» » » Регламент Чемпіонату і Кубку Уманського району 2012 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Регламент Чемпіонату і Кубку Уманського району 2012 року

Автор: Sobolenko від 25-03-2012, 13:03, подивилося: 2185

2

Регламент Чемпіонату і Кубку Уманського району 2012 року


Р Е Г Л А М Е Н Т

Чемпіонату, Першості та Кубку

Уманського району з футболу 2012 рокум.Умань
2012 рікР Е Г Л А М Е Н Т
Чемпіонату, Першості та Кубку
Уманського району з футболу 2012 року

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Метою і завданням районних змагань є :
1. Популяризація і подальший розвиток футболу в Уманському районі.
2. Виконання обласної "Цільової програми сприяння в Черкаській області підготовці та проведенню в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу".
3. Створення умов для підвищення рівня майстерності футболістів.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
1. Загальне керівництво змаганнями та безпосередня організація та проведення змагань покладається на Федерацію футболу Уманського району.
2. Питання, не передбачені справжнім Регламентом, регулюються Радою ФФУР.

ІІІ. УЧАСНИКИ, ТЕРМІН ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
1. В змаганнях беруть участь аматорські команди футбольних і спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, організацій і навчальних закладів, які визнають і виконують Статутні і регламентні вимоги Федерації футболу Уманського району , дотримуються принципів чесної гри і загальновизнаних правил поведінки.
2. Чемпіонат і Першість району серед команд Вищої та Першої ліг проводиться у два кола – “весна” – “осінь” за принципом “кожний з кожним” на своєму полі та на полі суперника, у вихідні дні, згідно з календарем змагань.
3. Матчі проводяться на полях команд, вказаних у календарі першими.
4. Офіційна заявка клубу (команди) на перенесення матчу подається до Оргкомітету не пізніше ніж за 4 дні до початку зустрічі. Перенесений матч проводиться протягом наступних 7 днів (або при домовленості сторін – в будь-який час до дати передбаченої календарем). Питання переносу матчу попередньо узгоджується між командами і після цього в письмовій формі подається до Оргкомітету. У випадку відсутності домовленості між командами остаточне рішення приймає ФФУР. Для перенесення матчу має бути поважна причина, наприклад фарсмажорні обставини. Якщо заявка визнається необґрунтованою – матч не переноситься . Рішення ФФУР оскарженню не підлягає.
5. Право переносу матчу у випадках, не передбачених регламентом належить ФФУР. Це рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
6. Чемпіонат (Вища ліга) і першість (І ліга) проводиться по суботах і неділях за участю 8-12 команд (остаточна кількість команд визначається Радою ФФУР на підставі виконання вимог заявки командами).
7. Розиграш Кубку району проводиться у відповідності із затвердженим Положенням (Додаток 1).
8. В Чемпіонаті і першості району, Кубку району беруть участь футболісти-аматори (тобто не мають чинного професійного контракту), які не приймають участі в Першості та Кубку України серед Аматорських команд, в чемпіонаті і першості Черкаської (або будь-якої іншої) області серед команд будь-якої ліги. Дозволяється участь футболістів, що приймають участь в чемпіонаті України серед ветеранів , чемпіонаті ВФСТ «Колос» серед ветеранів і чемпіонаті області серед ветеранів.
9. В змаганнях дозволяється брати участь спортсменам, що на момент заявки мають реєстрацію за місцем проживання в Уманському районі або м.Умань, або є вихованцям команд Умані та Уманського району, які навчаються за її межами в спортінтернатах, технікумах, коледжах, вищих навчальних закладах, виїхали на роботу за межі регіону (але при дотриманні умов п.8). При цьому має бути відмітка про відповідне місце народження в паспорті або свідоцтві про народження. Дозволяється заявляти до трьох гравців, що є уродженцями інших регіонів області і України, якщо вони на момент участі у турнірі проходять навчання або працюють на території Умані і Уманського району. При цьому при заявці подається оригінал і ксерокопія студентського квитка або оригінал довідки з місця роботи. У випадку фальшування довідки з місця роботи у всіх матчах за участю такого гравця команді зараховується поразка і Радою ФФУР приймається рішення щодо персонального покарання футболіста і представників команди. В разі припинення навчання або роботи на території Умані і Уманського району такий гравець втрачає право приймати участь в районних змаганнях і має бути відзаявлений.
10. В Чемпіонаті, Першості та Кубку району (Чемпіонат-Кубок, Першість-Кубок) протягом кола футболіст зобов’язаний виступати тільки за одну команду. В перерві між 1 та 2 колом дозволяється перехід при дотриманні інших вимог Регламенту. Тобто перехід з команди до команди можливий лише один протягом року і оформити такий перехід можна або після Кубка району (перед початком першого кола ) або між першим і другим колами.
