» » » Вийшов шостий щорічник "Футбол Уманщини 2016".

 
 
 
Найближчі матчі:


Вийшов шостий щорічник "Футбол Уманщини 2016".

Автор: Sobolenko від 21-02-2017, 08:56, подивилося: 594

1 Видавничим підприємством "Візаві" підготовлено до друку і цими днями буде власне додруковано першу партію традиційного щорічника "Футбол Уманщини-2016". Його зміст ще повніший за попередні аналогічні видання (особливо у розділі про обласні турніри).


Вийшов шостий щорічник "Футбол Уманщини 2016".

Отож щорічник містить 172 сторінки, які насичені інформацією:

- кубок та чемпіонат (у вищій лізі) Черкаської області 2016 року. Вперше подано не лише всі результати а і основні протокольні дані по всім абсолютно матчам чемпіонату області. Також подано повні протокольні дані по всім матчам команд нашого регіону - "УТК-Ятрань", "Базис", "Уманьферммаш" (вперше)

- першість Черкаської області серед команд першої ліги. Оскільки в турнірі торік грала команда Уманського району, то вперше подано і всі результати і цього турніру.

- кубок, чемпіонат та першість Уманського району 2016 року, чемпіонат Уманського району з міні-футболу 2016 року. Традиційно подано основні протокольні дані по всім матчам цих турнрнірів минулого року. Півфінали і фінал районного кубку висвітлено особливо детально. На відміну від попередніх щорічників тепер розміщено і загальну розповідь про перебіг подій в минулорічному сезоні в Уманському районі.

- ветеранський футбол. Розміщено детальна розповідь про виступ "Ятрані" у ветеранському чемпіонаті області а також про виступ "Ятрані-80" у ветеранському кубку України.

- жіночий футбол. Подано протоколи і розповідь про всі матчі сезону команди "Ятрань-Базис-Уманьферммаш".

- фотоальбом. Зібрано фотографії всіх команд, що відзначилися в 2016-му році.


Щорічник "Футбол Уманщини-2016" можна буде придбати в магазині SOCCER.BIZ.UA (по вул. Європейській (колишній Леніна), на перехресті з вулицею Великою Фонтанною (колишня вул.Пар.Комуни), у видавничому центрі "Візаві", у автора. Видання буде доступне з понеділка точно (можливо - раніше).

Категорія: Чемпіонат району / Кубок району / Чемпіонат області / Кубок області / Чемпіонат України / Ветерани / Інші / Історія / Фотоальбом

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 1792
  • Коментарів: 1303
  • ICQ: {icq}
24 лютого 2017 19:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Видання від учорашнього дня є і у "Візаві" і у "Сокербізюа"

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.