» » » РЕГЛАМЕНТ 1-го чемпіонату Уманського району з футболу серед ветеранських команд сезону 2014 року.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
РЕГЛАМЕНТ 1-го чемпіонату Уманського району з футболу серед ветеранських команд сезону 2014 року.

Автор: Sobolenko від 3-07-2014, 14:17, подивилося: 1786

5 РЕГЛАМЕНТ
1-го чемпіонату Уманського району з
футболу серед ветеранських команд

сезону 2014 року.


І. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

1.1 Чемпіонат Уманського району серед ветеранів проводиться з метою:
- подальшого розвитку аматорського футболу в Уманському районі;
- підвищення якості навчально-тренувальної та виховної роботи;
- виявлення чемпіона та призерів району з футболу серед ветеранів;
- з метою виконання комплексної програми розвитку футболу в районі.

II. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
2.1 Змагання проводить Федерація футболу Уманського району /далі – ФФУР/ .
2.2. Безпосереднє керівництво і контроль за цими змаганнями здійснює ФФУР, якій належить виключне право в оперативному вирішенні всіх питань, котрі стосуються організації та проведення змагань. Всі питання, не передбачені цим регламентом, регулюються Загальними зборами команд учасниць чемпіонату .

III. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
3.1.Брати участь у змаганнях дозволяється командам /колективним членам ФФУР /які подали заявочні листи у строки, що встановлені ФФУР / до початку чемпіонату/, і виконали усі вимога чинного Регламенту:
3.2. Чемпіонат Уманського району серед ветеранів 2014 року проводиться за коловою системою "кожен з кожним" в 1 коло.
3.3.До рапорту арбітра дозволяється вносити від 7 до 15 гравців. Рапорт заповнюється чорнилами одного кольору.
3.4.Дозволяється необмежена кількість замін з числа внесених до рапорту арбітра. Дозволяються зворотні заміни.
3.5.Тренери команд зобов’язані за 15 хвилин до початку гри внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, які заявлені на цей матч, вказати їхні номери та надати арбітру «Паспорти гравців ФФУР» (оформлялися на всіх учасників Чемпіонату Уманського району 2014 року) або громадянські паспорти. Номери на футболках повинні відповідати номерам, під якими гравці внесені до рапорту арбітра.
3.6.Арбітр та представники клубів повинні здійснювати перевірку наявності та відповідності документів учасників змагань безпосередньо перед виходом гравців на футбольне поле. Крім того, представникам клубів дозволяється перевірка документів і після завершення матчу, але у присутності арбітра та у термін – не пізніше 15 хвилин.
Якщо гравець або його документ не пред’являються для перевірки після завершення матчу у вказаний термін, команда суперників має право опротестувати результат гри.
Арбітр разом з тренерами команд несе відповідальність за дотримування правил допуску футболістів до гри.
3.7.У кожного гравця на футболці повинен бути номер.
3.8.Команді, яка не з'явилась на гру без поважних причин, зараховується технічна поразка (0:3), а команді – суперниці технічна перемога (3:0). При повторній неявці без поважних причин, команда за рішенням ФФУР буде знята з участі у змаганнях. Якщо знята зі змагань команда, провела меньше половини ігор, то її результати анулюються. Якщо команда провела 50 і більше відсотків ігор, то їй зараховуються технічні поразки у решті матчів.
3.9. До участі в чемпіонаті Уманського району серед ветеранів допускаються гравці, що народилися в 1975-му році і старші.
3.10. До участі в чемпіонаті Уманського району серед ветеранів допускаються громадяни України, незалежно від місця реєстрації.
3.11. У разі однакового кольору форми у господарів та гостей, команда – господар поля зобов’язана замінити форму. Гравці повинні брати участь у грі в щитках та спортивному взутті.
3.12. Ігри проводяться згідно календаря змагань. Всі учасники повинні дотримуватись календаря змагань.
3.13. Переходи з команди в команду заборонені. Якщо гравець внесений до заявки двох і більше команд, то він гратиме лише за команду, в складі якої вперше вийшов на поле.
