» » » Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.

Автор: Sobolenko від 4-06-2014, 17:11, подивилося: 1392

26 Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.

Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.

Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.


Конкур прогнозистів. Результати 8 туру і прийом прогнозів на 9 тур.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 2894
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 17:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 7:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:9


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:4
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 2:5
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 4:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 3:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:3

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 35
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 18:05

Vetal

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 7.08.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 1-0 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 5-0 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 1-1 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 1-2 «Пахтакор»
45. «Дружба» 0-6 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 0-2 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 1-3 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 2-2 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 1-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 3-2 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 18:49

Yaroslav.L

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 4-1 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 4-0 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 5-1 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 0-2 «Пахтакор»
45. «Дружба» 1-8 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 0-3 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 0-5 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 3-4 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 3-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 1-2 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 137
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 19:32

vlad_kolomiets0609

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 5-2 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 5-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 2-3 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 1-3 «Пахтакор»
45. «Дружба» 2-5 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 1-3 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 2-4 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 4-3 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 3-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-1 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 25
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 19:43

Avohadro

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 5:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 5:0
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 4:1
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 3:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:4


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 0:6
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 4:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 2:1
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 5:2
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 2:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 39
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 20:18

Reminyaka Vitaliy

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.05.2011
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 5:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 3:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:2
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:6


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:4
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:4
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 4:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 81
  • ICQ: {icq}
4 червня 2014 21:58

dimas

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:0
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:1
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 2:2
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:5


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:1
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 0:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:1
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:0

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 43
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 06:18

Vitaliy_Fedorovich

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.08.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:3
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 2:6


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:4
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 68
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 07:35

Ruslan4365

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 5-2 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 5-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 2-3 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 1-3 «Пахтакор»
45. «Дружба» 2-5 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 1-3 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 2-4 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 2:4 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 3:6 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-1 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 08:50

hohol_dynamo

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 8.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 5:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 4:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 3:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:8


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:3
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:6
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 1:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 1:1
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 22
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 10:25

oxxxy

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 4:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 5:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:2
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 2:5


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 1:3
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:5
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 1:2
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 4:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 13
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 10:33

bogdanch

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.05.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 2:3
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 4:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 3:1
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:11


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 3:2
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 0:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:1
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 2:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 44
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 12:26

Lenchuk_0131

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 4:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:3
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:5


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 1:3
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 2:4
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 2:3
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:1
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 13:55

Dimas_life

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.10.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 4-2 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 4-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 2-2 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 1-2 «Пахтакор»
45. «Дружба» 2-6 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 0-2 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 0-4 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 4-4 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 2-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-1 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 18:19

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 4:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 3:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:5


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:2
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:2
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 64
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 18:39

Олег

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 1.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 4:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:0
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 2:1
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:3


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 1:2
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:5
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 2:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 1:4
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 3:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 19:40

brozek

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 11.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 8:0
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 3:0
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 2:1
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:5
Перша ліга.
9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 0:2
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 1:4
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 4:0
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 5:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 16
  • ICQ: {icq}
5 червня 2014 21:47

E.O.M.

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.04.2013
 
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 2:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 7:2
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 1:1
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 2:2
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:5
Перша ліга.
9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 0:3
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 2:4
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 4:1
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 3:1
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 2:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 16
  • ICQ: {icq}
6 червня 2014 20:29

vladislav17

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 7-3 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 4-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 3-1 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 0-2 «Пахтакор»
45. «Дружба» 1-8 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 2-1 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 0-2 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 2-2 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 0-1 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-0 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
6 червня 2014 20:45

Evans_Blueeeeee

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 9.05.2014
 
41. «Комунальник»- «Інтерес-
Центр» 3:1
42. «Паланка»- «Локомотив-
Свобода» 5:1
43. «Базис» (Городецьке)-
«Іскра» (Собківка) 2:1
44. «Ніка» (Родниківка)-
«Пахтакор» 2:0
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:8
Перша ліга.
9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»-
«Сокіл» (Бабанка) 1:4
42.
"Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка)
0:5
43. «Полянецьке»
-«Ліга» (Посухівка) 4:0
44. «Іванівка»-
«Колос» (Текуча) 3:0
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 1:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 16
  • ICQ: {icq}
7 червня 2014 22:37

Dima_Muzyka

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 4-1 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 4-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 3-2 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 1-2 «Пахтакор»
45. «Дружба» 1-6 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 1-3 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 0-2 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 1-3 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 0-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-1 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
8 червня 2014 04:54

Вова

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 5-2 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 2-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 4-2 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 0-3 «Пахтакор»
45. «Дружба» 2-9 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 0-2 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 1-3 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 2-3 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 1-1 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-1 «Рубін»

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
8 червня 2014 08:09

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:1
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:3
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 0:6


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:4
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:2
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 2:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 2:2

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
8 червня 2014 08:25

Diamont6

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 17.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:0
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 2:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 1:2
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 2:4


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 0:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 5:1
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 1:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 2:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
8 червня 2014 08:27

cool ezhik

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.04.2014
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник»- «Інтерес-Центр» 3:2
42. «Паланка»- «Локомотив-Свобода» 6:1
43. «Базис» (Городецьке)- «Іскра» (Собківка) 3:2
44. «Ніка» (Родниківка)- «Пахтакор» 2:3
45. «Дружба»- «Дмитрушки» 1:8


Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте»- «Сокіл» (Бабанка) 2:4
42. "Граніт" (Ст.Бабани)-«Зоря» (Сушківка) 0:3
43. «Полянецьке» -«Ліга» (Посухівка) 3:1
44. «Іванівка»- «Колос» (Текуча) 1:3
45. «Уманьферммаш»- «Рубін» 1:3

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 49
  • ICQ: {icq}
8 червня 2014 12:46

juve

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.04.2013
 
9 тур. 8 червня.
41. «Комунальник» 4-1 «Інтерес-Центр»
42. «Паланка» 5-1 «Локомотив-Свобода»
43. «Базис» (Городецьке) 2-3 «Іскра» (Собківка)
44. «Ніка» (Родниківка) 2-3 «Пахтакор»
45. «Дружба» 2-6 «Дмитрушки»

Перша ліга.

9 тур. 8 червня.
41. «Колодисте» 2-0 «Сокіл» (Бабанка)
42. "Граніт" (Ст.Бабани) 0-4 «Зоря» (Сушківка)
43. «Полянецьке» 2-2 «Ліга» (Посухівка)
44. «Іванівка» 3-2 «Колос» (Текуча)
45. «Уманьферммаш» 2-0 «Рубін»

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.