» » » Чемпіонат району. 10 тур. Хто. де, коли.

Чемпіонат району. 10 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 13-07-2011, 19:25, подивилося: 1964

13 10 тур. 16-17.07.

46. Рижавка-Колодисте 0:1 16.07. 16-00 Рижавка Арбітр Потайчук В.
За рівної гри перемогу на 89-й хвилині вирвали гості.

47.Ладижинка-Текуча 6:1 16.07. 18-00. Ладижинка Арбітр Потайчук В.
В значній мірі переможець визначився в самому дебюті матчу - до 17-ї хвилини господарі вели вже 4:0

48. Дружба-Паланка 3:2 17.07. 16-00. Умань. Штучне.
Нагорняк (30), Піддубченко (78), Мулько (82) – Тепленін (20),Назаренко (32)
Цікавий матч сусідів по таблиці. Команда Паланки з перших хвилин намагалися захопити ініціативу і мали переконливіший вигляд. А тому нічого дивного в тому, що саме вони відкрили рахунок, не було. Але , скориставшись помилкою захисту, господарі рахунок сквитали. Та на перерву таки пішли за переваги гостей - 1:2.
По грі, відверто кажучи, великою удачею виглядало хоча б вирвати нічію. Але господарі в останні 15 хвилин не просто відігралися а і перемогу вирвали! І тим самим обійшли суперника в таблиці, вибравшись на 3 місце!
Чемпіонат району. 10 тур. Хто. де, коли.Чемпіонат району. 10 тур. Хто. де, коли.
49. Уманьферммаш-Пахтакор 1:4 17.07. 18-00. Умань. Штучне Арбітр Андрощук О.
Астафуров (37) – Кочубей (13), Коцюба (20), Сухар-2 (44, 64)
За стериотипом фаворитом в матчі виглядав "Уманьферммаш". Але варто було звернути увагу, що в останніх тура ця команда пригальмувала а "Пахтакор" навпаки набрав хід. До того ж цього дня фермашівці мали певні втрати в складі а гості навпаки - мали найоптимальнішій склад. А тому з перших хвилин центр поля і ініціативу прибрали пахтакорівці. І доволі швидко повели два м'ячі. Але наприкінці тайму неузгодженість досвідчених голкіпера і захисника гостей ледь не призвели до того, що рахунок зрівнявся. Спочатку Астафуров порожні ворота вразив. А за пару хвилин від другого подарунку, схоже, просто в обморок впав і простив суперника. "Пахтако" більше шансів не надавав. Забили гол "в роздягальню" після гарної комбінації. А в другому таймі Сухар другим своїм м'ячем зняв питання про переможця.
Після цих двох матчів в південній підгрупі неймовірно загострилася боротьба за дві путівки до фіналу (СМ відверто відірвався і свого шансу не випустить). Я особисто не спрогнозую хто з чотирьох команд ("Уманьферммаш" 22 очки, "Дружба" 21 очко, Паланка 19 очок, "Пахтакор" 19 очок) посяде бажані 2 та 3 місця. ТИМ ЦІКАВІШЕ!
50. СМ-Собківка 6:0 17.07. 18-00. Умань. Сокіл. Арбітр Шведов С.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району