3.14. Матчі відбуваються на полях зменшених розмірів (приблизно ½ від стандартного футбольного поля). Розміри штрафного майданчика :
Із точок на відстані 10 м від внутрішньої сторони кожної стійки воріт, під прямим кутом до лінії воріт, в глибину поля проводяться дві лінії. На відстані 10 м ці лінії з'єднуються іншою лінією, паралельною лінії воріт. В межах штрафного майданчика, по центру лінії воріт і на відстані 9 м від неї, наноситься 9-метрова відмітка. За межами штрафного майданчика проводиться дуга радіусом 9,15 м (10 ярдів), центр котрої збігається з 9-метровою відміткою. Ця лінія допомагає судді правильно розмістити гравців під час пробиття пенальті (всі гравці, крім того хто б'є, повинні знаходитися на відстані не ближче 9,15 м від 11-метрової відмітки, позаду м'яча та за межами штрафного майданчика).
3.15. Одночасно на полі в складі однієї команди може перебувати не більше 8 гравців (включаючи воротаря). Мінімальна кількість гравців в складі однієї команди – 6.
3.16. тривалість матчу – два тайми по 20 хвилин
IV. Визначення місць у турнірній таблиці.
4.1. Місця команд у підгрупі (на 1 етапі чи у фіналі) визначаються за підсумком очок, набраних в усіх зустрічах чемпіонату в данній підгрупі. За виграш нараховується – 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.
4.2. При однаковій кількості очок у двох або більше команд місця визначаються за слідуючими показниками :
• за більшою кількістю очок в іграх між собою;
• за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в іграх між собою;
• за найбільшою кількістю забитих м’ячів в іграх між собою;
• за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів в усіх іграх;
• за найбільшою кількістю забитих м’ячів в усіх іграх;
• при рівності всіх вище перерахованих показників – жеребкуванням
.
V. Арбітраж ігор та інспектування
5.1. Арбітраж здійснюється відповідно до “Правил гри у футбол”(видання 2013р.), а також відповідно до змін і доповнень, затверджених ФІФА. Але з внесенням коректив – без фіксації офсайду.
5.2. Призначення арбітрів та асистентів арбітра на ігри здійснюється ФФУР. Прохання команд або організацій про заміну арбітрів, призначених на ігри, не приймаються.
5.3. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу через метеоумови або з інших причин, які на думку арбітра, небезпечні для здоров’я гравців, матч повинен бути перенесений.
Рішення про неможливість проведення матчу виноситься арбітром матчу. Місце і дату проведення гри в цьому випадку призначає ГСК.
5.4. Арбітр до початку матчу разом з представниками команд, що зустрічаються, зобов’язані визначити колір форми таким чином, щоб запобігти їх збігу.
5.5. Після закінчення гри арбітр зобов’язаний протягом 15 хвилин оформити рапорт. Якщо під час проведення гри мали місце попередження, усунення, травми футболістів, а також порушення порядку на стадіоні тощо, арбітр зобов’язаний зробити вичерпний запис про це у рапорті і поставити до відома представників команд.
5.6. Не пізніше ніж через 24 годин після закінчення гри, арбітр зобов’язаний надати рапорт в Федерацію, та через декілька годин зателефонувати представникам федерації повідомивши результат гри.
5.7. У випадку подачі протесту, або якщо мали місце інцинденти до, під час і після гри арбітри, зобов’язані надати в КДК Федерації пояснення (не пізніше 24 годин після гри).
VІ. Порядок оформлення заявок.
6.1. Оформлення заявочних, дозаявочних листів та інших документів, які додаються до них, здійснюється ФФУР.
6.2. Футбольні команди подають до ФФУР заявочні листи згідно встановленої Федерацією форми у двох примірниках.
6.3. До заявочного листа команди може бути включено не більше 20 гравців, враховуючи гравців внесених у дозаявки.
6.4. Заявочні листи засвідчуються печатками і підписами керівництва команди та лікаря.
6.5. Заявочні листи, які неоформлені у встановленому Федерацією порядку не приймаються, а гравці, яких внесено в ці заявки, не мають права брати участі у змаганнях.

