» » » Рішення КДК Федерації футболу району від 06.09.2011.

 
 
 
Найближчі матчі:
ФІНАЛ КУБКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 28 травня. 16-00. Стадіон "Уманьферммаш". "Базис" - "ЛНЗ-Лебедин"





Книгу "Історія футболу Уманщини. Книга перша. Від "Маккабі" до "УТК-Ятрань" бажаючі можуть придбати в Умані: в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни) а також у "ВІЗАВІ" (вулиця Тищика). Книга там присутня в твердій та мякій обкладинках. Бажаючі з інших міст можуть придбати звернувшись до автора (можна і укрпоштою і новою поштою).
У ПРОДАЖУ унікальний для нашої області довідник для уболівальника - "Гід по чемпіонату Черкаської області 2017". В ньому представлено всі команди, що планували грати в цьогорічному чемпіонаті (тобто з ватутінцями і командою Городища) - їх історію, статистику, історію і статистику зустрічей з усіма трьома командами Уманщини. Тобто прийшовши на будь-який матч чемпіонату області в Умані, Паланці чи Городецькому, ви будете максимально озброєні інформацією! Придбати можна буде лише в магазині "SOCCER.BIZ.UA" (на перехресті вулиць Європейської та Паркомуни). Саме "SOCCER.BIZ.UA" надрукував перший тираж видання. Наклад обмежений, поспішайте придбати. На матчах в Городецькому 9 та 12 травня запитуйте у Олександра Клімова




Рішення КДК Федерації футболу району від 06.09.2011.

Автор: Sobolenko від 7-09-2011, 00:06, подивилося: 2236

20 Протокол засідання КДК
Федерації футболу Уманського району
№5
Час засідання: 06 вересня 2011 року. 18-00.
Місце засідання: стадіон «Іллічівець-Умань»
Присутні 6 членів (з 7) КДК: Андрощук О., Пею В., Соболенко І., Баланюк А., Московський А., Сушкета В., Баланюк А. Також присутні представники команд Сушківка, Ладижинка, «Світ Меблів», «Ніка» (Родниківка), арбітри Д.Казанюк, А.Московський, О.Тріфонов, О.Красніцький, гравець команди «Ніка» Гньотов С.
Слухали
Питання щодо інциденту в матчі 4 вересня 2011 року «СМ»-Ладижинка і в матчі 28 серпня Сушківка0»Ніка» (Родниківка).

Ухвалили:
1. Гравця команди с.Ладижинка Ізотова дискваліфікувати строком на 10 років в усіх змаганнях під егідою ФФУР за умисний удар суперника і організацію групових хуліганських дій із побиттям гравців на полі і застосуванням зброї.
2. Гравця команди «СМ» Гладуна В. дискваліфікувати до кінця сезону (плюс 1 рік умовно) за участь в побитті гравця суперника.
3. Гравця команди «СМ» Заграя О. дискваліфікувати до кінця сезону (плюс 1 рік умовно) за участь в побитті гравця суперника.
4. Офіційного представника команди «СМ» Доленка А. дискваліфікувати до кінця сезону за участь в побитті гравця суперника. При втручанні Доленка А. в будь-якій формі в перебіг матчів команди «СМ» до команди «СМ» застосовуватимуться санкції у вигляді зняття очок.
5. Офіційного представника команди Ладижинка дискваліфікувати до кінця сезону за участь в матчі його команди гравця Ізотова, який не був внесений в рапорт арбітра перед грою. При втручанні данного представника в будь-якій формі в перебіг матчів команди Ладижинка до команди Ладижинки застосовуватимуться санкції у вигляді зняття очок.
6. В матчі «СМ» - Ладижинка зараховано технічний результат на користь «СМ» через участь в складі команди Ладижинки гравця не внесеного в рапорт арбітра (Ізотов)
7. За організації групових хуліганських дій гравцем команди Ладижинки зняти 6 очок з команди Ладижинки.
8. За участь гравців команди в бійці з команди «СМ» зняти 3 очки.
9. За про вокативні дії при проведенні матчу офіційного представника команди «Ніка» (Родниківка) Войченка С.М. дискваліфікувати до кінця сезону. При втручанні Войченка С.М.. в будь-якій формі в перебіг матчів команди «Ніка» до команди «Ніка» застосовуватимуться санкції у вигляді зняття очок.
10. За удар уболівальника по завершенні матчу дискваліфікувати гравця команди «Ніка» Гньотова С. до кінця сезону (плюс один рік умовно). При цьому враховано чесне признання з боку Гньотова С. (як пом’якшуючий фактор) і те, що данний гравець минулого року був дискваліфікований за побиття гравця команди Городецьке.

Сторони мають право оскаржити рішення КДК , звернувшись до РАДИ Федерації.

Категорія: Новини / Чемпіонат району

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 09:26

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Кримінальна хроніка якась. angry

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 194
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 11:12

vatref

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 29.01.2011
 
Да,Ігор, тобі не позаздриш, точно повний кримінал. Мабуть у вас не першість райну з футболу, а першість району з кульової стрільби.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 12:39

affable

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Будем оскаржувати рішення КДК.для СМ потрібно застосовувати більш жорсткіші санкції(особливо до гравців)

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 15:16

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Оскаржувати кожен має право. Є один нюанс. Точніше логіка, якою керувалися члени КДК при прийнятті рішення. Все має бути послідовним. Карнаушенко, гравець Кочержинець і тепер гравці та представник "СМ" отримали ОДНАКОВІ покарання. А пан Ізотов отримав би аналогічне покарання за бійку. Але ВІН ОРГАНІЗУВАВ те "шоу", що відбулося в другому таймі! Якщо ви вважаєте, що це неадекватно, то можливо КДК вчора даремно не покарало жорсткіше всю команду (при покаранні Ладижинки вважалося, що цей ДЕБІЛЬНИЙ (з грецької "біл" - нормальний, а приставка "де" - заперечувальна) випадок повязаний з ініціативою одного гравця. Якщо ж це думка не одного гравця, то і команда буде там же де і вказаний пан!

Цитата: kor_ser
Кримінальна хроніка якась. angry

Це вже виходить за всі межі!
Повірте на слово - бажання розгрібати це лайно все менше і менше. І терпець також не вічний! Оскаженілість якась інколи просто так і пре!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 28
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 16:14

ЯрославРижавка

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.05.2011
 
Чому з Ладижинки 6 очок,а з СМ лише 3.Авторитет давить на комітет?

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 16:43

Fomich

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Цитата: ЯрославРижавка
Чому з Ладижинки 6 очок,а з СМ лише 3.Авторитет давить на комітет?


А їм хоч 3 хоч 6 все одно відрив від 2 місця великий.

Тай цих -3 в фінальні пульці не будуть враховані.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 20:19

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: ЯрославРижавка
Авторитет давить на комітет?

Не порівнюйте всіх по собі. Вас як послухати на полі так весь чемпіонат гнобили вашу команду. Достатньо було репліки, що Регламент був написаний (в лютому) під "Пахтакор", щоб він в серпні змусив міняти новеньку форму Рижавки!
Проявіть ініціативу на найближчих зборах представників і візьміть у КДК ложку, якою той лайно не встигає розгрібати. А я тут покоментую на кого і що давить!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 20:38

Блохин

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Футбол перетворили в бандитські 90!!! Дужи здивувало що інцидент стався в грі СМ і Ладижинки. СМ ніколи не відрізнявся нахабністю і брутальністю. Ладижинка перший рік грає і також не відмітилась подібним. Ігор Ви б показали "забіяк" на сайті. Народ хоче бачити крутих хлопців! Особливо Ізотова, а ще краще разом з "друзями". А то він сам я так зрозумів на публіку не приходить. Командам ще грати потрібно так що я вважаю якщо буде фото дискваліфікованих буде краще для всіх!

