» » » Відповідь на можливі звинувачення (або натяки) в заангажованості.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Відповідь на можливі звинувачення (або натяки) в заангажованості.

Автор: Sobolenko від 16-07-2014, 11:40, подивилося: 1479

2 Сам коментар під новиню про перенесений матч "Локомотив-Свобода":

Сьогодні, 07:06
Karlson


Для представників команд, стосовно перенесених матчів.
Перенесення матчів регламеновано пунктом 4 розділу ІІІ РГЛАМЕНТУ:
Офіційна заявка клубу (команди) на перенесення матчу подається до Оргкомітету не пізніше ніж за 4 дні до початку зустрічі. Перенесений матч проводиться протягом наступних 7 днів (або при домовленості сторін – в будь-який час до дати передбаченої календарем). Питання переносу матчу попередньо узгоджується між командами і після цього в письмовій формі подається до Оргкомітету. У випадку відсутності домовленості між командами остаточне рішення приймає ФФУР. Для перенесення матчу має бути поважна причина, наприклад фарсмажорні обставини. Якщо заявка визнається необґрунтованою – матч не переноситься . Рішення ФФУР оскарженню не підлягає.

Підзвітний матч мав проводитись згідно календаря 13 квітня 2014 року. Такі затяжні "перенесення" викликають лише непорозуміння та звинувачення в заангажованості. Прохання до оргкомітету перенесення матчів доводити до футбольної громади уманщини завчасно (можливо до 13 квітня й було повідомлення але я не знайшов), тобто відразу з рішенням про перенесення визначати час "гри переносу". Дякую за розуміння.
Ще одне запитання до оргкомітету ЧУР стосовно гравця Іскри - Горобця В. та його участі в даній грі. Чи правомірно він приймав участь в ній, якщо він не був заявлений в першому колі ЧУР?


Маю честь відповісти.

Відверто кажучи, пане Karlson, Ви здивували. Я Вам відповім по фактам-звинуваченням насамперед а потім задам теж питання, оскільки маю справу з справжнім правдорубом. Ото ж за чистоту нашого футболу і мою репутацію будемо боротися разом.

1. Гра за календарем не відбулася по причині, яку тоді вважали господарі поля поважною (не забуваємо, що це "Локомотив-Свобода", тобто мене звинувачують в заангажованісті саме до цієї команди?). У Вас не думаю, що коротка память, тому Ви просто "забули" причину того переносу. Того дня випав сніг і багато хто засумнівався чи доречно грати саме того дня. "Локомотив-Свобода" (Скрипник С. як представник команди) телефоном звернувся про перенесення матчу. З часом погада змінилася (от цей заангажований Соболенко - все може підстроїти!) і більшість зі скрипом, але не стала переносити ігри. В тому числі й "Інтерес-Центр", якому пропонували перенести гру з "Пахтакорм", щоб не нищити поле на "Соколі". Але ж поле берегти - це не проводити правовий лікбез з Конституції і т.п. Тому там в болоті і поковирялися на благо розвитку місцевого футболу (якби в "ІЦ" не було приїджих, то йому було б байдуже в який день грати - чи не так?). По завершенню першого кола "Іскрою" відразу було зіграно перший пересений матч - ця команда з "Комунальником" не грали в першому раунді, тому їм і було поставлено дату того матчу. "Локомотив-Свобода" в першому раунді був задіяний. Тому й не розглядалося питанння чи грати йому перенесений матч. Зіграли "Іскра" і "Комунальник". Після проведення матчів кубку, в яких "Іскра" була задіяна до півфіналу включно, було відразу поставлено на наступну ж неділю дату матчу "Локомотив-Свобода"-"Іскра". Анонс цього матчу був майже тиждень висвітлений на головній сторінці мого сайту, в верхній його частині. За дивним збігом обставин, Ви все дуже уважно читаючи, це вирішили не помітити. Вибіркова така уважність. Господарі цього матчу "Локомотив-Свобода" не міг остаточно визначитися із місцем. Із штучнем полем у них перестало складатися. Це теж вина Соболенка та "Іскри". За вашою ж логікою саме це й має витікати. Господарі домовилися з Іванівкою і там таки прийняли "Іскру". В чому проблема? В тому, що Ви не прочитали анонс на першій сторінці сайту? Правильно- в цьому винен Соболенко! В тому, що "Локомотив-Свобода" не ризикнув прийняти в сніг на штучному? Правильно - заангажований Соболенко! Що ще придумаєте?

Доречі. За дивним "збігом" Вас абсолютно не зацікавив перенос матчу "Паланка" - "Локомотив-Свобода". Там теж більше 7 днів (Ви дуже полюбляєте читати мій сайт, то без проблем знайдете дату всього туру і дату матчу). Але той матч Вас не зацікавив, через відсутність там "Іскри". Хм... Так Соболенко ж заангажований "Локомотивом-Свободою"! Два матчі дав саме їм зіграти, коли "не можна"!
І саме головне. Ви так гарно виділили цитату з Регламенту про сім днів, але акуратно забули наступну: "або при домовленості сторін – в будь-який час до дати передбаченої календарем". Вважаючи Вас розумною людиною, ніяк не допускаю, що Ви випадково не те або не все виділили. Просто так Вам хотілося.
Щодо "дати передбаченої календарем". В першому колі не було окремо проставлено так званий резервний день - використовувалися дати паралельно з кубком району (два таких матчі перенесених було зіграно) або по завершенню кубкового турніру (один матч). Вас така "дрібничка" теж "випадково" не зацікавила.

Якщо серйозно - Ви просто намагаєтеся маніпулювати уривками фраз як Вам це зручно.

