» » » Рішення апеляційного комітету ФФУР.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Рішення апеляційного комітету ФФУР.

Автор: Sobolenko від 22-09-2014, 19:32, подивилося: 2158

6 По двом зверненням на адресу Апеляційного комітету ФФУР було прийнято відповідні рішення. До вашої уваги доводиться власне самі зверенння і рішення Апеляційного комітету.

До складу Апеляційного комітету ФФУР входять : О.Казанюк (голова комітету), С.Репін, В.Гончар.

1. Звернення від команди "Граніт" (Старі Бабани):

Рішення апеляційного комітету ФФУР.

Пояснень від КДК ФФУР не надавалося, оскільки рішення КДК не оскаржується а звернення містить клопотання про помякшення покарання, що повязане із осмислення вчинку, каяттям О.Байрука.

Рішення Апеляційного комітету ФФУР:
Обмежити покарання гравця команди "Граніт" (Старі Бабани) Байрука О.О. дискваліфікацією на 8 матчів чемпіонату та Кубку Уманського району.


2. Звернення від гравця команди "Зоря-Сингента" ("Комунальник") Р.Л.Лута.

Рішення апеляційного комітету ФФУР.

Оскільки рішення КДК оскаржується по суті, від КДК було надано пояснюючу записку, де було розяснено позицію КДК і мотивацію прийнятого рішення.

Голові Апеляційного комітету
Федерації футболу Уманського району
Члена КДК ФФУР,
першого заступника голови ФФУР
Соболенка І.М.

Пояснююча записка
Ознайомившись із апеляцією на рішення КДК ФФУР (від 12.08.2014), що подана Р.Л.Лутом, маю відмітити і звернути увагу Апеляційного комітету на наступне:

Р.Л. Лутом не зрозуміло з чого зроблено висновок, що «КДК приймаючи це рішення, розглянуло заяву Баланюка Артема, в якій зазначалося, що я після закінчення гри на кубок району між ФК «Комунальник» і командою с.Собківка наніс йому тілесні пошкодження.»
Насамперед маю відмітити, що заяви на адресу КДК ФФУР від А.Баланюка не надходило жодної.
В рапорті арбітра матчу Кубка Уманського району А.Баланюком вказано : «По завершенню матчу до мене було застосовано рукоприкладство гравцем "Комунальника" Лутом Русланом та уболівальником цієї команди (батьком Лута Руслана).». Як Ви бачите – в рапорті ні про які «тілесні пошкодження» мова не ведеться. Вираз «застосовано рукоприкладство» не є тотожним виразу «наніс тілесні пошкодження». У випадку нанесення тілесних пошкодження мала б місце заява , але не до КДК ФФУР а до правоохоронних органів, на дії яких не поширюється компетенція громадської організації, якою є ФФУР (в тому числі і КДК ФФУР та Апеляційний комітет ФФУР). Оскільки в рапорті арбітра не йшлася мова про тілесні пошкодження, то і при прийнятті рішення КДК відповідно жодним чином не опиралася на факт нанесення тілесних пошкоджень. А відтак не впливало на рішення КДК і відсутність «якихось забоїв, перелому, садин», на чому в апеляції акцентує увагу Р.Л.Лут.

В рішенні КДК чітко вказано за що винесено покарання:

Згідно Статті 10 Дисциплінарних Правил ФФУР (пункт 1.8.) дискваліфікувати гравця команди "Комунальник" Лута Руслана на 8 (вісім) ігор за застосування фізичної сили та за здійснення морального тиску по відношенню до арбітра по завершенню матчу півфіналу Кубка Уманського району «Іскра»-«Комунальник» (6.07.2014 р., с.Городецьке)

Про те, що застосовувалася фізична сила та здійснювався моральний тиск по відношенню до арбітра, засвідчує сам Р.Л.Лут у своїй апеляції:
«Через декілька днів після цієї гри я мав розмову з Артемом Баланюком. Де вибачився перед ним за лайку на високих тонах і штовханину»

Приймаючи дане рішення, члени КДК керувалися неприпустимістю таких агресивних і провокаційних дій, які мали місце по завершенні матчу кубка району «Іскра»-«Комунальник». Крім того, КДК дотримується принципу прецеденту і послідовності у своїх рішеннях. Зокрема за аналогічний вчинок (тільки під час самого матчу) минулого року ще один гравець команди «Комунальник» Прокопенко О. отримав абсолютно аналогічне покарання в вигляді дискваліфікації терміном 8 матчів. Тоді, нагадаю, даний гравець також застосовував силу і чинив моральний тиск та ображав арбітра. Як бачите – за аналогічні вчинки в 2013-му та в 2014-му КДК виносила рішення про аналогічні покарання. Принцип послідовності дотримано.

Важливим аспектом є те, що шість з семи членів КДК ФФУР (а з присутніх на данному засідання – п’ять з шести) були присутніми в с.Городецьке на матчі «Комунальник»-«Іскра». А відтак мали можливість на власні очі бачити весь інцидент і мали можливість дати йому оцінку самостійно.

