» » » Регламент Чемпіонату і Кубку Черкаської області 2010 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Регламент Чемпіонату і Кубку Черкаської області 2010 року

Автор: Sobolenko від 17-01-2011, 18:43, подивилося: 2731

1 Р Е Г Л А М Е Н Т
Чемпіонату, Першості та Кубку
Черкаської області з футболу 2009 року

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Метою і завданням обласних змагань є :
1. Популяризація і подальший розвиток футболу в області.
2. Виконання обласної "Цільової програми сприяння в Черкаській області підготовці та проведенню в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу".
3. Створення умов для підвищення рівня майстерності футболістів.
4. Виявлення команд - переможниць для участі в Кубку 2009 року та Чемпіонаті 2010 року серед аматорських команд України.
ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
1. Згідно з угодою між Федерацією футболу Черкаської області та управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, загальне керівництво змаганнями здійснює Федерація футболу Черкаської області.
2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Бюро ФФЧО, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
3. Питання, не передбачені справжнім Регламентом, регулюються Бюро ФФЧО.
ІІІ. УЧАСНИКИ, ТЕРМІН ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
1. В змаганнях беруть участь аматорські команди футбольних і спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, організацій і навчальних закладів, які визнають і виконують Статутні і регламентні вимоги Федерації футболу Черкаської області та сплачують щорічні колективні членські внески. Розміри їх затверджує виконком ФФЧО.
2. Чемпіонат і Першість області серед команд І та ІІ ліг проводиться у два кола – “весна” – “осінь” за принципом “кожний з кожним” на своєму полі та на полі суперника, у вихідні дні, згідно з календарем змагань.
3. Матчі проводяться на полях команд, вказаних у календарі першими.
4. Офіційна заявка клубу (команди) на перенесення матчу подається до Бюро за 10 днів до початку зустрічі. Перенесений матч проводиться протягом наступних 15 днів.
5. Право переносу матчу у випадках, не передбачених регламентом,
належить Бюро.
6. Чемпіонат (І ліга) проводиться по суботах за участю 12 команд (дорослі і юнацькі склади).
Ігри юнацьких команд відбуваються в день ігор дорослих
команд.
7. Першість (ІІ ліга) проводиться по неділях у два етапи : - І етап - змагання у східній та західній групах по 7 - 9 команд у кожній;
- ІІ етап - фінальний турнір серед команд, що посіли 1-2 місця в групах.
8. Підтвердження команд на участь подаються в ФФЧО до 1 березня 2009 року.
9. Клуби (команди), які мають заборгованість перед ФФЧО, до заявки та участі не допускаються.
10. Розиграш Кубку області проводиться у відповідності із затвердженим Положенням (Додаток 1).
11. В одній лізі не дозволяється виступати кільком командам одного клубу.
12. Команди фарм-клубу затверджуються тільки з одного регіону (міста, району).
13. В змаганнях беруть участь футболісти-аматори, які визнають і виконують Статутні і регламентні вимоги Федерації футболу Черкаської області та сплачують щорічні індивідуальні членські внески. Розміри їх затверджує виконком ФФЧО.
14. В змаганнях дозволяється брати участь вихованцям команд Черкаської області, які навчаються за її межами в спортінтернатах, технікумах, коледжах, вищих навчальних закладах.
15. В Чемпіонаті, Першості та Кубку області (Чемпіонат-Кубок, Першість-Кубок) футболіст зобов’язаний виступати тільки за одну команду.
16. За команду дозволяється заявляти футболістів з інших регіонів Черкаської області та України в такому порядку:
- з Черкаської області 5 (п’ять) чоловік, та за кожного наступного такого заявленого футболіста клуб (команда) сплачує обов'язковий грошовий внесок в розмірі 150 гривень;
- з інших областей України за кожного заявленого футболіста клуб (команда) сплачує обов'язковий грошовий внесок в розмірі 500 гривень.
Грошові внески спрямовуються на розвиток дитячо-юнацького
футболу в області.
17. Заявляти футболістів з інших областей України за юнацькі команди заборонено.
18. Заявляти футболістів з інших областей України за команди фарм-клуби забороняється.
19. За юнацькі команди виступають юнаки 1991-1993 р. р. н.
20. Гравцям з 16 до 18 років дозволяється виступати за дорослі команди при наявності персональної довідки лікарсько-фізкультурного диспансеру.
21. Протягом одного ігрового дня (туру) гравцям з 16 до 18 років дозволяється брати участь в складі дорослої і юнацької команд, але не більше двох таймів.
22. В заявочний список дорослих і юнацьких команд протягом сезону дозволяється включати не більше 25 футболістів. В разі перезаявки гравців при використаному ліміті – команда зобов’язана сплатити грошовий внесок в розмірі 30 гривень за кожного перезаявленого гравця.
23. Клуби (команди) при заявці надають:
- заявочний лист в двох примірниках, обов’язково надрукований на комп’ютері, завірений міськрайфедерацією футболу, футбольним клубом (спортклубом, КФК), та відділом охорони здоров’я.
В заявці необхідно вказати юридичну адресу, керівний і тренерський склад, номер телефону клубу (команди);
- на учасників паспорти та свідоцтва про народження і довідки з місця проживання з фотокартками для юнаків, яким не виповнилося 16 років;
- дві фотокартки розміром 3 х 4 см на кожного гравця та тренера зроблені не раніше 2008 року;
- білети учасників, заповнені на комп’ютері;
- акт про відповідність спортивної споруди технічним нормам на поточний період, прийнятого та затвердженого відповідним державним органом;
- платіжне доручення про перерахування грошових внесків;
24. Строки заявки команд проводяться згідно з окремим графіком – викликом.
