» » » Рішення КДК № 7 Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (від 13 вересня 2019 р.) + КОМЕНТАР

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Рішення КДК № 7 Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (від 13 вересня 2019 р.) + КОМЕНТАР

Автор: Sobolenko від 15-09-2019, 10:54, подивилося: 513

0 Рішення КДК № 7
Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
сезону 2019 року
(від 13 вересня 2019 року)


Рішення КДК № 7 Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (від 13 вересня  2019 р.) + КОМЕНТАР

Рішення №1.

Рішенням №4 КДК Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року від 4 липня 2019 року Згідно статті 14, пункту 1.2 дискваліфікувати (відсторонити) на два наступні матчі, за участі своєї команди Гержода Романа, гравця команди ФК «Уманьфермммаш». Таке рішення КДК було прийнято на основі запису в рапорті арбітра щодо інциденту в матчі 1 раунду Кубка «Дмирушки» - «Уманьферммаш»: «Вилучення: 1. №4, Гержод Роман, ФК «Уманьферрммаш», 86 хв. – поштовх суперника після свистка, провокація.» В рішенні КДК №4, яке було опубліковано на сайті «Футбол Уманщини від Соболенка» 8 липня 2019 року, в кінці було додатково чітко вказано: «3. Дискваліфікація (відсторонення) вступає в силу з 1∕2 фіналу Відкритого Кубка Уманського району «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу та розповсюджується на Чемпіонат Ліги.». Цей пункт 3 був умисно включений в рішення КДК задля унеможливлення імовірної помилки. Справа в тому, що в РЕГЛАМЕНТІ Відкритого Кубку Уманського району
«SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (опубліковано 3 червня 2019 року) в Розділі VIII. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ДИСЦИПЛІНАРНІ ПРАВИЛА. В пункті 3 вказано: Накопичення «жовтих» карток та дискваліфікація по «червоних», що не перевищує одного матчу, не переноситься з Чемпіонату на Кубок і навпаки (для учасників Чемпіонату Ліги). А оскільки гравці рішенням КДК №4 отримали покарання дискваліфікацією у ДВА матчі, тобто перевищує ОДИН матч, то дискваліфікація відповідно поширюється і на матчі що Кубка, що Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року. Нажаль, при вивченні на засіданні КДК 13 вересня 2019 рапортів арбітрів матчів «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року встановлено факт, що в гравець команди «Уманьферммаш» Гержод Роман був учасником двох матчів «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року, не пропустивши жодного матчу дискваліфікації згідно рішення №4 КДК Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року від 4 липня 2019 року.

Таким чином КДК Чемпіонату і Кубку «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року, опираючись на

Дисциплінарні правила Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року
Стаття 12. Відповідальність клубу (команди)
9 .Внесення до рапорту арбітра незаявленого або відстороненого від участі в матчах футболіста/тренера/офіційної особи клубу;

Стаття 13. Санкції, що застосовуються до клубу (команди):
8. Присудження перемоги команді-суперниці.

Прийняло рішення:
1. Анулювати результати матчів 13 туру (Матч 38) ФК «Уманьферммаш» – ФК «Локомотив-Свобода» (Умань) 2:4 (1:3) і 12 туру (матч 36) ФК «Пахтакор» (Собківка) – ФК «Уманьферммаш» (Умань) 3:3 (1:0).
2. Зарахувати технічну перемогу з рахунком 3:0 на користь «Локомотива-Свобода» та «Пахтакора» відповідно у матчах 38 та 36.
3. Гравець команди «Уманьферммаш» Гержод Роман має відбути дискваліфікацію у двох наступних матчах команди «Уманьферммаш».
4. Звертаємо увагу представників команд. Анулювання результатів матчів не є автоматичним аналюванням самого матчу. Це означає, що дисциплінарні покарання, які винесені в цих матчах, зберігаються.


Рішення №2.

Розглянуто інцидент в матчі 36. ФК «Пахтакор» (Собківка) – ФК «Уманьферммаш» (Умань)
1.09.2019 року.
З Рапорту арбітра: «Асистент арбітра, Міщенко Василь (представник «Уманьферммаш»), висловлювався нецензурною лайкою на адресу головного арбітра)

Ухвалено рішення:
1. Заборонити Міщенку Василю обслуговувати матчі «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу
В якості арбітра чи асистента арбітра до кінця 2019 року.
2. Керівництву команди «Уманьферммаш» винести попередження щодо неприпустимості такої поведінки представників команди. У разі повторення такого інцеденту команда «Уманьферммаш» буде позбавлена права надавати свого асистента арбітра на календарний рік.
3. Попередити всіх учасників «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу , що всі гравці, представники, що внесені в заявку команд на участь у турнірі несуть відповідальність за свої вчинки під час проведення будь-яких матчів за заходів «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу. Навіть якщо гравець чи представник не внесений в рапорт арбітр, чи він не в ролі гравця, чи він взагалі скоїть вчинок на матчі не своєї команди. Покарання може бути в тому числі і у вигляді дискваліфікації, і у відсторонені від участі в будь-яких турнірах за участю «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG».

