» » » Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 25-08-2011, 13:58, подивилося: 2570

43 Підгрупа «Північ»

13 тур. 27-28.08.
49. Косенівка-Городецьке 3:7 27.08. 17-00. Косенівка. Арбітр Андрощук О.
Лісковський М. (12,57), Бурбеза (78) - Турчинський (7), Кузьменко (40), Богданов (22, 87, 90), Курган (45), Коненко (70)

50. Іванівка-Ст.Бабани 7:1 28.08. 18-00. Іванівка. Арбітр Андрощук О.
Омельчук (17), Бурлаков (21 пен, 44 пен, 75), Король (55), Бойко (69), Притула (90) - Орловський (36)

51. Кочержинці-Комунальник 30.08. 18-00. Умань. Штучне.

52. Сушківка-Родниківка 2:1 28.08. 17-00. Сушківка.
Арбітри: Московський А., Тріфонов О., Красніцький О.
Сушківка: Гуреля, Дмитренко, Єжаченко В., Ганзюк В., Мазуренко Д., Гережа, Ганзюк О., Турчак, Єжаченко О., Гнилозубенко, Єжаченко Є. На заміні: Перцу, Курельчук, Новіцький, Дяченко, Терезюк, Єжаченко А., Ковальчук.
Родниківка: Березовський, Гньотов, Хрипун, Аміроспанов, Ачкевич, Король, Булах, Биков, Яніков, Ворон, Тарковський. На заміні: Божко, Бевз, Баланюк, Шарапанюк С., Яроцький, Спільніченко, Макогоненко.
Попередження: Король (6, Родн.), Ачкевич (20, Родн.), Єжаченко В. (30, Суш.), Гньотов (37, Родн.), Дмитренко (47, Суш), Ворон (49, Родн.), Ганзюк В. (55, Суш.), Ганзюк О. (69, Суш), Яніков (74, Родн.)
Голи: Єжаченко О. (39), Тарковський (45+3), Курельчук (85).
По завершенню гри трапився інцедент. до розгляду всіх нюансів КДК тут моїх коментарів не буде.

Підгрупа «Південь»

16 тур. 27-28.08.
76.Пахтакор-Колодисте 3:1 28.08. 16-30. Собківка. Арбітр Д.Казанюк
0:1 - Шумко (47), 1:1 - автогол (76), 2:1 - Стеценко А. (80), 3:1 - Ткачук (86)
Матч команди проводили далеко не в оптимальних складах. Дебют був за господарями але вони не використали три нагоди в перші 10 хвилин. А далі гра вирівнялася. А відразу по перерві Шумко чудовим ударом зі штрафного відкрив рахунок. По подальшому перебігу подій особливо нічого доброго "Пахтакору" не "світило". Все перевернулося на 76-й хвилині, коли один з кращих на полі у гостей "відзначився" автоголом. Тут "Пахтакор" зібрася силами і навіть вирвав перемогу у дещо деморалізованого суперника.

77.Паланка-Собківка 1:2 28.08. 18-30. Собківка. Арбітр Д.Казанюк
0:1- Дзьонь (23), 1:1 - Купрвський (60, автогол), 1:2 - Ткачик (80)
Активнішими на початку гри були господарі (а матч проходив у Собківці). Вони і відкрили рахунок. Могли і подвоїти. По перерві Паланка міцьно захопила ініціативу. Але справжній кураж піймав голкіпер Собківки Ю.Хливнюк. Ловив все, що міг і не міг! А ось автогол від Купровського - то вже було занадто. Але що цікаво, Собківка не знітилася. Підрівняла гра і навіть змогла вийти вперед. а потім і відстояти перемогу!

78.Текуча-СМ 1:4 27.08. 18-00. Арбітр Тріфонов О.
Горбатюк (62) - Дубина (53, 60, 64, 80)
Перший тайм не був відзначений голами. А ось в другому другий матч поспіль по 4 мячі забиває Віталій Дубина. А кращий бомбардир господарів Горбатюк ще один шанс змарнував - не переграв з пенальті голкіпера.
Хотілось би і ложечку дьогтю до текучанської діжки меду. Хвиля ентузіазму футбольного (це не іронія - це констатація похвального факту) не надає право не робити розмітку футбольного поля (додам, що двічі там сам був і також спостерігав її відсутність). а також мати заборгованість за друге коло по арбітражу.