25. Дозаявка гравців проводиться щочетверга протягом Чемпіонату і Першості й припиняється за три тури до завершення розиграшу.
26. Перезаявка гравців проводиться в період між першим і другим колами Чемпіонату та Першості.
27. На випадок звільнення гравця, керівництво команди зобов’язане його відзаявити та здати білет учасника до ФФЧО.
28. На протязі всього ігрового часу матчу на полі одночасно повинно перебувати не менше чотирьох футболістів з Черкаської області.
29. Склад команди (дорослої, юнацької) на гру по 18 футболістів і 4+2 тренера-представника.
В рапорт арбітра вноситься 11 основних і 7 запасних гравців.
30. Офіційний представник клубу (команди) зобов’язаний не пізніше 30 хв. до початку зустрічі занести до рапорту арбітра прізвища і імена гравців, відповідно їх номеру на футболці, заявлених на даний час, і представити арбітру матчу заявку і білети учасників.
Представники команд підписують рапорт арбітра до початку гри.
31. Футболіст, внесений до рапорту арбітра, вважається учасником матчу, навіть якщо він не виходив на заміну
32. В кожному матчі дозволяється заміна 7 гравців.
33. Ігрова форма футболіста складається з футболки, шортів, гетрів, щитків та взуття.
34. На випадок збігу кольору форми змінює її команда-господар поля.
35. Тривалість гри : - дорослих команд 90 хв.(2 тайми по 45 хв. з 15-хвилинною перервою);
- юнацьких команд 70 хв. (2 тайми по 35 хв. з 15-хвилинною перервою).
36. До фактичного початку матчу та під час проведення замін представники команд мають право звірити білет учасника з особистістю гравця.
37. Затримка матчу з вини команди-господаря поля – недопустима.
38. Не представлення транспорту команді для відрядження на календарну гру не є поважною причиною.
39. У випадках неявки або запізнення команди гостей на гру понад вказаного часу по причині несправності транспорту в дорозі, остаточне рішення приймається Контрольно-дисциплінарним комітетом (обов’язковою умовою є подання довідки від органу внутрішніх справ, на території якої стався цей випадок).
40. Якщо команда, знята із змагань, провела половину і більше ігор, то даній команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці зараховується технічна перемога (+:-), в разі менше половини ігор – її результати анулюються.
41. Команда, яку знято зі змагань, позбавляється місця в лізі, а футболісти отримують статус “вільних агентів”.
42. Команді, знятій з розиграшу, грошовий внесок не повертається.
43 Офіційні представники клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітрів, делегатів-інспекторів, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців та офіційних осіб свого клубу (команди).
44. Керівники клубів (команд) і футболісти повинні виконувати усі вимоги Регламенту та правил гри, виявляючи високу дисципліну, організованість і повагу до суперників, глядачів та всіх суб'єктів ФФЧО.
45. Команда-володар Кубку області і команда-чемпіон області, отримують право і зобов’язані брати участь в Кубку 2009 року і Чемпіонаті 2010 року України серед аматорських команд.
IV. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
1. За невиконання регламентних вимог до регіональних федерацій (секцій) футболу, футбольних клубів (команд), їх офіційних представників, тренерів і гравців, арбітрів, делегатів-інспекторів, спортивних споруд на яких проводяться матчі, Контрольно-дисциплінарним комітетом Федерації футболу Черкаської області застосовуються дисциплінарні санкції у вигляді попередження, суворого попередження, тимчасового призупинення або позбавлення членства у ФФЧО, усунення від функціональних обов’язків, дискваліфікації стадіону на певну кількість ігор чи певний період, позбавлення турнірних очок, переведення команди у нижчу лігу, зняття команди з розиграшу та грошові санкції.
2. За неявку на гру, або запізнення на одну годину, команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці технічна перемога (+:-).
3. Команда, яка не з’явилася на чергову гру, сплачує обов'язковий грошовий внесок в розмірі:
- І ліга (дорослі - 1000 грн., юнаки – 500 грн.);
- ІІ ліга – 500 грн.
4. Команда, яка не з’явилася на гру, зобов’язана відшкодувати команді-господарю поля витрати, пов’язані з організацією гри.
5. За дві неявки команди на календарний матч (дорослої або юнацької) клуб знімається з розиграшу Чемпіонату.
6. Якщо відбувся зрив матчу з вини недисциплінованої поведінки гравців, тренерів, офіційних представників команд, втручання глядачів, неготовності місць змагань клубу (команді) зараховується поразка, а також накладаються дисциплінарні та інші санкції.
7. За незабезпечення матчу медичним обслуговуванням команді-господарю поля зараховується технічна поразка (-:+), а команді суперниці технічна перемога (+:-).
8. При порушенні п. 21 розділу ІІІ, обом командам клубу зараховуються технічні поразки (0:3), а командам суперникам технічні перемоги (3:0).
9. За участь в змаганнях дискваліфікованого, або незаявленого гравця команді зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці перемога (3:0).
10. При порушенні п. 28 розділу ІІІ команді зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці перемога (3:0).
11. Порушення, допущені футболістами в іграх Кубку, враховуються в іграх Чемпіонату, Першості і навпаки.
12. Футболіст, вилучений з поля, до наступних ігор допускається тільки по закінченню терміну дискваліфікації .
13. Дві жовті картки, отримані в одній грі, прирівнюються до вилучення. У такому випадку футболіст підлягає дискваліфікації на одну гру, а раніше отримані попередження не анулюються.
14. Футболіст, який отримав три жовті картки, автоматично пропускає чергову гру.
15. Не може вважатися, що дискваліфікований гравець пропускає чергову календарну гру, якщо вона з якихось причин не відбулася.
