Автор: Sobolenko від 21-05-2017, 20:30, подивилося: 1875

"Базис-2" (Кочубієвка) - "УТК-2" (Паланка) 1:5 (0:2)
Городецьке. 21 травня. 300 глядачів.
Арбітри: Макаренко Є., Філіпчак О., Ястремський Р.
«Базис-2»: Борщевський (62, Сорокін), Дудник, Шукайло, Товт, Давиденко Б., Годований (46, Боднюк), Ю.Дзига, Куций, Коцюба (46, Вдовиченко), Ганага (Білий, 46), Головко (56, Комишний).
«УТК-2»: Прудиус, Діденко (83, Рябченко), Троян, Думенко (89, Мельник Р.), Лут, Плюта (87, Абрамочкін), Коломієць М. (67, Фещенко), Малютін, Ярошук (65, Турчак), Павленко (70, Карандевич), Корнієнко (80, Авраменко).
Голи: 0:1 - Корнієнко (12), 0:2 – Плюта (21), 0:3 – Павленко (46), 0:4 – Корнієнко (64), 0:5 – Корнієнко (71), 1:5 – Боднюк (76)
На 87 хвилині Куций («Базис-2») не реалізував пенальті (воротар)

Команди дещо по різному дебютували в першості області. «УТК-2» були дуже близькими до перемог в обох перших матчах, але упускали їх. Натомість «Базис-2» в першому ж турі переміг в Монастирищі. Можна було б ще прив’язати, що між командами Паланки і Городецького в останні роки вирішувалася доля значної частини трофеїв в Уманському районі. Але то вже історія. Наразі, то була їх перша зустріч між собою в першості області. Та і змінилися команди в порівнянні з попереднім сезоном дуже помітно. До того ж в значній мірі впливав фактор «фарм-клубів». Тренери перших команд сподівалися на отримання ігрової практики в складі других команд тих гравців, що недоотримали її напередодні. В господарів це стосувалося Давиденка, Боднюка та Білого. У гостей це були Думенко, Малютін, Павленко і Лут. Певним виключенням був Сергій Троян. Він відіграв вчора в Монастирищі 82 хвилини і сьогодні всю гру. Але тренерський штаб «УТК» форсує набуття належної ігрової форми цим футболістом, який нещодавно повернувся із-за кордону(в принципі це ж стосується і Миколи Малютіна).Тут важливим нюансом стало, що перед стартом чемпіонату-першості області тренерським штабом тепличників було проаналізовано ситуацію по результатам передсезонних і кубкових ігор. В результаті частина гравців була переведена із заявки першої команди в другу. Це дозволило О.Казанюку і О.Єжаченку надавати згадану вище ігрову практику гравцям без порушення норм Регламенту (сьогодні зокрема дехто сильно переймався цим питанням, спостерігаючи гру). Можна не сумніватися, що Дмитро Думенко, Євген Лут, Микола Малютін і Михайло Павленко є гравцями основної обойми першої команди. Але в силу того, що там зросла конкуренція, то на сьогодні ці гравці не нудьгують без ігор а виходять за «фарм-клуб» (тренування ніколи в повній мірі не замінять офіційні матчі). І користь першій команді вони ще принесуть - сезон ще довгий. Того більше – користь від такої тісної співпраці першої і другої команди є однозначно і для тих, хто поки бореться за місце в «УТК-2». Вони значно впевненіше виглядають поряд з досвідченішими гравцями. І взагалі сьогодні «УТК-2» виглядали цілісним колективом. Чого не скажеш в цій грі про їх суперника. Це і вилилося в результат.

Початок матчу був за гостями. І вже на 12-й хвилині чудова подача зліва Трояна втілилася в гол – її замкнув Олександр Корнієнко. 0:1. Щось подібне трапилося і на 21 хвилині. Тільки тепер з того ж фланга передачу робив Михайло Павленко. А зльоту на дальній штанзі пробивав Артем Плюта. Вийшло видовищно! 0:2. Вже до середини першого тайму могло і до 0:3 дійти. Але після чудово виконаного штрафного Малютіним м’яч поцілив у штангу. На 35 хвилині присутніх кинуло з холоду в жар (а когось і навпаки). Спочатку забили господарі, які намагалися налагодити гру. Але з положення поза грою. Арбітри гол відмінили. І буквально тут же чисто сам на сам з воротарем вийшов Артем Плюта. Але свою команду врятував Роман Борщевський. Забий – і господарям важко було відійти від такого удару.

В перерві на полі головними були інші герої)))

На трибунах був замічений Дід Мороз, що наразі у відпустці. Але він всеодно роздавав діткам цукерки))))

Втім в легкий нокдаун господарів відправили гості відразу по перерві. «Базис-2» сповнений сил вийшов на другий тайм. На полі відразу появилися два гравці з першої команди плюс досвідчений Вдовиченко. Але буквально на 46-й хвилині свого м’яча забив Михайло Павленко. Головою закинув за голкіпера. Відмічу величезне бажання, з яким проводив матч Михайло. Він зі стартового свистка і в підкати стелився, і на «другому поверсі» більшість єдиноборств виграв, і тримав у напрузі весь захист суперника. Це ж стосується і інших гравців першої команди. Думенко дуже надійно сцементував центр оборони. Троян і Малютін виграли центр поля разом з Миколою Коломійцем. Практично без помилок відіграв на фланзі оборони Євген Лут. За ними тягнулися і інші гравці «УТК-2». На правому фланзі непогано виглядала пара Діденко-Плюта. На протилежному фланзі продуктивним був Ярошук. Ну а пару Павленку в нападі створив Корнієнко, які максимально загострювали гру. Вже вище писав – виглядало все як досить злагоджений механізм. Схоже, помилки перших двох турів пішли на користь. Та і повторю те, що писав вчора по грі першої команди. Конкуренція – дуже корисна річ! Рахунок був справедливим. Але грати було ще цілий тайм. В середині його справа взагалі дійшла до розгрому. На 64 хвилині Євген Лут довгою діагоналлю знайшов за спинами оборонців Корнієнка і той вискочив сам на сам з воротарем. Спочатку йому Сорокіна обіграти не вдалося. Але на добиванні він був першим. 0:4. Ну а на 71 хвилині простріл зліва замкнув той таки Корнієнко, оформивши тим самим хет-трик. 0:5. І лише після цього господарі змогли розмочити рахунок – Боднюку скинули під удар і він метрів з 12 не схибив. Дуже близькими до ще одного взяття воріт був «Базис-2» на 87 хвилині. Арбітр угледів порушення у карному майданчику «УТК-2». Але Євген Прудиус парирував удар капітана господарів Дениса Куцого…

Категорія: Новини / Чемпіонат району