» » » ЧУР-2014. 17 тур.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




ЧУР-2014. 17 тур.

Автор: Sobolenko від 8-10-2014, 22:23, подивилося: 3519

13 17 тур. 12 жовтня.

81. «Зоря-Сингента»- «Паланка» 3:4
12.10. Штучне. арбітр: Андрощук
Голи: Моспан (29), Михайлишин (70), Лут (83)-Коломієць (16), Тепленін (21), Терещенко (40), Дудник О. (90)
Попередження: Кирпатий - Баджурак
Вилучення: Пономаренко (Комунальник, 83 хв) - нецензурні висловлювання на адресу арбітра

82. «Інтерес-Центр»- «Базис» (Городецьке) 0:1
12.10. неділя. штучне. 15-00. арбітр: Московський.
Гол: Кононенко (43)

83. «Ніка» (Родниківка)- «Локомотив-Свобода» 2:3
12.10. неділя. Іванівка. 15-00. арбітр: Сидун

84. «Іскра» (Собківка)- «Дружба» 7:3
12.10. неділя. Собківка. 13-30. Арбітр: Соболенко
Голи: Семерчук (8,17,36), Крижанівський (28), Турчак (45), Крицький (81), Мазуренко (86) - Мацкул (19), Маляренко (69), Нагорняк (74)
Попередження: Мулько , Маляренко (Дружба)

85. «Пахтакор»- «Дмитрушки» 3:2
12.10. неділя. Собківка. 15-15. Арбітр: Устенко
Голи: Пономар (42), Орлов (45), Щербина (90+2) - Назаренко (32), Мазур (38)
Попередження: Орлов, Пономар (Пахтакор)


17 тур. 12 жовтня.

81. «Колодисте»- «Зоря» (Сушківка)1:2
12.10. неділя. час уточнюється. Арбітр: Гордєй
Голи: Дворчук (80) - Плахтій (20,61)
Попередження: Саквенко (С), Вахмяков (К)
Вилучення: Терезюк Руслан (Сушківка). 70 хв. З рапорту арбітра: "За удар суперника рукою в обличчя"

82. «Полянецьке»- «Сокіл» (Бабанка). 2:1
12.10. неділя. 16-00. Арбітр: Слободяник
Голи: Голуб (15), Кузьменко (50) - Шмалюх (90+2, автогол Полянецького)
Попередження: Дубенюк (П)

83. «Граніт" (Ст.Бабани)- «Іванівка» 1:3
12.10. неділя. 15-00. Арбітр: Андрощук
Голи: Кирилюк (73) - Орел (16), Бурковецький (38), Омельчук (68)
Попередження: Плакида (Гр)

84. «Уманьферммаш»- «Ліга» (Посухівка) 7:4
12.10. неділя. 17-00. Арбітр: Петриченко
Голи: Соловйов (5,90), Манзенко (9,70), Бренгауз (18,43), Боднар (26,пен) - Посесор (48), Метелиця (56,60,78)
Попередження: Хамінов (Л), Боднар (У)

85. «Рубін»- «Колос» (Текуча) Неявка команди "Колос" на гру.
12.10. неділя. Городниця. 15-00. Арбітр: Скориніна

Згідно Регламенту:
Розділ.IV. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
Пункт 2. За неявку на гру, або запізнення більше ніж на вказаний в п.ІІІ-25, команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці технічна перемога (+:-). При цьому з команди знімається 2 очки з турнірної таблиці.
Пункт 4. За ДВІ неявки команди на календарний матч клуб знімається з розиграшу Чемпіонату, Першості.

У команди "Колос" це друга неявка на матч. Перша трапилася 18 травня. "Колос" не зявився на гру у Бабанку.

Розділ ІІІ. УЧАСНИКИ, ТЕРМІН ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
Пункт 27. Якщо команда, знята із змагань, провела половину і більше ігор, то даній команді зараховується технічна поразка (-:+), а команді-суперниці зараховується технічна перемога (+:-), в разі менше половини ігор – її результати анулюються.
Тобто матч останнього туру між командами "Колос" та "Іванівка" не відбудеться по причині зняття із змагань команди "Колос". Команді "Іванівка" буде зараховано технічну перемогу +:-.


Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
9 жовтня 2014 18:44

WINNER

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.09.2014
 
ПОЛЯНЕЦЬКЕ МИ ТРИМАЄМ ЗА ВАС КУЛАКИ!!!!

БАЖАЄМО ВАМ ПЕРЕМОГИ. УДАЧІ НА ГРІ!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
10 жовтня 2014 20:55

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
Прошу виправити. Матч «Полянецьке»- «Сокіл» (Бабанка). 12.10. неділя. Відбудеться о 16:00.

Дякую!

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
11 жовтня 2014 09:24

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Виправлено.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 18:44

WINNER

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.09.2014
 
ПОЛЯНЕЦЬКЕ -- БАБАНКА 2:1

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!

ПАЦАНИ ВАЩЕ РЕБЯТА!!!!!! МОЛОДЦІ!!!!!!!

ВІТАЮ)))))) ВИ КРАЩІ!!!!! ПОКАЗАЛИ ЯК ТРЕБА ГРАТИ У ФУТБОЛ!!!!!!

