» » » Чемпіонат району. 14 тур. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 14 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 10-08-2011, 12:18, подивилося: 2772

26
Підгрупа «Північ»

11 тур. 13-14.08.
41. Комунальник-Городецьке уточнюється дата (причина - 14 матч 1 туру чемп.обл. по ветеранам)

42. Ст.Бабани-Родниківка 1:8 14.08. 17-00 Ст.Бабани. Арбітр Красніцький О.
Мазур (70) - Булах (10), Ворон (15,25,32), Яніков (44),Биков (53, 62), Баланюк (90).

43. Косенівка-Сушківка Перенесено на резервний день за обопільною згодою (причина - 14 матч 1 туру чемп.обл. по ветеранам)

44. Іванівка-Кочержинці 2:1. 17.08. 17-30.Іванівка. Арбітр Андрощук О.
Король Є. (59, 90+1) - Соколовський (75)
Знову Іванівка вирвала перемогу перед самим фінальним свистком!

Підгрупа «Південь»

14 тур. 13-14.08.
66. СМ-Колодисте 4:1 14.08. 16-00. Умань. Сокіл. Арбітр Московський А.
Дубина (36,60), Крижанівський (61, 65) - Данелюк (23)

67. Собківка-Уманьферммаш 0:3 14.08. 18-00. Собківка. Арбітр Тріфонов О.
Астафуров (31, 38), Кучерук (80).

68. Пахтакор-Дружба 1:3 14.08. 16-00. Собківка. Арбітр Тріфонов О.
Кравець (2) - Сочінський (28), Софійчук (54), Брижик (90).

69. Паланка-Ладижинка 2:2 13.08. 16-00. Кочержинці. Арбітр Андрощук О.
Звариченко М (3), Звариченко Є. (33) - Соколинський (25), Козієнко (64)

70. Текуча-Рижавка 1:3 14.08. 16-00. Текуча. Арбітр Потайчук В.
Кобзар (35) - Воскреса (68), Дунда (75), Гаврик (87)


Чемпіонат району. 14 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 14 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 14 тур. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
10 серпня 2011 17:05

dkmu

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.01.2011
 
Центральний матч туру Дружба-Пахтакор. Враховуючи матч першого кола (Дружба-Пахтакор 5:1) господарі будуть налаштовані рішуче взяти реванш.

Думаю матч закінчиться в нічию 1:1.

Особливо принциповою буде боротьба для Соболенко І.М. та Сочінського М.М., адже результат цього матчу може вирішити долю путівки в плей-офф.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 серпня 2011 17:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: dkmu
Особливо принциповою буде боротьба для Соболенко І.М. та Сочінського М.М., адже результат цього матчу може вирішити долю путівки в плей-офф.

Ну це ти, Олег, загнув! Ну прям взагалі - дуель Гвардіоли з Моуріньо найшов!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
10 серпня 2011 22:55

жека

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
дивний сайт скільки всього і жодної турнірки

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 серпня 2011 23:00

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: жека
дивний сайт скільки всього і жодної турнірки


Таки з таблицями проблеми. Але щодо турнірок району - в результатах останнього, 13-го, туру вони є. І надалі щотуру будуть. Область також підтягну.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 07:59

dkmu

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.01.2011
 
Ну це ти, Олег, загнув! Ну прям взагалі - дуель Гвардіоли з Моуріньо найшов!
______________________________________________________________

Треба ж задати настрій конкурентам?!

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 08:18

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 09:10

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 09:52

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
цей тур буде із привкусом маку ! laughing

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 17:12

Блохин

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Пахтакор повинен обігрувати Дружбу. Думка моя особиста, нікого не хочу ображати чи хвалити, та по останніх іграх Пахтакор виглядає сильніше. Цікаво буде глянути на Колодисте з лідером группи. Ще дуже цікавить стан Паланки! Якщо все піде як з Текучою то Ладижинка має брати реванш за 0-10 першого кола)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 17:33

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
навряд Паланка *вдома*, програє :)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 17:44

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Пахтакор здолає Дружбу з рахунком 2-1.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
11 серпня 2011 18:00

