Статистика матчів другого ігрового дня «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу

Автор: Sobolenko від 23-01-2017, 19:13, подивилося: 1524

0 Результати матчів другого ігрового дня «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу
(22 січня 2017 року)

10. «Базис-2» -СК «Базис» 6:3 (3:1).
«Червона» група
Арбітри: Баланюк Артем, Стасюк Сергій.
Голи: Боднюк (13, 35), Давиденко (26), Бровченко (18), Смілянець (29), Тастанкулов (17) – Ройтенко (9), Ганага (30), Комишиний (33).
Попередження: Гоменюк – «Базис-2».

11. ФК «УТК-Агро» (Паланка) – СК «Жашків» 3:2 (2:0).
«Зелена» група
Арбітри: Андрощук Олег, Стасюк Сергій.
Голи: Єжаченко В. (20, 25), Абрамочкін (10) – Бондар (28), Мулько (30).

Обережний дебют. Перші 10 хвилин пройшли за мізеру гострих моментів і практично за рівної гри, хоча територіальна перевага була за "УТК-Агро". Рахунок відкрив Абрамочкін. Це загалом не вплинуло на перебіг гри. Команди не розкривалися. Але за пару секунд до перерви досвідченний В.Єжаченко рахунок подвоїв. В самому дебюті другого тайму він після гарної комбінації оформив дубль. Але не встигли підопічні О.Єжаченка поніжитися в зоні комфорту, як жашківчани за дві хвилини скоротили перевагу до мінімуму. І почалися "гойдалки", що так подобаються уболівальникам. Але, як не дивно, голів більше не було, що принесло другу перемогу команді з Паланки.

12. «Базис-2» – СК «Шабастівка» 6:4 (4:1).
Арбітри: Андрощук Олег, Баланюк Артем.
Голи: Тастанкулов (1, 31), Смілянець (6, 10), Боднюк (15, 35) –Мельник (30), Олексієнко (8), Каплун (+34), Бакіцький (35, - - 39).
Попередження: Смілянець – «Базис-2».

Здавалося, що "Базис-2" спокійно доводить справу до безпроблемної перемоги. Але "Шабастівка" двома голами "повернулася" у гру і кінцівка матчу вийшла цікавою.

13. ФК «УТК-Ятрань» – СК «Базис» 6:3 (1:3).
Голи: Горобець (23), Троян (19, 35), Баланюк (30) – Сирота (18, а.г 21), Козоріз (а.г 40), Комишиний (11), Ройтенко (19).

Інтриги в цьому матчі більшістю особливо не передбачалося. Але вийшло досить видовищно. При тотальній перевазі "УТК-Ятрань" з перших секунд, не сталося особливої зливи моментів біля воріт "Базису". А голу так взагалі туди не було. Того більше - тепличники отримали класичний в такому випадку гол у власні ворота. Тиск вони очіковано збільшують. Але неодноразово свою команду рятує голкіпер "Базису" С.Сорокін. І "УТК-Ятрань" "привозить" у власні ворота ще один гол! За хвилину тепличники нарешті "пробивають" Сорокіна. Втім тут же знову прилітає в сітку і воріт Єрошова! Команди йдуть на перерву за рахунку 1:3.

Зрозуміло, що зі стартовим свистком на другий тайм підопічні О.Казанюка включат максимальні оберти. І оборона "Базису" не витримує - вже за три хвилини рахунок стає нічійний. "УТК-Ятрань" продовжує тиснути. Кілька хвилин суперник втримує свої ворота. Але в середині тайму таки трапилося невідворотне - "УТК-Ятрань" виходить вперед. І в підсумку здобуває перемогу. Перемога прогнозована, але перебіг матчу понудьгувати не дав.

14. СК «Базис-3» – МФК «Христинівка» 1:5 (1:1).
Голи: Мельник (12) – Антронченко (-13, 15, 33, 34, 38), Марчишин (26).
Попередження: Годований – СК «Базис-3»,
Лисенко – МФК «Христинівка».

15. ФК «УТК-Ятрань» – ФК «Орлівка» 4:1 (4:0).
Арбітри: Баланюк Артем, Андрощук Олег
Голи: Троян (11, 20, а.г 26), Ткач (15), Єжаченко Є. (18, - - 30) – Поліщук (- - 32).
Попередження: Трегубов – ФК «Орлівка».

Ця гра розцінювалася більшістю як самою цікавою цього дня і балкони спортзалу були переповнені глядачами - буквально "яблуку ніде було впасти". І можна не сумніватися, що очікування виправдалися. З побаченого мною за перші два дні турніру цей поєдинок вийшов самим змістовним за якістю гри.

Буквально з перших секунд і до самого фінального свистка - максимальна концентрація всіх гравців у кожному моменті, щільна боротьба на кожному метрі майданчику. При цьому футболісти обох команд жорстко і по-чоловічому вступали в боротьбу за кожен мяч. Але за виключенням одного епізоду (тоді відверто у другому таймі "пожалів" гравця "Орлівки", не вилучивши того з поля) це була саме чоловіча боротьба а не побоїще. Обидві команди проводили швидкі комбінації. На тривале "возюкання" мяча шансів не було - обидві команди пресингували опонентів чи не по всій площині поля. А відтак було дуже видовищно, динамічно і цікаво!

В першому таймі "УТК-Ятрань" чітко реалізувала свої моменти, що вилилося в рахунок 4:0. Але це не передбачало їм прохідного другого тайму. І по перерві темп не спадав як і градус напруги. "Орлівка" на 26-й хвилині один мяч сквитала. І забий ще один - то взагалі було б емоцій за край. Достатньо сказати, що вже в середині тайму обидві команди перевершили дозволений ліміт фолів і пробивала по 10-метровому удару (в обох випадках воротарі були на висоті). Але голів так більше не було і четверту перемогу в чотирьох матчах здобули тепличники.

Отож матч приніс справжнє задоволенням всім присутнім.

16. СК «Базис-3» – ФК «Бершадь» 4:7 (2:4).
Арбітри: Баланюк Артем, Стасюк Сергій
Голи: Годований (8, 28), Гребінний (17), Кузьменко (26) – Гаврильченко С. (16), Гаврильченко Р. (3), Полянчук (5), Турчинський (10), Оніщук (30, 31), Заводян (29).
Попередженняя: Мартинюк, Гаврильченко – ФК «Бершадь».

17. ФК «Орлівка» – ФК «Дмитрушки» 6:4 (3:0).
Голи: Діденко (25), Вишневський (- - 40), Поліщук (35), Серванчук (30), Богданов (+27), Наутяк (10), Прибило (5, 12) – Збриський (32, 39), Лут (- - 40), Рудь (33).
Попередження: Збриський – ФК «Дмитрушки».

18. «Базис-1» – ФК «Бершадь» 3:3 (1:1).
Арбітри: Баланюк Артем, Андрощук Олег.
Голи: Янчук (31), Тепляков (15), Гірський (27) – Мартинюк (14, +21, 36),
Попередження: Тепляков – «Базис-1», Оніщук – «Бершадь».
Вилучення: Тепляков – «Базис-1» (повторне попередження).

Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу дякує учасникам змагань, вболівальникам, гостям нашого міста за зразкову поведінку під час перших двох ігрових днів. Сподіваємось і в наступному на гідне та інтелігентне вболівання. Всім максимум позитивних емоцій та приємного перегляду улюбленої гри.

Категорія: Новини / Чемпіонат району