» » » Заява до футбольної громади Уманського району від І.Соболенка.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Заява до футбольної громади Уманського району від І.Соболенка.

Автор: Sobolenko від 2-01-2017, 20:27, подивилося: 2050

0

Шановна футбольна громада Уманщини!
Оскільки існує старе повір’я (чи то традиція) залишати в році, що минає, все старе (он гарячі італійці меблі скидають з вікон і балконів))), то хотів би до Вас звернутися. Номінально ми вже маємо перші дні нового 2017-го року. Але напередодні новорічного свята не дійшли руки і забракло бажання до серйозної справи.

Отож до діла. Маю потребу довести до відома шановній футбольній громаді Уманщини, що складаю з себе повноваження Голови Федерації футболу Уманського району. 7 років вірою і правдою по суті виконував ці функції. Багато що зроблено, багато своїх сміливих думок і бажань в царині організації масового футболу у нашому краї вдалося реалізувати. Реалізувати завдячуючи зусиллям всіх Вас. Футбол в нашому районі дійсно зробив не один і не два кроки вперед. Якщо відверто, то сім років тому я про таке і мріяти не міг. Про те, що ми сьогодні сприймаємо як буденність. І то дуже добре. Наш футбол став організованим, зросла кількість команд, зріс рівень самої гри. Вибудувалася реально працююча система, що охоплювала від міні-футболу, ветеранської першості до стабільного чемпіонату і кубка району, що включала і організацію арбітражу і працюючі органи футбольного правосуддя, чого в нас ніколи не було. Доречі, система, що працює на засадах абсолютної відкритості, рівності всіх перед всіма і справжньої (козацької!) демократії. Все це призвело до похідних наслідків – в наш місцевий футбол стали вкладати кошти, стала покращуватися матеріальна база, умови для проведення ігор та занять футболом. Все це видно неозброєним оком. Приємно, що багато де наш район беруть за приклад. Останні 4 роки, не маю сумнівів, наш районний футбол – кращий в області. Хоча то і не головне. Головне, що футбол в нашому районі розвивається. І попри те, що ми на сьогодні досягли того, чого і близько не було за історію, не сумніваюся – прогресувати і рости є ще куди. І саме так і буде.

Разом з тим є речі, які я змінити не можу. Як і сприймати, миритися. Відповідно в такій ситуації пам’ятав стару мудрість: «не можеш щось змінити – зміни ставлення до нього». Змінити людську природу я не в силах. Сам по собі футбольний матч чи турнір в цілому – це боротьба за перемогу. Але кожна перемога має свою ціну. Я завжди сприймав наш районний чи міський футбол (та і обласний) як такий, в якому має домінувати принцип П’єра де Кубертена – «головне не перемога, головне – участь!». Тоді він дійсно соціально важливий для нашого краю. Для мене не припустимою є перемога за будь-яку ціну. Але, нажаль, такі погляди з часом не стали керівними для всіх. А задовольняти чиїсь потреби в реалізації власних амбіцій я найменшого бажання не маю. Я свої час, сили та енергію розпорошувати на це не буду. Я не маю жодного бажання, жодного стимулу займатися в подальшому тою справою, якою займався вказані 7 попередніх років. Прошу мене зрозуміти. І прийняти факт як він є. Навіть якщо ви чогось не розумієте, чи вам щось не подобається, чи ви щось схочете висказати – від того вже рішення не зміниться. Доречі, це рішення прийнято не спонтанно і не в останні дні чи місяці. Я все зважив і визначився свідомо. Якщо кому цікаво – в серпні місяці. Просто не звик залишати справи не доведені до кінця. Тому допрацював до кінця сезону 2016 року. І за час, що минув, лише остаточно переконався у вірності прийнятого власного рішення.

Хочу висловити щиру подяку всім, з ким мав справу на протязі всього цього часу. Співпраця і спілкування з одними (таких більшість) принесла багато позитиву і задоволення. Від душі вдячний всім їм за це! Мати справу з іншими – принесло багато неоціненного життєвого досвіду. І за це і їм теж щиро вдячний.
Хочу побажати нашому місцевому футболу подальшого прогресу, розквіту!

Заява до футбольної громади Уманського району від І.Соболенка.

З повагою, Ігор Соболенко.

П.С. Щодо роботи сайту «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка». Маю намір продовжувати на ньому працювати. Можлива співпраця (все може бути оговорено) із тими, хто в подальшому буде організовувати масові змагання в нашому районі (не думаю, що в нас дійде справа до того, що «прилетить чарівник з Черкас і в нас тут «порішає» все» - самі мешканці Уманщини розберуться). Прикладом є співпраця із «SOCCER.BIZ.UA -лігою», інформацію від якої я публікую для громади. Залишаю за собою також право для висловлення власних думок і оцінок.

Радше за все підготую і видрукую традиційний щорічник (шостий за ліком) «Футбол Уманщини – 2016», який, обіцяю, буде ще більш інформативним ніж попередні.

По книзі «Історії футболу Уманщини». Перший том вже видрукувано видавничим підприємством «Візаві». Перша партія в 200 штук. Рівно рік роботи багатьох людей і книга побачила світ. Це була дуже важка робота. Коротко і не опишеш і не передаси. Не в однієї людини у «Візаві» закипали мізки і голова йшла обертом! Про то окремо розповім. То варто окремої розповіді. Багато хто запитує – як придбати, отримати книгу. Потерпіть ще трішки. Після презентації (все ж новорічні і Різдвяні свята не дозволяють повноцінно все завершити) ви зможете замовити першу книгу чи в м’якій чи то в твердій палітурці. А за тим все ж побачить світ і другий том, який теж вже змакетований і на шляху до Вас. Що перший том, що другий – то не просто сухі цифри, голи, рахунки і т.п. То жива розповідь про наш рідний футбол через призму мого особистого сприйняття подій, явищ, процесів. Я розумію, що декому написане не сподобається. Напевне дуже не сподобається. Але маю мрію, щоб футбол рідних Умані, Уманщини продовжував розвиватися і таки посів в футболі України місце, яке він давно мав би посідати. А відтак це і було стимулом для всієї моєї діяльності. І переконаний в своїй правоті. А відтак і ви таки отримаєте змогу побачити в своїх руках ці книжки.
Категорія: Чемпіонат району / Кубок району / Ветерани / Інші

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.