» » » Чемпіонат району. 7 тур. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 7 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 21-06-2011, 22:26, подивилося: 2841

36 Підгрупа «Південь»

7 тур. 25-26.06.
Колодисте-Пахтакор 0:3 26.06.17-00. Колодисте. Арбітр ???? (с.Колодисте)
Після відмови 5 арбітрів так сталося, що данна гра залишилася без нейтрального суддівства і гру обслуговував місцевий представник. Хочу відразу відмітити - хай він і припускався купи помилок, але всі троє суддів (асистенти були надані обома командами)явно не страждали упередженістю і в них точно є совість! А ОБИДВІ команди МОВЧКИ грали, не шукаючи причин свої помилок в діях суддів. Свиснув, не свиснув - не сперечався ніхто.
Вдячний команді Колодистого. Явно немає коштів. явно все на ентузіазмі. Але явне і бажання прислухатися до підсказок, вимог по організації матчів. І лікар з аптечкою (цілий чемодан!), і розмітку змінили , і косили як могли (а поле в Колодистому - добрячий гектар!).
Щодо гри. Пройшла вона цікаво і з купою гольових моментів. Грали команди у так званий відкритий футбол!))))) Вже в перших 10 хвилин Юрій Деренюк, що замінив у воротах травмованого Сорокіна, двічі рятує "Пахтакор". Тут же Ярослав Коцюба вражає ворота господарів метрів з 35! 0:1. Йде обмін атаками. Але знову забиває "Пахтакор" - силову прострільну передачу справа чітко замкнув той же Коцюба. А перед перервою він же і хет-трик оформив.
В другому таймі просто дива творив у воротах Деренюк. Що і дозволило гостям втримати переможний рахунок.

Собківка-Паланка 0:4 26.06.17-00 Собківка. Арбітр А.Баланюк

СМ-Текуча 10:126.06. 16-00. Умань. сокіл. Арбітр Шведов С.

Уманьферммаш-Рижавка 4:125.06. 17-00. Умань. Штучне. Арбітр Ю.Сидун
Номінально грали перша і остання команди турнірної таблиці. На данний момент. Але хто не володіє інформацією, той в першому таймі ніколи б вірно не вгадав би хто саме лідирує в чемпіонаті. Рижавка з перших хвилин заволоділі ініціативою і початок був явно за гостями. Але ледь вони збавили тиск як фермашівці хвилині на 30-й відкрили рахунок. Але перед самою перервою Рижавка відігралася.
По перерві гості мали відмінний шанс вийти вперед. Але не реалізували пенальті. Натомість Ганага дальнім ударом вивів вперед фермашівців. Це не зломило дух гостей. Вони пішли відігруватися. І лише коли рахунок став 3:1, стало практично зрозуміло, що господарі сьогодні перемогу не упустять.
Уманьферммаш вітаємо з 7 поспіль перемогою на старті а команду Рижавки з дуже достойною грою. Варто відмітити, що команда по ходу турніру доукомплектовується і набуває досвіду.

Дружба-Ладижинка 5:1 26.06. 17-00. Умань. Штучне. Арбітр В.Потайчук

Підгрупа «Північ»


7 тур. 25-26.06.
Кочержинці-Городецьке 2:5 26.06. 16-00. Кочержинці. Арбітр Ткачук М.
Гості вели до перерви 0:3. Але розслабилися і господарі звели їх перевагу до мінімуму. Але два голи після кутових повернули все до різниці в три м'ячі.

Сушківка-Іванівка 6:1 26.06. 17-00 Сушківка. Арбітр Д.Казанюк

Родниківка-Косенівка 3:0 25.06. 17-00. Родниківка Арбітр О.Андрощук

Комунальник-Ст.Бабани 28.06. Умань. Штучне. Арбітр О.Тріфонов .

Чемпіонат району. 7 тур. Хто. де, коли.

Чемпіонат району. 7 тур. Хто. де, коли.


Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
22 червня 2011 11:15

саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Який на вашу думку центральний матч туру?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
22 червня 2011 11:46

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Собківка - Паланка
та
Родниківка - Косенівка

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
22 червня 2011 12:07

Andrey

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Напевно Суiшквка - Iванiвка !

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
22 червня 2011 12:30

zvarik

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Если Паланка собирёт всех своих играков а не так как они собрались в 6 туре, тогда мач будет интересен.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
22 червня 2011 22:21

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
СМ 5:0 Комунальник незабаром 100%

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
23 червня 2011 08:55

dkmu

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.01.2011
 
СМ 5:0 Комунальник незабаром 100%
_____________________________________________

Невдалий жарт! =). Судячи з нинішньої гри СМ такий прогноз найближчими роками не збудеться!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
23 червня 2011 09:12

Pele

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Коли будуть арбитри ?

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
24 червня 2011 01:07

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Коли ви реально станете Едсоном Арантесом де нусименту. Якщо ви зрозуміли про кого мова))))
Швидко всі звикають до хорошого)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
24 червня 2011 11:15

КЕНТ

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Турнірна таблиця буде теж тоді коли ми ПЕЛЕ постаємо?

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
24 червня 2011 14:15

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
раніше)))) Бо Пеле ми точно не дочекаємося))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
24 червня 2011 14:43

zvarik

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Кто будет судить Собкивка-Паланка?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
25 червня 2011 00:34

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Віталій Годулян!!!)))))))))))