Віддтак вважаємо данне рішення КДК справедливим і виправданим. Враховуючи систематичність проявів агресії та неповаги до інших учасників змагань (арбітри , зокрема, теж є такими) з боку, насамперед, гравців і представників команди «Комунальник», не вважаємо припустимим потурати такій поведінці. До того ж потрібно враховувати, що поєдинки чемпіонату і кубка району є громадськими подіями, відбуваються за присутності чималої кількості уболівальників (як було в Городецькому) і прояви агресії набувають резонансу. А відтак в усіх наступних випадках вважаємо за доцільне звертатися до правохорнних органів з відповідними заявами, щоб вони зі свого боку давали оцінку хуліганським вчинкам і виносили покарання згідно ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ чи КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇН .


Рішення Апеляційного комітету ФФУР:
1)Обмежити покарання гравця команди "Зоря-Сингента" ("Комунальник") дискваліфікацією на 6 матчів чемпіонату та Кубку Уманського району.
2) апеляційний комітет ФФУР у данному складі приймає рішення у подальшому не приймати апеляції на рішеннями КДК ФФУР щодо покарань за агресивні, хамські вчинки по відношенню до арбітрів.


Категорія: Чемпіонат району / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 4
 • ICQ: {icq}
23 вересня 2014 06:52

Філантроп

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 19.09.2014
 
А відтак в усіх наступних випадках вважаємо за доцільне звертатися до правохорнних органів з відповідними заявами, щоб вони зі свого боку давали оцінку хуліганським вчинкам і виносили покарання згідно ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ чи КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇН


Мда.....

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
23 вересня 2014 10:57

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Філантроп
Мда.....


А що Вас так бентежить?
Прості питання на логіку (і совість попутно). Чим відрізняється посилати на ...й на вулиці від такої ж дії на футбольному полі? Чим відрізняється хапання за барки, рукоприкладство чи погрози десь в школі від того ж на стадіоні? І наостанок поставте себе на місце того, кого тягають, обзивають, штовхають, за шию "ніжно" притримують, витягують з машини. Поставили? Ну поділіться своїми думками - хотілось би почитати філантропічні роздуми з цього приводу. Ну тіпа Ви там будете всім закликати "давайте жити дружно", будете пильцю з квіточок на всіх дмухати у відповідь на хамство і т.д.

А ну да. Ще не забудьте все списани на якусь гіпертрофовану емоційність і т.д. Тільки не забудьте про одне. Волають і обзивають, штовхають привселюдно на стадіоні. А вибачаються (якщо дійде до цього) максимум особисто і то, щоб зменшили покарання. Залишаючись при цьому абсолютно впевненим у своїй правоті. Філантропствуйте по троху. Коли вас лупануть десь не забудьте підставити другу щічку. А ми візьмемо тоді Вас як взірець. Можливо.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 4
 • ICQ: {icq}
23 вересня 2014 13:17

Філантроп

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 19.09.2014
 
Я розумію за насилля, та й то якщо є тілесні пошкодження, а за лайку то не занадто? Для цього існують адміністративні методи впливу, які в нас доречі працють, наприклад червоні картки, КДК (відсторонення від ігор, тощо). Я можу помилятись але мені здається, що серйозні правопорушення під-час матчів у нас в ЧУР трапляються вкрай рідко?

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
23 вересня 2014 16:30

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
З Вами можна було б погодитися. Якби Ви чесно відповіли на наступне:

Цитата: Sobolenko
І наостанок поставте себе на місце того, кого тягають, обзивають, штовхають, за шию "ніжно" притримують, витягують з машини. Поставили? Ну поділіться своїми думками


все вами написане - демогогія. Хоча пардон - помиляюся. Ви відверто написали - головне ж без тілесних пошкоджень. Цікавий Ви філантроп... Руку не зламали - от і добре! Око не вибили - чудово! Зразу видно - інтелегентний, гуманний підхід! І все ж хотілось би подивитися на вашу поведінку, коли б вас за шию "ніжно" притримали, начитуючи свої цінні думки у вушко ваше. Або з машинки потягнуть за бари - ну , мабуть, повітрям подихати.... Головне, щоб при цьому ручку вам не поламили - Ви ще й подякували б за це...

Давайте, ви підтримаєте місцевий аматорський (а за понтами - то й професіональний нервово у стороні мовчить) футбол! Ось будете на іграх однієї команди філантропом (назвемо це так - Вам же приємно буде) виступати. Гравці тої команди будуть не на арбітра кидатися а "вам душу виливати" і "свій емоційний стан демонструвати". І арбітри - хоч якісь - в чемпіонаті району залишаться, і Ви не лише демагогією займетесь. І заяв не потрібно буде писати нікуди....

А чому б Вам арбітром не прислужити футболу нашого краю? А ще краще - порозбирати лайно в якості члена КДК або голови місцевої ФФ? Чи так скромно, як і більшість писак тут, ковтнете язика і зникне анонімно туди звідки і прийшли? Переборщив. Задав риторичні питання.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 4
 • ICQ: {icq}
24 вересня 2014 06:20

Філантроп

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 19.09.2014
 
Згодний, все демагогія. Значить будемо чекати на перші кримінальні справи (нехай краще їх не буде!!!).

<
 • Публикацій: 3142
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
24 вересня 2014 11:58

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
у вас складається враження - що мені дуже потрібні ті кримінальні справи.
втім - мені воно фіолетово. залишилося дотягнути 4 тури і гудбай! а там балакуни і хами нехай між собою розбираються. ніхто не заважає організувати турнір для себе без всіляких цих діячів, запросивши за власним мотивом і симпатією тих або інших! ніхто, надіюся , не буде розповідати казки, що хтось комусь зобвязаний запрошувати кудись?

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.