VІІ. Відповідальність футболістів,тренерів та клубів.
7.1. Футболісти та керівники команд зобов’язані виконувати вимоги “Правил гри…” і положення цього “Регламенту…”, виявляючи високу дисципліну, організованість, повагу до суперників та глядачів.
7.2. Керівники команд зобов"язані вести облік попереджень і вилучень футболістів і несуть за це відповідальність.
7.3. Дві жовті картки, одержані в одній грі, прирівнюються до вилучення. В такому випадку футболіст підлягає дискваліфікації на одну гру, а раніше одержані попередження не анулюються . За вилучення з формулюванням «фол останньої надії» гравець отримує дискваліфікацію 1 гру автоматично.
7.4. За перші три жовті картки, одержані в змаганнях, футболіст дискваліфікується на одну гру. За кожні наступні дві жовті картки кількість дискваліфікацій збільшується на одну гру. Дискваліфікація відбувається без рішення КДК ФФУР .
7.5. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає вимогам “Правила гри…” або такі, що мають неохайний вигляд, до змагань не допускаються.
7.6. Керівники, представники та тренери команд, клубів не мають права втручатись у дії арбітрів в ході матчу, вони несуть повну відповідальність за поведінку гравців своєї команди.
7.7. Представникам команд, тренерам забороняється у процесі гри давати будь-які оцінки якості арбітражу.
7.8.Дисциплінарні провини футболістів, тренерів команд, представників та керівників клубів, а також випадки виникнення на стадіоні безладдя серед глядачів до, під час, або після гри, розглядаються КДК ФФУР згідно Дисциплінарних правил на 2014 рік. Покарання за недисципліновану поведінку може бути поширено на всі змагання під егідою ФФУР.
7.9. Якщо гру було зупинено за недисципліновану поведінку гравців однієї з команд, то цій команді зараховується технічна поразка (0:3). Якщо гру не було закінчено з вини обох команд, відповідна поразка зараховується кожній з них.
7.10. Відповідно до дисциплінарних правил ФФУР на футболістів та тренерів команд, футбольні клуби та спортивні споруди (стадіони), арбітрів та інспекторів можуть бути накладені дисциплінарні та інші санкції.
Підставами для притягнення до дисциплінарної відповідальності можуть бути:
• попередження, вилучення та інші негативні випадки, які записані до рапорту арбітра;
• рапорт інспектора матчу;
• письмова заява представника Федерації;
• письмова заява керівництва команди;
• відомі негативні факти, яких з будь-яких причин не внесено до рапорту арбітра.
Провини, що тягнуть за собою вилучення гравців з поля, підлягають розгляду КДК.
7.11. Вилучений або дискваліфікований тренер не має права представляти та знаходитись біля своєї команди, в тому числі і в роздягальні, під час змагань, заповнювати рапорт арбітра та вступати в офіційні розмови.
7.14. Арбітр не має права розпочати гру, якщо тренер, якого вилучено або позбавлено відповідного права не виконує вимог.
7.15. Команди, які запізнюються на початок гри, треба чекати не більше 30 хвилин, після чого відповідній команді зараховується технічна поразка(0:3).

