» » "УТК" провели ще один благодійний матч в Бершаді.

"УТК" провели ще один благодійний матч в Бершаді.

Автор: Sobolenko від 7-05-2022, 18:02, подивилося: 429

0 ФК "Бершадь" - "УТК" 3:6 (0:1)
6 травня. Бершадь. 17.30. 300 глядачів
Арбітри: Борис Войнаровський, Григорій Житняк та Глєб Хлівний.
"УТК": Щербина (48, Лущій), Кирпатий (55, Д.Казанюк), Новіков, Твердоух, Потапов (71, Здирко), Рудь, Лісовий (82, Кирпатий), Любченко (71, Король), Здирко (58, О.Казанюк), Король (58, Юшков), Юшков (26, Рябошапка).
ФК «Бершадь»: воротар та капітан команди Микола Менюк, Сергій Рєпін, Максим Зуєв, Олександр Пондо, Володимир Тригубов, Анатолій Сікорський, Богдан Матвієнко, Михайло Чайка, Євгеній Мезенцев, Андрій Прибила, Антон Наутяк. На заміну виходили: Володимир Андрущенко, Микола Струтинський, Євгеній Палянчук, Олександр Безвенюк. Президент команди Віктор Маланчук.
Голи: 0:1 - Король (27), 0:2 - Здирко (47), 1:2 - Мезенцев (52), 2:2 - Матвієнко (57), 2:3 - Рудь (67), 2:4 - Рудь (69), 2:5 - Здирко (80), 3:5 - Андрущенко (82), 3:6 - Король (88)
Попередження: Рудь (20), Лісовий (51)

Зібрано 6000 грн на допомогу ЗСУ.

Ще в одному матчі з благородною метою збору коштів на допомогу ЗСУ прийняли участь футболісти ФК УТК. Цього разу він відбувся у Бершаді. Чудова сонячна і безвітряна погода і такий собі фрагмент з мирного життя зібрали на трибунах кілька сот глядачів. В основній своїй масі це були діти, юнаки, люди у віці. Після гри дехто навіть підходив до гравців прямо в роздягальні і дякував , що мали змогу відволіктися від важких думок про реальність війни ...
В Бершаді свого часу була не просто команда а професійна, яка виступала в професійних лігах, навіть в першій були сезон. Останніми роками це місто на Вінниччині не має такого клубу. А відтак на чудовий газон місцевого стадіону вийшла така собі збірна. Там і ветерани місцевого футболу, і гравці з команд по сусідству і т.д. Для уболівальників Уманщини особливо цікавими були два гравці - Сергій Репін та Володимир Трегубов. Обоє залишили помітний слід в футболі нашого краю. А Сергій і в Бершаді був безпосередньо (в якості гравця) причетний до згаданого вище періоду, кола була команда в другій і за тим першій професійних лігах.
От саме Сергій і Володимир в центрі захисту і голкіпер та капітан господарів Микола Менюк, на мою думку, не дозволили ще до перерви "УТК" довести справу до розгрому. Буквально зі стартовим свистком гості повністю захопили ініціативу. Гра всі 45 хвилин по суті пройшла на одній половині поля. "Бершадь" вимушена була захищатися буквально всією командою і так званим "низьким блоком". Футболістам в зеленому постійно доводилося вирішувати проблемою подолання масованого захисту. Коли то вдавалося, то центральні захисники Репін і Трегубов або підчищали огріхи партнерів, або вигравали верхові дуелі після флангових передач. А коли і вони були безсилі щось вдіяти, то вступав в дію Менюк. Голкіпер декілька разів буквально рятував свою команду. Так Менюк на 8-й хвилині кінчиками пальців перевів м'яч в штангу після удару Короля. На 33й парирував удар Здирко. А на 40-й не дав реалізувати вихід сам на сам Потапову. І лише на 27-й він не мав жодного шансу - Король буквально впритул спрямував м'яч в сітку. Це і був єдиний забитий м'яч до перерви. Що, попри тотальну перевагу "УТК" зберігало інтригу.

Відразу після перепочинку Здирко холоднокровно реалізував "буліт" і подвоїв рахунок. Відразу по цьому юний Лущій замінив досвідченого Щербину у воротах тепличників. І, як на зло для юного голкіпера, господарі буквально тут же створили свій перший небезпечний момент. М'яч пішов вище поперечини. Але знервованість юного голкіпера, мабуть, зросла ще більше. А тут ще й на додачу він пропустив гол зі штрафного з чималої відстані. Це все в купі, впевнений, призвело до того, що за шість хвилин Лущій відверто "привіз" гол у свої ворота. Ігор невиправдано вибив м'яча буквально на ногу супернику по центру штрафної і рахунок зрівнявся! 2:2! Далі пішла гра, як шаблонно кажуть, без оглядки на власні ворота! А я б назвав цю гру "розхристаною"! Моменти виникали якщо не щохвилини, то десь близько того! Тренерам таке ніколи не сподобалось би. В мирний час. Але зараз гравці взагалі скільки часу не тренувалися і навряд чи думали про футбол. Дякуючи нашій армії і всім причетним героям (від волонтерів починаючи) ми взагалі мали змогу провести і цей матч на рідній землі (ось тому зустріч, як і всі інші, несуть головну мету - збір коштів на допомогу армії). Ну і ще аспект - все те шаленство гольове подобалося глядачам на трибунах.
Хвилин з 10 протримався нічийний рахунок. І тут слово взяв Артем Рудь. До слова, Артем діючий офіцер рятувальників, яких теж не можна не згадувати в числі героїв війни! Так ото Артем спочатку забив просто красень-гол! Він з кута штрафної вирізав м'яча у дальню "дев'ятку"! А ще через дві хвилини Рудь і дубль оформив. Ще швидшого дубля міг оформити Потапов, але Роман свої нагоди змарнував. А ось Здирко знову продемонстрував, як реалізовувати вихід сам на сам з воротарем - обіграв його і закотив м'яча в порожні ворота. 2:5. На що молоді захисник і воротар "УТК" вирішили повернути трішки інтриги в матч і "привезли" ще один гол. 3:5. Але інтриги особливо не вийшло. Гості, які вже ледь не в два (!) захисника грали, створювали супер-моменти. Три голи їх не було зараховано через зафіксовані офсайди. Але гросмейстерський пас від Олександра Казанюка таки дозволив Артему Королю теж оформити дубль і поставити крапку в матчі.