» » » Протест команди "Уманфьерммаш" на дії арбітра в матчі "Уманьферммаш" - "Дмитрушки".

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Протест команди "Уманфьерммаш" на дії арбітра в матчі "Уманьферммаш" - "Дмитрушки".

Автор: Sobolenko від 9-05-2019, 11:53, подивилося: 544

0
Після консультації з іншими членами КДК, що вчора були на засіданні, зараз оприлюднюю протест команди "Уманьферммаш" на сайті (з таким клопотанням звенувся офіційний представник команди "Уманфьерммаш" О.Цикалюк). Ми, Оргкомітет турніру, за відкритість процесів. Автори протесту висловили своє бачення ситуації. На вчорашньому засіданні КДК було надано можливість висловити своє бачення і арбітрові, і представникам команди. Багато в чому погляди і оцінки на події у сторін не зійшлися (хоча дискусія проводилася цивілізовано і в рамках допустимого, за що ми вдячні обом сторонам). Тому, побулікуючи сам текст протесту, відразу озвучу - за бажання арбітр матчу А.Козак, як і вчора на КДК, отримає можливість через сайт озвучити свою позицію. Вважаю, що так буде коректно по відношенню до всіх сторін.
Контрольно-дисциплінарному
Комітету «SOCCER.BIZ.UA-
LEAGUE-FG» з футболу

Комітету арбітрів «SOCCER.BIZ.UA-
LEAGUE-FG» з футболу

Команди учасниці
Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-
LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року ФК «Уманьферммаш» (Умань)

Протест в порядку розділу 11
Регламенту чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року


В неділю 05.05.2019 року відбулась гра в рамках Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (надалі – Чемпіонат), між командами ФК «Уманьферммаш» (Умань) (надалі - Уманьферммаш) та ФК «Дмитрушки» (Дмитрушки) (надалі - Дмитрушки), на стадіоні: Дмитрушки, арбітр зустрічі: Андрій Козак (надалі - Арбітр).
Команда Уманьферммаш вважає дії та бездіяльність Арбітра зустрічі Андрія Козака, такими що не відповідають меті та завданням Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року, Правилам гри 2018/2019 прийнятими IFAB, (надалі - Правила) та грубо порушують Дисциплінарні правилаЧемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболусезону 2019 року, (надалі – Дисциплінарні правила) та Регламент Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (надалі - Регламент).

У відповідності до Правил гри 2018/2019 прийнятими IFAB (розділ філософія і дух правил), Футбол є найвеличнішим видом спорту на Землі. В нього грають у кожній країні на різноманітних рівнях. Правила гри по всьому світу є однаковими для футболу будь-якого рівня, від Фіналу Чемпіонату Світу ФІФА до гри між дітьми у віддаленому селищі. Те, що одні і ті ж самі Правила застосовуються в кожному матчі, в кожній конфедерації, країні, місті та селищі в усьому світі, є значущою силою, яку слід оберігати. Це є також можливістю, яку слід скрізь використовувати для розвитку футболу. Футбол повинен мати Правила, які забезпечують «чесність» гри тому, що основоположним аспектом краси «гарної гри» є саме «чесність»– це життєве важлива характеристика «духу» гри. Найкращими матчами є ті, в яких втручання арбітра потрібне вкрай рідко, оскільки гравці грають з повагою один до одного, та до Правил. Примітки до правил вказують наступне, що одні й ті самі Правила повинні застосовуються у кожному матчі, в кожній конфедерації, країні, місті й селищі. Правила не повинні зазнавати модифікацій або змін, за виключенням випадків, коли на це було отримано дозвіл від IFAB. Ті, хто займається навчанням офіційних осіб матчу та інших учасників матчу, повинні наголошувати на тому, що: для того, щоб матчі проходили в чесній та безпечній боротьбі, арбітри повинні застосовувати Правила керуючись «духом» гри.
Також розділ 1 Регламенту метою та завданнями чемпіонату є
• Залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.• Популяризація футболу та здорового способу життя.
У відповідності до «Положення про основні вимоги та умови щодо діяльності арбітрів, асистентів арбітра, четвертих арбітрів та спостерігачів арбітражу» Затверджених Комітетом арбітрів ФФУ 18 липня 2016 рроку, Арбітри та спостерігачі зобов'язуються поводитися професійно під час виконання обов’язків, що напряму або опосередковано пов’язане з їх професіональною діяльністю. Арбітри та спостерігачі зобов'язуються дотримуватися моральноетичних норм та уникати неприйнятної поведінки, під час офіційних відряджень або повсякденному житті.
Стаття 17 Дисциплінарних правил передбачає Відповідальність арбітрів, асистентів арбітра, зокрема, дисциплінарні санкції застосовуються до арбітрів за:
1. Порушення морально етичних норм:
- Порушення правил поведінки загальновизнаних у суспільстві під час відрядження для арбітражу матчу;
- Неетичне, некоректне ставлення до делегата, інспектора, футболістів, офіційних осіб або глядачів;
2. За неякісний арбітраж;
3. За посередній арбітраж ;
4. За суттєві помилки арбітра (асистента арбітра), не враховані делегатом (інспектором) під час оцінювання проведеного матчу, та інше…

