» » » Протест команди "Ніка" (Родниківка) на гру з "Комунальником".

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Протест команди "Ніка" (Родниківка) на гру з "Комунальником".

Автор: Sobolenko від 24-05-2011, 11:25, подивилося: 3199

10 Протест команди "Ніка" (Родниківка) на гру з "Комунальником".

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 2964
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
24 травня 2011 11:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Єдиний коментар від мене - сайт не є офіційним а є приватним і особисто мною, за мої кошти, в мій вільний час (а повірте - це чимало часу треба) ведеться, наповнюється з метою популяризації футболу на Уманщині, наведення ладу в змаганнях. Але за визнання його офіційним - дякую. Хоча і вношу потрібну поправку.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
24 травня 2011 21:54

Sir-j85

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Згоден на 100% з даним протестом, хоча і не являюсь представником команди "Ника"!
Не може одна команда диктувати умови гри всім,якщо включилися в змагання то грайте на рівних з усіма і дотримуйтесь правил!!! Я дуже поважаю те що зробили гравці ветеранів для Уманського футболу, але не можна на полі грати проти команди яка чуть не за кожне торкання розпускає руки і говорить нецензурну лайку!!! При мені це неодноразово відбувалося,навіть доходило до рукоприкладства!!! Шановні гравці ветеранів задумайтесь над своєю поведінкою на футбольному полі!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
25 травня 2011 10:08

Ruslan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2011
 
футбол це велика гра людей

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
25 травня 2011 12:03

sheva

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 25.05.2011
 
А коли судить гру за участю родниківки арбітр з родниківки все просто в шоколаді!!!!! проблема з суддями один єдиний вихід- незалежні арбітри! А тут програли ну буває!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
25 травня 2011 17:43

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Згадую матч на Кубок Району (2011р.) між командами Пахтакор - Ніка , і як чесно відсудили цей матч два представника команди Ніка.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
25 травня 2011 22:20

Sir-j85

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
за судей згоден повинні судити незалежні люди від команд!!!
але я не про те, коли наприклад гравець ветеранів Семер,чи щє є там багато таких чуть не йдуть в жорсткий стик,то це все нормально,а коли не дай Бог дотронутись до Карнаушенка то це вже можна плавати в морі слини.... не можна так грати,не можете грати проти молоді бо ви вже дєдушки,чи бережете свої ноги то грайте в лізі ветеранів де всі пішки ходять,а тут будьте ласкаві боріться до кінця як усі!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 травня 2011 09:21

kent

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Все вірно,хотілось-би знати які міри будуть застосовані до грубіяна та нахаби Карнаушенко. Та чи є вероятність скасування результату самої гри?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
29 травня 2011 00:07

ss-74

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.04.2011
 
Цей президент Войченко - як наш Янукович !
Г....Н !!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
30 травня 2011 15:38

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 7
  • ICQ: {icq}
6 червня 2011 16:28

korol

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.06.2011
 
Ну і яке рішення прийняв голофа федерації футболу???

Інформаційне повідомлення