» » » Обговорення якості проведення чемпіонату Уманського району 2011 року.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Обговорення якості проведення чемпіонату Уманського району 2011 року.

Автор: Sobolenko від 9-07-2011, 12:51, подивилося: 1228

9 Обговорення організації чемпіонату Уманського району 2011 року. Висловлюйте оцінку, побажання, що можна підкорегувати вже зараз а що варто змінити, вдосконалити в наступному році. Прохання бути конструктивним і коректним !

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
9 липня 2011 19:59

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
все гуд smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
9 липня 2011 20:28

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
Дуже добре, що появилися незалежні судді. Можливо з часом можна булоб, щоб і лінійні були не з представників команд. Потрібно всетаки якось вирішувати питання непідготовлених полів(без розмітки належної, незкошена трава, чи на половину скошена).

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
9 липня 2011 21:14

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
Шановний Ігоре Михайловичу, можливо на наступний рік краще зробити не дві групи, а щось на подобі вищої ліги району і першої ліги. За підсумками цьго року та фінальної турнірної таблиці кращі команди звести в вищу лігу району, а слабші в першу.

Що це нам дасть.......???????????????????

1. В обох лігах будуть рівні суперники, результати яких зарання неможна спрогнозувати, боротьба та інтрига до останнього туру за медалі та місце у вищій лізі.
2. Позбудимося непристойних "футзальних" рахунків, наприклад 11 - 2 ; 10 - 0 і т. д.
3. Відбуватиметься постійна ротація команд (дві гірших команди вищої ліги покидають лігу, дві кращих першої - займають їхнє місце), це допоможе зберігати ігровий тонус до останнього туру.
4. Зможемо залучити до пешої ліги району нові команди, села, які не заявляються на район лише тому що нехочуть бути "битими" з величезними рахунками від сильних команд, наподобі Комунальника, Родниківки чи Городецького.

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
9 липня 2011 21:41

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Шановний. Я сам виношую ідею на наступний рік розвести команди на вищу і першу ліги. За результатами цьогорічного чемпіонату. Надіюсь на дві ліги команд по 10.
Щодо збереження інтриги в чемпіонаті - то і розробив цьогорічну формулу. Тут на другому етапі команди боротимуться за 1-6, 7-12 ... місця. Тобто після другого кола буде принципова різниця між 3 і 4, 6 і 7 і т.д. місцями в підгрупах!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
10 липня 2011 21:23

Блохин

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
А де шановний дописувач Sergey побачив хоккейні рахунки в іграх Родниківки чи Городецького? В Городецького різниці більше 3 мячів в першому колі небуло, а Родниківка лише одна перемога 4-0 в Сушківки, а інші ігри в запеклій боротьбі!
Ви подивіться рахунки Світу меблів чи Фермашу.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 40
  • ICQ: {icq}
11 липня 2011 00:11

Sergei

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 13.02.2011
 
А де ви, шановний Блохин, побачили, що я вказав на рахунки Городецького чи Родниківки???????????????

Ви не змішуйте будь-ласка пункти 2 і 4 !!!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
11 липня 2011 10:34

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Згодний з паном Соболенком, можливо є сенс розділити команди на 2 групи.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
13 липня 2011 18:41

virus1941

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 10.04.2011
 
Пропоную на наступний сезон присутність на стадіоні окрім лікаря ще й присутність нарколога! Деяким командам дуже потрібно...

<
  • Публикацій: 2570
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
13 липня 2011 19:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Костя! Опиши мені відразу і процедуру!

Інформаційне повідомлення