Дружба

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Я не став би робити прогнози, оскільки команди приблизно рівні за потенціалом. М’яч круглий, а гра триває 90 хвилин – це факт, все інше ФУТБОЛ. Так сталось, що в першому крузі Пахтакор провалив другий тайм, а після 3:1 взагалі опустив руки. Додам лише, що для «Дружби» поразка поставить хрест на амбіціях потрапляння в першу трійку.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 09:11

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
"Блохин.Пахтакор повинен обігрувати Дружбу".
Погоджуюся, що Пахтакор дійсно набрав гарну форму. Проте хочу нагадати, що поки що лише Дружба (та Паланка в другому колі) дала гідний бій Світу Меблів. А тому недооцінювати нашу команду нікому не раджу. Якщо уважно подивитися турнірну таблицю, то помітно, що ми програли всього 2 матчі (Паланці та Світу меблів). Матч для нас дуже принциповий, а тому, як і Пахтакор, будемо грати на перемогу. А фінальний свисток поставить всі крапки над "і", тому що в даному турі, з точки зору турнірної боротьби, і Пахтакору і Дружбі потрібна перемога.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 13:18

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Приємно, що Пахтакор і Дружба догралися до того, що матч між ними став матчем туру wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 14:07

dkmu

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 19.01.2011
 
Sobolenko,
Приємно, що Пахтакор і Дружба догралися - непогано звучить!

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 14:28

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: dkmu
Приємно, що Пахтакор і Дружба догралися - непогано звучить!


Іронія)))) Ми граємося - а хтось грає))) Ну "для глядачів" і т.п.))))

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 15:44

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Під час засідання колегії облдержадміністрації, яка відбулася вчора губернатор Черкаської області Сергій Тулуб пообіцяв, що в області будуть виділені додаткові кошти на спортивні майданчики в селах.

Додатково їх збудують ще 8.

А наступного року заплановано побудувати в кожному районі спеціальні майданчики зі штучним покриттям, «щоб діти могли займатися спортом цілий рік, незалежно від того, як це буде».


<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
12 серпня 2011 22:39

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
І до чого чергова порція вашої "обізнаності"? то ви мені рекомендації РДА, тепер вже до ОДА доросли...
Ви краще розкажіть , що з суркісовськими майданчиками сталося (сходіть до хлібокомбінату, подивіться). Або пролийте світло чиїми коштами буде виконуватися нова програма! Або краще поділилися б скільки коштують ці дива спортспоруд!

В будівництві спортспоруд в цивилізованому світі нічого поганого немає, лише плюси. У нас хотілось би вірити в аналогічне. але здебільшого в таких спрвах більше політики(((( Ви особисто вірите, що ці майданчики матимуть ККД більше ніж у паравоза (для малограмотних дам довідку - паровозів коефіцієнт корисної дії був порядка 10%)?????????
Ось коли в Ладижинці, Колодистому чи Рижавці той же футбол став потрібен самим місцевим, то там і з полями справа покращилася! А в наказовому порядку ентузазізм пройде один-два рази........

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
15 серпня 2011 11:14

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 

Пахтакор-Дружба 1:3.

ДРУЖБА- ТАК ТРИМАТИ!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 4
  • ICQ: {icq}
15 серпня 2011 12:09

kos888

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 12.06.2011
 
В Паланки забив Звариченко Є 2 гола

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
15 серпня 2011 18:16

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Текуча віднеслась до нас як до аутсайдера,за що і поплатились.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
16 серпня 2011 02:03

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Собківка-Уманьферммаш 0:3 !!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
16 серпня 2011 22:17

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Хто це до вас як до аутсайдера відносився???????

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
17 серпня 2011 09:28

АК-47

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Гавриковi ще далеко до рiвня футбола який показуе Е.Ежаченко !

Голосування Ярослав Гаврик - Евген Ежаченко

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
17 серпня 2011 17:37

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
А хто писав,що Рижавка програє 4-1.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
17 серпня 2011 21:11

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
написати міг хто хоч і шо хоч і то думка 1 людини непотрібно її обобщати на всью коменду!
тимбаче чужу!!!

Інформаційне повідомлення