» » » Заявка команд Уманського району на сезон 2013 р.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Заявка команд Уманського району на сезон 2013 р.

Автор: Sobolenko від 27-03-2013, 23:16, подивилося: 4474

7 Заявка команд Уманського району на сезон 2013 р.
Заявка команд Уманського району на сезон 2013 р.
Подано заявки всіх команд. По мірі надходження будуть вноситися дозаявки.

ВИЩА ЛІГА


1.«Інтерес-Центр»


1. Булат Володимир, 1991
2. Петриченко Віктор, 1986
3. Родащук Валерій, 1974
4. Троценко Віталій, 1983
5. Забуранний Владислав, 1996
6. Маєвський Микола, 1987
7. Дишлюк Олег, 1988
8. Завадинський Сергій, 1991
9. Петриченко Ростислав, 1975
10. Петриченко Ярослав, 1996
11. Мацкул Вадим, 1995
12. Овсянніков Євгеній, 1997
13. Левадський Сергій, 1993
14. Байда Володимир, 1982
15. Лапцай Олександр, 1995
16. Кіловатий Олег, 1991
17. Капелістий Дмитро, 1991
18. Яценко Дмитро, 1995
19. Рачинський Сергій, 1987
20. Карандевич Руслан, 1995
21. Полуєв Ігор, 1992
22. Хомутинський Сергій, 1990
23. Андронатій Віталій, 1992
24. Астафуров Вячеслав, 1974
25. Ганага Сергій, 1984
26. Гоцалюк Ігор, 1995
27. Лісовий Генадій, 1974
28. Мельник Олег, 1995
29. Уланчук Володимир, 1998
30. Плужник Сергій, 1983
31. Дудник Святослав, 1991
32. Петришин Сергій, 1992

Ген.директор – Яценко Анатолій Анатолійович, 1970
Капітан – Петриченко Віктор Борисович, 1986
Віце-капітани-Петриченко Ростислав Борисович, Родащук Валерій Васильович
Тех.директор-Коробань Сергій Анатолійович, 1974

2. Сушківка

1. Мельник олег, 1982
2. Гуреля Олександр, 1981
3. Мазуренко Дмитро, 1991
4. Ганзюк Василь, 1966
5. Ковальчук Віталій, 1976
6. Гнилозубенко Ігор, 1989
7. Захарук Григорій, 1958
8. Скрипка Андрій, 1994
9. Даценко Руслан, 1981
10. Новіцький Олександр. 1975
11. Ганзюк Андрій, 1997
12. Турчак Володимир, 1991
13. Скрипка Ігор, 1989
14. Гережа Олег, 1986
15. Ганзюк Олександр, 1990
16. Бевз Руслан, 1990
17. Косенко Дмитро, 1987
18. Косенко Вадим, 1989
19. Гнилозубенко Сергій, 1986
20. Мазуренко Микола, 1991
21. Єжаченко Євген, 1991
22. Терещенко Сергій, 1983

Представник команди – Ганзюк Олександр
Тренер-Ганзюк Василь


3. «ГЗ Пахтакор»


1. Деренюк Юрій, 1988
2. Петін Владислав, 1971
3. Соболенко Ігор, 1974
4. Кочубей Роман, 1976
5. Орлов Віталій, 1984
6. Пономар Сергій, 1985
7. Непотенко Дмитро, 1975
8. Мизюк Руслан, 1979
9. Лозінський Ігор, 1968
10. Стеценко Артем, 1978
11. Коцюба Ярослав, 1984
12. Ткачук Микола, 1985
13. Прокопенко Олександр, 1978
14. Білоус Михайло, 1970
15. Кравець Олександр, 1984
16. Мельник Іван, 1985
17. Потайчук Вячеслав, 1989
18. Кулібаба Владислав, 1996
19. Пантєлєєв Олег, 1982
20. Газєєв Микола, 1995
21. Казанюк Дмитро, 1980
22. Однороженко Олександр, 1980
23. Мельник Руслан, 1983
24. Толокін Юрій,
25. Заболотенко Денис, 1996 - дозаявлено 25.04.


Представники команд – Соболенко Ігор, Лозінський Ігор.

