» » » 10 березня відбулося засідання Ради ФФУР

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
10 березня відбулося засідання Ради ФФУР

Автор: Sobolenko від 14-03-2016, 18:05, подивилося: 2034

0

10 березня відбулося засідання Ради ФФУР

10 березня 2016 року в аудиторії УДПУ відбулося засідання Ради ФФУР. Участь в ньому взяли 32 чоловіки, що представляли 17 команд Уманського району. Зібрання представників сезону традиційно важливе і це розуміли всі – адже рішення, які на ньому приймаються, регулюють наше футбольне життя у районі на весь наступний рік. Дві години тривали дискусії. Все це було дуже інформативно і при цьому зважено і толерантно.

Першим виступив В.Осадчий, очільник АФ «Базис», яка представлена у районних змаганнях двома командами (ще одна команда грає в чемпіонаті області):
«Насамперед потрібно більш добросовісно ставитися до виконання Регламенту в плані забезпечення медпрацівником ігор. Особливо у першій лізі – жах! За одну гру може три різних особи вибігати для надання допомоги.
(по цьому вносити змін до Регламенту потреби не було. Просто було доведено до відома всіх присутніх представників команд, що арбітри матимуть вказівку значно жорсткіше ставитися до перевірки виконання цього пункту Регламенту командою-господарем)
Друге. Читаємо Регламент. Там є мета. Зокрема ми маємо сприяти зростанню рівня майстерності. А відтак ми маємо констатувати, що рівень зріс і вже не всі стадіони району відповідають нинішнім умовам. Мова у вищій лізі про стадіон у Собківці.
Третє. Пропоную збільшити в заявці на сезон кількість гравців із заявки команд нашого регіону в чемпіонаті області. До 5-ти. При цьому умова головна залишається – гравці, що виходили в матчі чемпіонату області, на протязі 7 днів в районних змаганнях не гратимуть. Це пов’язано із потребою надати більше шансів молодим гравцям, що не отримають багато ігрової практики в обласному турнірі.
Четверте. Пропоную не вважати легіонером гравця, що три і більше років грає в одні команді в наших районних змаганнях.»

Почалося обговорення.

Бурхливо обговорювалося питання стадіонів. В принципі все звелося по суті до однієї Собківки. Виступив я:
«Я чудово розумію, що «Пахтакору» в силу віку і т.п. вигідне це мале за розмірами поле. Але загалом для розвитку і відповідного рівня ми свідомі того, що маємо відмовитися «Пахтакором» від прийому суперників у Собківці. Полянецьке власне повертається до свого села. Отож питання у самій команді Собківки».
На що надійшла пропозиція дозволити Собківці грати у своєму селі. Лунали пропозиції дати рік на те, щоб змінити ситуацію зі стадіоном. А було висловлено тверезу оцінку ситуації – а чи можна там реально кардинально змінити ситуацію? Адже головне питання там – це малі розміри і відсутність землі, за рахунок якої їх можна збільшити. Отож подібні умови будуть суто формальними і ніхто їх не зможе виконати.
Було поставлено на голосування – дозволити грати у Собківці приймати суперників лише команді Собківки. Відповідно таке рішення і було прийнято (6 «За» і 3 «проти» - голосування №2).

Прийнято було і перелік стадіонів, де можливе проведення матчів чемпіонату і кубку Уманського району. Деякі з примітками:
1) Бабанка – усунути і засипати канавки і нерівності;
2) Старі Бабани – владнати кріплення сітки воріт;
3) Полянецьке – лише матчі першої ліги і то при умові усунення ямок, канавок і т.д. Тут виникла дискусія, щодо проблем пов’язаною із пасивністю сільського голови. На що В.Осадчий цілком справедливо підмітив – сільський голова має хоч мінімально подбати, якщо в тому селі хочуть мати футбол і свою команду.

Далі обговорювалася пропозиція по «осілості» легіонерів (запропонована В.Осадчим). В результаті тривалого обговорення було на голосування висунуто три пропозиції:
№1. Гравець, що грає три і більше років в одній команді Уманського району, не вважається легіонером;
№2. Гравець, що грає три і більше поспіль років в будь-якій команді Уманського району, не вважається легіонером;
№3. Залишити цей пункт Регламенту без змін. Голосування (№3) принесло результат: 5 – 2 – 9.
Тобто змін по цьому пункту Регламенту не буде.

Виступ В.Сушкети:
«Ми крайнє село Уманського району. І нам через це важче комплектувати команду. Пропоную в радіусі 25 кілометрів від села не вважати легіонерами»
Все вперлося в проблему забезпечення і контролю чесного виконання такого пункту Регламенту.

Далі було ще одне бурхливе обговорення. Пункту щодо участі гравців, що грають в чемпіонаті, першості області. В результаті було сформульовано такі пропозиції на голосування:
№1. (В.Осадчого) 5 в заявці, 3 в протоколі, 3 на полі (але один з них 35+). При цьому зберігається умова, що ті, хто виходив на поле в чемпіонаті області, 7 діб не мають права грати в районних змаганнях
№2 (запропонована мною): дозволити всім командам мати в заявці і на полі до 2 гравців, незалежно від того чи грали вони чи ні в чемпіонаті області. Це вирівнювало шанси всіх, зберігало конкуренції і спрощувало Регламент;
№3. (Р.Кочубей): залишити цей пункт Регламенту без змін.
Голосування (№4) принесло результати: 5 – 2 – 10. Тобто і тут змін у Регламенті не буде.

Була пропозиція цей пункт пере голосувати окремо для вищої і першої ліги. Не прийнято дану пропозицію.

Далі все було швидко.

Попередня формула турніру: вища ліга в два кола для 10 команд; перша ліга – 6-8 команд в два-три кола (окремо будуть зібрані представники команд). Якщо у першій лізі буде менше 6 команд, то Рада ФФУР буде приймати додаткове рішення для формули турніру із однієї ліги.

Старт чемпіонату заплановано на 17 квітня. 1 коло – до 12 червня. Кубок району – з 19 червня.
Фінал кубка району – 17 липня.

2 коло стартуватиме 14 чи 21 серпня. Першість району серед ветеранів заплановано на перерву між 1 та 2 колами.

Заявка команд до 10 квітня. Але підтвердити свою участь команди мають до 17 березня! Адже від кількості команд буде залежати формула турніру.

На момент публікації (14 березня) маю інформацію, що команда Дзендзелівка участі ні в чемпіонаті (вища ліга) ні в першості (перша ліга) брати не буде. Відтак на 10 місце у вищій лізі в рівній мірі претендувати можуть "Сокіл" (Бабанка), що посів торік 9 місце у вищій лізі, та "Колодисте", що було третім у першій лізі. У випадку коли буде збережено окремо вищу і першу лігу і обидва згадані колективи претендуватимуть на місце у вищій лізі - буде проведено (як торік) перехідний матч. Якщо ж вищої ліги зніметься ще один колектив, то потреби у перехідному матчі не буде.

У першій лізі проявили наміри (і підтвердили це) грати також футболісти Антонівки. Очікується інформація від команди "Уманьферммаш". Загалом до четверга ще очікується інформація від команд.

Змін до комітетів не вносилося.

Категорія: Чемпіонат району / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.