» » » РЕГЛАМЕНТ Кубку Уманського району з міні-футболу (фут залу) soccer.biz.ua. 2016 року

Автор: Sobolenko від 20-01-2016, 22:19, подивилося: 617

0 РЕГЛАМЕНТ Кубку Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
“ Кубок Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року” проводиться серед представників сфери бізнесу регіону, команд навчальних закладів та інших організацій (любительські команди) з метою:
• залучення працівників, студентів, молоді до систематичних занять з міні-футболу (фут залу);
• пропаганди міні-футболу (фут залу), як одного із різновидів футболу та здорового способу життя;
• для виявлення володаря Кубка ФФУР з міні-футболу-2014 ;
• виявлення кращих гравців.

2. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
“ Кубок Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року” проводяться в СК УДПУ. Початок змагань 31 січня 2014 року. Змагання проводяться по суботах-неділях згідно календаря.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
Загальне керівництво змаганнями здійснює ФФУР. Безпосереднє проведення змагань здійснює комітет з проведення змагань, до якого входять представники ФФУР, ФОСК «Колос» Уманського району та soccer.biz.ua .

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
Склад команди: не більше 15 футболістів, та не більше 3 представників. Команда повинна мати ігрову форму (однакові футболки, шорти та гетри, і взуття придатні для ігри в залі) .
Команда повинна сплатити вступний внесок за участь (для оплати аренди СК, оплати арбітражу та послуг медпрацівника)
Безпосередньо у грі бере участь 5 гравців (в тому числі воротар). Тривалість гри – два тайми по 20 хвилин («грязного часу», але заключні 2 хвилини гри проводяться з хронометражем «чистого часу») ) з 5-хвилинною перервою.

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
“ Кубок Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року” проводиться за правилами гри у міні-футбол (футзал), міні-футбольним м’ячем. Змагання проходять у два етапа.
На першому етапі команди методом жеребкування поділені на дві групи по 4 команди.
У підгрупах змагання проводяться в одноколовому турнірі згідно календаря (визначається жеребом)
Зайняте місце команди визначається за найбільшою кількістю набраних очків: за перемогу команді нараховується - 3 очки, за нічию - 1 очко, за празку - 0 очок.
У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд місця визначаються за результатами особистих зустрічей між конкурентам :
- Кількість очок в особистих зустрічах;
- Різниця забитих-пропущених м’ячів в матчах між собою;
- Більше забито м’ячів в матчах між собою.
При рівності цих показників місця визначаються за результатами всіх матчів у підгрупі:
- Більша кількість перемог;
- Краща різниця забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
- Більша кількість забитих м’ячів .
У випадку рівності всіх вищезгаданих показників переможець визначається жеребкуванням.
На другому етапі відбуваються стикові матчі, в яких розігруються 1-4 та 5-8 місця:
В півфіналах зустрічаються:
1. Місце 1 в підгрупі «А» - Місце 2 в підгрупі «Б»
2. Місце 2 в підгрупі «А» - Місце 1 в підгрупі «Б»
3. Місце 3 в підгрупі «А» - Місце 4 в підгрупі «Б»
4. Місце 4 в підгрупі «А» - Місце 3 в підгрупі «Б»
За 1-2 місце грають між собою переможці матчів 1 та 2;
За 3-4 місце грають команди, що програли матчі 1 та 2;
За 5-6 місце грають команди, що перемогли в матчах 3 та 4;
За 7-8 місце грають команди, що програли в матчах 3 та 4.
У стикових матчах команди грають два тайми по 20 хвилин («грязного часу», заключні 2 хвилини гри ведеться хронометрах «чистого часу»). В разі нічиєї призначається додаткові 5 хвилин (заключні 2 хвилини ведеться хронометраж «чистого часу»). В разі нічиєї пробивається серія післяматчевих 6-метрових ударів (по 5 ударів). У випадку якщо і після пробиття штрафних ударів (п’яти) не було виявлено переможця гри то пробиваються додатково по одному кожна команда (з числа не залучених до пробиття гравців команди) до визначення переможця.
В рапорт арбітра вносяться прізвища 12-ти футболістів та дві офіційні особи, кількість замін не обмежена. Лише особи внесені в рапорт арбітра мають право перебувати на лаві запасних під час гри.
Керівники команд зобов’язані за 20 хв. до початку гри: внести до рапорту судді прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказавши їхні номери на футболках, а також прізвища та імена запасних гравців та офіційних осіб команди; підписати рапорт судді до початку гри ( команда – господар заповнює рапорт судді першою).
Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець занесений в рапорт судді. Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд і суддів.
При вилученні гравця за два попередження або за фол ,,останьої надії”, гравець має право приймати участь в змаганнях, пропустивши один матч.
За вилучення гравця з поля за більш серйозне порушення, рішення щодо його дискваліфікації приймає оргкомітет “ Кубка Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року”.
Якщо гру було припинено через недисциплінованість футболістів однієї з команд, цій команді зараховується поразка.
Переходи гравців з команди в команду впродовж змагань не дозволяються. Всі організаційні, дисциплінарні та спірні питання ,які будуть виникати під час змагань будуть розглядатися Організаційним комітетом змагань .

6. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням змагань (оплата оренди спортивних майданчиків, оплата обслуговуючого персоналу,) за рахунок грошових обов’язкових внесків команд-учасниць турніру.
Термін оплати – до початку першого матчу команди. Команди, які не зроблять грошового обов’язкового внеску до участі в змаганнях не допускаються.

7. НАГОРОДЖЕННЯ.
Команда, що посідає перше місце, нагороджується “ Кубком Уманського району з міні-футболу (фут залу) 2016 року soccer.biz.ua ” і грамотою. Гравці команд, що посядуть 1, 2 та 3 місце, нагороджуються відповідними медалями за1, 2 та 3 місце від титульного спонсора турніру soccer.biz.ua.

8. ЗАЯВКИ.
Заявочні листи у двох примірниках (в друкованому вигляді), завірені лікарем обов”язково подаються в комітет з проведення змагань ФФУР, в термін до 31січня 2016 року. На всіх іграх представники команд зобов”язані мати при собі заявочний лист .
Даний Регламент є офіційним викликом команд на змагання.

Категорія: Новини / Чемпіонат району