Автор: Sobolenko від 19-02-2017, 18:47, подивилося: 1248

0 Результати матчів останнього ігрового дня «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу

ФК «Бершадь» – СК «Жашків» 4:1 (0:0).
Арбітри: Андрощук Олег, Потайчук Вячеслав.
Голи: Онищук (33, 35), Пивовар (39), Мартинюк (32) – Гребінний (24).
Попередження: Саранюк – СК «Жашків».

Матч, доля якого ледь не весь тиждень до нього, була головною інтригою, таки відбувся. І "Жашків", який став волею долі (і за його згодою) його учасником, не став просто статистом. Ця команда чинила відчайдушний спротив очевидному для багатьох фавориту. І в першому таймі змогла втримати свої ворота недоторканими. Того більше - могли на контратаках і самі забити. Втім жашківчанам це вдалося в дебюті другого тайму. Але в підсумку "Бершадь" змогла переломити хід поєдинку і сенсації не трапилося. Втім "Жашкову" дорікнути не можна і зайвим на цьому святі він не став, що згодом підтвердив і матч за третє місце.

ФК «Орлівка» – ФК «УТК-Ятрань» 3:5 (1:3).
Арбітри: Баланюк Артем, Стасюк Сергій.
Голи: Наутяк (35), Поліщук (12), Трегубов (22) – Казанюк (7), Єжаченко (6), Коломієць (25), Думенко (22), Потапов (9).
Попередження: Трегубов (пропускатиме матч за 3-4 місце – «А+А+А») – ФК «Орлівка».

В цьому матчі не виокремлювався явний фаворит. Обидві команди ще на груповій стадії видали між собою видовищний поєдинок і сьогодні глядачі не були розчаровані.

Буквально зі стартовим свистком обидві команди увімкнули максимальні оберти і стали пресингувати суперника по всьому майданчику. Першими протидію цьому знайшли тепличники і Євген ЄЖаченко відкрив рахунок на 6-й хвилині. І тут же Олександр Казанюк покарав суперника, що розгубився. Коли ж Роман Потапов за 2 хвилини і до 3:0 справу довів, то можна було припустити, що "Орлівка" і в нокдаун потрапить. Але цього не сталося. І цьому сприяв гол Поліщука. Це дозволило "Орлівкі" оговтатися.

Вже на першій хвилині другого тайму "УТК-Ятрань" вдалася якісна атака О.Казанюка-Єжаченко-Думенко і рахунок став 4:1. Втім тут же буквально В.Трегубов відновив статус-кво. Гра йшла на зустрічних курсах. Єжаченко на чужій половині відбирає мяча в опонента і тут же пасує на Коломійця, який знову робить різницю в три мячі. Втім спокійного життя в ендшпілі гри в тепличникі в не вийшло - за 5 хвилин до фінального свистка Наутяк покарав тепличників за помилку. Тут же О.Гут не поцілив у вже порожні ворота. А Євген Єжаченко не замкнув простріл О.Казанюка. Втім здобутого до цього тепличникам вистачило для виходу до фіналу.

Категорія: Новини / Чемпіонат району