» » » Чемпіонат району. 8 тур. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 8 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 26-06-2011, 23:58, подивилося: 2459

32 Попередній розклад матчів на 2-3 липня. Точно буде вказано в телефонному режимі і розміщено на сайті в суботу 2 липня. Аналогічно з призначенням арбітрів.

8 тур. 02-03.07.
Паланка-Колодисте 4:2 02.07. 17-00. Кочержинці. Арбітр Потайчук В.
Гості перемагали після першого тайму 0:2. Але буквально за перші п'ять хвилин по перерві господарі відігралися. А на 89-й хвилині і переможного м'яча забили. На доданій хвилині Паланка закріпила перемогу.

Текуча-Пахтакор 2:8 03.07. 17-00. Текуча. Арбітр Тріфонов О.
Я не буду зупинятися на перебігу подій (дехто тут на сайті з якогось дива побачив забагато саме про "Пахтакор" (???). Лише один нюанс - якби мав бажання то писав би про один "Пахтакор" або просто що в голову збреде - ви аж ніяк не спроможні вказувати що мені писати на сайті-блозі приватної особи. Це так про думки вголос) ). А ось на двох рішеннях арбітра зупинюся.
Почну з того, що гру обслуговуав Олег Трифонов, знаний в області гравець (діючий), який за регламентом не може грати в чемпіонаті району. Але знання гри дозволяє йому без проблем і на рівні явно не нижчому від гри самих команд судити чемпіонат району (це ж стосується і Дмитра Казанюка і Артема Московського). Ось і в цьому матчі він не допускав помилок в трактуванні епізодів і темп гри команд навіть не вимагав від нього бігати стрімголів.
На початку другого тайму, коли гості вже впевнено вели в рахунку 3:0 стався епізод, який викликав подив у футболістів Текучої. Саме для них і для тих, хто не знає правил гри у футбол, на майбутнє детально розберу момент.
Арбітр призначив щтрафний метрів з 18 від воріт Текучої (саме порушення жодних питань не викликало ні в кого). Воротар і гравці захисту почали будувати "стінку". Ярослав Коцюба тим часом, не прохаючи арбітра посунути "стінку", встанов м'яча і пробив у незихищені ворота. Арбітр зафіксував взяття. На що у текучанських футболістів виникли негативні емоції - мовляв без свистка пробили. Пояснюю. АРБІТР НЕ МАЄ ПОДАВАТИ СИГНАЛ НА ПРОДОВЖЕННЯ ГРИ ПРИ ШТРАФНОМУ ЧИ ІНШОМУ СТАНДАРТНОМУ ПОЛОЖЕННЯ (ВИКЛЮЧЕННЯ - ПІСЛЯ ВИНЕСЕННЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ). ПРОСИТИ ПРОБИТИ "ПО СВИСТКУ" МОЖЕ ЛИШЕ ГРАВЕЦЬ ПРОБИВАЮЧОЇ КОМАНДИ!!!! НІ ВОРОТАР НІ ЗАХИЩАЮЧАСЯ КОМАНДА ВЗАГАЛІ НЕ МАЮТЬ НА ЦЕ ПОВНОВАЖЕНЬ!!! ТОМУ ЩО ТОДІ ЦЕ ТРАКТУЄТЬСЯ ЯК ДІЇЇ НА КОРИСТЬ ЗАВИНИВШОГО!!! Виходить - порушили ще й взяли час на будівництво чогось там! В такому випадку ті, хто хоч трохи орієнтується в футболі, після порушення правил встановлює гравця перед м'ячем в метрах 2-3, щоб суперник не міг нормально пробити (якщо захисник стане в притул - то може отримати попередження). І тоді пробиваючий змушений звернутися до арбітра. Арбітр голосом і жестом вказує , що битимуть лише за свистком. Ось тоді ніхто не має права пробивати без свистка (якщо це зробить - сам отримає попередження!)
ТОБТО! АРБІТР НЕ МАЄ ПРАВА САМ ПРИМУШУВАТИ ГРАВЦЯ ПРОСИТИ "По СВИСТКУ". ЗАВИНИВША КОМАНДА НЕ МОЖЕ ПРОСИТИ "ПО СВИСТКУ"!
Інший спірний момент пов'язаний із голом в ворота "Пахтакора". Голкіпер гостей парирував два удари в притул. Але нападник разом з руками с третьої спроби заштовхав м'яча у ворота. Арбітр гол Текучої зарахував. І вірно! Голкіпер НЕ ЗАФІКСУВАВ М'ЯЧА! А те, що він його торкався руками не означає, що ніхто не може добити! ВОРОТАР МАЄ ЗАФКСУВАТИ М'ЯЧА!
У Ч І Т Ь П Р А В И Л А Г Р И , В Я КУ В И Г Р А Є Т Е !!!!
А ось по організації гри в Текучій є проблеми. Лікаря , коли в згаданому епізоді, для допомоги постраждалому воротареві гостей на стадіоні НЕ БУЛО!
А взагалі матч пройшов спокійно і без жодних претензій до гравців обох команд!