11. За команду не дозволяється заявляти футболістів з інших регіонів Черкаської області та України (лише при дотриманні вимог п.8 та п.9) .
12. Гравцям з 15 до 18 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікаря.
13. В заявочний список дорослих команд протягом сезону дозволяється включати необмежену кількість гравців. Дозволяється перезаявка (виключити із заявки гравця і на його місце заявити іншого гравця).
14. Клуби (команди) при заявці надають:
- заявочний лист в двох примірниках, обов’язково надрукований на комп’ютері, завірений футбольним клубом (спортклубом, КФК), та відділом охорони здоров’я.
В заявці необхідно вказати юридичну адресу, керівний і тренерський склад, номер телефону клубу (команди);
- на учасників паспорти (або свідоцтва про народження на гравців до 16 років) і при потребі студентський квиток або довідку з місця роботи
- білети учасників з наклеєною фотографією розміром 3 х 4 см на кожного гравця зроблені не раніше 2008 року; Минулорічні квитки допускаються в разі їх відповідності єдиному зразку.
- заявку на електронному носієві для публікації на сайті.
- Заявка команди обовязково має бути завірена лікарем.
15. Строки заявки команд проводяться згідно з окремим графіком – викликом.
16. Дозаявка гравців проводиться щочетверга протягом Чемпіонату і Першості й припиняється за три тури до завершення розіграшу. В інші дні дозаявка заборонена.
17.Склад команди (дорослої, юнацької) на гру по 20 футболістів і 2 тренера-представника.
В рапорт арбітра вноситься 11 основних і 9 запасних гравців.
18.Офіційний представник клубу (команди) зобов’язаний не пізніше 30 хв. до початку зустрічі занести до рапорту арбітра прізвища і імена гравців, відповідно їх номеру на футболці, заявлених на даний час, і представити арбітру матчу заявку і білети учасників. Ці документи повертаються представнику команди по закінченню матчу після оформлення протоколу. Футболіст, прізвище якого не внесено до рапорту арбітра до початку матчу, не має права брати участь у матчі.
Представники команд підписують рапорт арбітра до початку гри.
19. Футболіст, внесений до рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну. Це враховується при розгляді спірних питань.
20. В кожному матчі дозволяється заміна 7 гравців.
21.Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття. Обовязкова наявність футболок і шорт одного зразка з номерами на футболках, що відповідають запису в протоколі.
22.На випадок збігу кольору форми змінює її команда-господар поля (дозволяється використання манішок).
23.Тривалість гри 90 хв.(2 тайми по 45 хв. з 15-хвилинною перервою- менше дозволяється лише при згоді абсолютно всіх гравців);
24. До фактичного початку матчу , під час проведення замін та по завершенню матчу (поки команди не залишили поле) представники команд мають право звірити білет учасника з особистістю гравця. Звернення про перевірку документів через 10 хвилин (і більше) по закінченню матчу не приймаються до уваги. Але до закінчення вказаного терміну (10 хвилин по закінченню матчу) представники команд в разі відповідної вимоги арбітра представити гравця для звірки документів (карточки гравця).
25. Затримка матчу з вини команди-господаря поля дозволяється не більше ніж на 60 хвилин, з вини команди гостей не більше ніж на 60 хвилин.
26. Не представлення транспорту команді для відрядження на календарну гру не є поважною причиною.
27. Якщо команда, знята із змагань, провела половину і більше ігор, то даній команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці зараховується технічна перемога (+:-), в разі менше половини ігор – її результати анулюються.
28. Команда, яку знято зі змагань, позбавляється на наступний сезон місця у відповідній лізі (якщо це перша ліга – то ця команда не має права взагалі заявлятися на наступний сезон), а футболісти отримують статус “вільних агентів”. У разі припинення матчу арбітром з вини однієї з команд їй зараховується технічна
поразка (0:3). Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом, рахунок залишається
незмінним.
30. Офіційні представники клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів, делегатів-інспекторів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців та офіційних осіб свого клубу (команди).
31.Керівники клубів (команд) і футболісти повинні виконувати усі вимоги Регламенту та правил гри, виявляючи високу дисципліну, організованість і повагу до суперників, глядачів та всіх суб'єктів ФФУР.
32. Матчі відбуваються по суботах і неділях в період з 12-00 до 18-00 . Час затверджується ФФУР і повідомляється представникам команд.
Зміна часу початку матчу можлива за спільної згоди команд і завчасного попередження ФФУР (за 3 доби)