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:09

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Блохин
Футбол перетворили в бандитські 90!!! Дужи здивувало що інцидент стався в грі СМ і Ладижинки. СМ ніколи не відрізнявся нахабністю і брутальністю. Ладижинка перший рік грає і також не відмітилась подібним. Ігор Ви б показали "забіяк" на сайті. Народ хоче бачити крутих хлопців! Особливо Ізотова, а ще краще разом з "друзями". А то він сам я так зрозумів на публіку не приходить. Командам ще грати потрібно так що я вважаю якщо буде фото дискваліфікованих буде краще для всіх


Шановний! В мене аж слів немає! Самі хоч перечитайте, що написали! Ви не поплутали мій футбольний приватний сайт з сайтом МВ (або РВ) МВС???!!! Чи може Ви ще порадите реально вишукати тих, хто влаштував "шоу" в другому таймі того матчу??? Чи може це справа тієї ж міліції винайти тих, хто серед білого дня із зброєю на стадіоні людей виловлює??? Давайте зробим так! Ви їх знайдете. Сфотографуєте! Зробите сайт (не велика проблема), наприклад, за "фаєрплей в футболі Уманщини" і будете розміщувати фото всіх "злочинців" !


<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:27

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Якщо у когось є сумніви в об'єктивності КДК щодо прийняття штрафних санкцій проти порушників регламенту чи лобіюванні інтересів якоїсь із команд, то мені здається варто просто:
1. Зверутись з апеляцією на ФФУР з оскарженням рішення КДК.
2. Подати лист на Федерацію з пропозицією НЕДОВІРИ і НЕАДЕКВАТНОСТІ нинішньому складу КДК.
Справа в тому чи багато знайдеться нових людей бажаючих порпатись в цій сумнівно-ПРЕСТИЖНІЙ і безоблатній справі.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:35

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 

Цитата: Fart
Якщо у когось є сумніви в об'єктивності КДК щодо прийняття штрафних санкцій проти порушників регламенту чи лобіюванні інтересів якоїсь із команд, то мені здається варто просто:
1. Зверутись з апеляцією на ФФУР з оскарженням рішення КДК.
2. Подати лист на Федерацію з пропозицією НЕДОВІРИ і НЕАДЕКВАТНОСТІ нинішньому складу КДК.
Справа в тому чи багато знайдеться нових людей бажаючих порпатись в цій сумнівно-ПРЕСТИЖНІЙ і безоблатній справі.


Є цілком реальний варіант, що і так доведеться шукати нових бажаючих показати як має працювати новий КДК

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 0
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:40

Блохин

  • Група: Гости
  • Реєстрація: --
 
Ні Ігоре я не поплутав Ваш приватний сайт з сайтом МВ. (перечитав що я там написав як Ви і порадили). Згоден сайт Ваш приватний. Якщо Вам не подобається що тут хтось щось коментує забороніть коментарі! Це як у власника приватного сайту у Вашій компетенціі.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:46

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Я принципово не видаляю коментарі, крім випадків відверто нецензурщини.
Ви самі сфотографуєте (знайшовши перед цим) тих "героїв"? Чи як ви це собі уявляєте? А ви запитайте, що сталося з гравцями "СМ" , коли повилазили ці герої на поле! Бажаючих героїчно померти не помічено було! Ось і Ви не просто порадьте - а покажіть як це робиться!
Наскільки знаю, станом на ранок Ізотова ще не віднайшли ті, хто його вишукував (а ви думали - все закінчилося?)

Я добровільно впрягся в справу наведення ладу в нашому аматорському футболі і мені багато що вдалося. Але я не збираюся бути тут якимось "смотрящим" або суддею чи детективом при бійках або "наїздах"!

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 21:58

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Цікава дрібниця по останньому ПРОБЛЕМНОМУ матчу. - Зі слів очевидців міліція на місце події прибулла після виклику арбітра через (а може і неправда) 20 хв!!! І це в районі автовокзалу, Софіївки, академії... Оце оперативність.