Рижавка-Собківка 5:3 03.07. 17-00. Рижавка. Арбітр Д.Казанюк.

Ладижинка-СМ 2:7 03.07. 16-00. Ладижинка. Арбітр А.Баланюк.

Дружба-Уманьферммаш 1:1 03.07. 17-00. Умань. Штучне. Арбітр Андрощук О.



Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 14:10

Зохан

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
А чому немає ігор Косенівки із Кочержинцями...Коли буде цей матч?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 20:30

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
походу 8й тур теж супроводжуватиметься дощем*(

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 21:06

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Дружба візьме очко з фермашом.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 21:18

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
дружба хлопне фермаш .

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 21:43

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Хай їм бог помагає,але я думаю рахунок буде 2-2.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
2 липня 2011 23:11

zvarik

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Паланка-Колодисте 4-2! Сьогоднi!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
3 липня 2011 13:44

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Фермаш грає краще!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
3 липня 2011 19:32

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
фермашу просто повезло.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
3 липня 2011 20:45

Кент

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Дружба зіграла від оборини і досягла позетивного результату. Так зазвичай роблять слабші команди. [center][/center]

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 18
  • ICQ: {icq}
4 липня 2011 07:00

Skrupa

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 5.04.2011
 
яке від оборони там моментів в два раза більше було.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
4 липня 2011 08:23

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
В Фермаша не всі зібралися на гру, та й ті що зібралися грали 1-й тайм та в другому після пропущеного. А взагалі у нас проблема з голкіпером - на воротах вже третій тур стоїть польовий гравець. ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ ДО НАС НА ВОРОТА.

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
4 липня 2011 09:13

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Гру не бачив, по якій обговорення, але варто і про паростки "зіркової хвороби" в УФ завчасно попіклуватися)))) А головне, що чув - гра вийшла цікава і команди не опускалися до нефутбольного якогось бруду! І це головне! РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!)))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 09:21

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Як ви можете оцінити дії арбітра при грі Текуча-Пахтакор???

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 13:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
У вас якісь претензії по діям арбітра? Для вас і тих, хто не знає правл, в тексті додав коментарі!

ПРОХАННЯ НА МАЙБУТНЄ! ДО ВСІХ! ПЕРЕД ТИМ ЯК ЩОСЬ КОМЕНТУВАТИ ПО СУДДІВСТВУ СКАРЖИТИСЯ І ВИМАГАТИ ВІД МЕНЕ ПО АРБІТРАЖУ ТОЇ ЧИ ІНШОЇ ГРИ - АРГУМЕНТУЙТЕ КОНКРЕТНО ПО ЯКОМУ ПУНКТУ ПРАВИЛ ГРИ АРБІТР ПРИПУСТИВСЯ ПОМИЛКУ! СЛОВЕСНИЙ ПОНОС "ПРОСТО ПОТРИНДІТИ ПРО РІВЕНЬ СУДДІВСТВА" МЕНЕ НЕ ЦІКАВИТЬ ! ЯК І НЕ ЦІКАВО ОБГОВОРЮВАТИ ТЕМУ СУДДІВСТВА З ОСОБАМИ, ЯКІ ЖОДНОГО РАЗУ В ОЧІ НЕ БАЧИЛИ ПРАВИЛА! ЗАТЕ ВОНИ ВПЕВНЕННІ, ЩО ВОНИ Й ТАК ВСЕ ЗНАЮТЬ!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 13:56