IV. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
1. За невиконання регламентних вимог до футбольних команд, їх офіційних представників, тренерів і гравців, арбітрів, спортивних споруд на яких проводяться матчі, ФФУР застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді попередження, суворого попередження, усунення від функціональних обов’язків (на певний термін або певну кількість матчів), дискваліфікації стадіону на певну кількість ігор чи певний період, позбавлення турнірних очок, зняття команди з розиграшу .
2. За неявку на гру, або запізнення більше ніж на вказаний в п.ІІІ-24,25, команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці технічна перемога (+:-).
3. Команда, яка не з’явилася на гру, зобов’язана відшкодувати команді-господарю поля витрати, пов’язані з організацією гри (в т.ч. і оплата суддівства).
4. За ДВІ неявки команди на календарний матч клуб знімається з розиграшу Чемпіонату, Першості.
5. Якщо відбувся зрив матчу з вини недисциплінованої поведінки гравців, тренерів, офіційних представників команд, втручання глядачів, неготовності місць змагань клубу (команді) зараховується поразка, а також накладаються дисциплінарні та інші санкції.
6. За незабезпечення матчу медичним обслуговуванням команді-господарю поля зараховується технічна поразка (-:+), а команді суперниці технічна перемога (+:-).
7. За участь в змаганнях дискваліфікованого, або незаявленого гравця команді зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці перемога (3:0). Або зберігається рахунок, якщо він більший за вказаний.
8. Порушення, допущені футболістами в іграх Кубку, враховуються в іграх Чемпіонату, Першості і навпаки.
9. Футболіст, вилучений з поля, до наступних ігор допускається тільки по закінченню терміну дискваліфікації .
10. Дві жовті картки, отримані в одній грі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає дискваліфікації на одну гру, а раніше отримані попередження не анулюються.
11. гравець, що був вилучений з поля за «фол останньої надії» автоматично пропускає один наступний календарний матч.
12. Всі інші випадки передбачені Дисциплінарними Правилами ФФУР.
Якщо гравці , покарані згідно вчинків, в поточному сезоні не відбули повністю дискваліфікацію – залишок покарання автоматично переноситься на наступний сезон, незалежно від того за яку команду він буде грати. Оргкомітет залишає за собою право дискваліфіковувати гравців за дії навіть у випадках, якщо арбітр не вилучив гравця з поля по ходу матча. Якщо такий інцидент залишається прихованим – ОБОМ КОМАНДАМ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА.
13. Футболіст, який отримав чотири картки, автоматично пропускає чергову гру. Далі він карається на одну гру за наступні три картки (тобто після сьомої) і кожні наступні дві картки (девята. Одинадцята і т.д.).Облік карток ведеться представниками команд і ФФУР. Якщо допущена помилка при обліку жовтих карток з вини представника ФФУР, то санкцій до команди не застосовуються.
14. Не може вважатися, що дискваліфікований гравець пропускає чергову календарну гру, якщо вона з якихось причин не відбулася.
15. Футболіст, вилучений з поля, до рішення КДК не допускається до подальших ігор за будь-яку іншу команду.
16. При переході футболіста в інший клуб (команду) протягом сезону жовті картки не анулюються.
17. Клуби (команди) ведуть самостійний облік дисциплінарних санкцій і несуть відповідальність за виконання рішень КДК.
18. Жовті картки та дискваліфікація за отримані чотири (сім, дев’ять, одинадцять т.д.) жовті картки не переносяться до наступного сезону.
19. Дисциплінарні санкції, винесені в матчі, за який згодом зараховується технічна поразка
однієї з команд, не відміняються.
20. ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ – ВСІ КАРТКИ АРБІТР ЗАНОСИТЬ ПІСЛЯ ГРИ НА ЗВОРТНІЙ СТОРОНІ КАРТОЧКИ УЧАСНИКА!

21. Підставами для притягнення до дисциплінарних та інших санкцій є:
- рапорт арбітра або делегата-інспектора;
- письмова заява представників Федерації футболу району, учасників Чемпіонату, першості, Кубку .