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
7 вересня 2011 22:19

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Fart
Цікава дрібниця по останньому ПРОБЛЕМНОМУ матчу. - Зі слів очевидців міліція на місце події прибулла після виклику арбітра через (а може і неправда) 20 хв!!! І це в районі автовокзалу, Софіївки, академії... Оце оперативність.


Так і було, нажаль....

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 96
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 03:52

djip

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 31.01.2011
 
за все прийдеться відповідати

wink

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 37
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 10:05

kor_ser

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 16.05.2011
 
Цитата: Sobolenko
Наскільки знаю, станом на ранок Ізотова ще не віднайшли ті, хто його вишукував (а ви думали - все закінчилося?)



Я в шоці. Невже повертаються суворі 90-і? Око за око, зуб за зуб.

Чи то представники КДК його розшукують, щоб вручити відповідне рішення? fellow

Цитата: djip
за все прийдеться відповідати


Відповідати будете разом.

Ігоре хотілося почути хто ж це такі "ті" хто розшукує "бідолагу"(побили, отримав червону картку, дискваліфікували на 10 років, щей розшукують...) Ізотова?

Якщо правоохоронні органи то це одне, якщо ні.....

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 16:20

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Поперше, хотів би частково вибачитися за можливо надмірно різкі відповіді на коментарі останніх трьох днів. Повірте на слово. Вдалося досягти того, що інцеденти , що мали місце цього року, стали цивилізовано розбирати. Навіть представники команд на тих же засіданнях КДК, як і самі члени КДК, здебільшого проявляють бажання таки встановити істину і адекватно покарати. Всі розуміють, що спалахи агресії ПОТРІБНО ВИКОРІНИТИ зі стадіонів. Спортивна злість то одне а агресія і жорстокість - то інше. Це великий крок. І лише в цьому напрямку можна рухатися. І можливо дописувачі тут повірили в справу. що робиться. А відтак вимагають все більше і більше! В мене аж сил не вистачило змовчати! А можливо це якраз і комплімент зробленому - люди швидко звикають до кращого! Тому вибачаюсь за певну жорсткість у відповідях, але і дописувачів просив би трохи опуститися на землю і вимоги (чи побажання) дещо адаптовувати до реальних можливостей.

Щодо справи СМ-Ладижинка. Взагалі-то ця справа не мала б закінчитися суто футбольними покараннями того ж КДК (не забудьте, що федерація - це громадська організація і коло її прав має межі). Футбольне поле - це така ж територія нашої держави як і ваша квартира, площа міста і т.д. А відтак тут діють все тіж закони! Коли бьють когось (Ізотов, потім Ізотова, потім Ізотов з партнерами) , то це вже справа Кримінального кодексу. Я не правий? А щодо розшукують, то малося на увазі саме це! А в 90-ті я й сам не хочу повертатися! А чи ще хтось когось розшукує , то краще запитайте Джипа. Щось останнім разом у нього не сильно приємні полеміки навколо його коментарів.

<
  • Публикацій: 0
  • Коментарів: 27
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 16:41

Fart

  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 3.09.2011
 
Я не спеціаліст в таких питаннях, але здається, якщо ситуація буде вирішуватись офіційно, то юридично в одинаковій мірі нестимуть відповідальність як польові гравці так і новоявлені "КАРМЕЛЮКИ".

<
  • Публикацій: 3142
  • Коментарів: 1344
  • ICQ: {icq}
8 вересня 2011 19:26

Sobolenko

  • Група: Адміністратори
  • Реєстрація: 17.01.2011
 
Цитата: Fart
Я не спеціаліст в таких питаннях, але здається, якщо ситуація буде вирішуватись офіційно, то юридично в одинаковій мірі нестимуть відповідальність як польові гравці так і новоявлені "КАРМЕЛЮКИ".


Є така логіка. Щоб не лякалися страшних 90-х, то скажу, що не невідомо хто вишукує хтось, а наскільки знаю справа має бути офіційною. Ато вирішили дехто з читачів сайту, що піде шляхом "розборок".

Інформаційне повідомлення