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
http://uk.wikipedia.org/wiki/Правила_гри_у_футбол

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 14:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
http://www.referee.ffu.org.ua/files/rules.pdf
АЛЕ ЦЕ ЩЕ НІЩО!!!!!!!!! ПРОЧИТАВШИ САМІ ПРАВИЛА , ТРЕБА ЩЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ЇХ ТРАКТОВКОЮ -ТОБТО ЗРОЗУМІТИ ЇХ!!!!!!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 14:01

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 15:03

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
По перше запитання задавалося всім відвідувачам сайту які були присутні на грі, а не конкретно вам!!!
По друге в питанні притензій до арбітра вказано небуло!!!
Якщо нате пішло в 2таймі відбувся момент коли гравцю ТЕМПу завадили завдати удару по воротах утримуючи за руку. Судя сказав "я бачив порушення якби ти впав то я призначив пенальті!"
Гравець повинен зупинятися після свистка, а не падати щоб зпровокувати судю до дій!!!


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 15:30

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Притримав за руку, це ще не повод для пенальті.Спитайте в того судді,я маю на увазі Олега Трифонова, скільки його тримали за руки і за футболку і навіть за труси, адже він грає в нападі. І якщо за кожну затримку давати пенальті, то вся гра будуть одні пенальті. До правил треба знати трактовку цих правил і треба дивитись на дух гри. А то за ліве пенальті можуть голову відірвати

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 15:34

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Я уточнив його слова "я бачив порушення якби ти впав то я призначив пенальті!".

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 17:15

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Тоді питання до вас. За той епізод. Хто лікар тому гравцеві, що він не впав. він і пробити хотів і, якщо не забив, і пенальті отримати. Щось одне вибирати треба. Щодо затримки руками. Перше, гравці "Темпу" не менше цим грішили, але ніхто до них нічого немає. Друге, як по мені, то така затримка краще ніж, ліквідуючи загрозу, зламати суперника в підкаті. Для цього варто хоч трохи розумітися в суті гри. Щодо Тріфонова, то йому як нападаючому якраз якнайкраще зрозуміло - де нападник "малює" а де реально йому дісталося. Нападник "Темпу" на ім'я Ян (як по мені, то цей здібний хлопчина був кращим у господарів) якраз і отримав коментар від арбітра в першому таймі. В одному епізоді, біля кута поля захисник з Яном в боротьбі можливо і порушив правила (не факт - 50/50), але Ян наскільки хотів і малював падіння, що цілком логічним був висновок арбітра і слова до гравця (без іронії, без гадості - просто коректно для досвіду молодому гравцю) про надмірність артистизму.
Доречі. Питання. А що - в цьому матчі арбітр вплинув на результат чи взагалі припускався грубих помилок?

І щодо реакції на питання. Питання "Як ви можете оцінити дії арбітра при грі Текуча-Пахтакор???" задається, коли мають наувазі , що " люди добрые! Спасите! Нас засудили!!!" Коли арбітр на чиюсь думку відсудив добре йому в абсолютній більшості випадків забувають подякувати. Приклад? Завершується перше коло чемпіонату району. В абсолютній більшості матчів до арбітрів претензій не було. Разом з тим навіть тут на сайті в коментарях найдіть хоч одну фразу про це!!! Оце і є справедливість!