2. Щодо гравця В.Горобця. Він був заявлений за команду "Іскра" перед півфінальним матчем кубка району. Тобто на момент проведення матчу із "Локомотивом-Свобода" він був абсолютно правомірно заявленим гравцем "Іскри" і мав право грати за данну команду (він першому колі не був заявленим за іншу команду Чемпіонату Уманського району). А якщо гравець на 13 квітня був заявлений за "Іскру" а потім заявився за іншу команду, то за вашою логікою він мав би всеодно грати за "Іскру"? Ну у Вас же така логіка?
Той же Семерчук на сьогодні заявлений за команду "Іскра". І приймав участь в матчах кубка району в складі цієї команди. Але в цьому матчі він участі не мав права приймати (і не приймав) по причині того, що в першому колі він являвся гравцем "Комунальника" а відтак у грі першого кола він не мав права грати за другу команду.

3. щодо звинувачень в заангажованості. Я Вам відверто скажу. Коли Ви на сміх всього району приводили і Конституцію і інші закони України (прикриваючи просто ляп своєї команди в першому турі), то я висловлював Вам свою повагу. Не був згоден з вами по суті, але поважав. Тепер же відверто Вам скажу - абсолютно не поважаю за ваші чергові спроби діяти по принципу української юрисприденції "закон як дишло - куди повернув, туди і вийшло". Що Ви ще нового придумаєте? В чому Ви ще мене будете звинувачувати (вибачаюся - Ви не звинувачуєте, а попереджуєте можливі звинувачення, переймаючись щиросердечно моєю репутацією)?

П.С. Запитайте у панів Петриченка та Казакова щодо моєї заангажованості щодо вашої команди. Щодо заявки гравців і тлумачення поняття "легіонер". цікаво - ви не в курсі, чи "скромно" мовчите? Доречі, скільки ще варягів-легіонерів буде у Вас? Ви як справжні патріоти саме нашого місцевого футболу ще не всіх вивозили з Бершаді і т.п.? Так, ви уміло скористалися пунктом Регламенту, де прописано наявність не більше 7 "легіонерів" у заявці командт. Не дописали там " на протязі сезону". От і викреслюєте одних, дозаявляєте інших... Ну раз не заборонено, то я і не перечу. Не маю права і не перечу. Але ж так воно збігається з вашими такими патріотичними бажаннями розвивати саме місцевий футбол.... Соболенко ж може бути звинуваченим в заангажованості! а ми всі так хором за його репутацію переймаємося!

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
17 липня 2014 13:02

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Дякую, що ми порозумілися. Одна із причин - все відкрито. Відкрито спитали. Відкрито відповів. У розумних людей, якщо й були, питання відпадуть. А на нерозумних ми з Вами звертати не будемо уваги winked

Щодо визначеності конкретної дати перенесеної гри. Пропозиція теоритично вірна. Але на практиці за 4 роки переконався, що тут формальним тиском не обійдешся. У тому ж випадку з матчем "Локомотив-Свобода"-"Іскра" ФФУР потрібно було тиснути насамперед на "Локомотив-Свобода". До погроз зарахування технічної поразки. Ось тоді був би гвалт, що я чи ФФУР допомагаємо тій же "Іскрі". Тому дипломатично не став тиснути а помірковано зіграли відразу по завершенню 1-го кола. І той нарвався на натяк в заангажованості. Доречі, за час від 13 квітня той же "Локомотив-Свобода" дозавляв і не одного чоловіка. І вони теж мали право грати в матчі у Іванівці. Але привернув увагу лише В.Горобець. Але і це розумію. Це на данний момент гравець не рівня чемпіонату району (це він скромно про це не говорить а ми з вами маємо право це говорити в голос). І я з Вами тут абсолютно солідарний. що це гравець фахово набагато вищого рівня (що він і довів останніми роками у професійній лізі). Але заборонити його заявити за "Іскру" (чи іншу команду ЧУР) я не міг! Я дотримався всіх норм нашого Регламенту. Того більше. І всеукраїнських нормативів по статусам гравців, про які ні Ви ні більшість і не здогадується. З моменту розриву В.Горобцем професійного контракту було витримано передбачених всеукраїнськими нормативними документами 30 діб і лише після цього щаявлено в аматорському турнірі, яким є наш чемпіонат району.
Аналогічно я Вам привів приклад з тим, що ІЦ заявляє "легіонерів" в сумі більше 7 за рік. Не заборонено чинним Регламентом? Ні. Отож що це означає - що це дозволено! І я не перешкоджаю. Представник команди відзаявляє зі своїх мотивів гравців і на їх місце дозаявляє. І на момент проведення матчів не більше 7 в заявці.

Щодо мене як титульної особи нашого районного футболу. Я дотримуюся певних принципів і поглядів про своїй діяльності. Один з них - НЕЗАМІННИХ НЕ БУВАЄ. Погано, коли справа залежить від ОДНІЄЇ особи. І я стараюся не монополізувати щось а навпаки розкласти роботу на коло людей. Так було в жіночому нашому футболі. Я відійшов. Але справа не загнулася. І це для мене найбільший комплімент! І в районному футболі - аналогічно. Скоріше за все я можу відійти в силу різних причин. І футбол цей не загнеться. Якщо це так -то я все зробив вірно.

<
  • Публикацій: 2884
  • Коментарів: 1342
  • ICQ: {icq}
17 липня 2014 17:49

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
але є й інші обставини, які можуть впливати на рішення подібне. Я розмірковую над іншими життєвими планами і справами. Зараз визначаюся і продумую. Там он про маю карму пан 4g переймався. Мене це теж турбує wink
за пів року звітно-виборна конференція ФФУР, де зможемо обрати іншого достойного керівника. Значний обсяг невдячної роботи вже виконано, справа рухається і досить стійка. Тому все нормально wink

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.