» » » Чемпіонат району. 17 тур. Хто. де, коли.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Чемпіонат району. 17 тур. Хто. де, коли.

Автор: Sobolenko від 31-08-2011, 22:30, подивилося: 3493

37 Підгрупа «Південь»
1.Колодисте (0674560438)
2. Рижавка (0961279681)
3. Ладижанка
4. Текуча (0984408795)
5. Собківка (0939237660)
6. Пахтакор (Собківка) (0677204459? 0631210095)
7. Світ меблів (Умань) (0637495097)
8. Уманьферммаш (0973881262)
9. Паланка (0964175196)
10. Дружба (Умань)(0970770533)

17 тур. 03-04.09
81.Колодисте-Паланка 1:3 04.09. Колодисте. 16-00. Арбітр Красніцький О.

82.Пахтакор-Текуча 4:2 04.09. Собківка. 15-00. Арбітр Московський А.

83.Собківка-Рижавка 0:0 04.09. Собківка. 17-00. Арбітр Московський А.

84.СМ-Ладижинка незакінчено матч 04.09. Умань. Сокіл. 14-00. Арбітр Д.Казанюк.

85.Уманьферммаш-Дружба. 0:0 04.09. Умань. Штучне. 17-00. Арбітр О.Андрощук.

Підгрупа "Північ".
перенесені матчі.
Косенівка-Сушківка. 1:4 04.09. Косенівка. 17-00. Арбітр Пояцика А.
Кузьменко В. (67) - Гнилозубенко (7, 23), Курельчук (53), Є.Єжаченко (77)

Комунальник-Городецьке.4:4 03.09. Умань. Штучне. 15-00. Арбітр Тріфонов О.
Дерманський (42 пен, 72), Моспан (52), Семерчук (70) - Кузьменко М. (22, 45), Кононенко (30), Турчак (40)

Кочержинці-Ст.Бабани. Технічна перемога команди Старі Бабани. Команду Кочержинець через другу неявку знято з турніру. Оскільки команда провела більше 50% матчів, то результати зберігаються а в останньому матчі також буде зараховано технічну поразку.


Чемпіонат району. 17 тур. Хто. де, коли.
Чемпіонат району. 17 тур. Хто. де, коли.

Змінив: Sobolenko

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
1 вересня 2011 16:56

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Комунальник-Городецьке.

Цікава гра в першу чергу по своєму турнірно-кулуарному значенню...

Дозволить Комунальник вийти з групи Родниківці чи ні?

Що робити з різницею очків із СМ?

Уманьферммаш-Дружба

Певно центральна гра в групі "ПІВДЕНЬ".
Для Фермашу програш може коштувати місця в 3 лідерів.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
1 вересня 2011 19:30

Саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Комунальник не дасть пройти Родникивци!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
2 вересня 2011 08:05

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Дійсно склалася парадоксальна ситуація. Комунальнику навіть з точки зору очків у фінальній пульці слід грати в нічью з Городецьким, оскільки, якщо команда виграє, то в трійку виходить Родниківка і Сушківка, з якими в Комунальника є по перемозі та поразці. Тобто в них буде 6 очків, а у СМ - потенційно 10. Якщо Комунальник грає в нічью з Городецьким, то виходить в трійку Сушківка і Городецьке, а тоді Комунальник буде мати уже 7 очків. Доволі цікава ситуація.
Щодо гри Дружба - Уманьферммаш, то це дійсно центральний матч туру. У випадку програшу Уманьферммаш повинен буде обігрувати СМ, щоб залишитися в трійці лідерів (за умови якщо Пахтакор виграє свої 2 матчі). Для Дружби в любому випадку слід вигравати в Уманьферммаша з точку зору набору очків в трійці, проте більш кращим варіантом є вихід Пахтакору, з яким є дві перемоги. Тому в даній групі, на мою думку, все буде вирішуватися в останньому турі.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
2 вересня 2011 09:24

Ruslаn

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: mihaiiiil
а у СМ - потенційно 10.


не 10, а 11

В СМ лише одна нічия з Дружбою, тобто втрата лише 1 очка.

Маючи гандикап в 4-5 очок СМ стане чемпіоном, в Комунальнику дещо прорахувались...

Правда є ще примарний варіант, якщо Уманьферммаш відбере очки у СМ, тоді це буде на руку Комунальникам....


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
2 вересня 2011 10:59

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Мужики! Вы неправильно считаете. Если СМ выходит с 1 ничьей то у них 10 очков. У комунальника в лучшем случае 7 очков То есть разница то всего в 3 очка. Которые легко уходят при личных двух играх.
Ну а мы конечно если не проиграем Дружбе то попробуем хотя бы выстоять на ничеечку с СМ

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 57
  • ICQ: {icq}
2 вересня 2011 14:48

mihaiiiil

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.05.2011
 
Я б на місці СМ не забігав занадто вперед, оголошуючи себе чемпіоном. Вам грати з Комунальником, Сушківкою та Родниківкою чи Городецьке, які показують досить непоганий футбол. А очків у Вас потенційно може бути лише 10 (3+3+3+1=10) і аж ніяк не 11. А тому розрив з Комунальником у 3 очки не така уже й велика різниця.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
2 вересня 2011 19:41

Сергій Уманьфермаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Уманьфермаш вперед...доведіть розпочату справу до кінця і не вилетіть з 3-ки! Як би я хотів завтра зіграти(((
Удачі вам!!!