У РАЗІ ЗЛОСНОГО НЕВИКОНАННЯ РЕГЛАМЕНТУ І ДОДАТКУ ДО НЬОГО ОГРКОМІТЕТ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗНЯТИ КОМАНДУ З ЧЕМПІОНАТУ А ПРЕДСТАВНИКА-ОРГАНІЗАТОРА ДАННОГО КОЛЕКТИВУ ВІДЛУЧИТИ ВІД УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ В МАЙБУТНЬОМУ

V. АРБІТРАЖ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ
1. Арбітраж змагань здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
2. На кожен матч Федерація Футболу району призначає арбітра, який наділяється виключними повноваженнями застосування та трактування Правил гри, та повинен прибути до місця проведення матчу не пізніше, ніж за 45 хвилин до його початку. Команди господарів і гостей в рівній дольовій мірі оплачують роботу арбітра в сумі 100 грн. Сума оплачується перед початком першого і другого кола. При проведенні кубкових матчів оплата проводиться перед матчем.
3. На кожен матч кожна команда-учасник надає по одному асистенту арбітра, котрий повинен прибути до місця проведення матчу не пізніше, ніж за 15 хвилин до його початку. Можлива заміна асистента арбітра в перерві матчу (можливе використання в ролі асистента арбітра гравців внесених в рапорт гри). Арбітр в будь-який момент матчу може прийняти рішення про заміну асистента арбітра.
4. У разі неявки призначеного арбітра, його функції виконує арбітр місцевої команди.
Обов’язки та функції арбітрів
4.1. Прибути до місця проведення матчу за 45 хвилин до його початку.
4.2. Одягнутись у форму арбітра, котра відрізняється від кольорів форми обох команд. У разі
відсутності такої – у іншу спортивну форму. Але при цьому вона має бути охайною.
4.3. Не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку матчу оглянути футбольне поле, його
обладнання, оцінити безпеку для гравців і глядачів та прийняти рішення про можливість
проведення матчу.
4.4. За 15 хвилин до початку матчу перевірити відповідність даних у «карточках
футболістів» з прізвищами у листі рапорту арбітра гравців та офіційних представників
команди.
4.5. Перевірити наявність лікаря та необхідних медикаментів. Розпочинати матч без
присутності лікаря суворо забороняється.
4.6. За 3 хвилини до початку матчу перевірити відповідність фотографій у «карточках
футболістів» з обличчям футболістів, які виходять на поле. При цьому за бажанням представники команд можуть бути свідками цієї процедури.
4.7. Протягом 30 хвилин після закінчення матчу оформити рапорт арбітра єдиного зразка,
викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, застосовані до футболістів і/або
офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу.
4.8. Впродовж 48 годин після закінчення матчу передати рапорт арбітра до ФФУР,
Оплата проводится лише після здачі відповідно оформленого протокола.
4.9. до 20-00 дня, коли відбувся матч, повідомити всі данні для оперативного розміщення інформації (рахунок, автори голів, дисциплінарні покарання, можливі інциденти)

5. В разі особливого статусу матчу ФФУР може прийняти рішення про обслуговування поєдинку бригадою арбітрів в кількості трьох чоловік. Оплата роботи асистентів – по 50 грн- проводиться в дольові участі командами.VI. ПРОТЕСТИ
1. Офіційний представник команди зобов’язаний відразу після закінчення гри попередити арбітра матчу про подання протесту. Його короткий зміст фіксується у рапорті самим арбітром. Про подання протесту арбітр повинні повідомити команду суперника. Письмовий протест має бути вичерпно мотивованим, підписаний офіційним представником команди і протягом 24 годин направлений до КДК.
2. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести та на:
- призначення (не призначення) вільного, штрафного або одинадцятиметрового удару;
- визначення положення “поза грою”;
- попередження або вилучення гравця з поля;
- визначення виходу м’яча за межі поля, надання права введення м’яча в гру;
- зараховано або не зараховано взяття воріт.
3. Висновок КДК є остаточним.