*******
По-перше, Арбітр під час матчу, дозволяв собі не коректні (не етичні) звернення та висловлювання до гравців команди Уманьферммаш, прикладом такої не етичної поведінки є наступні ситуації:
Під час матчу Арбітр звертався до гравців команди Уманьферммаш виключно на ТИ, дозволяв собі значно підвищувати голос, та ображати, а іноді навіть принижувати гравців команди Уманьферммаш.
Одним з багатьох принизливих і образливих висловлювань, було висловлювання щодо нашого гравця на якому грубо порушили правила, ударом по ногам, Арбітр сказав: «Чого ти кричиш як дівчинка», коли наш гравець закричав від болю.
Після свистка Арбітр декілька разів підбігав до гравців команди Уманьферммаш та в грубій формі питав: «Скажи чесно був фол чи ні».
Після порушення правил на одному з гравців команди Уманьферммаш Арбітр підкликав до себе капітана команди, та звертаючись до нього на ТИ почав щось несамовито доказувати, а коли капітан команди Уманьферммаш, попросив Арбітра звертатись до нього поважніше, Арбітр сказав: «Ти що випускник факультету філології Педуніверситету, що вчиш мене як правильно говорити?».
Після фінального свистка та завершення матчу, капітан команди Уманьферммаш, підійшов поспілкуватись з Арбітром, в спокійній обстановці (без криків), задати питання по спірним епізодам в грі, на що Арбітр відреагував дуже дивно, сказав що одразу після завершення матчу (після фінального свистка) він є вільною людиною і може бути вільним у своїх висловлюваннях, далі назвавши капітана команди Уманьферммаш, «Гнилою людиною», і сказав, що команда в нас також «Гнила».
Також арбітр грубив представникам команди Уманьфермаш після фінального свистка, так як сказав що одразу після завершення матчу він є вільною людиною і може бути вільним у своїх висловлюваннях, тобто виходячи з його слів він може ображати гравців і представників команди після закінчення гри, а по факту робив це і під час гри не дивлячись на те що він є офіційною особою, Арбітром.

*******
По-друге що стосується професіоналізму та рівня арбітражу пана Козака, Арбітра матчу.
В одному з епізодів коли на гравцеві Уманьферммаша порушили правила, і йому надавалась медична допомога, гравець команди суперника підійшов до Арбітра і сказав дивіться у гравця команди Уманьферммаш на шиї ланцюжок, дайте йому жовту картку, і Арбітр не замислюючись, попередив Гравця Уманьферммаша жовтою карткою. Дані дії арбітра свідчать про його упередженість і можливу зацікавленість в результаті, а також не професійність і не знання правил гри в футбол оскільки відповідно до Правил, розділ «Екіпірування гравців» Арбітр повинен вчинити наступні дії: перед початком матчу, перед виходом на поле, гравці та запасні гравці повинні пройти перевірку. Якщо гравець носить або використовує заборонені / небезпечні предмети/обладнання або ювелірні вироби, арбітр повинен наказати гравцю:
• зняти предмет
• залишити поле під час наступної зупинки гри, якщо гравець не може або не хоче виконувати вказівки. Гравець, який відмовляється виконувати вказівки або знову носить заборонені предмети, повинен бутити попередженим.

Всі вище перераховані дії головного Арбітра не відповідають дійсним Правилам, Регламенту, Дисциплінарним правилам, та загальним нормам етики і моралі. Вважаємо що через суперечливий, упереджений та несправедливий арбітраж, через постійний тиск та навіть приниження з боку Арбітра, пана Козака, який постійно провокував гравців Уманьферммаша, а з закінченням матчу сказав, що після фінального свистка він звичайна людина, а не арбітр і після цих слів почав роздавати червоні картки нашим гравцям, які були ним же і спровоковані на грубощі, є виключною помилкою та не компетентністю головного Арбітра.
Стаття 17 Дисциплінарних правил передбачає, що  У контексті всіх змагань, які проводяться під юрисдикцією ФФУР за дисциплінарний вчинок до арбітра (асистента арбітра) застосовуються такі санкції:2.1.Попередження;
2.2. Тимчасове переведення на арбітраж ігор нижчої ліги.
2.3. Тимчасове відсторонення від арбітражу ігор
2.4. Відсторонення на визначений або невизначений термін.
Стаття 21 Дисциплінарних правил вказує, що Юрисдикція КДК1. Юрисдикція та діяльність КДК визначається Регламентом Ліги та цими Правилами.2. КДК розглядає питання щодо порушень Статуту та інших регламентних документів Ліги і контролює їх дотримання усіма суб'єктами футболу.3. КДК, у випадку порушення Статуту або інших регламентних документів Ліги, застосовує дисциплінарні санкції до будь-якої особи, яка працює у футболі під юрисдикцією Ліги.4. У разі необхідності КДК може звернутися для отримання інформації до районних (міських) федерацій, асоціацій, комітетів, комісій, осіб, структурних підрозділів ФФУР, ФФЧО, ФФУ або органів, що мають відношення до розгляду питань.

Тому зважаючи на вище викладене та керуючись нормами Правил, Регламенту, Дисциплінарними правилами,
ПРОСИМО:
Тимчасово утриматись від призначення даного Арбітра для проведення матчів на період з'ясування обставин та прийняття Органом здійснення футбольного правосуддя рішень щодо допущених арбітром порушень.
Відсторонити Арбітра на тривалий термін від арбітражу ігор.
Скасувати червоні картки гравцям команди Уманьферммаш, а саме Міщенку Василю та Готману Олександру.

Представник
ФК «Уманьферммаш» _______________ Цикалюк Олександр
06.05.2019 року.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.