» » » Футбол Уманського району в 2015 році

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Футбол Уманського району в 2015 році

Автор: Sobolenko від 2-12-2015, 22:03, подивилося: 2160

6 Футбол Уманського району в 2015 році.

1. Наявна юридично оформлена Федерація футболу Уманського району.

2. Наявне приміщення. З початку 2010 року використовується приміщення Районного будинку дитячої творчості, де зберігається вся документація (в т.ч. і по проведенню чемпіонату і кубку Уманського району) і різноманітні кубки (зроблено відповідний стенд), наявний комп’ютер для оформлення цієї документації. Крім того, там же є актова зала на 80 осіб, яка систематично використовувалася для зборів активу федерації і нарад представників команд по проведенню районних змагань (відбулося 4 таких наради). Адреса: м. Умань, вул. Урбайліса , 39. Крім того з 2012 року систематично використовуються аудиторії УДПУ – для проведення зборів представників команд, навчання арбітрів тощо. Аудиторії обладнання сучасними технічними засобами. Що дозволяє проводити зібрання і навчання на високому методичному рівні. В 2015 році в УДПУ була проведена звітно-виборна конференція ФФУР, навчальний семінар арбітрів чемпіонату Уманського району.

Футбол Уманського району в 2015 році

Футбол Уманського району в 2015 році

3. Ведеться документація. Впорядкована робота по документації всіх команд-учасниць районних змагань (заявки; на кожного учасника чемпіонату та першості Уманського району заведено «паспорт гравця»), ведуться протоколи засідань виконкому федерації, протоколи засідань КДК і апеляційного комітету.

4. Урок фізкультури з елементами футболу має місце в 12 школах Уманського району. До того ще у 5 селах району проводяться заняття за рахунок ставок ДЮКФП при районному відділі освіти.

5. Проведено на високому рівні (на 146 календарних матчі зафіксовано 1 неявку) чемпіонат району в 2 лігах :
- Вища ліга – 10 команд в 2-коловому турнірі .
- Перша ліга – 8 команд в 2-коловому турнірі

Футбол Уманського району в 2015 році
"Дмитрушки" - чемпіон Уманського району 2015

6. Проведено кубок району за олімпійською системою. Фінал Кубка Уманського району пройшов 23 серпня на стадіоні «Уманьферммаш» за присутності більше 600 глядачів.

Футбол Уманського району в 2015 році
"Паланка" - володар Кубка Уманського району-2015

7. Проведено Суперкубок сезону на призи ФОСК "Колос" за участю 4-х кращих команд обох ліг (1 місце - "Базис" (Городецьке), 2 - "Дмитрушки", 3 - "Дзендзелівка")

8. Першість Уманського району серед дівчат була проведена за участю 8 команд (1 місце – Родниківка, 2 – Паланка, 3 – Іванівка)

9. В районних змаганнях «Шкіряний м’яч» грали 17 команд у двох вікових групах серед хлопчиків і 4 команди серед дівчаток.

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ:

10. В першості області з міні-футболу команди Уманського району не грали в 2015 році.

11. В першості області з міні-футболу серед ветеранів 40+ в 2015 році грала команда «Ятрань».

12. В Кубку області серед аматорів грали три (!) команди Уманського району – «УТК-Ятрань», «Базис» (Городецьке, як володар кубку Уманського району 2014 року), «Базис» (Кочубіївка)

13. В чемпіонаті області серед аматорів у вищій лізі грали дві команди – «УТК-Ятрань» та «Базис» (Кочубіївка). Команда «УТК-Ятрань» стала чемпіоном області 2015 року.

Футбол Уманського району в 2015 році

14. Команда "УТК-Ятрань" стала володарем Суперкубка Черкаської області - 2015


Футбол Уманського району в 2015 році

15. В обласних змаганнях «Шкіряний м’яч» грала команда с.Городецьке.

16. Було проведено 2-й чемпіонат Уманського району серед ветеранів. Тепер в ньому грали 7 команд і розширилася географія учасників.


ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ:

17. У зимовій першості України серед жіночих команд 2015 року грала команда «Ятрань-Базис-Уманьферммаш». Ця команда стала срібним призером зимової першості України 2015 року.

Футбол Уманського району в 2015 році

18. В чемпіонаті України серед жіночих команд (вища ліга) в сезоні 2015 року грала команда «Ятрань-Базис-Уманьферммаш"», яка посіла підсумкове 6 місце.

19. В Кубку Регіонів серед аматорів за збірну Черкаської області грали 17 гравців «УТК-Ятрань» та 3 гравці «Базису». Лише 1 гравець не представляв команди Уманського району («Ретро»).

20. В першості України серед ветеранів 35+ грала команда «Ятрань-80ті». Ця команда посіла третє призове місце.