Звертаюсь до Бабанки!
Ви грали. боролись.молодці.але давайте небудемо
обсирати один одного. це футбол.складна гра.
і показувати хто кращий потрібно було на полі!!!


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 11
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 18:48

salah

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.05.2014
 
Рубін-Колос 3-0 Колос не з*явився на гру

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 84
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 19:47

Sokil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.10.2012
 
1. Ніколи Вас не обсирав, і не збираюсь! Виграли- молодці! Ми самі на старті 2 кола віддали очки, ось за це і поплатились!

П.с. "Жунгльор - воротнік" в кінці матчу порадував)))

Гц, гл!!!

А текуча просто ппц ((( і непогано опирається на полі, а на виїзди не іде((;(

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 20:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Sokil
А текуча просто ппц ((( і непогано опирається на полі, а на виїзди не іде((;(

Це не перший рік. В мене немає слів...

Доречі, виявлено помилку. В першому колі "Соколу" було зараховано перемогу 3:0. а має бути просто +:-. А з команди "Колос" не було знято 2 очки, що передбачено Регламентом. Буде виправлено при обрахунку наступної турнірної таблиці.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 22
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 21:04

oxxxy

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 4.04.2014
 
Колодисте 1-2 Зоря ....

ВИДАЛЕНО ЧАСТИНУ КОМЕНТАРЯ

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 21:17

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пан анонім oxxxy. Будете хамити - будете надалі писати на заборах свої цінні думки. Не питання забанити конкретно вас. Просто буде взагалі закрито функція "коментарі".
Ну а щодо арбітражу - то ВИ РЕАЛЬНО Достали. Н-й раз пишу -
ЩЕ ОДИН ТУР ВАМ ВСІМ ТЕРПІТИ ЦИХ КЛЯТИХ СУДДІВ.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 25
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 21:36

Avohadro

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.06.2012
 
Старі Бабани - Іванівка 1:3...

Як тільки Колодисте програє, то винні всі, окрім них самих, не вміють люди програвати і визнавати свої помилки. Не мають жодної поваги до суперників та праці арбітрів, як малі діти в дитячомі садочку, звикли, що з ними всі панькаються. Вийди на поле і грай (люди вмирають на війні за нас), а він розпустив соплі, сором та й годі...

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 жовтня 2014 22:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: lilya2001
Дивлячись на результати останніх двух турів команда Пахтакор витворює "чудеса" програє Собківці на 90+2 та виграє в Дмитрушок на 90+2 при суддійстві Устенко В. чи це не є випадковість? Чекаю коментар! Дякую.


Клятий Соболенко! Все схопив (так вже кричали в Городецькому. правда, виграли тоді 6:1 у Пахтакора - недосхопив, мабуть, Соболенко). Просте питання до чергового аноніма - а Ви були присутні в Собківці на обох згаданих матчах, де влітали голи на 90-й хвилині? Чи це так, сомплі порозпускати ? До вашого відома - на останніх секундах сьогоднішнього матчу Пахтакор - Дмитрушки, коли Дмитрушки намагалися вирвати перемогу (за логікою шукача теорій змови то арбітр мав якомога швидше дати фінальний свисток, щоб Пахтакор уберіг нічію - чи не так?), гравець Дмитрушик (якщо не помиляюся, Збриський) по завершенні 3-й компенсованої хвилини (всього було три і додано) попросив дати час ще хоч на одну атаку. Гості втратили мяч і отримали гарний гол у власні ворота. Преклоняюся перед генієм підступного Віктора Петровича Устенка, який зміг все так ідеально прорахувати!

Щодо голу Собківки в ворота Пахтакора - та ми взагалі не виходили і не грали. А для правдоподібності розписали драматичний матч на папері. Ну як в кіно - з відіграшем двох мячів, пропущеним голом на 2-й доданій хвилині. Голівуд плаче в куточку.

Вибачте за такий коментар. Адекватно писати на неадекватно написане до цього не вийшло.

Цитата: lilya2001
Шановні судді, звертаюся до Вас хто буде чемпіоном ЧУР! Дякую!

Кого хунта суддівська зробить той і буде! Задовільнила відповідь?

Цитата: lilya2001
Хто розуміється на футболі мене зрозуміє))

Ну так вперед! Судячи по вашій хворій авці з наступного року такий мегаспеціаліст згуртує всіх цих спеціалістів і зігуючи повиправляє зроблене хунтою, що нищила футбол краю 4 роки. вас чекають славні діла. Ви ж не лише по клавіатурі клацати мастак? чи черговий диванний "спеціаліст"?

П.С. На матчі "Пахтакор" - "Дмитрушки" було чимало представників команди власне Дмитрушок (приїхало не один і не два). Було чимало і гравців "Дружби", що залишилися після свого матчу (доречі, забули відмітити, що там матч Собківки судив той же Соболенко - він забив 7 мячів "Дружбі", відмінив ще 5 голів гостей - ну все як по вашій теорії - і як це ви випустили такий факт-діамант в свою порцію лайна?)))). Такщо є кому із свідків прокоментувати побачене.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2014 10:28

ALLAH1307

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2014
 
Як фермаш зиграли?

<
  • Публикацій: 3127
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
13 жовтня 2014 16:26

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: ALLAH1307
Як фермаш зиграли?

подано статистику

Інформаційне повідомлення