16. Футболістам, які виступають у різних лігах у складі команд фарм-клубів, жовті картки враховуються окремо в кожній лізі і вони відбувають дискваліфікацію в команді, за яку були заявлені на гру.
17. Футболіст, вилучений з поля, до рішення КДК не допускається до подальших ігор за будь-яку іншу команду.
18. При переході футболіста в інший клуб (команду) протягом сезону жовті картки не анулюються.
19. Клуби (команди) ведуть самостійний облік дисциплінарних санкцій і несуть відповідальність за виконання рішень КДК.
20. Підставами для притягнення до дисциплінарних та інших санкцій є:
- рапорт арбітра або делегата-інспектора;
- письмова заява представників Федерації футболу області.
21. Кошти грошових внесків перераховуються на розрахунковий рахунок ФФЧО.
V. АРБІТРАЖ ТА ІНСПЕКТУВАННЯ
Арбітраж змагань здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
Арбітраж та інспектування змагань здійснюється арбітрами і делегатами-інспекторами, рекомендованими суддівським і інспекторським комітетами та затвердженими виконкомом ФФЧО для проведення матчів у визначених лігах.
Призначення арбітрів і делегатів-інспекторів здійснюються суддівським та інспекторським комітетами і затверджуються першим заступником голови ФФЧО.
Арбітри та делегат-інспектор, призначенні для проведення гри, зобов’язані прибути до місця, в якому вона проводиться, не пізніше, ніж за 1 годину до початку гри.
У випадку неявки на гру арбітра, її проводить асистент арбітра, який затверджений для проведення матчів більш високого рівня .
У випадку неявки на гру призначеної бригади арбітрів, матч проводиться найбільш кваліфікованими арбітрами місцевої колегії.
До початку матчу арбітр разом з делегатом-інспектором повинні визначити готовність стадіону до проведення гри. На випадок неготовності стадіону до гри, вони зобов’язані вимагати від місцевого футбольного клубу (команди) і адміністрації стадіону якнайшвидше ліквідувати виявлені недоліки.
Арбітр та делегат-інспектор матчу зобов'язані до 10-00 години наступного робочого дня інформувати ФФЧО про технічні результати, оцінки арбітрів та інциденти (якщо мали місце до, під час і по завершенню) матчу.
Після закінчення зустрічі арбітр та делегат-інспектор зобов’язані оформити рапорти і протягом 24 годин направити їх до Федерації футболу області рекомендованим листом за адресою: 18015, м. Черкаси, вул. Благовісна, 269/105 .
VI. ПРОТЕСТИ
1. Офіційний представник команди зобов’язаний відразу після закінчення гри попередити арбітра та делегата-інспектора матчу про подання протесту. Якщо арбітр вважає протест мотивованим, його короткий зміст фіксується у рапорті. Про подання протесту арбітр та делегат-інспектор повинні повідомити команду суперника. Письмовий протест має бути вичерпно мотивованим, підписаний офіційним представником команди і протягом 24 годин направлений до ФФЧО.
2. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести та на:
- призначення (не призначення) вільного, штрафного або одинадцятиметрового удару;
- визначення положення “поза грою”;
- попередження або вилучення гравця з поля;
- визначення виходу м’яча за межі поля, надання права введення м’яча в гру;
- зараховано або не зараховано взяття воріт.
3. Протести розглядаються КДК після перерахування клубок (командою) грошового внеску в розмірі 300 гривень на розрахунковий рахунок ФФЧО.
4. Якщо протест задоволено, то грошовий внесок повертається команді, яка подала протест, за рахунок винуватця.
5. Якщо клуб (команда) має апеляцію до епізодів матчу, він зобов'язаний не пізніше трьох діб надати до ФФЧО відеозапис для підготовки висновку.
6. Висновок КДК ФФЧО є остаточним.
VIІ. МІСЦЯ ЗМАГАНЬ
1. Клуби (команди) зобов'язані проводити матчі на спортивних спорудах, що відповідають затвердженим вимогам Федерації футболу Черкаської області (Додаток 3).
2. Міськрайфедерації футболу, клуби (команди) - господарі поля несуть відповідальність за безпеку проведення матчів та забезпечують охорону учасників матчу (гравців, тренерів, арбітрів, делегатів-інспекторів, глядачів) та транспортні засоби команд-учасниць.
3. Під час проведення матчу обов’язково повинно бути організовано:
- чергування представників органів правопорядку;
- чергування медичного працівника та карети швидкої допомоги.
4. Команда-господар поля та адміністрація стадіону забезпечують і надають:
- піднятий на флагштоці стадіону Державний Прапор України;
- футбольне поле з трав’яним покриттям, встановлених правилами розмірів, з чіткою розміткою;
- обладнані роздягальні для обох команд, арбітрів і делегату-інспектору;
- оперативний телефонний зв'язок з ФФЧО;
- постійні місця для керівників, тренерів та запасних гравців з технічними площами;
- душ з водою;
- арбітрам, делегату-інспектору чай, каву або мінеральну воду;
- три рівноцінні м’ячі на гру (1 ліга) та один м’яч на гру (2 ліга), що відповідають вимогам Правил гри;
- бланк рапорту арбітра на гру;
- роботу юних футболістів, одягнутих в єдину форму, в кількості не менше 6 – 8 осіб для подачі м’ячів, що вийшли за межі поля під час гри.
5. Матч обов'язково повинен бути радіофікованим, з футбольним маршем. Інформація матчу для глядачів повинна здійснюватися кваліфікованим диктором.
6. На стадіоні повинні бути встановлені: інформаційне табло (рахунку матчу), таблиці Чемпіонату та Першості області з футболу.
7. Команда-господар поля та адміністрація стадіону, на якому проводиться матч, зобов’язані виключити присутність в кімнаті арбітрів сторонніх осіб, крім арбітрів, що обслуговують даний матч. До неї дозволяється входити тільки делегату-інспектору матчу та представнику Федерації футболу області.
ЛАВА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ЛАВА ДЛЯ ТРЕНЕРІВ
ТА ЗАПАСНИХ ГРАВЦІВ ТА ЗАПАСНИХ ГРАВЦІВ
Схема обладнання місць для керівників, тренерів і запасних гравців з технічними площами
(ст. VІІ п. 4 абз. 5 Регламенту).