VIІ. МІСЦЯ ЗМАГАНЬ
1. Клуби (команди) зобов'язані проводити матчі на спортивних спорудах, що відповідають затвердженим вимогам Федерації футболу Уманського району (Додаток 3).
2. Клуби (команди) - господарі поля несуть відповідальність за безпеку проведення матчів та забезпечують охорону учасників матчу (гравців, тренерів, арбітрів, глядачів) та транспортні засоби команд-учасниць.
3. Під час проведення матчу обов’язково повинно бути організовано чергування медичного працівника.
4. Клуб-господар поля зобов’язаний :
4.1. Забезпечити афішування змагань.
4.2. По можливості забезпечити виконання Державного Гімну України.
4.3. Привести поле у відповідність до Правил гри (покосити та розмітити поле, почепити
сітку для воріт, встановити кутові прапорці).
4.4. Привести поле у відповідність до норм безпеки гравців та вболівальників (засипати
ями, нейтралізувати небезпечні виступи та інші ділянки ігрового простору).
4.5. Забезпечення присутності лікаря з необхідним набором медикаментів (обов’язкова
присутність заморожуючих засобів).


На стадіоні бажано, щоб були встановлені: інформаційне табло (рахунку матчу), таблиці Чемпіонату та Першості району з футболу.
5. Команда-господар поля, на якому проводиться матч, зобов’язані виключити присутність поблизу гравців команди гостей сторонніх осіб, крім арбітрів, що обслуговують даний матч. ЛАВА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ЛАВА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ

VІІІ. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ
Команди сплачують одноразовий грошовий внесок :
- За участь в Кубку району в сумі 50 грн,
- За участь в чемпіонаті або першості району в сумі 100 грн (на придбання нагородної атрибутики) та 300 грн (6 місяців по 50 грн) для організації змагань. Оплата проводиться не пізніше ніж за три дні до першого матчі відповідно першого і другого кола.
Витрати по відрядженню учасників на змагання (проїзд, добові харчування, мешкання) за рахунок відряджаючих організацій.
Витрати по забезпеченню медичним персоналом несуть команди-господарі поля.
Витрати по відрядженню призначених Оргкомітетом арбітрів (в сумі 100 грн) несуть команди в рівній дольвій мірі (по 50 грн). Розрахунки проводяться за три доби до початку першого матчу першого і другого кола.
Якщо матч не відбувся з вини однієї з команд, витрати по відрядженню, арбітражу та проводяться як за виконану роботу, за умови, що арбітри прибули на місце проведення матчу.

ІХ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
1. За перемогу нараховується - 3 очка, нічию – 1, поразку – 0.
2. Чемпіон Уманського району та переможець серед команд першої ліги визначається по найбільшій кількості набраних очок в усіх матчах.
3. При рівній кількості очок, переможець Вищої і першої ліг , визначається в додатковому матчі за принципом кубкового фіналу. Аналогічно визначається при рівності очок команда, що залишить вищу лігу (тобто 9 місце посяде) і команда, що отримає право грати у вищій лізі (тобто 2 місце в першій лізі). а всі наступні місця визначаються:
- по найбільшій кількості перемог;
- по результатах ігор між претендентами (очки, різниця м’ячів – якщо вона однакова за кількістю забитих м’ячів на полі суперників);
- за більшої різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх зустрічах;
- за більшої кількості забитих м’ячів в усіх зустрічах;
- при рівності всіх показників – додатковий матч.
4. Команди вищої ліги, що зайняли два останніх місця, переходять до першої ліги.
5. Команди першої ліги, що зайняли 1-2 місця, переходять до вищої ліги.
Х. НАГОРОДЖЕННЯ
1. Нагородження переможців і призерів Чемпіонату, Першості та Кубку проводять Федерація футболу Уманського району та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Уманської РДА.
2. Команді, яка зайняла 1-е місце в Чемпіонаті району команд вищої ліги, присвоюється звання “Чемпіон Уманського району 2010 року” з врученням перехідного призу (Кубок) та грамоти.
Гравці та тренери – медалями і грамотами.
Команди, які зайняли 2 – 3 місця, нагороджуються грамотами. Гравці та тренери – медалями і грамотами.
3. Команда, яка зайняла 1-е місце в Першості району серед команд першої ліги, нагороджується призом та грамотою. Гравці та тренери –грамотами і медалями.
Команди, які зайняли 2 - 3 місця нагороджуються грамотами. Гравці та тренери –грамотами.
ХІ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між клубами (командами), офіційними особами, футболістами, здійснюється виключно під юрисдикцією Федерації футболу Уманського району.
2. Додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.
3. Регламент набуває чинності з моменту його затвердження
ФФУР.


