» » » Протокол засідання КДК ФФУР №2-2014 від 29.05.2014

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Протокол засідання КДК ФФУР №2-2014 від 29.05.2014

Автор: Sobolenko від 29-05-2014, 18:27, подивилося: 1612

1 Протокол засідання КДК ФФУР №2-2014 від 29.05.2014Протокол засідання КДК ФФУР №2-2014
29 травня 2014. 18-00.

Присутні члени КДК: Деренюк Ю., Сирота В., Соболенко І., ,Потайчук В., Баланюк А. (голова КДК), Андрощук О. Відсутній Пею В.. Також були присутні запрошені представники «Граніту» (Бондаренко М., Мельничук С.), представник «Рубіну» (Угольков В.), арбітр Скориніна А.

Місце проведення-стадіон "Уманьферммаш"

Заслухали наступні питання і ухвалили рішення:

1. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.3. підпункт Б- передбачає 2 гри) - дискваліфікувати гравця команди "Базис" (Городецьке) Коваленка на 2 (дві) гри за небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми (матч 5-го туру). Гравець відбув дискваліфікацію в матчах 6-7 турів.

Рішення прийнято одноголосно.

2. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.3. підпункт А - передбачає 2 гри) - дискваліфікувати гравця команди "Пахтакор" Кочубея на 2 (дві) гри за грубий поштовх суперника руками після зупинки гри (матч 5-го туру). Гравець відбув дискваліфікацію в матчах 6-7 турів.

Рішення прийнято одноголосно.

3. Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.3. підпункт Б- передбачає 2 гри) - дискваліфікувати гравця команди "Дружба" Мальованого на 2 (дві) гри за небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми (матч 7-го туру).

Рішення прийнято одноголосно.

4. У складі команди «Граніт» у матчі «Граніт»-«Рубін» прийняв участь гравець Папп С., який не був внесений до рапорту арбітра представником команди «Граніт». Таким чином було допущення порушення Регламенту змагань (розділ ІІІ, пункт 18.). Відповідно результат матчу «Граніт»-«Рубін» (2:2) анулюється і команді «Рубін» присуджено технічну перемогу 3:0, а команді «Граніт» присуджено технічну поразку 0:3. Представнику команди «Граніт» Бондаренку Михайлу винести попередження за неуважністю при заповненні рапорта арбітра і при проведення замін під час матчу.

По цьому питанню голосування не проводилося, оскільки рішення приймалося згідно Регламенту автоматично.

5. Розглянуто обставини інциденту, що трапився під час і по завершенню матчу «Граніт»-«Рубін» (7 тур) в с.Старі Бабани. Під час матчу гравці «Граніту» Байрук О.О. та Байрук О.Л. поводилися надмірно агресивно. Зокрема при цьому вони застосовували ненормативну лексику. По завершенні матчу вони пред’являли претензії на адресу арбітра, при цьому ображаючи його. Байрук О.О. та Байрук О.Л. стали ініціаторами бійки, завдавши перших ударів по гравцям «Рубіну». Активну участь у бійці прийняли і уболівальники, що кинулися з трибун. Про це зроблено відповідний запис у рапорт арбітра і в пояснюючій записці арбітра. Прийнято до уваги і заяви гравців «Рубіну», що отримали або удари ( Баранов І.) або погрози і спроби ударів (Угольков В., Волошановський А.). Було вислухано представників команд (Бондаренко М., Мельничук С., Угольков В.) і арбітра матчу (Скориніна А.)
Ухвалено наступні рішення:
- гравців Байрука О.Л. та Байрука О.О. – згідно ст.. 10, пунк 1.7. ДП ФФУР – відсторонити від матчів під егідою ФФУР за бійку після матчу до кінця сезону 2014 року;
- за порушення с.12, пункт 8 ДП ФФУР ( незабезпечення громадського порядку та безпеки на стадіоні, покарання передбачено ст.14 ДП ФФУР) з команди «Граніт» зняти 3 (три) турнірних очки; залишити серед числа учасників змагань, але в разі повторення подібного інциденту позбавити права приймати участь в змаганнях під егідою ФФУР на певний термін; дискваліфікувати стадіон у с.Старі Бабани на три наступних календарних (чемпіонат, кубок району) домашніх матчі команди «Граніт»

Рішення прийнято одноголосно.

6. Попередити усіх представників команд, що приймають участь в змаганнях під егідою ФФУР, щодо правил пожежної безпеки, правил безпеки при використанні піротехнічних засобів і щодо відповідальності за використання та наслідки використання таких засобів до, під час і по завершенню матчів. Якщо використання таких засобів буде заважати проведенню матчу, буде загрожувати життю та здоров’ю присутніх , то представники команд будуть нести персональну відповідальність а команди будуть каратися зняттям турнірних очок і позбавленням права продовжувати приймати участь в змаганнях під егідою ФФУР.

По пунктам 1-3 апеляція не приймається і рішення оскарженню не підлягає (покарання дискваліфікацією до 3 матчів включно не передбачає оскарження)


Протокол засідання КДК ФФУР №2-2014 від 29.05.2014
Фото зроблене під час матчу в с.Старі Бабани

Категорія: Чемпіонат району / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
30 травня 2014 14:01

hohol_dynamo

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 8.04.2014
 
місцеві хулз?)ще б зігу кинули)

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.