VІІІ. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ
Клуби (команди) - учасники Чемпіонату та Першості до 3 квітня 2009 року перераховують кошти для відшкодування витрат, пов'язаних з проведенням змагань в розмірі 4000 гривень для команд першої ліги, 1300 гривень для команд другої ліги на розрахунковий рахунок Федерації футболу Черкаської області 26004895903660 в Черкаському відділенні КМФ АКБ “Укрсоцбанк” м. Черкаси, МФО 322012, код ЗКПО 14182393.
Команди, які не перерахували кошти, до участі в змаганнях не допускаються.
Витрати по відрядженню учасників на обласні змагання (проїзд, добові харчування, мешкання) за рахунок відряджаючих організацій.
Витрати по забезпеченню медичним персоналом несуть команди-господарі поля.
Витрати по відрядженню призначених ФФЧО арбітрів та делегатів-інспекторів (проїзд, добові, мешкання) несуть команди-господарі поля. Розрахунки по відрядженню проводяться не пізніше ніж за 1 годину до початку матчу.
Витрати по арбітражу та інспектуванню матчів несе Федерація футболу області.
Розміри витрат, затверджуються виконкомом ФФЧО і доводяться до відома клубів (команд).
Якщо матч не відбувся з вини однієї з команд, витрати по відрядженню, арбітражу та інспектуванню проводяться як за виконану роботу, за умови, що арбітри та делегат-інспектор прибули на місце проведення матчу.

