» » » Чемпіонат району. 3 тур. ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ!

Чемпіонат району. 3 тур. ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ!

Автор: Sobolenko від 30-05-2011, 08:08, подивилося: 2221

7 3 тур. 28-29.05.
Колодисте-Дружба 1:1 29.05. 15-30 . Арбітр Казанюк Д.
Хвилин за 10 до кінця господарі відкрили рахунок. Але на 85 хвилині гості відігралися. Загалом рахунок по грі. Варто відмітити, що в Колодистому прийняли до уваги зауваження і щодо поведінки претензій не було. Як і наявне бажання готувати поле до гри. Із родзинок (щоб посміхнулися), це те, що асистенти арбітра (господарі надали обох помічників арбітра) під час самого матчу по телефону проводили між собою консультації. Такщо і в нас, в чемпіонаті району, як на найвищому рівні, арбітри обладнані засобами звязку))))

Ладижинка-Уманьферммаш 3:5 29.05. 18-00. Арбітр Казанюк Д.
Цікавий і результативний матч. Гості відкрили рахунок після удару з вільного . Тут цей епізод викликав обурення команди Ладижинка мовляв м'яч потрапив в сітку, не торкнувшись нікого. Тобто гол не має бути зараховано. Але і сам арбітр, і команда гостей і сторонні спостерігачі на матчі стверджують протилежне. Як би там не було, можу зрозуміти емоції сторони, що в підсумку програла, але і запевнити маю - упередженості в діях що Дмитра Казанюка, що інших людей, які виходять арбітрами, немає.
Далі гості повели 0:2. Але господарі сквитали один гол.Та Ганага до перерви зробив 1:3. В другому таймі так і продовжили - господарі зводять різницю до мінімальної а господарі поновлюють перевагу до 2 м'ячів.

Рижавка-СМ 1:3 1:3 29.05. 16-00. Арбітр Сидун Ю.
Роотою арбітра задоволенні обидві сторони.

Текуча-Собківка 2:3 29.05. 18-00. Арбітр Сидун Ю.
Господарі відкрили рахунок. Але ще до перерви Собківка відповіла трьома голами. В другому таймі Текуча захопила ініціативу. Скоротила рахунок. Але більшого не добилася.

Паланка-Пахтакор 2:2 29.05. Час уточнюється. 13-0 Арбітр Московський А.
Господарі, минулорічний бронзовий призер, мали певну перевагу, але пахтакорівці двічі вели в рахунку (0:1, 1:2). Та Паланка таки відігрувалася. Варто відмітити, що господарі в коментарі відмітили - не дивлячись на втрачені очки, арбітраж питань і нарікань не викликав. гра була цікава і коректна.

3 тур. 28-29.05.
Родниківка-Городецьке 1:2 29.05. о 16-00. Арбітр Андрощук О.
Це був центральний матч туру. В першому таймі голів не було. І в другому хвилини до 88-ї тримався нічійний рахунок (1:1). Але в другому турі поспіль Городецьке вириває наприкінці перемогу 2:1.

Комунальник-Сушківка ПЕРЕНЕСЕНО на резервний день

Ст.Бабани-Кочержинці - команда Ст.Бабанів зійшла з поля. 28.05. о 16-00 Арбітр Пояцика А.
Подробиці дещо пізніше. Скажу єдине - сходити з поля команда не має жодного права. Команда господарів однозначно матиме технічну поразку. До того ж у Регламенті передбачено такий епізод. Ознайомтесь, що там прописано.

Косенівка-Іванівка 4:1 29.05. о 16-00 Арбітр Тріфонов О.
І тут варто відмітити кваліфікований арбітраж знаного на Уманщині футболіста (в цьому турі було задіяно трьох відомих на Уманщині гравців, що не можуть за Регламентом грати)

Таблицю опублікую ввечорі. Не встигаю)))) Вибачаюсь.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району