79.Рижавка-Уманьферммаш 3:2 28.08. 15-30. Рижавка. Арбітр Сидун Ю.
Посмітюха (26), Гаврик (35), Воскреса (80) - Астафуров (21), Кучерук (48)
Третю поспіль вольову перемогу здобула команда Рижавки! І цей результат вніс справжню інтригу в боротьбі за друге-третє місце в підгрупі. Тепер тут сам чорт ногу зламає!

80.Ладижинка-Дружба 2:5 28.08. 18-00. Ладижинка.Арбітр Сидун Ю.
Кравець (50, 67) - Мулько (35), Нагорняк (65), Мельник Д. (72), Брижик (80), Піддубченко (88)
Двічі господарі відігрувалися, але "Дружба" не оступилася!


Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 16 тур. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
27 серпня 2011 13:35

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Шановний Ігоре, напишіть будь ласка чому на матчі Сушківка - Родниківка буде 3 судді? Чи головним буде один із трьох,а двоє інших будуть боковими?

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
27 серпня 2011 14:33

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: FCS86
Шановний Ігоре, напишіть будь ласка чому на матчі Сушківка - Родниківка буде 3 судді? Чи головним буде один із трьох,а двоє інших будуть боковими?


А Ви як думаєте? невже я кастинг на цю гру серед трьох влаштовую? fellow
Це бригада арбітрів - арбітр і три асистенти.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 8
  • ICQ: {icq}
27 серпня 2011 17:52

YADAK

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 6.02.2011
 
Помилочка получилась))) Кочержинці- Комунальник - гра в КОЧЕРЖИНЦЯХ!!!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 15
  • ICQ: {icq}
27 серпня 2011 19:49

FCS86

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 24.08.2011
 
Ігоре, ваш прогноз щодо гри Сушківка - Родниківка.

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 09:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: FCS86
Ігоре, ваш прогноз щодо гри Сушківка - Родниківка.

Якщо Ви помітили, то я не давав жодного прогнозу. Щоб "не пришили" якогось потаємного змісту - ну тіпа я комусь симпатизую а відтак комусь допомагаю.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 10:39

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 

Це бригада арбітрів - арбітр і три асистенти. Ігор, не три асистенти, а два

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 10:48

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: vatref
Це бригада арбітрів - арбітр і три асистенти. Ігор, не три асистенти, а два

А може ми в У манському районі експерименти ФІФА проводимо wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 12:46

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
То тоді потрібно чотири асистенти

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 13:23

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: vatref
То тоді потрібно чотири асистенти

То я ж кажу - експеремент wink У нас ще один асистент не за воротами (там їх по одному) а біля лави запасних. Там інколи саме спекотно fellow

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 189
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 14:27

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Зрозуміло.Може тепер уманський експеремент перейме FIFA?

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 14:30

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: vatref
Зрозуміло.Може тепер уманський експеремент перейме FIFA?

Нікому не розказуй! Це таємний експеремент спеціально для України. Полігоном вибрали нас fellow Блаттер з Платіні просили не розповідати !

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 15:09

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
пане Ігоре в Текучі нерозмічені жодна лінія поля ? чи нема якоїсь конкретної лінії?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 21:14

Саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Сушкивка-Родникивка 2:1 Команда Родникивка невмие програвати!

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 22:56

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Jenya_091
пане Ігоре в Текучі нерозмічені жодна лінія поля ? чи нема якоїсь конкретної лінії?



По останній грі міг опиратися лише на інформацію від арбітра. Ще раніше сам двічі був в Текучій - на грі "Пахтакора" і в 2 колі на грі з Паланкою. В першому випадку, пам'ятаю, проблеми з розміткою пояснювалося дощами напередодні (так і було насправді і ми не перечили). В другому ніяк не пояснювалося. На грі Текуча-Паланка тих ж ліній штрафної наявно не було. А погодьтесь - це принципово при визначенні місця порушення (пенальті чи штрафний). З чого можна зробити висновок про невипадковість проблем з розміткою в Текучій. Вибачаюсь, якщо неправий.
Сьогодні, нажаль, не повністю підготовлено було поле в Собківці (на моїй памяті чи не вперше в Собківці) - під розмітку підготували (прокосили машинкою) але нанести не встигали. Арбітри опиралися на прокошені машинкою лінії і прапорці (кутові і по центру).

