» » "Базис" і "УТК" провели матч, під час якого були зібрані кошти на допомогу нашим військовим.

Автор: Sobolenko від 29-04-2022, 14:08, подивилося: 93

0 Про матч, що відбувся вчора.

Перший справжній матч за війну від 24 лютого для "УТК" і третій для "Базису".

"Базис" - "УТК" 2:5 (0:3)
27 квітня 2022 року.
Арбітри: Давиденко О., Лисенко М., Бондаренко В. (2 тайм), Кондратюк Б (1 тайм),
"Базис": Посторонко (Овчінніков), Тастанкулов, Ковтун, Гірський (Падафа) , Бондаренко (Тарасюк), Тепляков (Ткаченко), Гріщенко, Суханов, Годований (Кравченко) , Панченко (Рибак), Алієв (Легедза)
"УТК": Щербина (73, Лущій ), Дудник (35, Рудь), Твердоух, Новіков, Рябченко, Коломієць (63, Дудник), Любченко, Лісовий (68, Кирпатий), Потапов (38, Юшков), Король (70, Потапов), Здирко (67, Рябошапка).
Голи: 0:1 Новіков (12), 0:2 Твердоух (17, пен) , 0:3 Король (34), 1:3 Суханов (63), 1:4 Потапов (71), 2:4 Суханов (74), 2:5 Твердоух (83, пен)

Анонсу матчу із зрозумілих причин не робилося. Томущо раніше матчі, які давно називаються "Дербі Уманщини", без проблем збирали повний стадіон в Городецькому. Стадіон не став менш затишним. Але часи геть не затишні ... Тому без анонсів, реклами. ...

Матч мав головною мету збір коштів на допомогу нашим збройним силам. Президенти обох клубів Осадчий В.О. та Гордій М.В. , гравці та тренери, уболівальники долучилися. І вдалося зібрати 22850 гривень. Наступного дня узгоджено було з волонтерським центром "До Перемоги" потреби захисників. І сьогодні було придбано і доставлено генератор, рулони плівки для облаштування позицій.

Сам матч вийшов видовищним і результативним, що притаманно зустрічам цим суперників між собою. Чого не було з традиційного - "заруби", з'ясування стосунків, підвищеного градусу протистояння. Це все незмінні атрибути "Дербі Уманщини" - ну статус "дербі" того і передбачає. Але нині то виглядало б недоречним. Не до того. І всі то розуміли.
В першому таймі обидві команди створили цілий ряд гарних моментів для взяття воріт. Цілком десь порівно. Але тепличними свої нагоди втілили в голи. На 12 хвилині Сергій Новіков найкраще зорієнтувався в сутолоці біля воріт суперника після подачі кутового і відкрив рахунок. За 5 хвилин Здирко на швидкості промчав правим флангом, увірвався в штрафну. Лише, збивши з ніг, вдалося зупинити прорив Володимира. Пенальті. Твердоух пробив у лівий кут. Посторонко зреагував, дотягнувся до м'яча, але не парирував. 0:2. А на 34 хвилині Потапов гарним пасом вивів один на один з воротарем Короля. І Артем довів справу до 0:3.
Рівноцінних же три моменти "Базиса" голами не завершилися. Просто карколомні сейви Володимира Щербина стали тому причиною. На 19 хвилині він дивом зреагував на удар впритул головою і перевів м'яч на кутовий. На 26 і 33 хвилинах він витягнув удари в дальні кути.

По перерві моментів було не менше, якщо не більше. Тут вже тепличники змарнували 4-5 дуже гарних моментів. Це призвело, що тайм цей зіграли 2:2. У гостей класним ударом в "дев'ятку" відзначився Потапов, а Твердоух знову з пенальті (і знову з "карвалолом" то було - голкіпер теж був близький до того, щоб парирувати). А в господарів двічі відзначився Суханов.
В підсумку перемогли 5:2 гості. Хоча, звісно, зараз всі працюють та моляться на іншу перемогу - ЗСУ та України.

Категорія: Новини