» » Брати з Умані на дебютному для себе чемпіонаті України з пауерліфтингу вибороли два чемпіонських титули!

Автор: Sobolenko від 24-09-2013, 19:28, подивилося: 1579

5 Брати з Умані на дебютному для себе чемпіонаті України з пауерліфтингу вибороли два чемпіонських титули!

20-22 вересня в Херсоні відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу. На ньому вперше виступали уманчани Сергій та Олександр Плотнікови. І виступ був тріумфальним! Олександр став чемпіоном України з жиму лежачи в ваговій категорії до 100 кг. А його молодший брат вистпав в цій же ваговій категорії серед молоді до 19 років. І виборов відразу дві медалі! Лише одному опоненту він поступився в тому ж жимові лежачи. А ось в становій тязі йому рівних не було! Сенсаційний та трімфальний виступ двох скромних молодих людей з Умані. Про подробиці змагань у Херсоні ексклюзивно розповів Олександр.

Олександре! Насамперед вітаю вас з таким успіхом! Які безпосередньо результати принесли дорогоцінні медалі?

Я в жимові лежачи зафксував результат 120 кг. На той момент я ще не знав чи буде це переможним результатом. А відтак спробував підняти вагу 130 кг. Але мені ця вага не була зафіксована. Але як згодом зясувалося, і 120 кг вистачило для чемпіонства. А брат став срібним призером серед молоді (вік до 19 років) з результатом 140 кг. А ось в становій тязі він показав результат 190 кг і це вже було нездоланним для інших!

Олександр Плотніков під час змагань в Херсоні

Олександре, а де ви тренуєтесь?
В ALEX-GYM, який багато уманчан знає.

Скільки ви вже займаєтесь?
Я займаюся три роки а Сергій - чотири. Займаємося, скажем так, силовими видами спорту. А конкретно пауерліфтингом займалися акцентовано останній місяць.

Це перші ваші змагання? Які враження від них?

Так. Це були перші наші змагання. Проходили вони в нічному клубі "Міленіум". Дуже приємно вразила сама організація змагань, ставлення до учасників. Все на найвищому рівні! А ось саме місто Херсон не сподобалося. Був час прогулятися - справило якесь депресивне враження.

Які плани на майбутнє?
8-10 листопада в Києві відбудеться чемпіонат світу. Можливо спробуємо свої сили там.

Не боїтесь?
Ні.

Медалі, можливо, і там будуть?

В планах - виступити. А інше - побачим.

Хто фінансував ваш виступ?
Все за власні кошти. і проїзд, і заявковий внесок. і проживання. Про саму підготовку - теж промовчу.

Сергій та Олександри Плотнікови - брати, що вибороли в дебютному для себе чемпіонаті України чемпіонські медалі!

Категорія: Інші види спорту