VІІІ.ПРОТЕСТИ
8.1. Тренер команди, який подає протест, зобов’язаний негайно після закінчення гри попередити арбітра про надання протесту. Заява про надання протесту фіксується арбітром у рапорті арбітра. Арбітр, асистент арбітра та інспектор в разі подання протесту чи конфліктів, що мали місце під час гри, негайно подають свої пояснення до КДК ФФУР.
8.2. Письмовий протест має бути мотивованим, засвідчений підписами тренера команди і направлений до КДК ФФУР не пізніше 24- годин після закінчення гри.
8.3. Не розглядаються протести , які були подані на рішення арбітрів та його дії, що мали місце у грі а саме:
• призначення або непризначення вільних, шрафних та одинадцятиметрових ударів;
• визначення положення “поза грою”.
• визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
• на зараховане чи незараховане взяття воріт;
• попередження і вилучення гравців з поля.
8.4. Несвоєчасно подані протести не розглядаються.

ІX. Місце змагань.
9.1. Змагання проводяться на стадіонах (полях), які відповідають вимогам правил гри.
9.2. Спортивні організації, що мають стадіон (поле) або орендують його, несуть відповідальність за на забезпечення порядку на стадіоні під час проведення змагань.
9.3. Адміністрація клубу, що є власником або орендатором стадіону(поля) зобов’язана забезпечити:
• футбольне поле встановлених розмірів з травяним покриттям (згідно з “Правил гри…” , але мінімальний розмір поля 45х23, максимальний 60х45, рекомендовано: (45-50) х (30-35) з установленими на ньому воротами (2.00 х 6.00 м.- в разі відхилень від цих розмірів рішення про допуск до гри приймає представник ФФУР) і сітками на них;
9.5. Якщо на стадіоні відсутня розмітка технічної зони, офіційні особи і запасніповинні знаходитись не ближче 2-5 метрів від поля.

X. НАГОРОДЖЕННЯ.
Команда-переможець нагороджується дипломом і кубком, команди-призери нагороджуються дипломами

ХI. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
11.1. Оплата харчування арбітрів , та лікаря проводиться у розмірах за гру:
• арбітр - 50 грн.(по 25 грн від кожної команди;
лікар - 30 грн (по 15 грн від кожної команди)
11.2.Витрати, пов’язані з участю команд у чемпіонаті Уманського району, здійснюються за рахунок відряджаючих організацій.
12.3. Для покриття витрат пов’язаних з організацією та проведенням змагань команди учасниці повинні зробити одноразово безповоротну фінансову допомогу (членський внесок) у розмірі 100 грн.

Категорія: Чемпіонат району / Регламент чемп. р-ну

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
3 липня 2014 16:09

Vlad10

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 5.05.2014
 
Коли проводитиметься цей чемпіонат???

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
3 липня 2014 16:35

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
До початку 2 кола ЧУР. Тобто до серпня місяця. Планую два тижні використати на це, якщо команд 6-8. якщо менше, то просто можна в 2 кола. Вирішать збори представників команд.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
3 липня 2014 18:26

Vlad10

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 5.05.2014
 
де можна переглянути список заявлених команд?

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
3 липня 2014 18:58

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Vlad10
де можна переглянути список заявлених команд?

А Ви не звернули увагу, що в анонсі перед подачею цього Регламенту (він ще, доречі, не прийнятий - це лише основа) власне подано оголошення - щоб бажаючі команди попередили мене про свої наміри тут грати? Я думаю, що потрібен певний час (може неділя піде) на саморганізацію команд. Попередні розмови я мав. Цікавилося Городецьке. Цікавить це Пахтакор. Напевне зацікавить Собківку. Чув щось про Родниківку. В Дмитрушках на цю неділю збираються на свій святковий матч-турнір свої ветерани. Може вони зацікавляться. Ферммаш має достатнью ветеранів. Я можу спрогнозувати оптимістично про 6-8 команд. Але як буде насправді - побачим. Вперше за таке беремося.

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
6 липня 2014 18:31

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
На сьогодні маю підтвердження на участь в чемпіонаті серед ветеранів:
1. Іванівка (має можливість приймати вдома)
2. Собківка
3. Городецьке (має можливість приймати вдома)
4. Пахтакор
5. Уманьферммаш (має можливість приймати вдома)
6. Родниківка

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.