» » » Результати матчів етапу Плей-офф (чвертьфінал) «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу

Результати матчів етапу Плей-офф (чвертьфінал) «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу

Автор: Sobolenko від 12-02-2017, 20:49, подивилося: 1377

0

Сьогодні відбулися чвертьфінали, в яких визначився квартет команд, що розіграють власне комплекти медалей турніру. В усіх сьогоднішніх матчах був яскраво виражений фаворит. І власне в підсумку сенсацій не сталося. Але кожен матч мав свою історію і сценарій. Цікаво, що драматичність наростала і досягла максимума в заключному поєдинку.

Результати матчів
етапу Плей-офф (чвертьфінал)
«SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу
(12 лютого 2017 року)

31. ФК «Бершадь» – СК «Базис-2» 9:1 (2:0)
Арбітри: Андрощук Олег, Баланюк Артем.
Голи: Турчинський (24), Гаврильченко (31, 34), Оніщук (--17, 29), Пивовар (7, 22), Заводян (9, 26, 36) – Давиденко (31).
Попередження: Смілянець (13), Красніцький (37) – СК «Базис-2».

Тут власне і коментувати нічого. Рахунок відображає перебіг подій і перевагу однієї команди над іншою.

32. СК «Базис-1» – СК «Шабастівка» 5:2 (0:0)
Арбітри: Андрощук Олег, Стасюк Сергій.
Голи: Гірський (31), Янчук (25, 26, 27) – Олексієнко (а.г. 29), Оксамітній (22, 34).

Тут також фаворит мав з перших хвилин незаперечну перевагу. Але до перерви "Базис-1" так і не зміг "розпечатати" ворота, які захищав Олександр Каплун. Воротар "Шабастівки" був кращим на полі в перші 20 хвилин і неодноразово рятував свою команду. На початку другого ж тайму гості взагалі відкрили рахунок. Але в інтервалі з 25 по 31 хвилини надії на сенсацію або бодай інтригу до фінального свистка було просто знищено - відразу пять мячів влетіло в ворота "Шабастівки". Після цього "Базис-1" дещо заспокоївся і Оксамітній навіть зміг провести ще один гол. Тепер це виглядало як преславутий "гол престижу".

33. ФК «Орлівка» – ФК «Паланка-Агро» 3:1 (2:0)
Голи: Наутяк (16), Трегубов (4, 26) – Темчишин (39).
Попередження: Трегубов – ФК «Орлівка».

Тут же фаворит швидко зміг реалізувати в забитий гол свою перевагу на старті матчу. В.Трегубов "протиснув" Ю.Дзигу і відкрив рахунок. Як не дивно, команда Паланки не просто не "попливла" від такого удару а навпаки ніби скинула якісь пута і мандраж. Підопічні О.Єжаченка змогли навязати достойну рівну боротьбу. І лише ближче до перерви прикрий необовязковий гол у ворота Є.Прудиуса дещо зіпсував враження. За подібним сценарієм розгорталися і в другому таймі. В.Трегубов забив гола-близнюка до свого першого. Але "Паланка-Агро" знову не здалася. Боротьба була досить таки жорстка. Достатньо сказати, що "Орлівка" вже до середини тайму мала 5 фолів. За тим до цієї межі і суперник добрався. Правда, до 10-метрових команди так і не догралися. А ось свій гол у ворота суперника "Паланка-Агро" таки забила.

34. ФК «УТК-Ятрань» – СК «Жашків» 5:3 (0:1)
Голи: Горобець (27, 30), Казанюк (25), Єжаченко (37, 39). – Бондар (9), Піддубний (35), Мулько (34).

І тут був очевидний всім фаворит. Але на виході отримали досить видовищний спектакль.
"УТК-Ятрань" зі стартовим свистком захопила по-господарські ініціативу. Але "Жашків" вибудував захисні мури в своїй штрафній і не збирався розкриватися. Це могло б за теорією статися після пропущеного гостями мяча. Але гол стався якраз у протилежні ворота. Після цього тепличники ще збільшили темп і тиск на ворота суперника. Подекуди жашківчанам просто таланило і мяч дивом не потрапляв в сітку їх воріт. Так він там не опинився до перерви.
Не змінилося щось і по перерві. "УТК-Ятрань" атакувала, гості самовіддано захищалися. І до пори до часу їм вдавалося вистояти. Але таки вдалося пробити ту стіну - О.Казанюк і В.Горобець здавалося поставили все на свої місця. Але забитих Жашковом відразу два мячі знову вирівняли ситуацію. Втім дубль Є.Єжаченка таки позбавив турнір останнього шансу на сенсацію.

Статистика накопиченнь жовтих карток

Згідно Регламенту змагань застосовується відсторонення (дискваліфікація):
1.1. За перші 3 (три) жовті картки, отримані футболістом у матчах турніру 1 (один) матч. Далі слідує відсторонення за наступні два попередження (тобто після 5-ї сумарної карточки) . Пізніше за кожні два попередження (7, 9, 11… картки).