4. «Дружба»

1. Арутюнов Араік, 1980
2. Барановський Владислав, 1994
3. Бойко Олексій, 1987
4. Брижик Олег, 1987
5. Годований Олексій, 1993
6. Горущенко Олександр, 1986
7. Десятник Олександр, 1981
8. Задорожній Богдан, 1982
9. Збаравський Олександр, 1982
10. Зюменко Володимир, 1989
11. Коваль Сергій, 1985
12. Козак Василь, 1990
13. Костюк Анатолій, 1986
14. Кривий Максим, 1989
15. Лісовенко Андрій, 1993
16. Мельник Андрій, 1982
17. Мельник Денис, 1981
18. Мулько Іван, 1991
19. Нагорняк Артур, 1984
20. Олійник Олег, 1981
21. Потоцький Генадій, 1980
22. Савранський Максим, 1987
23. Святецький Михайло, 1990
24. Скрипник Сергій, 1987
25. Сорокаліт Роман, 1990
26. Сочінський Микола, 1981
27. Степанов Євген, 1987
28. Хован Олег, 1988
29. Цимбал Євгеній, 1979
30. Шайко Роман, 1979
31. Мельник Олександр, 1984
32. Товстик Сергій, 1993

Представник команди – Сочінський Микола

5. «Уманьферммаш»

1. Скрипак Дмитро, 1994
2. Козаченко Олександр, 1991
3. Нагорнюк Руслан, 1990
4. Грушовенко Дмитро, 1986
5. Гирський Сергій, 1981
6. Трухін Сергій, 1980
7. Гирський Андрій, 1979
8. Кулак Сергій, 1979
9. Мельник Олександр, 1975
10. Єфанов Олександр, 1972
11. Бондарчук Іван, 1995
12. Дзержинський Дмитро, 1994
13. Пастушенко Михайло, 1992
14. Кузьменко Антон,1991
15. Соловйов Денис, 1990
16. Романенко Богдан, 1988
17. Наметчанюк Олег, 1983
18. Кожанов Сергій. 1977
19. Шпак Володимир, 1970
20. Варич Андрій, 1993
21. Перегуда Сергій, 1991
22. Демчук Ігор, 1990
23. Коваленко Максим, 1989
24. Кучерук Євген, 1986

Керівник клубу – Кобильчак Вадим
Тренер – Трухін Сергій

6. «Базис» Городецьке

1. Кузьмак Роман, 1994
2. Сорокін Сергій, 1974
3. Сирота Віктор, 1986
4. Шимкус Артем, 1986
5. Вивальнюк Сергій, 1988
6. Середюк Сергій, 1990
7. Грабовенко Андрій, 1992
8. Клімов Олександр, 1984
9. Гоцалюк Ігор, 1995
10. Клапатнюк Олександр, 1993
11. Просянюк Олександр, 1993
12. Куций Денис, 1986
13. Дудник Дмитро, 1986
14. Ройтенко Володимир, 1987
15. Кононенко Дмитро, 1993
16. Кузьменко Михайло, 1985
17. Кравчук Олег, 1990
18. Ковальський Сергій, 1995
19. Діхтяренко Василь,1995

Тренер – Сирота Віктор
Керівник команди-Осадчий Володимир


7. «Паланка»

1. Драч Костянтин, 1987
2. Кондратюк Олександр, 1977
3. Бондар Анатолій, 1992
4. Корж Сергій, 1991
5. Найдюк Тарас, 1990
6. Кондратюк Андрій, 1979
7. Халупа Леоанід, 1991
8. Мазан Максим, 1987
9. Тепленін Андрій, 1991
10. Дудник Олександр, 1991
11. Тенжитський Сергій. 1991
12. Дудник Володимир, 1994
13. Кравченко Станіслав, 1978
14. Нагорняк Євгеній, 1994
15. Звариченко Євген, 1983
16. Звариченко Михайло, 1987
17. Мейхер Денис, 1979
18. Фещенко Михайло, 1991
19. Коваленко Вадим, 1993


8. «Комунальник»


1. Гурбич Володимир, 1964
2. Телепенко Олександр, 1976
3. Задорожний Ілля, 1998
4. Байда Микола, 1970
5. Крочак Руслан, 1970
6. Лут Руслан, 1973
7. Мамбик Олександр, 1977
8. Пишнюк Анатолій, 1958
9. Онищук Сергій, 1980
10. Чорнодід Олександр, 1977
11. Казаков Павло, 1976
12. Карнаушенко Олександр, 1968
13. Карнаушенко Владислав, 1990
14. Корецький Максим, 1993
15. Літвін Олександр, 1994
16. Михайлишин Микола, 1970
17. Моспан Віталій, 1977
18. Приймак Ростислав, 1996
19. Прокопенко Олександр, 1965
20. Тарасюк Станіслав, 1996
21. Вдовиченко Богдан, 1994
22. Дерманський Володимир, 1971
23. Пономаренко Денис, 1996
24. Семерчук Сергій, 1978
25. Стрілець Микола, 1991
26. Сінькевич Владислав, 1995-дозаявлено 17.05.
27. Головерда Ярослав. 1995-дозаявлено 17.05

Президент клубу-Пишнюк Анатолій
Начальник команди-Ліповський Микола
Головний тренер-Карнаушенко Олександр
Капітан команди-Прокопенко Олександр
Лікар-Лут Алла


9. "Світ Меблів"

1. Гладун Віталій, 1984
2. Крижанівський Віктор, 1983
3. Крицький Сергій, 1973
4. Роїк Сергій, 1983
5. Стасюк Сергій, 1985
6. Устенко Віктор, 1975
7. Заграй Олександр, 1987
8. Піддубченко Віталій, 1982
9. Дубіна Віталій, 1987
10. Казидуб Віталій, 1996
11. Ярошук Євгеній, 1990
12. Ковальський Сергій, 1995
13. Сухар Володимир, 1973
14. Гончарук Максим, 1983
15. Дубенчук Анатолій, 1978
16. Авраменко Богдан, 1987
17. Казанюк Дмитро, 1980
18. Богданов Олег, 1988
19. Воловодівський Віталій, 1989
20. Манзенко Дмитро, 1993
21. Романенко Богдан, 1988
22. Дорошенко Валерій, 1975
23. Слободяник Євгеній, 1984
24. Загнітко Сергій, 1984
25. Гарматюк Іван, 1997
26. Хміль Роман, 1992


Начальник команди- Віхрук О.
Тренер-Доленко А.


10. «Ніка» Родниківка

1. Лянчук Сергій, 1977
2. Березовський Андрій, 1995
3. Яремчук Руслан, 1977
4. Лозенко Сергій, 1995
5. Ачкевич Микола, 1981
6. Гньотов Сергій, 1988
7. Пасменко Михайло, 1991
8. Аміросланов Муборіз, 1971
9. Яценко Олександр, 1994
10. Білокур Максим, 1994
11. Макогоненко Станіслав, 1984
12. Баланюк Артем, 1983
13. Король Михайло, 1991
14. Божко Ігор, 1984
15. Яроцький Антон, 1996
16. Биков Олексій, 1982
17. Семкін Віталій, 1995
18. Марків Іван, 1993
19. Спільніченко Ростислав, 1989
20. Ворон Олександр, 1987
21. Слупітьський Артур, 1991
22. Яніков Олександр, 1988
23. Поприч Арсен, 1990
24. Чорноконь Антон, 1990
25. Бевзюк Михайло, 1992
26. Микитюк Руслан, 1990
27. Гудзікевич Павло, 1992
28. Шило Олександр, 1994
29. Хливнюк Юрій, 1997
30. Коваленко Андрій, 1981 - дозаявлено 20.04.
31. Шарапанюк Іван, 1989-дозаявлено 17.05.

Представники команди – Баланюк Артем, Яремчук Руслан



ПЕРША ЛІГА

1. «Колос» Текуча

1. Терезюк Руслан, 1988
2. Горбатюк Генадій, 1971
3. Михайловин Микола, 1994
4. Панченко Вадим, 1989
5. Сич Анатолій, 1974
6. Горбатюк Ян, 1993
7. Реміняка Віталій, 1992
8. Рудий Олександр, 1988
9. Розборський Сергій, 1985
10. Розборський Олександр, 1988
11. Плахтій Роман, 1990
12. Горбатюк Руслан, 1993
13. Кобзар Богдан, 1991
14. Гончаров Юрій, 1988
15. Коломієць Микола, 1989
16. Грушовенко Артем, 1995
17. Поліщук Роман, 1988
18. Кобзар Артем, 1988
19. Семенюк Олександр, 1988
20. Волошенюк Вадим, 1995
21. Решетняк Богдан, 1994
22. Кравчук Олег, 1990

2. Кочержинці

1. Ядак Віталій, 1993
2. Ядак Олександр, 1988
3. Дудник Вадим, 1992
4. Варварук Ярослав, 1994
5. Мельник Олександр, 1989
6. Галочка Петро, 1971
7. Соколовський Гліб, 1993
8. Кабулов Рустам, 1986
9. Перепеличний Володимир, 1990
10. Заболотній Валерій, 1974
11. Шинковенко Сергій, 1992
12. Коваль Григорій, 1986
13. Галочка Володимир, 1974
14. Клименко Володимир, 1961
15. Косюк Віталій, 1993
16. Панченко Олександр, 1996
17. Дунай Богдан, 1995
18. Дубенко Дмитро, 1996
19. Клопоцький Сергій. 1993
20. Полянчук Дмитро, 1996
21. Белан Олександр, 1993
22. Нестеренко Артем, 1996
23. Козаченко Дмитро, 1993
24. Майданюк Євгеній, 1993
25. Шевчук Даміан, 1993
26. Мачковський Олександр, 1990
27. Шмалюх Руслан. 1983-дозаявлено 17.05
28.Голуб Олександр, 1993-дозаявлено 17.05
29. Халіманчук Ігор, 1990-дозаявлено 17.05
30.Гладкий Дмитро, 1990-дозаявлено 17.05


3. «Вітесс» Сушківка

1. Ковтюх Назар, 1993
2. Кучерук василь, 1994
3. Нетупський Василь, 1997
4. Козоріз Андрій, 1992
5. Бурян Ростислав, 1994
6. Липач Олексій, 1993
7. Козоріз Владислав, 1998
8. Бойченко Владислав, 1998
9. Довгань Руслан, 1995
10. Слабінський Владислав, 1995
11. Церна Сергій, 1991
12. Марченко Богдан, 1996
13. Хохлов Максим, 1996
14. Мусієнко Роман, 1991
15. Варгола Вячеслав, 1992
16. Столярчук Артур, 1992
17. Шевченко Олексій,1998
18. Саквенко Ігор, 1995
19. Рудий Вадим, 1995
20. Дубін Владислав, 1994
21. Бондарчук Ян, 1996
22. Харітонов Дмитро, 1996
23. Буталінський Жан, 1994
24. Метелиця Ростислав, 1994

Представники:
Столярчук Артур,
Церна Сергій,
Саквенко Ігор


4. Дмитрушки

1. Брожина Владислав, 1992
2. Гергун Роман, 1997
3. Глушко Павло, 1993
4. Дубінчук Євген, 1983
5. Мусатенко Олександр, 1991
6. Горбатюк Ігор, 1971
7. Ткаченко Павло, 1997
8. Загородній Богдан, 1994
9. Соколинський Віталій, 1994
10. Сорокін Владислав, 1996
11. Музика Дмитро, 1996
12. Ненька Антон, 1993
13. Жвавий Олексій, 1967
14. Збриський Ігор, 1994
15. Левченко Артур, 1994
16. Жвавий Віктор, 1997
17. Назаренко Тарас, 1991
18. Діденко Антон, 1993
19. Чуєв Олександр, 1997
20. Галочка Вадим, 1998
21. Скакодуб Владислав, 1997
22. Бордійчук Іван, 1992

Капітан- Назаренко Тарас,
Тренер- Жвавий Олексій,
Ген.директор- Снітковський Ігор
Тех.директор- Горбатюк Ігор