Тоді і я звернуся до всіх присутніх на грі відвідувачів сайту! Панове! Хтось бачив на грі лікаря??? Хтось надав допомогу воратареві з вибитим пальцем руки??? Хтось бачив покошене поле рівно пополам??? Хтось бачив розмітку на полі і в т.ч. хоч натяк на штрафні??? Доречі, хтось знає коли Текуча нарешті сплатить внесок (єдина команда з 18-ти!) ???

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 18:32

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 


Щодо внеску я невкурсі! сперечатись небуду!
Щодо лікаря так це груба помилка що він був відсутній, алеж і судя непотребував представлення лікаря на передодні гри!
На полі газон був поганий без заперечень!
але лінії посипані краще навідміну від інших полів!
і до виходу м'яча притензій небуло!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 18:43

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
KOLYA66 це коментар на Ваше запитання чи репліку: "але ж суддя непотребував представлення лікаря на попередні ігри". Арбітр не повинен требувати лікаря, він може тільки запросити лікаря вийти на поле для надання допомоги. Без лікаря матч не повинен розпочинатись і команді хозяїв повинна бути зарахована поразка у разі відсутності лікаря. За це повинна подбати приймаюча команда.За непідготовлене поле теж повинна зарахуватись поразка господарям. Треба привчатись до порядку. А нарахунок пенальті: Якщо гравця тримали за руку,футболку і т.д., але він вирвався і втримався на ногах та ще й пробив по воротам, то допобачення.А якби він забив гол, а суддя відмінив і призначив пенальті, а гравець пенальті не забив. Тоді що? Кричали б навіщо призначив пенальті, хай був би гол?Так, що Трифонов все вірно поступив

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 18:46

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Добре. Розберемося і все наладимо. Головне, що Текуча (як і Ладижинка, Колодисте, Рижавка) знову повернулися до нашої футбольної родини. Нам приємно було два останніх тури відвідати Колодисте і ваше село. Нормальна і доволі привітна атмосфера і ми з гарним настроєм їхали назад (зовсім не томущо перемогли!). Вам удачі і не зупинятися!)))

АЛЕ ПРАВИЛА ЧИТАЙТЕ!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 21:17

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Vatref по поводу пенальті іграк після інцеденту взагалі нечіпав мяч а зупинився і запитав про інцедент відповідь почув ту цетату про яку я описав вище!

Sobolenko з приводу вашого зауваження що коли сукді на відміно виконують свою роботу проце непишуть на сайті
мені найбільше сподобався В.Потайчук він судив ТЕМП 3 гри і ніводній небуло питань в обох команд!
За це РЕСПЕКТ!

<
  • Публикацій: 2356
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
5 липня 2011 21:54

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Ось Ви перший хто віддав належне судді. В Уманському районі це не принято. як і в Умані(((( Можуть лише пообіцяти піймати за стадіоном або кидати репліки на кшалт "чиє сало їв" (хоча той арбітр ніколи і не торкнеться ніякого сала від того хто це озвучив!) Кому треба - той зрозуміє...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 липня 2011 12:51

foottrifa

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
шановний kolya666,можливо я вас розчарую але мяч круглий і без жодних кутових закінчень а що до пенальті ... спочатку наполеглево тренеруйтесь і будуть вам пенальті і штрафні і навіть лікарі з покошеною травою!!!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
6 липня 2011 14:31

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
А дочого тут форма м'яча і лікар з покошеною травою?
А щодо трініровок ми самі вирішимо ці питання без стороньої допомоги!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
6 липня 2011 16:17

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Текуча-Пахтакор 2:8 (як на мене: рахунок на табло, які питання до судді? Пахтакор пропустив 2 м"ячі за своєї розхлябаності і перший м"яч Текуча забила після того, як в її воротах побувало вже три м"ячі!!! А другий забили коли рахунок вже був 6-1 чи 7-1 вже точно і не пам"ятаю)
Як на мене, це перший чемпіонат який суддиться без упередження. Якщо судді і роблять помилки то вони теж люди!!! Тим паче, як граємо так і судят!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 липня 2011 17:11

Cергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
aos підтримую на всі 1000 відсотків

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення