» » » РЕГЛАМЕНТ «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу 2017 року

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
РЕГЛАМЕНТ «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу 2017 року

Автор: Sobolenko від 2-01-2017, 18:26, подивилося: 1613

0
РЕГЛАМЕНТ  «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу  2017 року

РЕГЛАМЕНТ
«SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу
2017 року


1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
• Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
• Популяризація футзалу, як одного із різновидів футболу та здорового способу життя.
• Виявлення кращої футзальної команди Уманського району та прилеглих територій сусідніх регіонів.

2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.
Змагання проходитимуть в спортивному залі УДПУ імені Павла Тичини з 15.01.2017 по 19.02.2017 року. Ігри відбуватимуться по вихідних та святкових днях згідно календаря, який буде опубліковано додатково.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.
Загальне та безпосереднє керівництво змаганнями здійснює Організаційний комітет турніру на чолі з представником від «Soccer.biz.ua» Клімовим Олександром.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
• Склад команди (в рапорті арбітра) не більше 14 футболістів та не більше 3 представників. Дозволено участь гравців і команд, незалежно від місця проживання в Україні.
• Допускаються гравці зі статусом «аматор» без обмежень (учасники будь-яких Чемпіонатів областей, районів, першостей України серед аматорів).
• Команда повинна мати ігрову форму (одинакові футболки, шорти та гетри). Наявність щитків обов’язкова.
• До гри допускаються тільки ті гравці, що мають взуття придатне до гри у футзал (грати в «сороконіжках» та іншому взутті з шипованою підошвою заборонено)!!!

5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ТА ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
• Ігри проходитимуть згідно чинних Правил гри Асоціації футзалу України з наступною модифікацією: тривалість гри – два тайми по 20 хвилин («грязного» часу, але заключні 2 хвилини гри проводяться за хронометражем «чистого» часу) з 5-хвилинною перервою.
• Змагання проходять у два етапи.
 На першому команди гратимуть за коловою системою у двох групах.
Місця, що посіли команди, визначатимуться за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу команді нараховується – 3, за нічию – 1, за поразку – 0 очок.
У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд, місця визначаються за результатами особистих зустрічей між конкурентами у такій послідовності:
- кількість очок в особистих зустрічах;
- різниця забитих-пропущених м’ячів в матчах між собою;
- більшою кількістю забитих м’ячів в матчах між собою.
При рівності цих показників місця, визначаються за результатами всіх матчів у наступній послідовності:
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих та пропущених м’ячів у всіх матчах;
- більша кількість забитих м’ячів.
У випадку рівності всіх вищезгаданих показників, переможець визначається жеребкуванням.
 На другому зустрінуться по чотири кращі у турнірній таблиці за підсумками першого етапу з кожної групи. (1-е місце з 4-им, а 2-е – з 3-ім. Півфінал – сліпе жеребкування. Далі - зустріч за 3-е місце тих, що програли та фінал між переможцями).
• В Рапорт арбітра вносяться прізвища максимум 14-ти футболістів та три офіційні особи. Лише особи внесені в Рапорт арбітра мають право перебувати в технічній зоні під час гри.
• Керівники команд не пізніше ніж за 15 хв. до початку гри зобов’язані: внести до рапорту арбітра прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказавши їхні номери на футболках, а також прізвища та імена запасних гравців та офіційних осіб команди; підписати рапорт арбітра до початку гри (команда-господар заповнює рапорт першою).
• Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець занесений в рапорт арбітра. Форма воротаря за кольором має відрізнятися від форми футболістів обох команд і арбітрів.
• При вилученні гравця за два попередження або за фол «останньої надії», гравець має право приймати участь в змаганнях, пропустивши один (наступний) матч своєї команди.
• За вилучення гравця з поля за більш серйозне порушення, рішення щодо його дискваліфікації приймає оргкомітет турніру згідно Дисциплінарних Правил «SOCCER.BIZ.UA-ліги»..
• Якщо гру було припинено через недисципліновану та агресивну поведінку футболістів однієї з команд, цій команді зараховується поразка.
• Переходи гравців з однієї команди в іншу впродовж змагань не дозволяються.
• Всі організаційні, дисциплінарні та спірні питання, які будуть виникати під час турніру будуть розглядатися Організаційним комітетом змагань.

6. СУДДІВСТВО ТА МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД.
Арбітраж, хронометраж та медичний супровід (перша медична допомога) матчу забезпечує Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги».

7. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ПРОТЕСТІВ.
Кожна команда може подати протест по завершенню гри (не пізніше 24 годин після завершення гри). Про це офіційний представник команди має повідомити одного із арбітрів матчу чи члена Оргкомітету. Короткий зміст протесту вноситься до рапорту арбітра. Не розглядаються протести , які були подані на рішення арбітрів та їх дії, що мали місце у грі, а саме:
• призначення або непризначення вільних, шрафних та одинадцятиметрових ударів;
• визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча в гру;
• на зараховане чи незараховане взяття воріт;
• попередження і вилучення гравців з поля.

8. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.
Витрати, пов’язані з харчуванням, транспортні витрати, проживання несе сторона, що відряджає команду.

9. НАГОРОДЖЕННЯ.
Команда, що посідає перше місце, нагороджується Кубком «SOCCER.BIZ.UA-ліги» і грамотою. Гравці команд, що посядуть 1, 2 та 3 місця, нагороджуються відповідними медалями від титульного спонсора турніру «Soccer.biz.ua».

10. ЗАЯВКИ
Заявка на участь є офіційним підтвердженням участі команди в змаганнях
• До заявки команди вноситься не більше 15-ти гравців, віком не молодше 16 років, та 3 офіційні представники. Якщо команда не використала ліміт кількості гравців в заявочному листі – можна цю різницю використати (дозаявити), але не пізніше початку матчу своєї команди в останньому турі групового (першого) етапу.
• Заявочні листи у двох примірниках (оригінал і копія в друкованому вигляді), що обов’язково завірив (підпис + печатка навпроти кожного прізвища) лікар, подаються в Організаційний комітет змагань перед першою календарною грою команди. На гравців віком до 18 років (на момент подачі заявки) необхідно окремий допуск лікаря (що дозволяє даному гравцеві приймати участь в змаганнях серед дорослих)
• На всіх іграх представники команд зобов’язані мати при собі копію заявочного листа та документ з фото, що засвідчує особу, на кожного учасника матчу (паспорт, або посвідчення водія, або студентський квиток ВНЗ).

Оргкомітет турніру особливо наголошує:
1. До заявки команди вноситься не більше 15-ти гравців, віком не молодше 16 років, та 3 офіційні представники.
2. У заявці підпис + печатка лікаря навпроти кожного прізвища.
3. На всіх іграх представники команд зобов’язані мати при собі копію заявочного листа та документ з фото, що засвідчує особу, на кожного учасника матчу.
4. Гравці в «сороконіжках» та іншому взутті з шипованою підошвою до ігор не допускаються і у випадку виходу на гру до них будуть застосовуватись дисциплінарні покарання. Дозволено взуття з гладкою підошвою, що не залишає на підлозі слідів.
5. У випадку неявки команди на гру, у визначений календарем час, матч може бути зіграним лише зі згоди суперника та вирішенням усіх організаційних моментів командою, що стала причиною «конфлікту».
В іншому випадку команді зараховується поразка з результатом «+,–».
Даний Регламент є офіційним викликом-запршенням команд на змагання «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу 2017 року.

Категорія: Чемпіонат району / Регламент чемп. р-ну

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.