» » Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють. Частина перша. Наразі я в «УТК».

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють. Частина перша. Наразі я в «УТК».

Автор: Sobolenko від 8-01-2022, 11:00, подивилося: 1439

0 Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють.

Частина перша. Наразі я в «УТК».

Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють.   Частина перша. Наразі я в «УТК».

1. Ти провів рік в «УТК» (інтервю ми записували в серпні 2021 року, але потім аж в грудні я довів справу до кінця). Дебютував торік (2020 р) за тепличників у другому колі Як виник варіант продовження кар'єри в цьому клубі з Уманщини? На скільки знаю, то тебе Олександр Казанюк запрошував дещо раніше. Чому не зразу перейшов?

Да, действительно, приглашение поступало перед началом прошлого чемпионата. Я тогда играл в «Росаве», был капитаном. К нам пришёл новый тренер и планировались высокие задачи на чемпионат. И руководство «Росавы» попросило меня остаться. Я, будучи верным команде, решил, что не время уходить.
Но как оказалось, новый тренер не видел во мне основного вратаря своей команды и за первый круг я сыграл всего две игры.
Поэтому в межсезонье я через Сашу Раковского, решил попробовать узнать действует ли ещё приглашение присоединиться к «УТК». Александр Фёдорович все ещё был заинтересован в моих услугах. Это вселило во мне уверенность, что это будет правильным местом, чтобы продолжить играть, потому что там на меня рассчитывают.

2. І так вийшло, що перший же матч "УТК" після заявки тебе мали грати саме проти ... «Росави» ще й в Степанцях. Вирішили, що занадто великий психологічний тиск, і тому там ти не дебютував за тепличників?

Было очень интересно дебютировать в игре против бывшей команды, но я думаю, что очень трудно с психологической стороны. Я провел тот матч на скамейке запасных. После игры тренер объяснил свое решение и сказал готовиться на следующую игру.

3. Наступна гра була у Кам'янці. Ти дебютуєш. А команда несподівано поступається (та поразка на думку багатьох коштувала чемпіонського титулу). Такий старт другого кола тепличників і твій у команді сильно вдарив?

С психологической точки дебют выдался тяжёлым. Тем более, что в той игре Камянка забила первым ударом по воротам.
Я согласен, что это было ключевым поражением в борьбе за чемпионство, но все равно было не время опускать голову. Поэтому я старался сразу забыть неудачный дебют и настраиваться на следующие игры.

Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють.   Частина перша. Наразі я в «УТК».


4. Не пожалкував в цей момент, що перейшов в «УТК»?

Нет, нисколько. Наоборот, казалось, что руководство «УТК» может жалеть, что пригласили меня)
Такие моменты - часть футбола. Поэтому нужно было просто сыграть лучше следующую игру.

5. Ну далі то якраз «УТК» набрало чудовий хід та видали серію яскравих перемог! Які тепер були враження?

Отличные. Побеждать всегда приятно. Я всегда выхожу на поле ради победы.

6. Яскрава розгромна перемога в Драбові дала імпульс впевненості після не зовсім вдалих матчів перед тим?

Мы тогда были не в лучшей позиции в таблице. Но эта победа придала уверенности и зарядила на концовку чемпионата. Нам уже нельзя было терять очки, если хотели догнать «Златокрай».

7. Потім під гарячу руку в чемпіонаті і «Базис» потрапив. Зато через тиждень була справжня битва з тим же «Базисом» у кубку. Пам'ятаєш ту гру?

Да, получилось настоящее дерби. «Базис» хотел взять реванш за поражение. И чуть было не сделал это. Но нам повезло сравнять счёт уже в компенсированое время, а в экстратаймах и вырвать победу.
Было много стыков и борьбы. Заканчивал ту игру с повреждением. Никто никому не хотел уступать и сантиметр поля, но такими и должны быть дерби.

8. Прикро було, що не отримали шанс в заключному турі в очному протистоянні поборотися за титул чемпіона з лідируючим "Златокраєм-2017"?

Да, очень хотелось их догнать и в личной встречи выяснить сильнейшего. Но наше поражение от Камянки, которое мы вспоминали, и их задел после первого круга помогли им стать Чемпионами уже до встречи с нами.

9. Таки шкода.... Твоя попередня команда, «Росава», могла призупинити «Златокрай-2017» - якби відібрали якісь очки, то все вирішилося би в заключному турі в особистому протистоянні претендентів... «Росава» тоді зробила ставку на кубок, де також грали зі «Златокраєм» і там саме «Росава» пройшла далі?

Я думаю, что скорее «Златокрай» сделал ставку на чемпионат. Поэтому они сосредоточились на игре именно в чемпионате, которая сделала их чемпионами. Решить судьбу чемпионства в свою пользу в Умани было бы очень сложно для них.

10. Але, тим не менш, матч заключного туру в Умані між «УТК» та «Златокраєм-2017» був не менш принциповим? До того ж тепличники ще боролися за "срібло".

Конечно. По мимо того, что нужно было занять 2 место, также нужно было показать, что мы ничем не хуже чемпионов.


Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють.   Частина перша. Наразі я в «УТК».

11. В тому сезоні по завершенні чемпіонату ще були вирішальні матчі кубка області. Фінішний ривок в чемпіонаті забрав багато сил та емоцій? В півфіналі важко було з «Олімпом»?

Было нелегко. Много эмоций ушло после концовки чемпионата . Игры с «Базисом», последняя со «Златокраем». Но после того, как не удалось догнать «Златокрай» в чемпионате, победа в кубке была бы хорошей возможностью исправить сезон. Поэтому настрой был максимальный.

12. Фінал проти «Альтаїра». Не хочеться згадувати чи вже загоїлася та рана від прикрої поразки? Аналізував чому так сталося?

Очень обидное поражение. Я считаю, что лучшая команда проиграла в той игре. Но это футбол.
Такие игры трудно анализировать. Я думаю, просто не хватило удачи. В моменте с автоголом так тем более.

13. Як загалом оціниш ті свої перші пів сезону в «УТК»?

С одной стороны до конца боролись за чемпионство и кубок, с другой не получилось добиться успеха. В целом, я доволен тем, что получось влиться в команду, но хотелось бы добыться лучшего результата.

14. Цієї зими ти вже мав змогу готуватися разом з командою до сезону. «УТК» проводили багато контрольних матчів, за рахунок чого набували форму і злагуджували зв'язки? Це сприяло подальшим успіхам в чемпіонаті? Що сталося з тобою, через що ти пропустив пів чемпіонату майже?

Готовились за счёт товарищеских игр. Мы хорошо провели период подготовки и были готовы к чемпионату, чтобы с первой игры доказывать свои претензии на чемпионство. Но для меня период подготовки получился скомканым. На одной из игр я повредил икроножную. Выбыл на долгое время. На протяжении первого круга нога все ещё беспокоила меня, поэтому я был не готов помогать команде на 100%.

15. Але тебе вдало підмінив нестаріючий ветеран Володимир Щербина, який демонстрував чудову форму на старті сезону. Не переживав, що можна після відновлення так і залишитися на пресловутий лаві запасних?

Команда начала сезон успешно и я был рад. Владимирович действительно провел замечательный первый круг и выручал команду неоднократно. Мы делаем одно дело, поэтому никаких негативных мыслей не было. Но после такой его уверенной игры, я понимал, что мне нужно будет ждать своего шанса, чтобы вернуться в состав.

16. При беззаперечно успішній ході в чемпіонаті «УТК» оступився у кубку і вилетів з цього турніру у чвертьфіналі. Дуже болісно було сприйнято колективом? Доречі, вдруге за три роки на цій стадії «УТК» вибуває після поразки в Степанцях 0:1. До перемоги «Росави» над «УТК» в 2019 ти доклав, м'яко кажучи, рук - про те що згадаєш?

Это было очень обидное поражение. После уверенного старта в чемпионате были мысли о золотом дубле. Но на поле в Степанцах всегда трудно играть. Там больше борьбы, чем футбола. Где-то с долей невезения проиграли и вылетели.
Та игра также завершилась 1:0. Думаю, примерно с тем же сценарием. Много борьбы, незабитый пенальти футболистами «УТК» и так далее. Помню, в день игры чувствовал себя неважно, но не было возможности пропустить игру. После игыу уже дома увидел, что температура 40…
Для «УТК» поле в Степанцах, наверное, самое неудобное в области.

17. Ну тепер курс лише один - за чемпіонським титулом! (Нагадаю, що записували розмову в серпні 2021 року).
Согласен) осталась только одна дорога, за чемпионством!

Олексій Сорокін. Скромна зірка чемпіонату. Або коли труднощі не зупиняють.   Частина перша. Наразі я в «УТК».

Продовження буде далі...

Категорія: Новини

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.