Рішення №3.

Розглянуто запис в рапорті арбітра матчу 38. ФК «Уманьферммаш» – ФК «Локомотив-Свобода» (Умань) 8.09.2019 року
Вилучення:
1. Готман, «Уманьферммаш», 64 хв. – повторне попередження.
2. Міщенко, «Уманьферммаш», 83 хв. – повторне попередження.

Ухвалено рішення:
Гравці команди «Уманьферммаш» Готман та Міщенко дискваліфіковані на один матч.

Рішення №4.
Розглянуто запис в рапорті арбітра матчу 38. ФК «Уманьферммаш» – ФК «Локомотив-Свобода» (Умань) 8.09.2019 року.
«Команда «Уманьферммаш» не розрахувалася на місці, а інвентар довелося довго шукати (вони знайшли його у себе), а неповага і нецензурні висловлювання гравця «Уманьферммашу» Міщенка Василя, виходить за рамки.
Встановлено, що команда «Уманьферммаш» розрахувалася з арбітром а інвентар повернуто. Прохання до учасників змагань (представників команд, арбітрів) налагодити належну комунікацію задля усунення непорозумінь.
Щодо поведінки гравця команди «Уманферммаш» Міщенка Василя. Оскільки така поведінка має місце не вперше, то в подальшому може бути розглянуто питання, щодо недопущення даного гравця до будь-яких турнірів з футболу чи міні-футболу під егідою «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG».

Голова КДК Чемпіонату
«SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу Артем БаланюкКоментар від мене, Ігоря Соболенка. Оскільки в спілкуванні у групі у Вайбер для представників команд виникло обговорення і ряд питань, то дам відповідний коментар.

Ситуація з участю дискваліфікованого гравця, яка виникла, звісно, неприємна. Але не унікальна. Я особисто по людські можу зрозуміти природу того, що трапилося. Банально недогледіли (по народному - "провтикали"). Мабуть, зіграло роль, що ті вилучення, а за тим відповідні рішення КДК були перед самою літньою паузою. І після тої паузи в команді банально забулися і про ті вилучення і відповідне покарання. Але це не означає, що хтось винен з Оргкомітету чи т.д. Ось вам свіжий приклад. Точно такий самий як той, що ми обговорюємо. В обласній вищій лізі. Тобто на два щабеля вище за наш турнір. Катеринопільська «Наша Ряба» обігрує «Авангард» (Монастирище). Але моментально отримує технічну поразку за те саме – випустили на поле гравця, який мав пропускати гру. Піду далі, ще на рівень вище. Свого часу, здається, в 2009 році керована мною тоді жіноча команда «Ятрань» програла без шансів 0-6 (чи щось подібне) в Харкові гранду українського футболу «Житлобуд-1». Не встигли ми доїхати до Умані, а нам вже повідомили, що нам світить технічна перемога. Харківський професійний клуб (хтось з його працівників) забувся, що в заключному матчі 2008 року мав вилучення у фіналі національного кубка. І гравець мав пропустити одну гру. І ця гра перенесена була на наступний сезон по причині, що н відбув покарання в 2008 році. І Харкову то в підсумку коштувало титула чемпіона України (відстав мізерно від Чернігова) і виступів у лізі чемпіонів. Я сподіваюся досить розгорнуто просвітив на предмет ситуації яка трапилася. Навіть в "чемпіонаті бані", як я жартома називаю аматорські турніри нашого рівня у представника команди багато клопоту і нюансів.
І ще окремо. Представниками команд і Оргкомітетом було узгоджено і відповідно прописано
РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року (опубліковано 4 квітня) : Стаття ІІІ. Пункт 6. Інтернет-ресурс «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка» (http://umanfootball.com.ua/) є офіційним інформаційним партнером «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу сезону 2019 року.
Якщо команда, її представники не встигають моніторити інформацію на сайті, то я додати нічого не маю. Я хочу лише побажати, щоб всі турніри були наскільки відкритими, як наш турнір. Бонусом. Кому цікаво – пошукайте, наприклад, інформацію чи можуть всі представники команд у тому таки чемпіонаті області в день гри бачити фотографії всіх рапортів арбітра, як то практикується в «SOCCER.BIZ.UA-LEAGUE-FG» з футболу (арбітри оперативно мають викладати фото в групу у вайбері для представників команд і оргкомітету). Такщо все пізнається у порівнянні…

Всім учасникам турніру, представникам Оргкомітету бажаю гарного настрою, взаєморозуміння і взаємної поваги.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.