Уманьфермаш держіться...доведіть розпочату справу до кінця і не вилетіть з 3-ки!!! Як би я хотів завтра зіграти(((
Удачі вам в 2-х дуже важливих іграх!!!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
3 вересня 2011 00:14

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
В чемпіонаті району інтриги більше ніж в лізі чемпіонів!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 100
  • ICQ: {icq}
3 вересня 2011 07:09

aos

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 30.01.2011
 
wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
3 вересня 2011 07:52

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Центральний матч туру Фермаш-Дружба,Колодисте-Паланка.Матчі які вирішують 2 і 3 місце та розташування команд в середині таблиці.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 2
  • ICQ: {icq}
3 вересня 2011 21:22

Dyshliuk Oleg

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 2.08.2011
 
Fermaw yda4i vam!!! ja takozh xotiv bu zigratu zavtra(((

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
4 вересня 2011 20:22

Саня 7

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Сушкивка-Косенивка 4:1

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
4 вересня 2011 22:14

t................

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
В неділю помішало в Дружби виграти мебельщіку сільмаш, А вортарю респект сама ВЕЛИКА СКО...... шей хуже МУ..... ( Ігоре пробач не хе хочу портити оболденний сайт ну такого б.............. я ше не бачив со сторони капітана команди ( посилати всіх після ігри н...... (чим куди подалі). Хотаб скажи спасіба Серожа шо люди РЕГАЮТЬ ЗА ВАС

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
5 вересня 2011 11:16

Ruslаn

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
В воскресенье во время игры СМ-Ладыжинка случилось очередное ЧП, играки СМ в четвером при поддержке болельщика на футбольном поле монотонно избивали играка Ладыжинки! После избиения, судья его добил показав красную карточку!

Это повлекло за собой ещё больший конфликт!

Явились не установленые особы, которые с помощью стрелкового и холодного оружия начали наводить "порядок" на футбольном поле.

И всё это происходило на глазах у многочисленых болельщиков!

Такое случилось впервые на моей памяти, за всё время существования ЧР.

Просьба ко всем, кто видел сие, дать оценку происходящему и внести ясность для полноты картины.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 6
  • ICQ: {icq}
5 вересня 2011 20:16

Ol.G-Fermmash

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 27.06.2011
 
Обе стороны повели себя не по-спортивному, не важно даже чья вина, хоть и явная!!! Это всего лишь футбол! А в этом сезоне, как ни игра, так и "разборки"!!! Прежде чем выходить на поле, нужно иметь уважение к себе, друг к другу, к судьям(вопреки тому, что каждый второй жалуется на судейство, забывая о былом!); болельщики(в первую очередь!) уважать игроков, и на оборот! и те и другие должны свои "понты" оставлять дома, иначе такой футбол, превращается в зоопарк...

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 160
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 02:40

Шурик

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 15.02.2011
 
Уманьферммаш-Дружба. 0:0 sad

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 09:13

zvarik

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Игорь что случилось на игре СМ-Ладыжинка?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 09:48

Андрей

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: t................
В неділю помішало в Дружби виграти мебельщіку сільмаш, А вортарю респект сама ВЕЛИКА СКОТИНА шей хуже МУДАК ( Ігоре пробач не хе хочу портити оболденний сайт ну такого блядства я ше не бачив со сторони капітана команди ( посилати всіх після ігри наху... (чим куди подалі). Хочаб скажи спасіба Серожа шо люди РЕГАЮТЬ ЗА ВАС


Скорее всего это адресовано Трухину.

Довольно необычная форма выражения своих симпатий к капитану команды.



<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 11:16

Сергей-Ферммаш

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
t................,

Я не хотел отвечать на аноним, но все же отвечу, так как я понимаю, это написано от всего коллектива бывшего Мебельщика.
1. Начало проблемы в том, что на каком то этапе (в начале второго круга) команда просто разделилась на две половинки - игроки Ферммаша и игроки Мебельщика. То есть пропал коллектив.
2. Далее пошли какие то разговоры в лагере мебельщика о финансовой стороне Ферммаша. Повторяю последний раз - команда Ферммаш создана на энтузиазме, и ни какие средства на существование команды не выделяются, кроме автобуса для поездок.
3. "Рыгать за нас" никто Вас не просил. Договоренность в начале сезона была о совместной команде. Хотите играть отдельно, что бы ферммаш не мешал - играйте.
4. "посилати всіх після ігри на... (чим куди подалі)" тоже не правда. Сыграли хорошо в меру своих возможностей, поэтому посылать всех на ... я не мог, а ссора была между двумя игроками - мной и Сявой.

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 11:48

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: zvarik
Игорь что случилось на игре СМ-Ладыжинка?

Я з командою був на грі в Маріуполі (800 км в одну сторону - провели в бусі більше доби) і з цим повязана певна затримка по інформації по останньому туру на сайті. А по грі СМ-Ладижинка я взагалі в шоці! Сьогодні засідання КДК - намагалися запросити всі сторони (представники команд, арбітр) по інцедентам СМ-Ладижинка і Сушківка-Родниківка. Допоки не вислухаємо всі версія я вважаю не вправі щось озвучувати! Від себе особисто лише скажу - ЯК МЕНЕ ДОСТАЛИ ЦІ БІЙКИ І РУКОПРИКЛАДСТВО! НЕ БІЛЬШЕ НЕ МЕНШЕ - ЦЕ ЯКИЙСЬ ДИБІЛІЗМ ПЕРВІСНИХ ЛЮДЕЙ! НЕ ХОЧЕТЬСЯ НАВІТЬ ЗАЙМАТИСЯ ЦИМ ЧЕМПІОНАТОМ!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 12:11

Ruslan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2011
 
якщо без подвійних стандартів то покараня за бійку повино бути однаковим для всіх команд і гравців так буде справедливо і без обід згоду грати по правила гри в футбол давали всі

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 12:14

Андрей

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: Сергей-Ферммаш
Я не хотел отвечать на аноним, но все же отвечу, так как я понимаю, это написано от всего коллектива бывшего Мебельщика.


Я как сторонний человек могу сказать только одно, Сергей ты поступил неверно, не по капитански, вынося сор из избы. У всех команд есть свои подводные камни и недовольные.

Тем более вам ещё играть вместе (если не ошибаюсь вы попадаете в тройку лидеров группы).

А если кто то написал ерунду, так тут таких пруд пруди, и пишут не только о тебе.

И напоследок совет: Находи общий язык со всеми, ведь именно в этом и функции капитана, сплотить команду.

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 12:42

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Ruslan
якщо без подвійних стандартів то покараня за бійку повино бути однаковим для всіх команд і гравців так буде справедливо і без обід згоду грати по правила гри в футбол давали всі

Я повністю згоден. І до цього подвійних стандартів не було ні до кого. І логічним є сподівання і що сьогодні рішення буде справедливим.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 20:01

Ruslan

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 18.05.2011
 
добро

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
6 вересня 2011 21:46

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Судячи з розвитку подій взагалі важко стверджувати, що в фінальній пульці Чемпіонату Фермаш гратиме. Шкода буде.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 09:21

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Цитата: Fart
Судячи з розвитку подій взагалі важко стверджувати, що в фінальній пульці Чемпіонату Фермаш гратиме.



Фермаш гратиме.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 20:40

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
Пане Ігорю як ви можете прокоментувати те що після ігри
Пахтакор-Текуча небув підписаний протокол і на це незвертається увага !

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 22:03

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: KOLYA666
Пане Ігорю як ви можете прокоментувати те що після ігри
Пахтакор-Текуча небув підписаний протокол і на це незвертається увага !

Пан Коля666 (в цьому місці треба боятися? feel ) ! Я прокоментую просто - Ви абсолютно не орієнтуєтеся в тому як оформляється рапорт арбітра. Представниками команди він підписується ДО гри (після внесення складу). ПІСЛЯ гри він підписується ЛИШЕ АРБІТРОМ. Після моменту написання складу представники НЕ МАЮТЬ ПРАВА щось писати в рапорті. Навіть якщо подається протест - арбітр зі слів протестуючої сторони вносить відповідний запис в графі "інші зауваження" а потім на протязі доби подається сам протест.

У вас там якісь проблеми виникли, що вимагаєте коментаря і на щось звернути увагу? Якщо Вам після гри не дали підписуватися в рапорті , то абсолютно вірно все зробили. Якщо мова про щось інше - деталізуйте.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 19
  • ICQ: {icq}
9 вересня 2011 23:45

KOLYA666

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 23.05.2011
 
я про судівство!
після того як Текуча повела в рахунку арбітер почав судити в одні ворота і непоставив 2 100% 11метрових удари в ворота Пахтакора!

<
  • Публикацій: 3004
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
10 вересня 2011 07:51

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Тоді потрудіться пояснити - до чого тут "небув підписаний протокол і на це незвертається увага" ???
Щодо пенальті коментувати не буду. По-перше , томущо сам на грі не був. По-друге, ще чути ниття щодо суддівства. Хоча є маленький нюанс - ще не чув ниття щодо рівня гри футболістів. Текучій судді заважали весь чемпіонат? Чи Пахтакору судді весь чемпіонат допомагали?

Назад Вперед
Інформаційне повідомлення