівності цих показників місця, визначаються за результатами усіх матчів у наступній послідовності:
- більша кількість перемог
- краща різниця забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
- більша кількість забитих м’ячів м’ячів у всіх матчах.
У випадку рівності всіх вищезгаданих показників, переможець визначається жеребкуванням.
У випадку однакової кількості очок між двома претендентами на 1-е місце у Лізі, призначається додатковий матч та подальше визначення переможця згідно чинних Правил ФІФА.

IX. СУДДІВСТВО
1. В «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року буде організовано нейтральний арбітраж (головний арбітр).
2. Асистентів арбітра (вони ж бокові чи офіційні помічники) забезпечують по одному кожна з команд. За згодою сторін команда може надати два асистента.
3. Команда не може категорично відмовитись надати асистента арбітра посилаючись на відсутність людей. (Тобто, якщо у команди всього 11 людей на грі, а суперник надає тільки одного асистента, то потрібно грати в меншості, але помічником головного арбітра забезпечити).

X. МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД.
Медичний супровід (перша медична допомога) матчу забезпечує команда-господар.

XI. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ.
Кожна команда може подати протест по завершенню гри (не пізніше 24 годин після завершення гри). Про це офіційний представник команди має повідомити головного арбітра матчу. Короткий зміст протесту вноситься до Рапорту арбітра. Не розглядаються протести, які були подані на рішення арбітрів та їх дії, що мали місце у грі, а саме:
• призначення або непризначення вільних, шрафних, шестиметрових та десятиметрових ударів;
• визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
• на зараховане чи незараховане взяття воріт;
• попередження і вилучення гравців з поля.

XII. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
1. Витрати, пов’язані з харчуванням, транспортні витрати, проживання – несе сторона, що відряджає команду.
2. Витрати, пов’язані з закупівлею медалей для нагородження призерів, в рівній кількості (сумі), несуть усі команди.
3. Витрати пов’язані з оплатою роботи арбітрів та їхні транспортні витрати (якщо такі були), несуть пополам обидві команди.

XIII. НАГОРОДЖЕННЯ.
Чемпіон Ліги нагороджується перехідним кубком, а гравці команд, що посядуть 1-3 місця – відповідними медалями.


Виконком Чемпіонату
«SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
сезону 2019 року


Федерація футболу Уманського району

Категорія: Документи / Регламент чемп. р-ну

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.