ІХ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
1. За перемогу нараховується - 3 очка, нічию – 1, поразку – 0.
2. Чемпіон області серед дорослих і переможець серед юнацьких команд окремо першої ліги, та переможець серед команд другої ліги визначається по найбільшій кількості набраних очок в усіх матчах.
3. При рівній кількості очок, переможець і всі наступні місця визначаються:
- по найбільшій кількості перемог;
- по результатах ігор між претендентами (очки, м’ячі);
- за більшої різниці забитих і пропущених м’ячів в усіх зустрічах;
- за більшої кількості забитих м’ячів в усіх зустрічах;
- по результату виступу юнацьких команд.
4. Команди першої ліги, що зайняли 11-12 місця, переходять до другої ліги.
5. Команди другої ліги, що зайняли 1-2 місця, переходять до першої ліги.
6. У випадку, коли друга команда (фарм-клуб) клубу I ліги отримала право на підвищення в ранзі, вона поступається місцем команді, яка посіла у підсумковій таблиці фінальних змагань команд II ліги наступне місце.
Х. НАГОРОДЖЕННЯ
1. Нагородження переможців і призерів Чемпіонату, Першості та Кубку проводять Федерація футболу Черкаської області та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.
2. Команді, яка зайняла 1-е місце в Чемпіонаті області серед дорослих команд першої ліги, присвоюється звання “Чемпіон Черкаської області 2009 року” з врученням перехідного призу та грамоти.
Гравці та тренери – медалями і грамотами.
Команди, які зайняли 2 – 3 місця, нагороджуються грамотами. Гравці та тренери – медалями і грамотами.
3. Команда, яка зайняла 1-е місце в Першості області серед команд другої ліги, нагороджується призом та грамотою. Гравці та тренери – медалями і грамотами.
Команди, які зайняли 2 - 3 місця нагороджуються грамотами. Гравці та тренери – медалями і грамотами.
4. Команда, яка зайняла 1-е місце серед юнацьких команд, нагороджується призом та грамотою. Гравці та тренери - медалями і грамотами.
Команди, які зайняли 2 - 3 місця, нагороджуються грамотами. Гравці та тренери - грамотами і медалями.
ХІ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між клубами (командами), офіційними особами, футболістами, здійснюється виключно під юрисдикцією Федерації футболу Черкаської області.
2. Додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.
3. Регламент набуває чинності з моменту його затвердження
виконкомом ФФЧО.
Додаток 1
П о л о ж е н н я
про розиграш Кубку Черкаської області з футболу 2009 року

