» » » РЕГЛАМЕНТ «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу сезону 2021-22 років

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
РЕГЛАМЕНТ «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу сезону 2021-22 років

Автор: Sobolenko від 9-12-2021, 21:53, подивилося: 190

0 РЕГЛАМЕНТ
«SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу сезону 2021-22 років


РЕГЛАМЕНТ «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу сезону 2021-22 років

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
• Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
• Популяризація футзалу, як одного із різновидів футболу та здорового способу життя.
• Виявлення кращої чоловічої футзальної команди Уманщини та прилеглих територій сусідніх регіонів.

2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.
Змагання проходитимуть в спортивному залі УДПУ імені Павла Тичини з 12.12.2021 року. Ігри будуть проходити з 10.00 год. кожної неділі згідно Календаря.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
Загальне та безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Організаційний комітет турніру (Олександр Клімов, Олег Андрощук, Сергій Карасевич, Ігор Соболенко).

4. Інтернет-ресурс «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка» (http://umanfootball.com.ua/) є офіційним інформаційним партнером «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу сезону 2021-2022 років.

5. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
• Допускаються гравці не молодші 15 років на момент початку турніру, без обмежень по статусу (громадянство, приписка, участь в інших турнірах будь-якого рівня не мають значення).
• Гравці можуть грати лише за одну команду.
• Команда повинна мати ігрову форму (однакові футболки, шорти та гетри). Наявність щитків обов’язкова.
• До гри допускаються тільки ті гравці, що мають взуття придатне до гри у футзал. Заборонено:
а) сороконіжки та інше взуття з шипованою підошвою;
б) взуття, що залишає сліди на паркеті.
• До приміщення корпусу УДПУ і в спортзал допускають лише особи (з числа арбітрів, гравців та представників команд, що записані в протокол матчу) при дотриманні всіх актуальних на момент проведення матчу вимог щодо протиепідеміологічних і карантинних заходів в цьому регіоні (як то наявність сертифікату про вакцинування і т.д.)

6. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
• Ігри проходитимуть згідно чинних Правил гри Асоціації футзалу України з наступною модифікацією: тривалість гри – два тайми по 20 хвилин «грязного» часу (заключні 1 хвилина 1-го тайму та 2 хвилини другого проводяться за хронометражем «чистого» часу) з 5-хвилинною перервою.
•Турнір проходитиме в одній Лізі.
9 команд зіграють в одноколовому турнірі «кожен з кожним».
• В Рапорт арбітра вносяться прізвища максимум 12-ти футболістів та трьох офіційних осіб. Лише особи внесені в Рапорт арбітра (не Заявка) мають право перебувати в технічній зоні під час гри. Усі інші взагалі не допускаються в ігрову зону і можуть перебувати на балконах в якості глядачів (це стосується гравців, що є в Заявці, але не потрапили в Рапорт арбітра на матч).
• Керівники команд, не пізніше ніж за 10 хв. до початку гри, зобов’язані: внести до Рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказавши їхні номери на футболках, а також прізвища та імена запасних гравців та офіційних осіб команди; підписати Рапорт арбітра до початку гри (команда-господар заповнює Рапорт першою).
• Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець занесений в Рапорт арбітра. Форма воротаря за кольором має відрізнятися від форми футболістів обох команд і арбітрів.
• За вилучення гравця з поля, рішення щодо його дискваліфікації приймає Оргкомітет турніру згідно Дисциплінарних Правил «SOCCER.BIZ.UA-ліги».
• Якщо гру було припинено через недисципліновану та агресивну поведінку футболістів однієї з команд, цій команді зараховується поразка.
• Переходи гравців з однієї команди в іншу (незалежно від Ліги) впродовж змагань не дозволяються.
• Всі організаційні, дисциплінарні та спірні питання, які можуть виникати під час турніру і не передбачені Регламентом, будуть розглядатися Організаційним комітетом змагань.
• У випадку запиту на перенесення матчу, команда-ініціатор має обґрунтувати Оргкомітету своє прохання. Матч може бути перенесеним за згоди суперника (крім форсмажорних обставин – тоді вердикт лише за Оргкомітетом) і кінцевого рішення Оргкомітету.
• У випадку неявки команди на гру, у визначений календарем час, матч може бути зіграним лише зі згоди суперника та вирішенням усіх організаційних моментів командою, що стала причиною «конфлікту» (крім форсмажорних обставин – тоді вердикт лише за Оргкомітетом). В іншому випадку команді зараховується поразка з результатом «+,–».
• По завершенню свого матчу гравці команд та їх офіційні представники мають покинути ігрову зону та роздягальні.

7. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Місця, що посіли команди, визначатимуться за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу команді нараховується – 3, за нічию – 1, за поразку – 0 очок.
У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, місця визначаються за результатами особистих зустрічей між конкурентами у такій послідовності:
- кількість набраних очок в особистих зустрічах;
- різниця забитих-пропущених м’ячів в матчах між собою;
- більша кількість забитих м’ячів в матчах між собою.
При рівності цих показників місця, визначаються за результатами всіх матчів у наступній послідовності:
- більша кількість перемог
- краща різниця забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
- більша кількість забитих м’ячів м’ячів у всіх матчах.
У випадку рівності всіх вищезгаданих показників, переможець визначається жеребкуванням.
У випадку рівності очок у претендентів на чемпіонство, то проводиться додатковий матч (турнір, якщо таких команд більше двох). В додатковому, «золотому», в разі нічиєї в основний час, призначається додатковий час (два тайми по 5 хвилин). В разі нічиєї у додатковий час призначається серія 6-метрових ударів (по три гравці від команди) згідно чинних Правил гри Асоціації футзалу України. Якщо проводиться додатковий турнір при наявності більше двох команд, що претендують на чемпіонство і мають рівну кількість очок, то Оргкомітет призначає додатковий одноколовий турнір в 1 день.
На стадії Плей-оф (при умові проведення такої) в разі нічиєї в основний час призначається додатковий час (два тайми по 5 хвилин). В разі нічиєї у додатковий час призначається серія 6-метрових ударів (по три гравці від команди ) згідно чинних Правил гри Асоціації футзалу України.

8. СУДДІВСТВО ТА МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД.
Арбітраж, хронометраж та медичний супровід (перша медична допомога) матчу забезпечує Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги».

9. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ.
Кожна команда може подати протест по завершенню гри (не пізніше 24 годин після завершення гри). Про це офіційний представник команди має повідомити одного із арбітрів матчу чи члена Оргкомітету. Короткий зміст протесту вноситься до Рапорту арбітра. Не розглядаються протести, які були подані на рішення арбітрів та їх дії, що мали місце у грі, а саме:
• призначення або непризначення вільних, шрафних, шестиметрових та десятиметрових ударів;
• визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
• на зараховане чи незараховане взяття воріт;
• попередження і вилучення гравців з поля.

10. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з харчуванням, транспортні витрати, проживання – несе сторона, що відряджає команду.

11. НАГОРОДЖЕННЯ.
Команди, що посіли перші місця в своїх Лігах, нагороджуються перехідними Кубками «SOCCER.BIZ.UA-ліги». Гравці команд, що посядуть 1, 2 та 3 місця, нагороджуються відповідними медалями від титульного спонсора турніру «Soccer.biz.ua».

12. ЗАЯВКИ
Заявка на участь є офіційним підтвердженням участі команди в змаганнях
• До заявки команди вноситься не більше 18-ти гравців, віком не молодше 15 років, та 3 офіційні представники. Якщо команда не використала ліміт кількості гравців в заявочному листі – можна цю різницю використати (дозаявити), але не пізніше початку матчу своєї команди в передостанньому турі.
• Заявочні листи у двох примірниках (оригінал і копія в друкованому вигляді), подаються в Організаційний комітет змагань не пізніше першої календарної гри команди. На гравців віком до 18 років (на момент подачі заявки) необхідно окремий допуск лікаря (що дозволяє даному гравцеві приймати участь в змаганнях серед дорослих та письмовий дозвіл батьків чи опікунів).
• На всіх іграх представники команд зобов’язані мати при собі копію заявочного листа та документ з фото, що засвідчує особу, на кожного учасника матчу (паспорт, посвідчення водія, студентський квиток чи Картку гравця-учасника «SOCCER.BIZ.UA-ліги»).

Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги»
з футзалу сезону 2021 -2022 років.

Категорія: Документи / Регламент чемп. р-ну

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.