Футбол Уманського району в 2015 році

21. В ДЮФЛ України футбольним клубом «УТК-Ятрань» фінансувалася участь команди ДЮСШ (м.Умань) і відповідно команда мала назву «ДЮСШ-Ятрань». Весною ця команда відіграла друге коло першості ДЮФЛ 2014-15. Осінню команда відіграла перше коло першості ДЮФЛ 2015-16

22. Організовано належну роботу комітету арбітрів Федерації футболу Уманського району, який очолює Андрощук О.І. Жоден матч кубку і чемпіонату району не був зірваний через відсутність арбітра. Всього 23 арбітри обслуговували матчі кубка і чемпіонату району ( в т.ч. 2 дівчини, гравці «Ятрань-Базис-УДПУ»).

Футбол Уманського району в 2015 році
Арбітри фіналу Кубка Уманського району-2015

23. Змагання чемпіонату області серед команд вищої ліги проводилися на стадіонах с.Городецьке та с.Паланка, де створено всі належні умови для проведення цих змагань. На цих же стадіонах відбувалися ігри першості України серед ветеранів 35+. Матчі кубку області також проводилися на стадіоні в с.Кочубіївка. Завершена реконструкція поля на стадіоні в с.Краснопілка.
На протязі 2015 завершилася докорінна реконструкція стадіону в с.Родниківка. На цьому стадіоні в 2016 можливе буде проведення змганнь обласного і всеукраїнського рівня. Завершується реконструкція на стадіоні в с.Дмитрушки (завершено будівництво будівлі для роздягальні, завершується будівництво ще одного приміщення а також критої ложі для глядачів). На цьому стадіоні тепер можливе буде проведення обласних змагань в належних умовах.

24. До збірних України з футболу делеговано:
- Оксана Білокур (с.Родниківка) та Марія Смілянець (Кочубіївка)дівоча збірна України U-15; Обоє дівчат виступають за команду "Пантери" (Умань) і отримувала відповідну стипендію від Уманської РДА.

25. Всі подіїїподії в житті футбольної Уманщини на проязіпротязі року систематично і в повному обсязі висвітлювалися в засобах інформації:
- Оперативно і систематично подає інформацію інформативний інтернет-ресурс umanfootball.com.ua, який по інформативності не має аналогів в області (в повному обсязі і оперативно висвітлювалися чемпіонат України серед жінок, чемпіонат області, першість і кубок району, тощо)- за рік більше 290 публікацій, не враховуючи календарів і історичних матеріалів тощо.
- Щотижнева футбольна інформативна телепрограма «Офсайд» на телеканалі «УМАНЬ», де оперативно подається інформація і аносианонси усіх футбольних подій регіону
- Усі домашні матчі (всього 11 – гра з «Каневом» не відбулася, але було показано гостьову гру з «Уманьферммашем») за участю «УТК-Ятрань» було показано на ТК «Умань» з відповідним оформленням – титри (склади, голи, таблиці тощо), коментарій.
- До матчів «УТК- Ятрань» випускалися інформативні програмки (було 11 програмок – на всі домашні матчі, тиражем від 100 до 150 штук), кольорові афіші і кольоровий фотокалендар, більше 300 екземплярів якого було роздано як дарунок учасникам свята закриття сезону.
- випускається щорічник «Футбол Уманщини». Зокрема в 2015 році вийшов щорічник за підсумками 2014 року (140 сторінок). Це 4-й такий щорічник. Готовий до друку 5-й щорічник «Футбол Уманщини-2015».
- підготовлено до 100 річчя футболу в регіоні, 400-річчя Умані і 50-річчя Уманського району книгу «Історія футболу Уманщини» (2 томи загалом на 800 сторінок). Найближчим часом книга буде видана.


Голова ФФУР І.М.Соболенко

Категорія: Чемпіонат району / Кубок району / Чемпіонат області / Кубок області / Чемпіонат України

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 2816
 • Коментарів: 1342
 • ICQ: {icq}
2 грудня 2015 23:30

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
В наступному номері "Українського футболу" (очікуємо в пятницю) буде репортаж про свято закриття футбольного сезону в Уманському районі і про нагородження чемпіона області "УТК-Ятрань"

В наступному номері "Українського футболу" (очікуємо в пятницю) буде репортаж про свято закриття футбольного сезону в Уманському районі і про нагородження чемпіона області "УТК-Ятрань"

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
3 грудня 2015 11:41

olegoleg

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 15.10.2015
 
Шановний, пане Ігоре
Якщо можливо - відпишіться по складам УТК і Уманьфермаш. Де все-таки більше корінних уманчан? Річ в тому, що я ще памятаю ігри "Зорі", і той 1975 р теж памятаю, хоч ходив тільки в 1й клас. Але дід регулярно брав на футбол. Сам я корінний уманчанин, прожив на Міщанці. Але з 1985 в зв'язку зі службою їздив по СРСР, а з 1996 р живу в столиці. В Умань до батьків навідуюсь регулярно, і так само регулярно намагаюсь слідкувати за ЧЧО.
Але недавно мені м'яко подокоряли - "...ти вболіваєш за Уманьфермаш, а там тільки пара уманчан. всі інші - "варяги"". І  хоч я розумію, що і УТК наші, все ж таки по правоприемності якось ближче "Уманьфермаш". Звичайно, вболіваєш за красивий футбол і т.д і т.п. Але все таки..
Тому прохання до Вас, проясніть це питання. Хто ж в цих командах саме уманчани.

<
 • Публикацій: 2816
 • Коментарів: 1342
 • ICQ: {icq}
3 грудня 2015 21:13

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Суть питання зрозумiв. Постараюся на вихiдних розгорнуту вiдповiдь. Правда, це черговий раз викличе з боку певних товаришiв викид калових мас. Але повiрте - взагалi не збирався розписувати затронуту вами тему. Але раз питання задали, то менi з iншого боку й приховувати нiчого. Дам вам статистику по гравцям й по тому чи вони "легiонери" чи нi.
Доречi, абсолютно толерантно ставлюся до тих, хто уболiвае за ферммаш. Якщо вони дiйсно щиро уболiвають. Бо в нас е певний прошарок, що примазуються то туди то сюди, попутно обгажуючи й утк й ферммаш (не сприймiть за натяк на себе!). Але щодо правонаступностi ферммашу до попереднiх уманських команд то досить дискусiйна тема. Сам клуб був створений в 2011му й вiдразу вiдхрестився вiд свого попередника - "iллiчiвця-умань". А до "Зорi" 70х тим паче немае вiдношення. Таж таки "УТК-Ятрань" з моменту створення проголошувала, що мае iсторичний звязок з районною "Ятранню". Тут це проголошуеться що на рiвнi керiвництва клубу, що тренером, що гравцями.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
4 грудня 2015 09:44

olegoleg

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 15.10.2015
 
Дякую. Я також толерантно відношусь і до тих і до інших. а головне - щиро радію саме за уманський футбол. І знов для мене Ви повідомили новину - що Уманьфермаш не позіціонує себе з попередніми уманськими командами. На жаль. Адже місто одне, стадіон один, традиції повинні б бути також єдині. Але питання видно в грошах і спонсорах. Ну, то таке.. як каже відомий нам тренер (до речі дуже його поважаю). І ще одна для мене новина від Вас - що 1а школа найстаріша в місті. Ніколи не знав. сам я ходив з 1го по 10й клас у шк. №8 (теж не наймолодшу).
Ще раз дякую за відповідь і чекаю інформацію.
А на тих що спричиняють "викид калових мас" - не звертайте уваги. Для всіх добрим не будеш. Ви взагалі ведете дуже важливу і корисну роботу. Так що все нормально

<
 • Публикацій: 2816
 • Коментарів: 1342
 • ICQ: {icq}
4 грудня 2015 18:02

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: olegoleg
І ще одна для мене новина від Вас - що 1а школа найстаріша в місті. Ніколи не знав. сам я ходив з 1го по 10й клас у шк. №8 (теж не наймолодшу).

У нас в школі працює пенсіонерка-вчителька Балакіна Рима Володимірівна. Дуже її поважаю. Зокрема за те, що коли прийшов час не стала чіплятися за робоче місце (хоча і це зараз розумію - не від добра наші старенькі люди бороться за кожну копіку(((((. А пішла на пенсію і за 1 годину (!) ставки веде шкільний музей. так от я від чистого серця раджу Вам по можливості (і всім бажаючим) навідатися до того музею! То не для відчіпного зібрання чого попало. То реально кропітка праця. Так от вона такого понаривала, що я сам в шоці! Зокрема вона довела коли була заснована перша школа. В неї була творча суперечка із відомим краєзнавцем Давидюком (знову ж таки раджу почитати три томи "Історія Уманських вулиць" (видавало "Візаві" - там і знайти можна) - титанічна робота по історії міста!!!). Але і він визнав архівні відкриття Балакіної. Такщо я не із містечкового патріотизму написав той факт, що вас здивував. Школа наша буде наступного року відзначати 100 років!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
4 грудня 2015 20:25

olegoleg

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 15.10.2015
 
Дякую, під час найближчої поїздки до батьків обов'язково завітаю до 1ї школи. Тим більше, що в мене від неї приємні спогади. В 1985 році на першість міста серед шкіл по баскетболу, ми обіграли її команду. Потім обіграли 2гу школу (зі майбутніми славетними уманськими футболістами Саньою Карнаушенко і Пашою Казаковим, з якими я мав честь ходити в один дит.садок №7), потім виграли у 11 та 4 шкіл. І стали переможцями в своїй групі. А того року формула проведення чемпіонату була така, що за 1е місце грали переможці груп. А переможцем 2ї групи була шк.№5. На чолі з майбутньою нашою зіркою, бронзовим призером Олімпійських ігор Олександром Крикуном. Коли почалася гра, він з якихось причин запізнювався і першу половину ми впевнено виграли. Але потім він вийшов на  майданчик і практично "в одиночку" нас переграв. Воно і не дивно. Адже наш самий високий, ледве досягав йому до плеча. Ось така історія була. Так що про 1у школу в мене є спогади. Вибачте, що багато написав, може й не зовсім по ділу. Що поробиш, спогади про юність та молодість - річ приємна   

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.