Додаток 1
П о л о ж е н н я
про розиграш Кубку Уманського району з футболу 2012 року

І. УЧАСНИКИ, ТЕРМІН ТА УМОВИ
ПРОВЕДЕННЯ КУБКОВОГО ТУРНІРУ

Початок ігор Кубку району червень 2012 року. Сітка розиграшу буде сформована шляхом жеребкування після закінчення процесу заявки до 30 квітня 2012 року.
До участі в розиграші Кубку району допускаються команди згідно данного Регламенту Чемпіонату, Першості і Кубку району.
На попередньому етапі розиграшу сітка розиграшу складається у відповідності до рішення Ради ФФУР - сіяними будуть 4 команди, що мають найкращий відповідний рейтинг – чотири кращі команди чемпіонату 2011 року.
Місце проведення гри визначається жеребом.
З другого раунду і надалі господарем поля буде команда, яка до цього провела менше матчів на своєму полі. В разі рівності умов господар визначається жеребом.
Місце фіналу визначається ФФУР додатково
Переможець визначається за результатами однієї гри.
якщо ігри закінчилися в основний час внічию, призначається додатковий час – 2 тайми по 15 хвилин без перерви.
Якщо і додатковий час не визначить переможця, то він визначається за допомогою одинадцятиметрових ударів, згідно з положенням ФІФА.
Склад команди на гру - 20 футболістів і 2 тренери-представники.
В кожній грі дозволяється заміна 7 футболістів.
Порушення, допущенні в іграх Чемпіонату та Першості, враховуються в іграх Кубкового турніру і навпаки.
За відмову від участі або неявку на гру команда знімається з розиграшу.

ІІ. ЗАЯВКИ
1. Заявки команд, надруковані на комп'ютері в двох примірниках,
завіряються Федерацією футболу, футбольним клубом (спортклубом, КФК), відділом охорони здоров’я.
2. При заявці необхідно мати: паспорти (ксерокопія, яка залишається в оргкомітеті), білети учасників (оформлені, з вклеєною фотографією).
3. На всіх етапах розиграшу дозаявка футболістів забороняється.
4. Термін заявки до 7 квітня 2012 року.

ІІІ. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

1. Витрати по відрядженню учасників змагань на всіх етапах розиграшу (проїзд, добові, харчування, мешкання) за рахунок відряджаючих організацій.
2. Витрати по відрядженню призначених Оргкомітетом арбітрів (в сумі 100 грн) несуть команди в рівній дольвій мірі (по 50 грн). Розрахунки по відрядженню проводяться до початку матчу.
3. Витрати по забезпеченню медичним персоналом несуть команди, які проводять ігри на своїх полях.
4. Витрати по організації і проведенню фінальної гри, включаючи арбітраж, інспектування та медичне обслуговування, несуть Федерація футболу Уманського району та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Уманської РДА.

ІV. НАГОРОДЖЕННЯ

1. Нагородження призерів проводять Федерація футболу Уманського району та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Уманської РДА.
2. Команда-володар Кубку області нагороджується грамотою і перехідним Кубком, а тренери і гравці – грамотами.
3. Команда-фіналіст нагороджується грамотою.

V. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ситуації, що не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом.
Вимоги до стадіонів та місць
при проведенні змагань Кубку, Чемпіонату та першості Уманського району з футболу
серед команд Вищої та Першої ліг


Місце проведення офіційних матчів повинно відповідати мінімальним вимогам, а саме:

1. Наявність акту пригодності стадіону, поля на поточний період, прийнятого комісією та затвердженого відповідним державним органом.
2. Мати рівне футбольне поле з трав´яним покриттям згідно з Правилами гри. Ворота обов´язково закріплені до землі. ОБОВ’ЯЗКОВОЮ є наявність розмітки , що відповідає вимогам Правил гри.
3. Забезпечити чергування та лікаря,
4. Бажано, щоб були облаштовані місця для запасних гравців, тренерів і офіційних осіб.
5. Кутові прапори встановлених правилами розмірів (висота древка не менше 1,5 м., розміри полотнища 35 х 45 см.).

Категорія: Документи / Регламент чемп. р-ну

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
25 березня 2012 20:02

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Гарний регламент. Все чітко прописано. У мене, Ігоре, лише одне запитання. Якщо один з гравців команди виконує функції лікаря (в минулому сезоні такі ситуації були), то матч можна проводити чи ні?

<
  • Публикацій: 3126
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
25 березня 2012 20:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Якщо він має освіту (медколедж або універ) і при цьому сам участі в матчі не приймає.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.