» » » Протокол засідання КДК ФФУР від 5 жовтня 2016 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Протокол засідання КДК ФФУР від 5 жовтня 2016 року

Автор: Sobolenko від 6-10-2016, 16:03, подивилося: 1038

0 Засідання КДК ФФУР
5 жовтня (середа) о 18-00.
Місце проведення – стадіон «Уманьферммаш».

Протокол засідання КДК ФФУР  від 5 жовтня 2016 року

Присутні: члени КДК ФФУР (Андрощук О., Янчук С., Устенко В., Однороженко О., відсутні - Трухін С., Вахмяков О., Радощук В.,), представники команди "Граніт" (Старі Бабани) та "Базис-2" (в т.ч. Годований О.) , голова ФФУР Соболенко І.

Порядок денний:

1. Розгляд інцеденту в матчі 18.09. «Базис-2» (Кочубіївка) – «Інтерес-Центр». (Із запису в рапорті арбітра: "Гравець команди "Базис" Годований Олексій нецензурно висловлювався на адресу арбітра, погрожував фізичною розправою та застосовував фізичну силу по відношенню до арбітра (при спробі арбітра показати попередження вищевказаний гравець навмисним ударом по руках вибив картки і свисток)".
Даний вчинок гравця підпадає під проступок передбачений Дисциплінарними правилами ФФУР:
Стаття 10. Відповідальність футболістів.
Пункт 1.6. Відсторонення від 5 (п'ять) і більше:
а) за спробу застосувати або погрози застосування фізичної сили і погрозу фізичної розправи до офіційних осіб до або після закінчення матчу.
1.8.Відсторонення від 8 (вісім) матчів
а) за застосування фізичної сили до офіційних осіб під час матчу;

Члени КДК ухвалили (одноголосно) рішення - з урахуванням того, що гравець вперше здійснив подібний вчинок, дискваліфікувати Годованого О. до кінця сезону 2016 року (без перенесення дискваліфікації на 2017 рік)2. Розгляд інцеденту в матчі 24 вересня «Іскра-Ятрань-80» - «Пахтакорр» (Вилучення: Орлов Віталій ("Пахтакор" ) - 75 хаилина. Запис в рапорті арбітра: "Навмисно наніс удари (два) супернику після ігрового епізоду)»
Даний вчинок гравця підпадає під проступок передбачений Дисциплінарними правилами ФФУР:
Стаття 10. Відповідальність футболістів.
Пункт 1.6. Відсторонення від 5 (п'ять) і більше:
б) навмисний удар суперника, який не володіє м'ячем, під час матчу, або після його зупинки;

Члени КДК ухвалили (одноголосно) рішення - дискваліфікувати Орлова В. до кінця сезону 2016 року (без перенесення дискваліфікації на 2017 рік)

3. Розгляд інциденту в матчі 2 жовтня «Краснопілка» - «Граніт». Запис в рапорті арбітра: «Уболівальники команди "Граніт" вели себе агресивно, погрожували фізичною розправою асистенту арбітра і арбітру"

Члени КДК ухвалили (одноголосно) рішення – винести попередження команді «Граніт» щодо унеможливлення в подальшому подібних інцедентів і умовно дискваліфікувати домашній стадіон команди «Граніт» у с.Старі Бабани ( у разі повторення подібних випадків до імовірно покарання буде додано вимога провести два домашніх матчі за межами Старих Бабанів – це стосується не лише 2016 року)

Категорія: Чемпіонат району / Кубок району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.