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
25 червня 2011 01:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Коліна! Я його бачив в парикмахерській - він саме зачіску полірував)))))))))))) Каже - давно мріяв дорости до Уманського району! Це буде мега-сенсація!)))) Доведеться наступного року робити першу лігу - щоб Мілан, інтер, Барса , Раел могли почати в нас з нуля!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
25 червня 2011 11:21

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
)))))))))
зарубіжні команди нерівня сільським :)

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
25 червня 2011 14:11

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Вірно! Наші-кращі і сильніші!)))))))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
25 червня 2011 19:56

Andrey

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Поле в Сушковке подготовлено на 10 балов , Ивановке будет сложно играть против СУШКОВКЕ !

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 17:17

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
почему в умани нету нормальной сеткы на воротах?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 20:39

Андрей

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
СУШКОВКА 6 - 1 ивановка

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 20:39

Dr.Chays

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2011
 
То ти кацап кум???????????а справді чому немає сєтки????????


Доречі пане Ігоре судівство в матчі Рижавка-Фермаш судівство було дуже на поганому рівні!!!Чому судівство не росте а
навпаки???

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 21:19

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Пане анонім! Не буду оцінювати суддівства не бувши на грі. Відповім просто - ви впевнені, що рівень вашої гри вищий за суддівство пана Сидуна або більшості суддів? Я давно розшукую навіть не таланти суддівські а просто бажаючих судити! Он один пан молодий із Собківки пів року співав мені про незбориме бажання судити. Йому пояснили які перші кроки робити. Дали час. Потім зі стартом чемпіонату району йому дали дві гри. Після яких реально можна було зглузду зійти (чого вартий запис у протоколі гри " гравець ХХХХ, красна - за .... назвав суддю ідіотом, послав на йух і почав нецензурно виражатися" - там не один запис такий!)Це писала доросла людина в чомусь схожому на документ, який потім зможуть бачити інші люди! Ще й обумовлених 100 гривень отримала за гру! А ви думаєте, що це один такий протокол? Всі тіпа знають футбол - А ХТОСЬ РЕАЛЬНО ЧИТАВ ПРАВИЛА? Ось ви, аноніме, їх читали, що тут струшуєте повітря оцінками суддівства?
Щось я вас не бачив в тому довжелезному ряду бажаючих судити! Приходьте - навчу! Побачим наскільки ви спроможні підвищити рівень суддівства на ділі а не тут!
Ми шукаємо таланти!))

Доречі. Пане! А звідки у вас така оцінка категорична - "Чому судівство не росте а навпаки???" А ви хоч трохи орієнтуєтеся в темі??? А в Уманському районі до цього року було суддівство? ну-ну.
Ми ось сьогодні в Колодистому грали з місцевим суддею (він також отримав 100 гривен) - панство на сьогодні розбіглося від суддівства (дехто з поважних причин, дехто так собі). Він взагалі не розуміється на суддівстві. Але це не заважало ОБОМ командам мовчки грати і не шукати причин своїх помилок.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 21:24

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
см рулит

см -текуча так будет с каждым

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 22:00

Dr.Chays

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2011
 
Я розділяю вашу думку,але справидливіше судити було б непогано!!!

<
  • Публикацій: 2562
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
26 червня 2011 22:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
А ви не розділяйте! А підвищіть рівень суддівства - станьте самі арбітром!
А якщо ви натякаєте, що суддівство Сидуна було упередженим, то я вам не повірю.Я сам був свідком, коли програвши по всім статтям в Собківці "Пахтакору" 2:6 багато хто з команди Рижавки висловлювався про арбітраж А.Баланюка - "от нам би таке суддівство!". На прохання уточнити - в чому суть претензій - нічого внятного не почуто було. Пенальті придумали "Пахтакору" ? Ні . Пенальті не поставили в ворота "Пахтакора" там де було? Ні. Гол забили вам з офсайду? Ні. Ваш гол відмінили? Ні. вам хоч один гол з 6 суддя придумав? Ні. То в чому проблема???? А просто так - погано!
Знаєте - це просто так, потриндіти ні про що!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
27 червня 2011 00:32

Ol.G-Fermmash

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.06.2011
 
- В цьому році, на мою думку рівень суддівства досить непоганий!!! Беручи до уваги те, що судді нейтральні! Раніше- свій суддя, а свого суддю чомусь ніхто не критикував... А взагалі, коли команда програє, завжди винуватий... зрозуміло хто!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 червня 2011 08:06

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Шановний пане Dr.Chays. Хотів Вас запитати. Можливо упереджене суддівство завадило Вам реалізувати 11-ти метровий за рахунку 1-1, чи пропустити два мячі з 30-35 метрів? Чи можливо суддя зіграв на нашу користь, коли в аналогічному моменті з потраплянням мяча в руку Вашому захисникові не призначив у Ваші ворота аналогічний пенальті, знову ж таки при рахунку 1-1?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 червня 2011 10:17

CERA

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Игорю чому ви другий тур попид ряд не ПИШИТЕ про гру команди с.Сушкивка ? .(

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
27 червня 2011 18:07

Dr.Chays

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 26.06.2011
 
Кожен із свої дзвіниці судить!!!!!!!!! чи не так)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
27 червня 2011 22:36

Кент

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Ні не так Dr.Chays, зараз в районі рівень судівства підіймається, якщо порівнювати з минулими роками А ви просто не об)єктівно оцінюєте ситуацію, або в футболі не розумієтесь!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 червня 2011 12:59

Uman

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Справди Сера , Игор пише тильки про пахтакор ? )

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 5
  • ICQ: {icq}
28 червня 2011 14:00

Любитель футбола

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.06.2011
 
Пане djip, яка твоя думка про останню гру першого кола? Прогноз. І особисто тобі, djip, порада, тренуватись, тренуватись і ще раз тренуватись...

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення