» » » Послідовність подій щодо конфлікту в Родниківці.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"

Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова
Послідовність подій щодо конфлікту в Родниківці.

Автор: Sobolenko від 26-07-2011, 14:00, подивилося: 2189

8 В звязку із зливою коментарів, де амплітуда думок коливається від нерішучості до відсутності мякості організаторів чемпіонату, вважаю за потрібне викласти хронологію і послідовність всіх подій. Проблем з відкритістю інформації в чемпіонаті району немає і ви матиме можливість самі оцінити що до чого. Чи була упередженість до когось, чи була надмірна жорсткість або навпаки надмірна мякість…

1. 15 травня відбувся матч першого туру «Комунальник» - «Ніка» (Родниківка) . гра першого туру

2. Наступного дня командою «Ніка» (Родниківка) було подано протест. Цей протест було опубліковано на сайті . протест Родниківки при цьому представників команди «Комунальник» про це було попереджено і в разі такого бажання надавалась можливість висловити свій коментар. Тобто в однобічності висвітлення теми мене звинуватити не вдасться.

3. Представник команди «Ніка» запропонував для об’єктивного розгляду справи переглянути відео (матч був записаний на відеокамеру).

4. Представник команди «Ніка» надав нарізку відеофрагментів гри. Ми разом переглянули це відео. Я особисто прокемунтував всі рішення арбітра, по яким колектив Родниківки мав претензії. По пенальті, штрафним, офсайдам питання по суті були зняті – трактування арбітром цих епізодів відповідали правилам гри. Відповідний коментар і саме відео знову ж таки було відкрито оприлюднено на сайті. відео гри

5. Після особистої зустрічі з представником «Ніки» залишалося не закритими два питання. Це поведінка (точніше – лайка) представника і гравця команди «Комунальник» Карнаушенка О.Б. (настоювала сторона Родниківки) і представника «Ніки» Войченка С.М. (на підставаі перегляду відео розширено це питання мною). Оскільки в телефонній розмові представник команди «Комунальник» Пишнюк А.Г. агресивно прореагував на пропозицію оперативно розглянути данне питання, я запропонував Карнаушенку О.Б. зустрітися особисто. Розмова з Олександром Борисовичем була конструктивною і абсолютно неагресивною з обох боків. А відтак логічним виглядало, що це питання варто розглянути за присутності обох поважних осіб (упередженості немає ? чи ви іншої думки?)

6. Після кількох спроб (поважні особи зайняті і не відразу вдалося узгодити час зустрічі) таки вдалося зібрати 10 червня разом Карнаушенка О.Б., Войченко С.М., Андрощука О.І. (вважав за логічне запросити і арбітра матчу) і власне мене. Зустріч відбулася в приміщенні школи №1, де я працюю. Зустріч тривала більше 2-х годин. Вважаючи, що той же колектив «Комунальника» останнім часом реально зробив чимало кроків до покращення своє поведінки, зняття напруги (як і до гравців «Ніки» не було претензій), я приклав максимум зусиль, щоб зняти напругу в данному питанні. Повірте на слово, що це було не так просто і я відверто пожалкував , що запросив до школи. Але таки в результаті і Карнаушенко О.Б. і Войченко С.М. зайняли конструктивну позицію і принесли вибачення відповідно протилежній стороні. Це також відкрито було оприлюднено на сайті. рішення по протесту від 15 травня 2011

7. Але і на зустрічі 10 червня не вдалося вирішити останнє питання – щодо поштовху/удару гравцем «Комунальника» суперника в неігровому епізоді. Питання ускладнювалося тим, що на відео важко було стовідсотково опізнати особу порушника. Вирішено було остаточно поставити крапку в данному питанні на обов’язковому зібранні представників команд між 1 та 2 колом.

8. 13 липня відбуло засідання Ради федерації футболу. Там було обрано КДК (контрольно-дисциплінарний комітет), якому і було делеговано для спрощення і оперативності роботи всі повноваження по конфліктним епізодам в чемпіонаті району.
Рада федерації 13 липня

9. 18 липня відбулося перше засідання новобраного КДК. Присутні були 5 осіб (Баланюк А. відсутній через те, що він не має права приймати участі в розгляді протесту команди Родниківки, і Сушкета В.М.) Після перегляду відео (вкотре) шляхом голосування було ухвалено рішення за провокаційний умисний поштовх суперника покарати гравця «Комунальника» дискваліфікацією на 2 гри. Виникла проблема з опізнанням власне особи порушника. Карнаушенко О.Б. свого часу озвучив, що в команді власне вже встановлено особу гравця. Відповідно логічним виглядало для уникнення помилки звернутися до представника «Комунальника». В телефонній розмові тут же (КДК засідав на стадіоні «Іллічівець») Пишнюк А.Г. на відповідне запитання відповів : «Це Байда». В пятницю Пишнюк А.Г. підтвердив це ще раз. Я полегшено зітхнув – нарешті поставлено крапку в справі, що затягнулася. Прошу відмітити, що це єдина скандальна справа за все перше коло, яку до того ж не вдавалося вирішити в короткий термін через надмірно амбітну позицію сторін.

10. 23 липня в телефонній розмові попереджено представника команди «Ніка» , що справу нарешті закрито. На що повідомляється, що родниківська сторона має повне відео матчу, де чітко можна встановити, що порушував правила не Байда М. а Мамбик О. Оскільки часу до матчу (а питання мало бути закрито до початку 2 кола) залишалося занадто мало і зібрати КДК (через задіяність в інших матчах) для перегляду нового відео перед самим матчем в Родниківці було нереальним, то ввечорі 23 липня КДК було прийнято, як по мені , логічне рішення: представники КДК Андрощук О. (голова КДК) і Пею В.М. (заступник Голови федерації футболу) на місці, якщо буде надано, перглянуть відео. Якщо відео не внесе ясність, то залишається в силі рішення від 18.07. Якщо ж на відео буде ЧІТКО видно, що це Мамбик О., то відповідно саме він має пропустити дві наступних гри. Я вважаю, що такий варіант єдино логічний і відображає реальний стан справ. При цьому він не є упередженим до жодного учасника конфлікту. Андрощук О.І. по телефону в день гри повідомив Карнаушенко О.Б. про можливі зміни в рішенні щодо покарання гравця його команди (згодом це поставили в докір Андрощуку О., що мовляв він розпалює пристрасті).

11. В день гри в Родниківці Пею В.М. та Андрощук О.І. перглянули надане відео і прийняли рішення, що таки да – ЧІТКО видно, що саме Мамбик О. порушує в тому моменті правила. Відповідно він має пропустити матч. Тут, доречі, доволі важливим є і той момент, що в «Комунальнику» знали, що порушував правила саме Мамбик О. а не Байда М. Але вирішили в інтересах команди використати те, що на першому відео не вдавалося встановити особу. Особливо прикро, що навіть коли стало на свої місця, представники команди «Комунальник» настоювали на початковому рішенні КДК (що матч має пропустити саме Байда М., який нічим не завинив). Це не красить їх. Того більше – «Комунальник» випустив в своєму складі саме Мамбика О. Тобто тут питання просто про повагу до всіх інших учасників матчу і турніру. Того більше – Карнаушенко О.Б. дозволив собі вже не просто словесні образи а прикладання фізичної сили. Мені цікаво – хтось виправдовує такий вчинок? Порвавши на арбітрові форму, завдавши удару, Карнаушенко О.Б. проігнорував вилучення (в такому випадку арбітр без пред’явлення червоної картки вилучає гравця до початку гри з правом його заміни запасним гравцем) і також вийшов на гру. А цей вчинок теж хтось виправдає?

12. 25 липня о 18.00 відбулося засідання КДК по данному інциденту. Прийнято рішення. Рішення КДК від 25.07.2011

Для тих, хто вважає, що особисто Я маю бути на всіх іграх чемпіонату Уманського району. Саме з метою усунення можливого субєктивизму (а кожна людина бачить світ своїми очима і в кожного може бути своя правда) при розгляді конфліктних справ було створено КДК в складі 7 осіб, щоб не сам Соболенко там когось карав чи милував. Думаю, це логічно і цивілізовано. Власне 24 липня мені довелося терміново мчати до Кочержинець і заміняти арбітра Юрія Сидуна, який отримав травму на турнірі ветеранів. В Кочержинцях через неорганізованість господарів гра могла зірватися але таки відбулася, хоч і з запізненням на годину! Такий здвиг в часі змусив чимдуш мчати до Умані. І якби не встиг, то іще одна гра , в Собківці, зірвалася. Довелося аварійно вишуковувати транспорт і матч Пахтакор-Собківка таки відбувся. І завершилася карусель аж до 21-00.

Від себе повторно додам. Вважаю, що коректність моїх дій і відсутність різких випадів викликали за останній рік-півтора зустрічний рух і колективу "Комунальника". В значній мірі зникала і напруга. І буде дуже прикро, що один вчинок зніме хвилю негативу. Я не вважаю, що агресії місце на наших стадіонах.

ТЕПЕР ВИ МОЖЕТЕ НЕ ГОЛОСЛОВНО ВИРІШУВАТИ ЩО І ДО ЧОГО

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 194
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 15:04

vatref

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 29.01.2011
 
В таких випадках, гравець Карнаушенко О.Б. повинен отримати довічну дискваліфікацію. А Олегові Андрощуку потрібно було написати заяву у міліцію, адже було багато свідків.До речі Карнаушенко веде себе і на першісь області серед ветеранів, і на Україну так же само. Та й раніше він такий самий був. Так що не хоче сам зав"язувати з футболом, йому потрібно допомогти це зробити. І ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ПОВИННА ЦЕ ЗРОБИТИ. І написати клопотання перед ФФЧО, щоб йому заборонили грати і на область серед ветеранів. Така моя думка

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 28
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 15:35

virus1941

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 10.04.2011
 
Доброго дня, Ігоре!
Ситуація цікава. Радує, що КДК розглядає питання щодо гравця, поведінку якого не бачив арбітр. (Прямо, як в Англії :-)).
Колись, років 18-19 тому, судді, тоді ще молодому, але досить амбітному в плані "конвертів за гру", тов. Білорусу, ламав ноги досить відома у черкаському футболі людина - воротар черкаського "Дніпра" Толя Дейнеко. Отримав довічну дискваліфікацію, яку потім змінили на рік, чи на два, не памятаю. Років три тому у Золотоноші отримав "на горіхи" по-серйозному товариш Цибулько (суддя з Канева). Чесно кажучи, таких, як Цибулько, треба гнати з суддівства. Ситуація зі мною: як можна показати дві жовті картки (а потім і червону) за те, що мяч введений не з того місця (???), та ще й на своїі половині поля (!!!), у власному штрафному (!!!!!!!), а у рапорті вказати, що до нього було застосоване рукоприкладство, хоча він сам вибіг за межі стадіону у Золотоноші ))))))). У минулому році товариші-гравці з Боровиці відзначилися у Каневі - відлупцювали арбітра. Отримали довічну, потім, за відмінну поведінку і розкаяння - амністували. Ситуація в іншому: якщо це залишиться "просто так", або 5, чи 10 ігор, то в кожній команді буде заявлений гравець (або 2-3 гравці), які будуть виконувати функції "вишибали судді", за що їх буде дисклафіковано на 2 гри (або інше) і т.д.
Моя думка: зібрати КДК, прийняти рішення по конкретному гравцю (жаль, не знаю його, а може наочно і знаю), дискваліфікувати до кінця сезону, а потім, у наступному, подивитися на його поведінку. І прийняти конкрентне рішення на майбутнє: назавжди від футболу! Послати суддю, отримати 3-4 гри дискваліфікації... Усі ми люди, буває... А рукоприкладство... Це не туди ...

Це моя думка. Якщо наводити порядок - то кругом, і в суддівстві, і навколо суддівства, і в командах.
Якщо у командах побачать, що стосовно авторитетного (як я розумію) гравця застосовано такі міри покарання, то іншим буде не до того, щоб розбиратися з суддею кулаками та рвати йому форму...

Дякую за увагу.

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 17:52

Boris

 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 
Пропоную футболістам та вболівальникам підтримати дане звернення до КДК!!!

Дуже шкода, що така злагоджена та амбітна команда, як КОМУНАЛЬНИК змушена вдаватись до махінацій та брехні(як виходить із тексту вище).

Причин не довіряти фактам викладеним Соболенком І. в мене не має.

На превеликий жаль змушений змінити свою думку щодо покарання лише Карнаушенка О.

Стає зрозумілим, що в ситуції яка склалась перед грою з командою "Ніка" с.Родниківка має бути суворо покарана ВСЯ команда за свої дії (ВІДВЕРТА, НЕОДНОРАЗОВА брехня представникам КДК, маніпулювання фактами, неповага до інших футбольних команд), що призвели до серйозної конфліктної ситуації.

До речі згодний з vatref, дії Карнаушенка О.Б. підпадають під ст. 125 КК України (умисні легкі тілесні ушкодження) та ч. 1 ст. 126 КК України (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили значних тілесних ушкоджень).
Тому тут іграшки та дитинство закінчується.

Виходячи з цього та враховуючи ситуацію, що склалася пропоную КДК прийняти рішення про:

1) Гравця футбольної команди "Комунальник" м.Умань Карнаушенка О.Б. за НЕОДНОРАЗОВЕ провокування конфлікту, приниження гідності, умисне завдання удару, вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили значних тілесних ушкоджень що до судді матчу Андрощука О. - дискваліфікувати від участі в Чемпіонаті уманського району на 2 роки.

2) Футбольну команду "Комунальник" м.Умань за ВІДВЕРТУ, НЕОДНОРАЗОВУ брехню представникам КДК, маніпулювання фактами, неповага до інших футбольних команд, що призвели до серйозного конфлікту - відсторонити до кінця сезону від Чемпіонату уманського району по футболу з анулюванням рахунків проведених матчів.

Пропоную футболістам та вболівальникам підтримати дане звернення до КДК!!!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 2
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 18:29

402911

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 25.07.2011
 
Boris,
так

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 28
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 18:56

virus1941

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 10.04.2011
 
Boris,
ще крутіше, ніж я пропонував!
Я згоден!

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 28
 • ICQ: {icq}
26 липня 2011 19:00

Ruslan

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 18.05.2011
 
Яке ришення КДК пане Ігорю???

<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 0
 • ICQ: {icq}
27 липня 2011 09:24

Андрій

 • Група: Гости
 • Реєстрація: --
 
В кубку уманського района результат гри Фермаш-Городецьке було скасовано, Городецькому присуджена технічна поразка через те, що в команді грали гравці, грати яким було заборонено.

І ми вибули з турніру!

То хіба це не схожа ситуація? В Комунальника також грали гравці, яким грати не можна було! До того ж вони декілька разів обманювали КДК!

Рішення по команді Комунальник має бути рівноцінним!! Чим ми гірші за них?

Ми згодні з Борисом!


<
 • Публикацій: 0
 • Коментарів: 7
 • ICQ: {icq}
29 липня 2011 15:17

korol

 • Група: Посетители
 • Реєстрація: 6.06.2011
 
І як не соромну команді Ветеранів "Комунальнику" брехати КДК, Як людям яким уже за 40 років вести себе так? А на ігрі з Родниківкою всю ігру провести в нецензурні лайкі особливо (Крочак і Карнаушенко).
Я вважаю шо ветеранам футболу повино бути дужесоромно за свою поведінку і прикро. І ВОНИ ПОВИНІ ВИБАЧИТИСЯ У ВСІХ НАС ФУТБОЛІСТІВ І ВБОЛІВАЛЬНИКІВ
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ!!!!!!!!!!!!!!

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.