5. «Рубін» Собківка

1. Манєров Максим, 1976
2. Бєляєв Вадим, 1975
3. Устенко Роман, 1995
4. Кундозьоров Микола, 1986
5. Хворостяний Віталій, 1975
6. Щербина Ярослав, 1995
7. Дзьонь Максим, 1985
8. Купровський Віталій, 1985
9. Манєров Семен, 1984
10. Євчук Юрій, 1987
11. Бабій Віталій, 1988
12. Король Андрій, 1991
13. Ткачик Сергій, 1986
14. Сугак Віталій, 1996
15.
16. Байда Руслан, 1995
17. Швець Роман, 1988
18. Устенко Юрій, 1980
19. Аркуша Анатолій, 1976
20. Банар Богдан, 1995
21. Угольков Володимир, 1974
22. Погребняк Микола, 1992
23. Коваленко Владислав, 1993
24. Король Олександр
25. Хитрич Олександр
26. Устенко Ярослав


Представники команди – Манєров Максим, Дзьонь Максим, Беляєв Вадим.


6. "Сокіл" Бабанка

1. Склярук Андрій, 1991
2. Святецький Богдан. 1996
3. Рябокінь анатолій, 1986
4. Притула Сергій, 1975
5. Степанюк Костянтин, 1988
6. Палій Микола, 1994
7. Склярук Сергій, 1970
8. Бабой Іван, 1987
9. Степаненко Сергій, 1994
10. Боровик Валентин, 1991
11. Процюк Володимир, 1994
12. Рибак Богдан, 1995
13. Кононенко Євгеній, 1994
14. Колодій Вадим. 1991
15. Ошієвський Микола, 1986
16. Мартинюк Олександр, 1991
17. Проценко Євген, 1991
18. Довбиш Олександр, 1994
19. Діхтяренко Ігор, 1992
20. Петренко Віктор, 1985
21. Руденко Сергій, 1991
22. Козій Микола, 1997
23. Зірник Михайло, 1996
24. Задорожний Ярослав, 1991
25. Павлюк Максим, 1991
26. Худолій Олександр, 1987
27. Кулібаба Руслан, 1994

7. «Іванівка»


1. Сушкета Володимир, 1966
2. Сидун Юрій, 1969
3. Животівський Артем, 1989
4. Бурлаков Артем, 1985
5. Збожний Руслан, 1975
6. Бокача Олександр, 1975
7. Омельчук Валерій, 1979
8. Герасимчук Костянтин, 1989
9. Бойко Ігор, 1995
10. Стадник Тарас, 1986
11. Єжаченко Олександр, 1965
12. Єжаченко Василь, 1969
13. Дяченко Сергій, 1969
14. Земляков Юрій, 1965
15. Піцін Віктор, 1969
16. Козак Андрій, 1970
17. Лапін Валерій, 1959
18. Єжаченко Андрій, 1990
19. Курельчук Юрій, 1985
20. Дмитренко Тарас, 1988
21. Верещак Дмитро, 1988
22. Перцу Анатолій, 1959
23. Стадник іван, 1991
24. Животівський Олександр, 1989
25. Жовтобрюх Володимир, 1997
26. Горбатюк Віталій, 1985
27. Михайловський Ростислав, 1990
28. Стражнюк Віталій, 1990
29. Пояцика Анатолій, 1955
30. Козак Іван, 1968
31. Чміль Олександр, 1972
32. Баленко Василь, 1961 - дозаявлено 30.04
33. Слепнев Віталій - 1980 - дозаявлено 30.04
34. Король Євгеній, 1989 - дозаявлено 30.04.
35. Сабадин Сергій, 1987 - дозаявлено 30.04.

Представник команди – Єжаченко Олександр
Тренери-Сушкета Володимир, Сидун Юрій

8. «Колодисте»

1. Олійник Сергій, 1993
2. Ташпулат Володимир, 1989
3. Данилюк Олег, 1986
4. Данилюк Дмитро, 1993
5. Рижук Сергій, 1967
6. Панський Євген, 1970
7. Єгреші Костянтин, 1981
8. Брижатий Максим, 1983
9. Балаховський Олег, 1986
10. Коцюруба Володимир, 1987
11. Гладкий Андрій, 1987
12. Текуцький Руслан, 1989
13. Ташпулат Владислав, 1992
14. Горбенко Олександр, 1987
15. Карпухов Вадим, 1993
16. Вахмяков Олександр, 1987
17. Шумко Олександр, 1989
18. Бодров Анатолій, 1979
19. Скрипник Микола, 1995
20. Бондаренко Вадим, 1987
21. Мельник Андрій, 1986
22. Хвиль Олександр, 1982
23. Малюк іван, 1968
24. Гнилозубенко Олександр, 1989
25. Довгань Олександр, 1974
26. Корсак Владислав, 1995
27. Шавалеєв Максим, 1986
28. Бубан Дмитро, 1984
29. Бубан Ігор, 1984
30. Гаврик Ярослав, 1989
31. Молодичук Валентин, 1981
32. Таранчук Максим. 1992-дозаявлено 15.05.13
33. Осадчук Сергій, 1993-дозаявлено 15.05.13
34. Воскреса Віталій . 1991-дозаявлено 15.05.13

Представник команди – Єгреші Костянтин

«Базис-2» Кочубіївка


1. Кузьменко Олександр, 1993
2. Махотін Владислав, 1996
3. Раков Ярослав, 1991
4. Ножнюк Ярослав, 1990
5. Мельничук Олександр, 1986
6. Коблик Віталій, 1993
7. Давиденко Богдан, 1992
8. Давиденко Олексій, 1990
9. Король Андрій, 1987
10. Кисіль Олександр, 1966
11. Кузьменко Ігор, 1981
12. Губа Ростислав, 1993
13. Абрамчук Володимир, 1976
14. Кукурудза Богдан, 1996
15. Гриценко Юрій, 1963
16. Мельник Святослав, 1986
17. Реміняка Олександр, 1991
18. Чухрай Роман, 1992
19. Журавський Сергій, 1993
20. Смілянець Вадим, 1996
21. Грабовенко Сергій, 1988
22. Овсянніков Євгеній, 1997
23. Грабовенко Андрій, 1992 - дозаявлено
24. Мулько Іван, 1991 - дозаявлено
25. Годований Олексій, 1993 - дозаявлено
26. Яроцький Антон, 1996-дозаявлено 18.04.
27. Курган Василь, 1992 - дозаявлено 18.04.
Тренер- Сирота Віктор
Керівник – Осадчий Володимир

Категорія: Документи / Заявка команд

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 45
  • ICQ: {icq}
30 березня 2013 12:31

Alexandrrrrrrrrr

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.02.2013
 
Молодь беріть приклад Захарук Григорій, 1958

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
30 березня 2013 13:42

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
1-3 квітня очікую заявки команд "Комунальник", "Планка", "Пахтакор", "Дружба", "Уманьферммаш", "Колодисте", "Рубін", представники яких виходили на звязок і усувають останні недоліки в документації (в основному це повязано із допуском лікаря) або мали проблеми доставитися до Умані. Представник "Ніки" заявить команду 6-7 квітня (повязано з обєктивними проблемами - перебуває на курсах підвищення кваліфікації в Черкасах).
Очікую інформації від інших команд, які покищо зберігали "тишу в ефірі".
Додам, що процес заявки для мене триває безперервно))))) Скоро засинатиму з печаткою в руках)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 3
  • ICQ: {icq}
30 березня 2013 22:41

Kolos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.03.2013
 
«Колос» Текуча 17 не Коліщук а Поліщук

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 1
  • ICQ: {icq}
4 квітня 2013 10:21

rooney858

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.04.2013
 
«Уманьферммаш»
Не Перегида а ПЕРЕГУДА 21

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
11 квітня 2013 22:34

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
базис-2, з Городецького чи Кочубіївки?_)
а то тут написано Кочубіївка, а в календарі Городецьке fellow

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2013 00:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Офіційно в заявці команда прописана "Базис-2" (Кочубіївка). Коли укладався календар, то мав попередню заявку від "Базиса" і "Базиса-2". В першому колі обидві команди прийматимуть суперників в Кочубіївці. А після того, як стане готовим до випробувань газон на новому стадіоні, обидві команди гратимуть в Городецькому. Ось і судіть хто звідки wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 65
  • ICQ: {icq}
12 квітня 2013 01:12

Jenya_2

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.12.2011
 
понятна winked

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.