І. УЧАСНИКИ, ТЕРМІН ТА УМОВИ
ПРОВЕДЕННЯ КУБКОВОГО ТУРНІРУ

Початок ігор Кубку області 5 квітня 2009 року. Сітка розиграшу додається (Додаток 2).
До участі в розиграші Кубку області допускаються команди першої, другої ліг Чемпіонату, першості області та команди-володарі Кубків міст і районів.
Участь команд І та ІІ ліг є обов’язковою.
На попередньому етапі розиграшу (1/16 фіналу) сітка розиграшу складається у відповідності до рейтингу команди, що відповідає її розташуванню в турнірній таблиці Чемпіонату і Першості області на поточний період та територіальному принципу.
На етапах 1/16, 1/8 фіналу господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом.
На етапі 1/8 фіналу, якщо зустрічаються команди однієї ліги, місце проведення наступної гри визначається з урахуванням кількості виїздів та прийомів. В разі рівного положення команд, місце проведення наступної гри визначається жеребом.
На етапах 1/16, 1/8, ¼ фіналу ігри проводяться з однієї гри.
8. На етапі 1/4 фіналу пари команд-суперниць в сітці визначаються представниками команд шляхом жереба.
Господар поля визначається жеребом.
9. На етапах 1/16 – 1/4 фіналу, якщо ігри закінчилися в основний час внічию, призначається додатковий час – 2 тайми по 15 хвилин без перерви.
Якщо і додатковий час не визначить переможця, то він визначається за допомогою одинадцятиметрових ударів, згідно з положенням ФІФА.
1/2 фіналу проводиться з двох ігор – вдома і на виїзді.
Господар поля перших напівфінальних ігор визначається жеребом.
Переможці 1/2 фіналу визначаються за наступними показниками:
а) за більшої різниці забитих і пропущених м’ячів;
б) за більшої кількості забитих м’ячів на чужому полі;

в) якщо команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви);
г) якщо в додатковий час не було виявлено переможця, то призначається серія 11-метрових ударів.
Команду-господаря поля у фінальній грі, що проводиться в м. Черкаси, визначає жереб.
Склад команди на гру - 18 футболістів і 4 тренери-представники.
В кожній грі дозволяється заміна 7 футболістів.
Участь футболістів з команд фарм-клубів в іграх Кубкового турніру не дозволяється.
Порушення, допущенні в іграх Чемпіонату та Першості, враховуються в іграх Кубкового турніру і навпаки.
За відмову від участі або неявку на гру команда знімається з розиграшу.
Команда, яка не з’явилася на гру, сплачує ФФЧО грошовий внесок в розмірі 300 гривень.

ІІ. ЗАЯВКИ
1. Заявки команд, надруковані на комп'ютері в двох примірниках,
кількісний склад до 25 осіб, завіряються міськрайфедерацією
футболу, футбольним клубом (спортклубом, КФК), відділом охорони здоров’я.
2. При заявці необхідно мати: паспорти, білети учасників.
3. На всіх етапах розиграшу дозаявка футболістів забороняється.
4. Термін заявки до 3 квітня 2009 року.

ІІІ. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ

1. Витрати по відрядженню учасників змагань на всіх етапах розиграшу (проїзд, добові, харчування, мешкання) за рахунок відряджаючих організацій.
2. На етапах 1/16 –1/2 фіналу витрати арбітрам та інспекторам (проїзд в обидва кінці, добові, мешкання, арбітраж, інспектування) за рахунок команд-господарів поля. Арбітраж та інспектування із розрахунку:
1/16 - арбітр –20 грн., асистенти арбітра по 15 грн.,
делегат-інспектор - 15 грн.;
1/8 - арбітр - 35 грн., асистенти арбітра по 20 грн.,
делегат-інспектор - 20 грн.;
1/4 - арбітр - 50 грн., асистенти арбітра по 30 грн.,
делегат-інспектор – 30 грн.;
1/2 - арбітр - 65 грн., асистенти арбітра по 35 грн., делегат- інспектор – 35 грн.;
фінал - арбітр -80 грн., асистенти арбітра по 40 грн., делегат- інспектор – 40 грн., 4-й арбітр – 20 грн.
3. Витрати по забезпеченню медичним персоналом на етапах 1/16 – 1/2 фіналу несуть команди, які проводять ігри на своїх полях.
4. Витрати по організації і проведенню фінальної гри, включаючи арбітраж, інспектування та медичне обслуговування, несуть Федерація футболу Черкаської області та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

ІV. НАГОРОДЖЕННЯ

1. Нагородження призерів проводять Федерація футболу Черкаської області та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.
2. Команда-володар Кубку області нагороджується грамотою і перехідним Кубком, а тренери і гравці – грамотами та медалями.
3. Команда-фіналіст нагороджується грамотою, а тренери і гравці – грамотами та медалями.
4. Арбітри та делегат-інспектор, які проводили фінал Кубку, нагороджуються дипломами.

V. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Ситуації, що не передбачені цим Положенням, регулюються Регламентом.

Категорія: Документи / Регламент чемп. району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
18 квітня 2011 09:37

Emummaccivine

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.