» » » Розглянуто питання протестів команди Родниківки.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Розглянуто питання протестів команди Родниківки.

Автор: Sobolenko від 16-06-2011, 16:50, подивилося: 2738

3 10 червня вдалося нарешті зібрати всіх зацікавлених осіб і розглянути протести команди Родниківки щодо матчів з "Комунальником" та Городецьким.
Присутніми були представники команд Родниківки (зокрема Войченко С.М.), Городецького, "Комунальника" (Карнаушенко О.Б.), арбітр обох матчів Андрощук О.І. та власне я.
Оскільки питання були непростими і неоднозначними, то я логічно вважав, що для прийняття максимально виваженого і справедливого рішення мають бути присутні всі зацікавлені сторони. Це і було власне причиною затримки - з різних поважних причин не вдавалося зібрати всіх.
Зустріч тривала більше двох годин. Тому я не буду займати і ваш час і лише констатую факти і рішення.

1. Щодо протесту по матчу Родниківка-Городецьке. Суть протесту (він не публікувався на сайті) - команда Родниківки була невдоволена якістю оформлення картки учасника змагань гравця Городецького Богданова Олега. Було прийнято рішення - надати представникам команди Родниківка оригінал паспорта данної особи. І в разі відповідності дійсності (тобто відсутність факту "підстави") протест буде відкликано.
Разом з цим вказано представнику команди Городецьке на необхідності переробити ті картки гравців, де використовувася скотч для кріплення фотографії.
Питання представників Городецького щодо лікаря на данній грі. Заслухано арбітра матчу Андрощука О.І. Він засвідчив, що лікар був присутнім.
Власне ці питання зайняли максимум 10 хвилин.

2. Щодо матчу "Комунальник" - Родниківка. Тут питання розглядалися майже дві години.
Представники команд Войченко С.М. (Родниківка) і Карнаушенко О.Б. ("Комунальник") принесли вибачення перед командами суперника і один перед одним за лайку під час гри і потисли один одному руку. Обом представникам (і гравцям до того ж) вказано на недопустимість в подальшому такої поведінки на стадіонах. При поворенні лайки буде застосовано дискваліфікацію з урахуванням факта попередження.
Розглянуто відеофрагмент з епізодом, коли гравець "Комунальника", пробігаючи в центрі поля, умисне штовхнув (інша сторона вважає - ударив) плечем суперника. Данний епізод мною вирішено винести на розсуд Ради федерації футболу (де представлені представники всіх 18 команд). Те, що покарання буде - однозначно. А ось яке - вирішать голосуванням представники.
Тут же логічно і було запропоновано створити КДК (контрольно-дисциплінарний комітет), який буде оперативно вирішувати всі питання дискваліфікацій. Щоб не збирати по кожному факту 18 представників команд. Цей КДК буде сформовано після 1 кола. Пропонуйте кандидатів на ці вакансії! Це мають бути авторитетні особі, що не є задіяні в командах чемпіонату району!

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
 • ICQ: {icq}
16 червня 2011 18:26

Сергей

 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 
((((Щодо матчу Родниківка - Городецьке)))))))
І де ж той лікар був коли гравці Городецького корчились на полі від болю і просили допомоги????????????????????????? Чи він просто тільки своїм гравцям допомагає......?????

<
 • Публикацій: 3127
 • Коментарів: 1344
 • ICQ: {icq}
16 червня 2011 21:33

Sobolenko

 • Група: Адміністратори
 • Реєстрація: 17.01.2011
 
Шановний! Я з повагою ставлюся до всіх думок. Але коли маю думку людини, що при всіх її висловила, і думку аноніма, то логічно дотримуватися першого варіанту бачення подій.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
20 червня 2011 15:22

korol

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 6.06.2011
 
((((Щодо матчу Родниківка - Городецьке)))))))
То Врач був постійно на полі.
І не нада розказувати шо його там не було, і врач помагае всі!!!!!!!

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.