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
28 серпня 2011 23:53

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
небуду сперечатися що розмітка ідеальна але вона була у нас школярі добрячі ями повиривали smile , і всипано в них глину білу проблема лише в тому що глина темнішає, і небілили
Чіткість штрафних могла заважати лише гравцям тому що, рішення потрібно приймати миттєво, а суддя якщо бачив місце порушення може спокійно визначти підійшовши fellow

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 00:02

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Женя. Я також сперичатися не буду. Мені , як і будь-кому тверезомислячому, подобається ентузіазм в Текучій. І я особисто до вас не чіпляюсь. Три згаданих мною матчі в Текучій відбулися. Я просто раджу на що звернути увагу. І хотілось би щоб було все якнайкраще.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 09:33

Jenya_091

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
зробимо smile

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 09:33

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Рижавка-Ферммаш 3-2 - стараемся держать интригу до конца чемпионата wink
Потом еще проиграем Дружбе но зато хлопнем СМ fellow

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 09:57

Толя

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Всё Фермаш посыпался, скорее всего по окончании 2 круга этой команды не будет даже в 3 лидеров.

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 13:49

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Jenya_091,
не сумніваюсь! smile

Цитата: Сергей-Ферммаш
Рижавка-Ферммаш 3-2 - стараемся держать интригу до конца чемпионата wink
Потом еще проиграем Дружбе но зато хлопнем СМ fellow

Респект Рижавці! Ми не рвемося "Пахтакором" в фінал але інтрига по приколу fellow

Цитата: Толя
Всё Фермаш посыпался, скорее всего по окончании 2 круга этой команды не будет даже в 3 лидеров.

Не факт! Дещо можливо неналаштувалися, погиркалися коли не пішло - це ж може трапитися в будь-якій аматорській команді! До того ж не варто списувати з рахунку і команду Рижавки - я казав, що вона може попсувати багатьом нерви. Ми там самі мучилися добряче і тепер розуміємо, що відбулися переляком wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 14:04

Den

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Хтось знає, що там сталось в Сушківці?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 14:27

Stak

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.07.2011
 

Що була бійка ? bully

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 17:50

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
сергей фермаш кого ти там зібрався хлопати?ще хлоповка не виросла.

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 18:03

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: djip
сергей фермаш кого ти там зібрався хлопати?ще хлоповка не виросла.


Джип, в тебе що - з почуттям гумору щось трапилося? belay


Внесено буде поправку в статистику : в матчі третього туру Родниківка-Городецьке 1:2 другий гол Городецького забив Дубина В. а не Давиденко.

Залишаються неопізнаними такі голи:
7 тур Родниківка-Косенівка 4:1 (Гньотов 66 пен, Березовський 54, 90+2, ???? - ????)
8 тур Іванівка-Городецьке 1:5 (???-????)
3 тур Ладижинка - Уманьферммаш 3:5 ( Болобан 30, 80, Хвиль 55 - Петриченко Р. 5, Астафуров 10, 70, Ганага 41, ????)
5 тур Уманьферммаш - Собківка 4:0 ?????
8 тур Рижавка-Собківка 5:3 - голи Собківки ????
11 тур Рижавка - Дружба 1:4 гол Рижавки ????

ВСЬОГО 17 ГОЛІВ.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 19:49

Stak

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.07.2011
 
Рижавка-Собківка за Собкіку забивали Пентый (70хв) Євчук (40хв)

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 20:42

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Рижавка-Дружба,гол забив Матющенко(Рижавка)

<
  • Публикацій: 2333
  • Коментарів: 1326
  • ICQ: {icq}
29 серпня 2011 21:25

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Від Віталія Дубини:
(Іванівка-Городецьке 1-5 ) Богданов-1, Климов-2, Кузьменко-1, автогол. Іванівка не знаю.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 серпня 2011 07:24

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: djip
сергей фермаш кого ти там зібрався хлопати?ще хлоповка не виросла.

Шановний djip! Я з Вами свиней разом не пас, щоб мені тикати та відповідати в грубій формі. Якщо не розумієте гумору та про що йдеться, то попросіть когось допогти. А нам ще з Вами грати, і за образливі слова Вам хтось може і ногу в ігрі зломати.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
30 серпня 2011 09:55

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
28 написав: Сергей-Ферммаш
Сергій, з ногою, це мабуть все таки занадто.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
30 серпня 2011 11:40

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
aos, згодний з ногою перебор. Просто не люблю відкритого наглого хамства.

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення